BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270273 przez olka
sylka, to prawda, sleep & play są o wiele mniej chłonne, bo są jakby cieńsze gdy pieluszka jest niezsikana. No i nie mają tej gumki w pasie rzez co wydaje mi się, że mogą uciskać malucha. Chyba przejdę na active baby, chociaż cena nie zachęca, ale to dla dobra Jasia, więc musimy :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270334 przez pulpecja
Kochane wszystkiego naj noworocznie :) aby każdy dzień przynióśł jakieś małe nawet drobniutkie szczęście ale, żeby to szczęście było właśnie codziennie u Was w domkach :kiss: :kiss:

Kasia obudziła się wczoraj o 23:45 i tańcowała z nami do 1 :) :) podobały jej się fajerwerki, była zaciekawiona na maksa :)

jejku jejku jutro wstaję o 6 :( :( jak pomyślę o tych dwóch tygodniach do ferii to niedobrze mi się robi i chce mi się płakać na samą myśl o sprawozdaniach za I semestr - mam ich ponad 30 do napisania :( :( będę musiała zarywać noce :( oj oj :(

buziaczki dla Was Kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270342 przez justysiak83
Oj Pulpecyjko współczuje tych wszystkich sprawozdań, ja na szczęscie nie mam w tym roku wychowawstwa więc najgorszą robotę mam z głowy, tylko SU będę musiała napisac, ale robie to samo co roku więc za dużo się nie napracuje przy pisaniu, tym bardziej że przyszłam do pracy dopiero 10.10.
Co do pieluszek dla mnie active baby są nr 1, potem te z rossmana a sleep&play są skreślone właśnie z powodu braku tych gumeczek przy rzepach, bo małemu siczki wylatywały górą :blink: nie polecam tych z tesco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270366 przez olka
oj dziewczyny, jak mi się nie chce jutro do pracyyyy :( :( :( i jeszcze pulpecyjka przypomniała o tej robocie na koniec semestru... :S :S :S na pocieszenie napiszę Wam, że ja mam jeszcze 4 tyg. do ferii :P :dry: :S :(
PS Gardło coś mnie dziś boli, może jutro jakieś L4 :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270375 przez sylka
Jak kupie te Pampers Baby active 70 szt to mamy na 2 mies zapas jak na same nocki zakladam. Paczka dady starcza na ok 2 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270381 przez olka
a ja chyba przestawię się na razie na active baby...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270392 przez sylka
no pewnie zobaczysz jak sytuacja po nich. A jakich chusteczek uzywacie, my baby fresch tych niebieskich z pampersa. W tym tyg chyba kupie na próbé dady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270400 przez justysiak83
Ja używam chusteczki Dada (one są mocno nawilżone, niektórzy mówią ze za mokre, ale ja je lubie) i Nivea baby (czasami jak są w promocji).
Olka ale pociesze cię że piątek wolny :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270406 przez justysiak83
Zmykam spać bo jutro do pracy... :angry: :angry: :angry:
a wiecie co, ostatnio się dowiedziałam że mój sąsiad podobno handluje papmersami active baby i sprzedaje je za 35zł.!!! Jak to prawda to zrobie zapas na pół roku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270423 przez Monix
witam wieczorową porą :) Moje dziecko biedne cały wieczor wymiotowało :( Teraz już jest lepiej, poszła zmęczona spać. Mam nadzieję, że juz nie będzie wymiotowac... w sumie to nie ma juz czym. Nie wiem co jej zaszkodziło, praktycznie cały dzień nic nie jadła, jedynie wieczorem wypiła butlę kaszki. Pewnie jakiś wirus panuje :(

A propo pieluch, ja też ostatnio zmieniłam z DADY na Bella Happy i o dziwo odparzenie na pipuni ustapiło jak ręką odjął. Chyba na jakiś czas zrezygnuję z Pieluch biedronkowych.

To tyle, zmykam jeszcze z psami i pójdę sie w końcu położyć, bo po tym sylwestrze nie wyspana jakaś chodzę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270434 przez bombel779
Monix ja obstawiam jakiegoś wirusa :angry:
Biedna Nadulka :( Oby jutro już się lepiej czuła!!!! :kiss:


Qrcze moja teściowa ma w pt. ur. i już (od tygodnia) jestem cała chora jak sobie pomyślę że mamy do niej jechać :dry: ojjjjj :( :(


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270457 przez sylwira1721
halo :lol:

u mnie impreza udana :P balowalam do 5 rano :P Dzwonilam do mamy co chwile co z Tobim az wkoncu mnie zje.ała ze mam nie dzwonic :lol:

jutro na 6 do pracy :dry:

ps pic mi sie chce caly czas
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270461 przez nikita
Witam W Nowym Roku :lol: :lol:
napisze tylko tyle ze super sie wybawiłam :ohmy: :silly: :P Moj dzióbek mały przespał sylwester razem z T hi hi nawet fajerwerki ich nie obudziły ale za to o 3 miał oczy jak 5zl :silly: :silly: ale było super :ohmy:

No widzisz sylwirka nie trzeba było sie martwic :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270468 przez sylwira1721
nie pametam kiedy sie tak opiłam!! masakra! no ale do dziecka wstawac nie musialam to sobie pozwolilam na wiecej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270482 przez Sikoreczka
Witam Noworocznie :)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Zdrówka szczęścia, spełnienia marzeń i fasolek w brzuszku na wiosnę!!! :lol: :kiss:

Sylka Kubie tez się tak przestawiło że chodzi spać 22- 22.20 a wstaje o 8-9. Budzi się w nocy ok 5.30 zjada cyca i śpi dalej. W dzień robi sobie drzemki ok 11-12 i 14-15 i śpi od 30 mni do 1.45. Napisz mi jak możesz mniej więcej Kuby rozkład dnia.

U nas zabawa sylwestrowa udana Kubcio wybawił sie na całego :) Poszliśmy do sąsiadów na 20tą i było tam 12 osób. Myślałam że Kuba będzie marudził.... a on uśmiech od ucha do ucha i z każdym pokolei się bawił :lol: :kiss: o 22.30 poszedł spać i o 23.55 zbudziły go wystrzały więc obejrzeliśmy fajerwerki (na klatce :silly: bo lepiej było widać) Kuba był zachwycony, wypiliśmy szampana i o 0.15 poszedł dalej spać a my balowaliśmy :) Rano jak rolety odsłaniałam z Kubą na rękach to patrzył w niebo i szukał fajerwerków :P :)

Bombel mam nianie ale jakoś nie chciałam żeby Kuba siedział sam w domu więc ja, J i chrzesny Kuby zmienialiśmy się co jakieś 30 min

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl