BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 1 tydzień temu #119366 przez czekoladka2904
A propos seksu to my już po pierwszym poporodowym :silly: :lol: I faktycznie jest o niebo lepiej niż przed ciążą czy porodem :lol: :silly: A ochotę to ja mam bardzo często, tylko wiadomo nie ma co teraz szaleć, żeby nie zaszkodzić. Muszę się umówić na wizytę, zrobić cytologię i usłyszeć, że naprawdę wszystko jest ok :) Tylko jeden szew(a raczej to miejsce po nim) tu na górze przy wargach sromowych trochę mnie ciągnie czasem, nie wiem czy to tak zostanie czy przestanę to czuć.. :unsure: :huh:

A my na kolki( których na razie nie ma i chodzi mi tu raczej o wzdęcia i bączki) podajemy Esputicon 2x 5 kropelek i herbatkę Plantex duo raz dziennie

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119396 przez Nula
Moja mała bidula męczy sie z ta kolka . Ale jutro narzeczony pojedzie do Niemiec po te kropelki SAB SIMPLEX:) Oby jej pomogły

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119398 przez Nula
kasiunia89 - a ile one kosztują tak około ?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #119400 przez czekoladka2904
A oto i mój uśmiechnięty Aniołeczek :woohoo:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119401 przez Emme
Nula napisał:

kasiunia89 - a ile one kosztują tak około ?

nam przywiózł brat, kosztowały nas ok 40zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119403 przez czekoladka2904
a tu jego wymowne minki :woohoo:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119430 przez Gosia_Krupa
Czekoladko,wit.K podaje się do końca 2-go miesiąca.

Synek miał dużo kudłów,a wtedy łatwiej o ciemieniuchę. Chciałam go smarować profilaktycznie,poszłam więc do apteki po jakiś preparat,olejuszkę czy coś takiego i pani powiedziała,że główny skład tych preparatów to parafina i lepiej kupić właśnie ją. Tak więc smarowałam mu główkę parafiną. Nie wiem czy to od tego czy tak po prostu,ale synek nigdy nie miał ciemieniuchy.

Mojej Hanuli chyba wyszedł trądzik niemowlęcy-co na to stosowałyście,bo kojarzę,że coś wspominałyście o tym wcześniej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119445 przez MlodaMama
Ja tylko na chwilkę opisać co i jak z tym krwawieniem u mnie.No wiec tak ... Zbadała mnie na fotelu ipowiedziała że wszystko jest w porząeczku niema co się martwić i powiedziała jeszcze że tak może być z tym krwawieniem do 6 tygodnia że raz może być a raz nie.. i żębym za dwa tygodnie się zgłosiła na kontrolnąwizytę a i jeszczepowiedziała mi pare raz że w czasie połogu można zajść w ciąże i jak się karmi piersią to też można zajść w ciąże''ja towiem oczewiście'' ale i tak zaczekam na baraszkowanie z mężęm jak mi ten połóg się skończy hihi... i jeszcze że pierwsza miesiączka to dopiero możebyć krwotok normalnie i żębym się nie przestraszyła wtedy bo to normalne jest zupełnie... Kurcze alesięwkurzyłam i to na samą siebie bo ja już bym chciała wk ońcu z mężem a tu zonk trzeba poczekać...

Gosiu mi położna powiedziała żę witaminę k podajesie do konca trzeciego miesiąca to niewiem...
Czekoladko śliczny synek :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119452 przez Gosia_Krupa
MM,dobrze,że wszystko w porządku :) Ja mam wbita pieczątkę do książeczki zdrowia Hani,że wit.K do końca 2-go miesiąca,położna też mi tak mówiła jak była na wizycie w domu. Myślę jednak,że zastosuj się do tego co powiedziała Tobie położna. Wiadomo,że często niektóre info odbiegają nieco od siebie dlatego dobrze jest obrać sobie konkretną drogę :) Słuchać swoich lekarzy czy może iść z biegiem i rozwojem medycyny i nowych poglądów czy bazować na ulotkach leków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119455 przez Gosia_Krupa
Dave,Ty się nie chwaliłaś Majeczką!!! :ohmy:

A ja jeszcze wkleję jedną fotkę mojej rozdarciuchy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119532 przez andzia2490
Ale te nasze maluszki cudne jak z obrazka:) Co jeden to słodszy:)

MM cieszę się,że wszystko z tobą ok :blink:

Ja mam wbite w książeczce,że witaminę K podawać do ukończenia 3 -go miesiąca życia, ięc nie wiem od czego to zależy :unsure: :unsure: :unsure:

czekoladka2904 pięknie twój Gabryś przybiera nic tylko się cieszyć ;)
Mojemu Bartusiowi też pojawia się czasem wysypka i też myślałam,że to trądzik noworodkowy ale pediatra powiedziała,że to pokarmówka mi się wydaje,że u nas na ser biały bo już nie miał i dziś zjadłam rano i znów ma :dry: :angry: :dry:
Ale tak ogólnie to też jem prawie wszystko, jadłam pizze domową i nawet smażoną pierś z kurczaka i nic mu nie było ani wysypki nie miał ani kolki to co się będę katować? Trzeba próbować a jak coś odstawiać.
Co do ciemieniuchy to mój też miał i posmarowałam mu 15 min przed kąpielą główkę oliwką a później miękką szczoteczką wszystko wyczesałam i na razie znikła jest spokój.

Dobra uciekam spać buziaki :kiss: Spokojnej nocki wszystkim :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119808 przez baby_55
śliczne foteczki :)

Nula ja zamówiłam tutaj czeską za 25 zł puls wysyłka :)
www.sabsimplex.net.pl/

u mnie też że wit k do końca 3-go mies. :)

mm dobrze, że wsio ok :)

lekarz powiedział, że u mnie wszystko ok i mamy zielone światło na baraszkowanie, tylko mój m chyba się boi, bo mimo tak długiej przerwy chce czekać do weekendu... ech :(

acha dostałam tabletki anty Azalia, ciekawe jak się będę po nich czuła... :unsure:

gosiu trądziku się nie leczy, co najwyżej można przemywać rumiankiem i tyle musi samo zejść :dry: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119863 przez Gosia_Krupa
baby,no właśnie wiem,że się nie leczy,ale myślałam że może macie jakieś sposoby jego łagodzenia.
Mówisz,że wracacie do życia?! Ja mam wizytę dopiero 30-go maja-myślę,że już teraz wszystko ze mną ok,ale zobaczymy co też mi gin powie. Co by nie powiedział i tak chyba zaczekamy jeszcze troszkę. Mążteż zmęczony,pewnie i on ochoty nie ma(ale tego na pewno nie wiem). Hanula trochę marudna,a synek jakiś straszny okres przechodzi :( Bunt i histeria-sił już mi brak :(

Dziewczyny,normalnie ale tutaj wypisuję :( Sprawdziłam tą wit.K i też mam wbite,że do końca 3-go miesiąca. Nie wiem co mi się ubzdurało :( jakim cudem widziałam ten 2-gi miesiąc... :unsure:

Tak swoją drogą to cisza tutaj straszna :( Divette już dawno nie było,a taka aktywna była. Magdzia też się gdzieś zapodziała,a reszta to już w ogóle. Myślałam,że tak będzie,ale żeby aż tak długo?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119973 przez Nula
A ja z ta witaminą K To mi wychodza ze szpitala powiedzieli ze nie musze jej podawać małej bo teraz bedzie juz słońce i ładna pogoda . Wiec nie muszę . wiec nie wiem jak to z tym wszystkim jest , bo dzis byłam z mała u lekarza i ona tez mi nie kazała dawać witaminy K tylko od przyszłego tygodnia witamine D kazała :) A Anastazja dziś wazyła juz 3220 :P czyli przytyła już 500g

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119975 przez Nula
baby_55 A jak podoawać te kropelki w jakis ilościach i kiedy :)? Bo właśnie je dostałam

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl