BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 1 tydzień temu #119032 przez sylka
Dave miałam to samo nie kolki a wzdęcia i bączki. Do mies podawałam Espumisan a później lek robiony na zamówienie i jak ręką odjął po 2,5 tyg. spokój do dziś. Kuba czasem zamarudzi ale przeszo. Espumisanu dawaj ok. 10 kropli w 3 porcjach wtedy będzie pomagał. Ja teraz tak czasem daje jak widzę że coś nie halo 10-12 kropli do mleczka i ulga. Zresztą jak Maja będzie starsza masy nabierze i też łatwiej z bączkami będzie szło latwiej puści. U mnie Kuba teraz tak smiesznie nogi unosi do góry jak bąki puszcza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119047 przez Dave
sylka dzięki, tak zrobię bo może te dawki są za małe i dlatego bidulka się męczy.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119048 przez baby_55
aaasiunia91 napisał:

a te twoje kropelki maja symetykon 40 mg ?? to tez jest odpowiednik espumisanu te kropelki ??


zawiera enzym laktaza który ułatwia trawienie laktozy zawartej w mleku i dzięki temu mleko jest lepiej przyswajalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119056 przez sylka
Dawała mniej jak Kuba miał poniżej 1 mies (bo na ulptce pisze że są do 1 mies) Od mies pisze chyba że 4 dawki po max 20 kropel chyba o ile dobrze pamiętam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119077 przez MlodaMama
Hej kobitki..
dave czyli jak sie złoży na te rodzinne i przyznają a przyznają nam bo już to sobie obliczyliśmy to wtedy się dostaje ten tysiąc??
Mój mąż ubezpieczony tylko w ZUSIE i nie dotanie żadnej kasy z tego ubezpieczenia bo powiedzieli, że tylko jak w PZU ubezpieczony to by dostał jakąś kase..

Ja dzisiaj do lekaża jade po 16 jak mąż wróci z pracy i naprawde zaczynam się bać bo cały czas tylko latam podpaski zmieniać , a dzisiaj jak rano wsatałm o 5 karmić maluszka to że tak powiem ''wybazcie że tak wprost'' to cała się zalałam normalnie..ale zobaczymy co lekarka powie..

A mi znowu cycuchy zaczynają boleć i to obydwie jak przystawiam maluszka do piersi to zaboli niezle ale potem przestje jak już ssie sobie..

I ja wsatwie zdjęcie maluszka :)

[url=[url=http://
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119105 przez ulcia85
dziewczyny czy wy podajecie swoim maluszkom wit k?bo ja karmie piersia a polozna nic mi nie mowila :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119115 przez Dave
ulcia85 ja podaję K+D

MlodaMama koniecznie do lekarza leć z tym Twoim krwotokiem i daj znać co to!!
Malusek przesłodki!!!
No musicie w takim razie na to rodzinne poskładać papiery.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119127 przez aaasiunia91
ja tez daje D i K mi dali przy wypisie ze szpitala :)

moja mala wkoncu zrobila kupke hehe a nawalila tyle ze jej z pampersa wyszlo ;p i teraz spi spokojnie a ja jestem szczesliwa :D

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119131 przez Gosia_Krupa
Ulcia,wit.K jak się karmi tylko piersią. Jak mieszane karmienie to już nie,bo w mleku modyfikowanym jest jej sporo. Podaje się ją od 8 doby do końca 2 miesiąca. My już nie podajemy,bo mamy mieszane karmienie. Tylko wit.D

MM,synuś śliczny :D Troszkę mi przypomina mojego Micha jak był taki malutki.

Dzisiaj Hania przeszła samą siebie :( Od 4.20 do 10 spała chyba tylko z pół godzinki :( Normalnie męczyłyśmy się obie,chociaż chyba ja bardziej,bo ta mała "diablica" raz zadowolona i uśmiechnięta,a raz wyła jak do księżyca :dry: A ja oczy na zapałki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119154 przez baby_55
MM synuś śliczny :)

Gosiu mały przeważnie rano mniej śpi, a potem jest zmęczony i przez to usnąć nie może no i wrzask :huh:

Ja wit d podaję co drugi dzień, bo mały jest po niej za bardzo pobudzony jak dostaje codziennie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119294 przez andzia2490
HEJ MAMUSKI :lol: :kiss: :lol:

asz_ka Zosieńka przesłodka w tych truskawach :kiss:

Dave mój maluszek ma tak samo jeden dzień jest mega aktywny tak jak np. wczoraj i mało śpi to na drugi odsypia tak jak np. dziś :laugh: Jadł 4 godz temu a dalej śpi w wózku na balkonie i właśnie czekam,aż się obudzi. Wczoraj np. nie spał prawie wcale, ale jak go nakarmiłam o 22-giej to na jedzonko obudził mi się dopiero 0 4 rano więc złote dziecko można się wyspać :silly: , ja nie narzekam a później obudził się o 7 rano.

Gosia_Krupa twoja Hanulka to tak jak jak mój mnie uraczył pierwszym uśmiechem na równy miesiąc a w zasadzie to uśmiechnął się do mojego męża i jak on mnie zawołał to jeszcze uśmiechnął się do nas z 2,3 razy, a później długo nic i dziś uśmiechnął się rano do swojego braciszka :lol:

aaasiunia91 cudna perełka ta twoja malutka :kiss:
Ja na kolki(a raczej też na wzdęcia i bączki bo na szczęście typowych kolek brak) daję espumisan ok. 3 razy dziennie po 5 kropli na łyżeczkę z mlekiem po lub przed jedzeniem.

MAGDZIA mój identycznie marudzi ze smokiem w buzi eja,eja,eja :woohoo: :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119322 przez Gosia_Krupa
Zarejstrowałam się w końcu do ginka... Zobaczymy co tam w ... piszczy :silly: Ja w przeciwieństwie do Was w ogóle nie mam ochoty na seks :( To chyba przez zmęczenie. W ciąży sobie nie odmawialiśmy to teraz przestój :dry: No,ale zobaczymy... trochę czasu mi potrzeba żeby się psychicznie przygotować,chyba.

Mąż zapisał małą do ortopedy,a tu zonk,którejś nocy podczas karmienia uprzytomniłam sobie,że nie mam skierowania. Takowe zapewne dostałabym na pierwszej wizycie u pediatry,która za tydzień,a ortopeda w środę. Znajoma pielęgniarka środowiskowa może coś zdziała z tym skierowaniem,a jak nie to będę musiała małą przerejstrowywać.

Mam wrażenie,że mam więcej w piersiach jadła,bolą cycochy jak nic,a ten mój mały urwis nie chce ciągnąć :angry: Jak samoistnie nie leci to koniec :angry: nie będzie się przecież męczyć :angry: Ach,mój mały leniuszek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119354 przez aaasiunia91
hehe wy ciagle o tym seksie ;p ja w ciazy prawie wogole tylko na poczatku potem ochoty nie mialam ;p teraz tez nie mam hehe i chyba dluugo nie bede nic robila hehe ;D ;p

daje malej ten infacol przed kazdym jedzeniem i jak reka odioł normalnie wkoncu spi moja myszka ;D co prawda budzi sie czesciej a to glodu raczej bo taka glodomorra z niej caly dzien by mogla jesc ;D

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119359 przez aaasiunia91
MM boski ten twoj synuś ;D

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119360 przez czekoladka2904
Cześć dziewczyny! :)

Magdziu mój mały książę również marudzi podobnie do Twojego: "eja eja eja" :lol:

Maluszki macie przesłodziutkie :kiss: :lol: :kiss:

Byliśmy dzisiaj z małym u neurologa i ta przemiła kobieta stwierdziła delikatną asymetrię. Poleciła nam byśmy kładli torebkę cukru z prawej strony główki, żeby zmusić malucha do odwracania głowy w lewą stronę, a i piąstki mu mamy otwierać, bo ten odruch ma jeszcze baaardzo silny :woohoo: i za miesiąc do kontroli.. Natomiast u pediatry okazało się, że mały ma wysypkę alergiczną na policzkach i lekką na klatce piersiowej, ale nie wiadomo po czym :( A ja myślałam, że to trądzik niemowlęcy.. Teraz muszę dietę eliminacyjną, a już jadłam prawie wszystko... :dry: :huh: Na główce zrobiła mu się ciemieniucha i nie wiem czy kupić mu ten krem Emolium, czy to w ogóle coś pomoże.. Może którąś miała podobny problem? Co stosowałyście na ciemieniuchę?
Ostatnio tak bardzo się zamartwiałam, ze Gabryś się nienajada, a wiecie co się okazało dzisiaj?? :woohoo: że nasz zuch waży 5250g!! :ohmy: :ohmy: Obżartuch mały :lol: ja go miałam zamiar jeszcze dokarmiać... :side: :blush: Dobrze, że pogadałam z lekarką, bo bym go utuczyła :silly: :blink: :blush:

A witaminę K podaje się przy wyłącznym karmieniu piersią do końca 2 miesiąca, tak?

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl