BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 4 miesiąc temu #269738 przez sylka
Tylko jutro się na naiego nie gniewaj, bo mówią jaki Nowy Rok taki cały :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269739 przez ifka
sylka napisał:

Tylko jutro się na naiego nie gniewaj, bo mówią jaki Nowy Rok taki cały :p


to sie jeszcze zobaczy :blink: ,jak on sie nie zmieni :huh: to moje podejście również :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269741 przez sylka
Mój też mi podniósł deko ciśnienie, ale już przezło. Trochę się zreflektował

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269840 przez pulpecja
hej :)

WSZYSTKIM ŻYCZYMY SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROCZKU I TAK JAK MEGI NAPISAŁA ABY BYŁ JESZCZE LEPSZY NIŻ OBECNY :kiss: :kiss: :kiss: (chociaż trudno będzie dorównać Szczęściu, któro zagościło u nas w 2011 ;) ).

co do ubirou to ja się przebrałam z dresu i mam nawet ostatni nietypowy jak dla mnie zakup - miniówkę :) :) ale to tak dla siebie włożyłąm, bo mężuś nawet chyba nie zauważył, ogląda TRON na HBO :angry:
Kasia chyba prześpi Nowy Rok, bo lula umęczona po całym dniu szaleństw.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269907 przez karotka18
mój Kuba tez spi ;) ja na sportowo dresik :) a pózniej kreacja nocno- balowa piżama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #269960 przez sylka
A u nas Kuba zasnął o 19.30 i wstał po godzinie sanu, teraz jeszcze szaleje a już 22.21 . Chyba postanowił przywatać z nami Nowy rok bo oczy jak 5 zł, energia go rozpiera i ani myśli spać :P :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270036 przez ifka
hej hej :).Jak tam nocne imprezki?? :lol:
Mnie martwiło tylko to strzelanie fajerwewrków,żeby Luśki nie obudziło :huh: ,ale wiecie co najlepsze...zaczęła sie wiercic jakies pół godz. po szaleństwach wystrzałowych :ohmy: :lol: .

Całujemy i miłego dzionka :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270042 przez Monix
ifka napisał:

hej hej :).Jak tam nocne imprezki?? :lol:
Mnie martwiło tylko to strzelanie fajerwewrków,żeby Luśki nie obudziło :huh: ,ale wiecie co najlepsze...zaczęła sie wiercic jakies pół godz. po szaleństwach wystrzałowych :ohmy: :lol:

Nadulka tak samo. Sama akcja jej nie przebudziła, dopiero po jakimś czasie się wybudziła. Naszczęście na krótko, dostała butle mleka i poszła z powrotem lulu :)

A tak poza tym to WITAM w nowym roku :) Ale jestem zmęczona... :P Ale nic, kawa powinna postawić mnie na nogi. Pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270067 przez sylka
Kuba zasnał o 23.20 wstał o 24.00 obejrzał trochę fajerwerki i zasnął mi na rękach. Spał do 8.40 :D Twardy zawodnik wczoraj był, pobił swój rekord w niespaniu. Miał tylko 1 drzeme w ciągu dnia 1 godz. i myslałam że o 19.30 to juz sen na noc a on zrobił sobie 2 drzemke :P i szalał razem z nami. Fajerwerki bardzo mu się podobały, oglądał zaciekawiony i smiał się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270085 przez justyna84
witam w nowy rok :laugh:
Ja wylondowalam o 3 rano w domu moj mezulek szybciej bo polegl :laugh: tesciowa sie troche z oskarkiem meczyla bo powiedziala ze nie chcial jej zasnac
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

wytancowalam sie pare drinkow wypilam ale bylam trzezwa
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Ciekawe jaki bedzie ten rok. Jestem niewyspana ;) :laugh: .Moje dziecko spalo juz od 20 do 8 rano jeszcze by spal ale musialam z nim jechac na zastrzyk ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270090 przez ifka
sylka napisał:

Kuba zasnał o 23.20 wstał o 24.00 obejrzał trochę fajerwerki i zasnął mi na rękach. Spał do 8.40 :D Twardy zawodnik wczoraj był, pobił swój rekord w niespaniu. Miał tylko 1 drzeme w ciągu dnia 1 godz. i myslałam że o 19.30 to juz sen na noc a on zrobił sobie 2 drzemke :P i szalał razem z nami. Fajerwerki bardzo mu się podobały, oglądał zaciekawiony i smiał się.

faktycznie wytrzymała gadzinka z niego :lol: :kiss: :kiss:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270096 przez bombel779
Witam w nowym roku :)

Fajnie nam wczoraj wieczorek upłynął :) Upiekłam lazanię i cobler brzoskwiniowo-jagodowy :) Z mężusiem wypiłam trochę szampana :) Pośpiewaliśmy i potańcowaliśmy trochę z polsatem :P :D
Jasiek zasnął normalnie,o 20.00 ....i obudził się nam 3 razy przez te petardy :dry: ale nie dziwota bo jak nam zaczęli strzelać pod oknami to i ja podskakiwałam!! :angry:
Za 3 razem przebudził się przed samą 24.00 to już przeczekał i pooglądał z nami przez balkon sztuczne ognie :) Potem załączyliśmy sobie Vabank wskoczyliśmy we 3 do wyrka i tak sobie pospaliśmy do 9 :D

Ifka
dziwna ta twoja koleżanka :dry: Jej syn nie może zjeść u ciebie obiadu - bo musi u siebie o stałej porze,tak? Ale Lenka to już nie musi o stałej porze chodzić spać?!?!?!? Jej się nic nie stanie a jemu owszem????!!! :angry: :dry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270109 przez justysiak83
Witam noworocznie !!!
My tez fajnie spędziliśmy nocke, chociaż ja poległam o 23 i M. mnie obudził kilka minut przed północą :silly: Przyjechaliśmy do moich rodziców (bo z wieczoru u znajomych nic nie wyszło) i był jeszcze mój brat z żoną i bratankiem (3 latka).Mały tradycyjnie zasnął o 20 i troche sie kręcił podczas fajerwerków ale nocka spokojna, tylko niestety Domiś nie dał mamusi się wyspać bo jak zwykle o 6 pobudka i potem dopiero o 9 drzemka, ale pospaliśmy razem do 10:30 i nawet wyspana się czuję.
Ifka doskonale Cie rozumiem bo Dominik też by świrował jakbym mu pozmieniała pory spania, jeszcze jedzenie o innej godzinie jakoś by przetrawił ale spanie musi być zawsze o stałej porze. A wiesz że mój mały też się na mleko obraził, tzn. zje ale musze się porządnie nagimnastykować żeby go namówić, myśle że nie o samo mleko chodzi tylko o butelke, że już nie chce z niej pić, dzisiaj zostawił mi chyba z 80ml. to wlałam w miseczke, pokruszyłam do tego herbatnika i zjadał aż mu się uszy trzęsły. :blink:
Jeszcze raz wszystkiego naj w Nowym Roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270115 przez ifka
bombel779 napisał:

Upiekłam lazanię i cobler brzoskwiniowo-jagodowy :) Z mężusiem wypiłam trochę szampana :)
Ifka
dziwna ta twoja koleżanka :dry: Jej syn nie może zjeść u ciebie obiadu - bo musi u siebie o stałej porze,tak? Ale Lenka to już nie musi o stałej porze chodzić spać?!?!?!? Jej się nic nie stanie a jemu owszem????!!! :angry: :dry:


bombel może głupie pytanie :silly: ,ale co to jest ten cobler :unsure: :lol:


justysiak napisał:

My tez fajnie spędziliśmy nocke, chociaż ja poległam o 23 i M. mnie obudził kilka minut przed północą

:lol: :lol: :lol:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


justysiak napisał:

A wiesz że mój mały też się na mleko obraził, tzn. zje ale musze się porządnie nagimnastykować żeby go namówić, myśle że nie o samo mleko chodzi tylko o butelke, że już nie chce z niej pić, dzisiaj zostawił mi chyba z 80ml. to wlałam w miseczke, pokruszyłam do tego herbatnika i zjadał aż mu się uszy trzęsły.


U nas to jest teraz tak,że mleczko poranne jest wypijane w ilości 120-150 ml i więcej ani rusz :dry: czasem doje banankiem np.O 11 wypija 200-220 ml i o 21 też 200-220.Więc ogólnie sniadaniowo u nas kiepsko jest i chyba tak juz zostanie, bo roczek juz za pasem (jeszcze 3 tygodnie :ohmy: :lol: :lol: ) a czytałam,że roczniakowe zapotrzebowanie na mlesio to ok. 500 ml. To u nas w sumie z podwieczorkiem będzie cos koło tego. :)
Ale jak w ogóle nie chciała pic to mleczko łyzeczką z kaszką lub herbatnikiem czy biszkoptem bylo pochałaniane również od razu :S :P :lol: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270118 przez bombel779
ifka napisał:

bombel może głupie pytanie :silly: ,ale co to jest ten cobler :unsure: :lol:

Yyyyyyy owoce pod kruszonką :P :laugh:
Ifka drinki też takie są ;) Ale ja PIEKŁAM takie pseudo ciasteczko ;) :P :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl