BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 3 miesiąc temu #270585 przez justysiak83
Hejka, witam errorowo, :angry: :angry: :angry: znowu ten sam problem, na szczęście sposób znalazłam :blink: co u was, ale mi się dzisiaj nie chciało pracować, buuuuu.
Zmykam, buziule przesyłam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270626 przez pulpecja
hej ja tez sposobem weszłam mam nadzieję we to krótkotrwały error :ohmy: wiecie co ? Mam chyba zapalenie piersi,są flakowate ale dziwnie mnie bolą i mam gorączkę :( jejku nie mam czasu teraz chorować ani jednego dnia,mam tyle tej pracy we dzisiaj już sobie popłakalam :(
a gdzie jest mely ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270628 przez sylka
Sikoreczka napisał:


Sylka Kubie tez się tak przestawiło że chodzi spać 22- 22.20 a wstaje o 8-9. Budzi się w nocy ok 5.30 zjada cyca i śpi dalej. W dzień robi sobie drzemki ok 11-12 i 14-15 i śpi od 30 mni do 1.45. Napisz mi jak możesz mniej więcej Kuby rozkład dnia.

5.00-5.30 cyc
7.00-8.00 MM
10-11.00 kaszka
11-12.00 do 13-14.30 drzemka
ok 15.00 obiad a czasem nawet o 16 jak póxniej drzemka
19.00 kaszka/jogurt lub cos innego ;)
21.30-22.30 cyc + MM i zasypanie

Plan taki przykładowy bo niekiedy bywa zupełnie inaczej jak sie teraz poprzestawiał wiec tak naprawdę cięzko napisać..

Dziś wstał o 7.30 wiec drzemka od 8.30 do 9.30 a kolejan o 17 do 17.30 zobaczymy o której zaśnie

Kunba ma katar, zaraził się od P. bo przyniusł bonus z pracy :(


Pulpecja wszystko mozliwe jak karmisz nadal piersią, weź panadol na gorączkę i sie kuruj a jak nie przejdzie to do lekarza po lek na zapalenie piersi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270649 przez Sikoreczka
Sylka nasze Kubulki to chyba się zgadują bo mój też wstał o 7.30 i o 9.30 drzemke łapał :) później byłam u koleżanki i tak po 16 padł na pół godz. No nic zobaczymy o której pójdzie spać.

Dzięki za plan u nas baaaardzo podobnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270686 przez sylwira1721
Pulpecja Mely jest u rodzicow w Polsce :P

hej laseczki rowniez sie witam ERROROWO !! ten error to potrafi człowiekowi życie zatruc :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270740 przez Sikoreczka
Święto godzina 20ta Kuba śpi :) :) :)

Sylka a jak u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270765 przez nikita
bosze ale mnie ten error wkurza!!!!
musiałam wejść sposobem ale to dziwne ze normalnie prosta droga nie idzie tylko przez kombinacje :dry:
dzisiaj rozebrałam choinkę bo sie sypała :(
u nas plan dnia tez podobny tylko ze my wstajemy o 8 i w nocy sie budzi nadal co 2 3 godz :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270769 przez Sikoreczka
Nikita a karmisz jeszcze piersią czy już MM?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270772 przez nikita
piersią bo mi MM nie chce pic nawet smoczka nie chwyci nie wiem co dalej ale mleko mam jak narazie, tylko ze on nie budzi mi sie bo jest głodny tylko sama nie wiem od czego wystarczy ze go tylko przewrócę na boczek i spi dale a nieraz to sie rzuca raz na jeden bok raz na drugi i sie przebudza,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270782 przez sylka
Sikoreczka napisał:

Święto godzina 20ta Kuba śpi :) :) :)

Sylka a jak u Ciebie?

Zasnął o 21.00

Co do planu to fajnie że macie podobny bo już zastanawiałam się czy nie za często Kuba pije mleko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270784 przez Sikoreczka
U mnie jest tak samo Kuba nic nie chce pić z butli. W nocy różnie czasem tylko raz się obudzi a czasem tak jak u ciebie co 2-3 godz i też czasem go przekręce z brzuszka i idzie spać...
Myślałam że to przez ząbki albo bolący brzuszek te gorsze nocki... ale nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270785 przez justyna84
nikita napisał:

piersią bo mi MM nie chce pic nawet smoczka nie chwyci nie wiem co dalej ale mleko mam jak narazie, tylko ze on nie budzi mi sie bo jest głodny tylko sama nie wiem od czego wystarczy ze go tylko przewrócę na boczek i spi dale a nieraz to sie rzuca raz na jeden bok raz na drugi i sie przebudza,

nikita bo mu zabki biedaczkowi wychodza :dry: moj sie tez tak zachowywal mialam tak przez ostatni miesiac teraz mu wyszly 2 gorne 1 i fajnie spi jak aniolek nei chce zapeszac :).Pani doktor nam powiedziala ze teraz gorne 3 ida :( .Ja oskarka jak mi sie tak budzil to poprostu bralam do siebie nad ranem i mialam spokuj spal lepiej:) a teraz nie mam problemu w lozeczku tez spi

sikoreczka jakby go bolal brzuszek to by plakal nieustannie dluzszy czas falami przerabialam juz to :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270790 przez nikita
ale mało nas tu dzisiaj :(
robiłam dzisiaj pierwszy raz gofry i wyszły bllllleee takie gumowate ze szok a zjadłabym takie chrupiące :silly:
justyna on juz ma 6 zębów i jak narazie to mu nie ida nic nie zaobserwowałam takiego ale jutro na noc zmienię mu pieluchę bo może ma za mokro
a dzisiaj to juz przeszedł samego sienie zaczął sie wiercić wstawał az w końcu usiadł oparł sie o mnie i tak zasnął na siedząco :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270792 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270793 przez sylka
U nas KUba spokojnie śpi tylko zeszłej nocy często się budził bo mu katar przeszkadzał. Może wasze maluchy maj płytki sen dlatego się budzą. Kubus nie budzi sięjak go przekręcam jak leży np. w poprzek łóżka. Rzadko to się zdarza ale czasem musze go poprawaić. A tak nie zachodze do pokoiku chyba ze coś usłysze lub sama siękałade i przed zaśnieciem sprawdzam czy wszystko ok a tak ok 5 ide do niego jas słyszę że się przebudza. Cyc i hop do łózeczka. Wczęsniej brałam go do nas ale teraz boje się że wstanie jak zasnę i spadnie. Po rozbudzeniu biorę go dopiero do siebie i szalejemy w pościeli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl