BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 6 miesiąc temu #36978 przez baby_55
Byłam dzisiaj dodatkowo u lekarza, bo jakieś leciutkie plamienie sie pojawiło, ale okazało sie, ze to chyba tylko jakieś naczynko mi pękło i wszystko z maleństwem jest ok :)
za to przy okazji lekarz potwierdził nam, że to raczej na pewno bedzie chłopiec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36981 przez baby_55
Gosia_Krupa napisał:

Cześć mamuśki! Ja mam termin na 9-go kwietnia i już się nie mogę doczekać końca. A fotki są super,zawsze mnie rozczulały takie zdjęcia.

Cześć Gosiu :) miło powitać nową mamuśkę kwietniową :laugh:
widzę, ze masz termin dokładnie na ten dzień co ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36983 przez Gosia_Krupa
Mam pytanko: jak się robi taki suwaczek? Ja to czasami muszę się zastanowić, w którym jestem tygodniu,fajnie więc by było mieć to zawsze na wierzchu :) Nigdy nie uczestniczyłam w żadnym forum,więc jestem całkiem zielona :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36991 przez acronka
baby_55 - uff, dobrze, że to fałszywy alarm. I gratulacje!!

Witaj Gosiu! W górnym menu masz zakładkę "suwaczki" tam sobie możesz zrobic swój. A potem wstaw do podpisu.

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37001 przez baby_55
Gosia_Krupa napisał:

Mam pytanko: jak się robi taki suwaczek? Ja to czasami muszę się zastanowić, w którym jestem tygodniu,fajnie więc by było mieć to zawsze na wierzchu :) Nigdy nie uczestniczyłam w żadnym forum,więc jestem całkiem zielona :(


u góry masz zakładkę suwaczki i tam mozesz sobie zrobić :) a potem wstawiasz sobie link w swoim profilu jako podpis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37028 przez baby_55
Gosia jak Twój suwaczek bo dalej go nie widzę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37042 przez Gosia_Krupa
No jest :) Przerwę miałam na relaks z mężem przed telewizorem. W końcu udało nam się obejrzeć jakiś film,bo ostatnio to padam na twarz już o 20..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37064 przez baby_55
Teraz faktycznie widzę :)

Szczęściara z Ciebie :) Ja ostatnio spać nie mogę, kładę się do łóżka o 22 a o 24 jeszcze nie śpię i kręcę sie z boku na bok :( masakra jakaś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37067 przez Gosia_Krupa
Ja co prawda zasypiam w dwie sekundy,ale źle śpię,jakoś sobie miejsca nie mogę znaleźć,a ten lewy bok to już mi całkiem nie odpowiada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37087 przez acronka
Hej, ja też późno zasypiam,ale to głownie dlatego, że w ciągu dnia mam obowiązkową drzemkę. Muszę i koniec.
Z tymi pozycjami to tez dla mnie masakra. Nie mogę się ułożyć. Lewy bok już mnie normalnie boli i spanie na nim nie należy do przyjemności. Najczęściej wybieram opcję brzuszkowo-kolankową - częściowo na lewym boku, a częściowo na brzuchu (jeszcze się daje) z jedną nogą zgiętą w kolanie i podciągniętą maksymalnie pod brodę.

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37102 przez Gosia_Krupa
Ja właśnie też najczęściej tak śpię,na prawym boku też,myślę,że jak to jest tak pół na boku pół na brzuchu to nic nie uciska i jest swobodny przepływ krwi,ale zakodowane w głowie mam,że to jednak ma być ten lewy bok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #37104 przez baby_55
Mnie też się tak najwygodniej śpi :) raz na lewym raz na prawym boku, ale niestety nie dam rady podciagnąć nogi zbyt wysoko bo mi już trochę brzuch przeszkadza :silly: niedługo bedę musiała sobie kupić taka długą poduszkę bo mi coraz bardziej brzuszek ciąży i kręgosłup zaczyna mi dokuczać :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37109 przez Gosia_Krupa
Z taką poduszką jeszcze nie spałam (ale super się sprawdza przy karmieniu Maluszka),ale przy synku wkładałam sobie między kolana jaśka i czasami jeszcze jednego pod brzuszek i spało się nawet znośnie,tyle że potrafiłam się obudzić o 2 w nocy i już nie zmrużyłam oka do kolejnego wieczora :( To było straszne,mam nadzieję,że teraz tak nie będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37115 przez acronka
Ja tez nie podciągam pod samą brodę,ale najwyżej jak się da. Jak śpię tylko na boku to między uda lub kolana wkładam zwykły jasiek. Też myślałam o tej poduszce z Mothercare, ale nie wiem czy nie skończy się na dwóch zwykłych dodatkowych poduszkach - jedna pod brzuch a druga między nogi. Poprzednio działało. Na kręgosłup też zaczynam narzekać, ale powodem jest spanie na plecach - w nocy się tak przekładam przez sen i nagle się budzę albo mąż mnie budzi, bo się okazuje, że zajmuję 2/3 łóżka, a on chce mi udowodnić, że to prawda. Też tak macie że się zaczęłyście rozpychać w łózku?

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37119 przez Gosia_Krupa
U nas to mąż się rozpycha. Najgorzej,kiedy to jego kolej ewentualnego wstawania w nocy do synka,niemal że wgniata mnie w ścianę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl