BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #37502 przez baby_55
zauważyłam u siebie tylko że gadam więcej niż zwykle, a zawsze byłam straszną gadułą, teraz mąż mówi, ze to jest jakaś masakra, nie dopuszczam nikogo do głosu, moze to dlatego, że od pocz. września siedzę na L4 i mam mniejszy kontakt z ludźmi :)

Acronka wózek wazy ok. 15 kg (czytałam gdzieś już wcześniej), a ten kosliper to bardzo fajny pomysł też tego szukałam, ale może znajdę takie coś na allegro używane byłoby taniej, bo trochę kosztuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37508 przez ulcia85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37534 przez kasiunia89
No to ja tez chyba zabiore sie szybciej za kupno wozka,zeby przewietrzal troszke! mebelki mam juz tez na oku i je kupie w najblizszym czasie bedziemy juz urzadzali pokoik:) Juz doczekac sie nie moge kiedy przytule moje malenstwo!! Dziewczyny wczoraj poczulam pierwsze ruchy :P:P polozylam sie i polozylam reke na brzuch i kopal naprawde to bylo to :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: super!! a jak u was z ruchami?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37539 przez baby_55
Kasiunia super ja też już od jakiegoś czasu czuję lekkie ruchy, a ostatnio są coraz bardziej intensywne :)

ulcia wózeczek fajny tylko nie wiem czy koszyk nie będzie trochę zbyt mały, ale najważniejsze żeby Tobie się podobał :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37543 przez acronka
Uff,wróciłam do domu. Jestem zła na męża,bo mnie zawsze gdzieś wyciągnie na krótko a tu się z tego cała wyprawa robi i potem mam w domu nie zrobione nic z tych rzeczy,co sobie zaplanowałam. Wrrrrr. I jeszcze klucz w zamku mi się zacina, bo ślubny chciał dobrze, naoliwił zamek, rozkręcil itp, ale chyba za bardzo poprawił i klucz utyka w zamku. I czemu własnie zawsze mój????

ulcia- wózeczek fajny, Graco robi fajne rzeczy. Ale z tym koszem to baby ma rację,jest trochę mały.

baby - też patrzyłam na używane kolisperki, ale różnica jest na tyle niewielka biorąc pod uwagę użycie tego "łóżeczka", że wolę kupić nowy.

z dodatkowych rzeczy - jeszcze do wózka dokupuję specjalny kosz na zakupy allegro.pl/kosz-na-zakupy-mutsy-shopping-bag-i1290064783.html specjalnie do mojego wózka, który tez ma fabrycznie mały koszyk.

Ruchy Maleństwa przybrały na sile.Teraz potrafi mnie zasypać całą serią kopniaczków. Zwłaszcza jak mamusia głodna albo świeżo najedzona. To jest jedno z najpiękniejszych przeżyć na świecie:)

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37547 przez baby_55
Ja prosiłam siostrę dodatkowo żeby popatrzyła w Dublinie bo tam mozna kupić niektóre rzeczy dużo taniej ma mi w razie czego dać znać gdyby coś taniego było, np na e-bay irlandzkim widziałam za kilka euro, więc jest wtedy duża różnica :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37556 przez acronka
A widzisz, na e-bay'u nie sprawdzałam. Jakiś taki nawyk, że tylko to allegro i allegro.

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37568 przez kasiunia89
Mnie sie ktorys z tych podoba,hmm ale nie wiem jeszcze jest ich poprostu mnostwo :laugh:
cgi.ebay.de/Lux4Kids-Trafic-Lux-KOMBI-KI...&hash=item3a53ed67f2 i wlasnie kupuje na ebay-u ale w niemczech,bo tu wlasciwie mieszkam :kiss: buziolki dla was kochane mamuski :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37569 przez kasiunia89
To moj brzuszek 5 tygodni temu teraz jest ciutke wiekszy :) zrobie fotke to dodam a jak tam z waszymi??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37570 przez kasiunia89
Jeszcze raz...musialam pomniejszyc:) Uprzedzam kiedys mialam plaski na maxaaa :blink: :blink: czyli widac sporo hihi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37572 przez kasiunia89
A to ja...!! Miedzyzdroje ;P tutaj wlasnie zaszlam hehe :kiss: :kiss: niezapomniany urlop!! :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37723 przez baby_55
Ale chudzinka z Ciebie Kasiunia :) Ja już nie pamiętam kiedy tak wyglądałam, ostatnio trochę mi się przytyło, wiec płaski brzuszek zniknął jeszcze przed ciążą :( ale co tam, przy maluszku się zgubi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37806 przez kasiunia89
nom hehe ale juz mi sie przytylo 2,5kg :):) i brzuszka jest juz troszke! no na tym zdjeciu w kapeluszu hehe to wakacje niezapomniane bo tam zostalam zapylona hihi :):) no ale powyzej widac juz troszke brzuszka co ?? buzki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37903 przez Gosia_Krupa
Dzisiaj mam do powiedzenia tylko jedno: ZGAGA :/ Z resztą wczoraj było to samo :( I oczywiście nic nie pomaga ;( Jak tak będzie do końca to się chyba wykończę :(

Tak przy okazji, dziewczyny pomóżcie... Zrobiłam na drugie urodziny synka skromne zaproszenia i myślę nad tekstem w środku. Co można napisać,będzie to takie kameralne przyjęcie,dziadkowie,moja siostra i brat z rodzinkami, dlatgeo też nie chcę żadnego wierszyka jak w przypadku roczku,taki luźny tekst,ale i tak mam z nim problem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37965 przez baby_55
Kasiunia brzuszek masz fajniutki :)

Gosia próbowałaś migdałów, rennie albo maalox na zgagę, mnie to pomaga, co do tekstu na zaproszenie to znalazłam taką stronke moze tam coś znajdziesz zaproszenia.wieszjak.pl/teksty-zaproszen...enia-urodzinowe.html

Ja ostatnio coraz lepiej się czuję :) , czasami tylko dokucza mi ból kręgosłupa i lekka zgaga ale renie albo maalox albo migdały i jest ok. Mdłości i inne dolegliwości żolądkowe jak ciągły głód przy pełnym żołądku już się nie zdarza, :blush: więc czuję się z każdym dniem fajniej, lepiej też sypiam więc rano wstaję bardziej wypoczęta :) teraz moge mówić, że jestem w "stanie błogosławionym" :silly: przedtem w ogóle tego nie czułam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl