BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 3 miesiąc temu #270799 przez nikita
tez mi sie wydaje ze to nie brzuszek, może taki urok jego :( jak zasypia o odkładam go do łóżeczka ale tak o 1 w nocy biorę go do siebie bo tak to sie budzi jeszcze częściej :( :( tak mysle morze żeby go w tej nocy przetrzymać z karmieniem az będzie na tyle głodny ze butelkę chwyci, sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270804 przez justyna84
moj wlasnie ma plytki sen :) najlepiej by chcial zeby codzic na palcach, ale ja zawsze jestem zla jak ktos przychodzi a dzicko mi spi bo sie boje ze sie nei wyspi a potem mi pada o 18 .A od malego nie robilam tak zeby byla idealna cisza jak dziecko spi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


nikita nie jest powiedziane ze jak dasz mm to maly ci bedzie spal cala noc ,moj np tak nie ma bo ja go karmilam piersia a dopiero potem przeszlam na mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270805 przez nikita
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270808 przez sylka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270809 przez Sikoreczka
U nas też już 6 ząbalków i mam nadzieje że troszke będzie spokoju. Ja podejrzewałam brzuszek bo Kuba tancuje po całym łóżeczku w nocy... potrafi się o 180 stopni odwrócić i spac nogami na poduszce. No ale nie płacze ani nie marudzi mi w nocy więc już sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270813 przez sylka
Sikoreczka taki okres. my w 9 mies. też to przerabialiśmy i samo przeszło. KUba na śpiocha wstawał i marudził a oczy zamkniete. Odkładałam go na poduszkę i dalej spał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270860 przez mankowa
Hello witajcie w nowym roku :) a ja wrocilam z zatruciem i wysoka goraczka ale juz spadla i zasiadlam do kompa i co ja t widze !!!!ile zescie natrzaskaly przez weekend :) pulpecja bardzo wychudlas jak widze na fotkach i kasiulka sie zmienia-jest sliczna, na poczatku myslalam ze karotka ma corke i juz sie pogubilam bo weszlam w linka ze studia foto z chrztu i pierwsza byla dziewczynka i myslalam,ze to jej ale po przeczytaniu postow musialam edytowac swoj wpis, bo dziewczynka tam jest przesliczna :). Ja sie zachwycam swoja ze jest sliczna :) normalnie zakochalam sie heheeh ale przez to jest bardzo nioe grzeczna dziewczynka wiec musi byc rownowaga w przyrodzie ;)(ale kazda mama tak ma ze zakochane jest w swoim dziecku,prawda?) mam nadzieje ze nadrobie wszystke wpisy , pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270861 przez mankowa
aa i jeszcze jedno w sylwestra Gabi pierwszy raz przespala 8 godzin bylam w szoku ale juz kolejnej nocki musiala z nami spac po 5 godzinach snu, ech myslalam jaki sylwester taki caly rok hahahahah, aa i juz nie karmie piersia odkad mnie moj wampir pogryzl to juz nie daje cycka i mamy sie dobrze, tylko kurde te moje zatrucie ech, jak nie urok to sraczka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270900 przez olka
Witam Was serdecznie! :lol: :kiss: :kiss: :lol: :lol:
Mankowa, u mnie Jasiek też w Sylwestra spał jak niedźwiedź :) (myślałam, że to może przez zmianę pieluch, sama nie wiem :S ) ale już kolejna noc była mniej spokojna. W każdym razie odparzenie na siusiaczku ustępuje i myślę, że to dzięki zmianie pieluch i używaniu maści Alantan (dzieki Sylka :blink: :kiss: )
A Jasiowi wyszedł kolejny ząbek - prawa dolna dwójka :lol: Monix, chyba faktycznie chce dogonić swą narzeczoną hihi :lol: :lol: już mu niewiele zostało :blink:

a ja siedzę od wczoraj w domu, bo gardło mam zawalone, anginę mam ... :dry: :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270914 przez justyna84
A powiedzcie jak wasze dzieci bawia sie na podlodze to patrzycie na takie rzeczy np. zeby mu nei wialo od drzwi wejsciowych itp. :unsure:( bo ja mam takie hu... ze troszku zawiewa od podlogi )bo ja od tego mometu jak oskar byl chory to kazdy jest przewrazliwiony i mnie to wkuza! przeciez nie uniknie sie tego jak dziecko ma byc chore to bedzie :unsure: co myslicie? ps. moj M np jak maly siedzi w krzeselku to mi kaze go odsuwac od okna bo wieje a okno jest zamkniete ,czy oni aby nie przesadzaja :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270934 przez Monix
olka napisał:

A Jasiowi wyszedł kolejny ząbek - prawa dolna dwójka :lol: Monix, chyba faktycznie chce dogonić swą narzeczoną hihi :lol: :lol: już mu niewiele zostało :blink:

O To super! gratuluję kolejnego ząbka :) U Nadii póki co cisza z ząbkami, tak jak sie na początku posypały, tak teraz CISZA :P Także wszystko możliwe Oluś ;) Ucałuj od nas przystojniaka :kiss: Fajnie, że dparzenie z dupci zeszło, u nas też juz ok naszczęście ;)

Nadia już nie wymiotuje, wczoraj miała delikatną biegunkę, ale dziś już jest dobrze. Za to ja walczę teraz z wirusem. W nocy z 5 razy do kibelka wstawałam, brzuch mnie boli i w ogóle niedobrze sie czuję ble... :P :X

A u nas za 4 dni roczek, cały czas nie dociera to do mnie :silly: Dziś mój luby poszedł zamówic torcik, a jutro jedziemy po jakiś prezent do N. jeszcze nie wiem co kupimy, ale na pewno jak wejdziemy do sklepu to cos wybierzemy :blink: Ale duża juz ta moja pannica :ohmy: :laugh: A niedawno jeszcze w brzuszku siedziała :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270963 przez sylka
Oluś Gratulkuję zabka :D i super że odpażenie schodzi :)

Monix jak ten czas leci... jeszcze chwila i u nas tez roczek. Zdrówka bo chyba wirus was dopadł :(

Mankowa to się wychorowałaś :( mama nadzieję, że już lepiej.

Justyna Powiem szczeże że w domu nie zwracam tak uwagi bo mamy wszystko szczelne i dywany na podłodze. Także nic nam nie wieje. Oczywiście jak otwieram okno by wywietrzyć pomieszczenie to wychodzimy do innego pokoju.

Bylismy dziś na kontroli na rehabilitacji. I wszystko jest ok. nie musimy juz tam zaglądać na jakąkolwiek kontrol. Ta była 2 od października gdy skączylismy rehabilitację. Kuba wszystko ładnie rodzi wstaje z 1 nóżki i ładnie sie rozwija. Super już 2 poradnia z głowy.
W nocy pomimo kataru nie budził się. Obwiesiłam łóżeczko, tuż nad główką pieluszkami tetrowymi skropionymi amolem i chyba to pomogło mu oddychać.

Zapraszam do lekturki mojego tekstu na blogu :) (...) kłopoty ssaka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270996 przez megi23
hej laski mam momencik szwagierka meczy Tymka a moze on ja :lol: u nas dzis byl ksiadzp o koledzie i zgadnijcie co moj Tymcio wymyslil siedzial kolo jego torby za chwile przyciagnal do siebie i otworzyl i wyjmowal obrazki nasza mina i mina ksiedza bezcenna :lol: :lol: :lol: mogl te koperty z kasiora powyciagac :silly:
oj ja was nie nadrobie ale jeszcze miesiac i bede miec wlasny internet :)
wczoraj zostawilam malego samego na rehabilitacji ja za drzwiami z mezem i z posrod 3 dracych sie dzieci rozpoznawalam malego ale momentami za to jak wyszedl rozzalil sie mi i juz caly dzien z rak nie zlazil
ehh u nas zebow brak moze mu nie wyrosna :S dziasla spuchniete maly zle spi tzn udaje mu sie do 4 potem wstaje i chce sie bawic... maz daje go do lozka i trzyma mnei za koszule i tak spimy hehe..
aa apropo sexu no my mamy 1 pokoj i maly z nami jest ostantio sie przebudzil jak sie rozkrecalismy maz powiedzial spij jestesmy obrocil sie do sciany i spal dalej :silly:
11 mamy lekarza od rehabilitacji zobaczymy co pani doktor powie bo nasza pani od vioforu wczoraj zdebiala jak go zobaczyla i leci do mnei i mowi on juz siada na obie strony i raczkuje :blink:
tak wiec mamy troche latania po lekarzach w czwartek rano neurolog i rehabilitacja a 11 lekarka od rehabilitacji ciekawe co powiedza :silly:
dzis probowalam wam filmik nagrac jak raczkuje ale jak cwaniak widzial ze nagrywam to siadal ale udalo sie jak znajde chwile czasu to zalacze wraz ze zdjeciem jak maly robi pompki :lol: buziole dla malenstw ide na spacerek ostro od 1 wzielam sie za siebie pora wrocic do figury sprzed ciazy chodz maz smieje ze zniam zrzuce zeby mznowu nie byla hehehe bo tak bylo z Tymkiem ja schudlam a za chwile tylam :P
buziole dla malenst i was :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271128 przez nikita
hej ale mam lenia :silly: nic mi sie nie chce mały zasnął :lol:
a w nocy to sie tak wiercił ze niestety ale musiałam spać w nogach i w poprzek łózka :dry: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271149 przez karotka18
justyna84 napisał:

A powiedzcie jak wasze dzieci bawia sie na podlodze to patrzycie na takie rzeczy np. zeby mu nei wialo od drzwi wejsciowych itp. :unsure:( bo ja mam takie hu... ze troszku zawiewa od podlogi )bo ja od tego mometu jak oskar byl chory to kazdy jest przewrazliwiony i mnie to wkuza! przeciez nie uniknie sie tego jak dziecko ma byc chore to bedzie :unsure: co myslicie? ps. moj M np jak maly siedzi w krzeselku to mi kaze go odsuwac od okna bo wieje a okno jest zamkniete ,czy oni aby nie przesadzaja :ohmy:


niby tak jak ma byc chore to bedzie ale można zapobiegac bu nie chorowac za często dziecko chodzące lepiej znosi infekcje niz raczkujące ja jestem taka jak twoi domownicy czyli przewrażliwiona ale jak moge czemus zapobiec i dopilnowac to czemu nie bynajmiej mój maluch pozniej sie nie męczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl