BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 7 miesiąc temu #31869 przez baby_55
Cześć dziewczyny :)
My też mamy z mężem zakaz baraszkowania, (niestety wtedy najbardziej się chce)mam nadzieję, że to już niedługo ;)
Z tym moim odbijaniem to jest tak, że w ciagu dnia jest w miarę ok ale za to wieczorem nie zasnę dopóki nie odbije mi się wszystko z żołądka, czuję się jakbym miała tam wielki balon z helem :(
Co do smaków to w zasadzie wszystko jest ok poza jogurtami i słodyczami, chociaż czasem mam ochotę np na loda albo kawałek ciasta, a najlepeijj się czuję po jakimś mięsnym obiedzie :unsure:
Idę dzisiaj do lekarza, może będę miała od razu USG genetyczne. Jestem dobrej myśli, mam nadzieję, że wszystko bedzie ok :)
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31874 przez kasiunia89
Napewno sie zglosze jesli bede czula ze cos jest nie tak...?! :):)
Teraz wizyte mam 5.10 juz doczekac sie nie moge, zobacze jak urosla moja fasolinka hihi :):) A brzuszek kiedy wyskoczy?? buziaki pozdrawiam :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31904 przez kamciap1
Hej dziewczyny!Pozwólcie że dołącze się do Was! My mamy termin na 26 kwietnia 2010 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31911 przez izzy_26
Ja mam pytanie do was czy to normalne jak mam plamienia w 11 tygodniu??
jest to moja pierwsza ciaza ostatni raz ok mialam 4 lipca pozniej w sierpniu mialam tylko brazowe plamienia lekarz powiedzial mi wtedy zebym sie nie martwila bo bo didzus szuka sobie miejscaa i dlatego mam te plamienia.
Noi teraz we wrzesniu ( 18.09) dostalam plamienia( nie sa one duze ale so), moj chlopak mowi ze wszystko jest ok a ja mam usg dopiero 5.10.2010. czy powinnam pojsc do lekarza cz pocekac na USG prosze o pomoc.
Z gory dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31912 przez kasiunia89
Hey kamciap1 :):) Witamy na forum!! oooo to masz 1 dzien predzej niz ja bo ja mam na 27 kwietnia :):) hehe...
Jak sie czujesz?? Brzuszka widac czy nie?? :):) pozdrawiam :*



:)izzy_26 Ja na twoim miejscu zglosilabym sie do lekarza,albo chociaz przedzwonilabym, bo to nigdy nic nie wiadomo :) kto pyta nie bladzi! Moze to byc w twoim przypadku normalne, a moze... (ale napewno bedzie wszystko ok! :) Moze lepiej sie zglos!! Ja natomiast plamien nie mam ale pokazuja mi sie uplawy i dostalam tabletki progesteron na podtrzymanie ale jest wszystko ok!! Pozdrawiam!! I nie martw sie na zapas :):) Pisz jak co!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31916 przez izzy_26
dzieki u mnie to troche trudniej bo mieszkam w Irlandii ale jak bede miala do jutra do tego samego dnia zadzwonie do lekarza termin mam na 10 kwietnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31918 przez ninka2601
Czesc Dziewczynki :)

Kasiunia bóle krzyza sa niestety normalne. Mialam od 12 tygodnia w ciazy z Ela i teraz od okolo 9. Niestety u mnie bole krzyza byly rownoznaczne ze skórczami krzyzowymi ALAAAAAA
Teraz pewnie bedzie dokladnie to samo...

Izzy_26 zmykaj do lekarza! Nie ignoruj zadnych plamien... Nigdy nic nie wiadomo. Im szybciej znajdziesz sie u lekarza tym lepiej. Pewnie to nic strasznego,ale lepiej zebys sprawdzila. Za duza cena!

Witaj Kamciap1 :) Gratulacje :*

U mnie wszystko dobrze. Szukam wlasnie imion :)

Dla dziewczynki bedzie Lilly Amelia :) A dla chlopca Harrison albo Harry :)
A Wy juz myslalyscie nad imionami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31931 przez kamciap1
BRZUSZEK JESZCZE NIE ROŚNIE :( ALE ZA TO MAM APETYTTTTTTTT
JA W 5 TYGONIU WIDZIAŁAM MOJE CIAŁKO ŻÓŁTE NA USG :) A W TYM TYGODNIU MAM BYĆ JUŻ SERDUSZKO :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31935 przez czekoladka2904
Witajcie dziewczyny! :) :)

Gratuluje wszystkim mamusiom, które do nas dołączyły :D super, ze jest nas coraz więcej :D

Ja czuję się o wiele lepiej :D mdli mnie jak jestem głodna :silly: :silly: i mam ogromny apetyt :D :D :D a i też nie mogę zajadać jogurtów i za mięskiem też nie bardzo :P Brzuszek no niby jest ale tak dla mnie i mojego Miśka :D bo nikt inny by nie dostrzegł :D trzeba będzie wybrać się po ubranka ciążowe, bo dżinsy za bardzo uciskają mi brzuszek
A i faktycznie jeśli chodzi o baraszkowanie to możemy się tym cieszyć :silly: przed ciążą takiej ochoty nie miałam jak teraz :silly: :silly: kolejny termin usg mam na 15 października i już się nie mogę doczekać :woohoo:
A co do imion to nasze maleństwo nazwiemy Julia bądź Michaś :) :)

Też tak myślę, że lepiej dmuchać na zimne Izzy_26, a wizyta u lekarza nie zaszkodzi :kiss: mam termin dzień później niż Ty :D

Trzymajcie się cieplutko mamusie :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31937 przez czekoladka2904
Tylko martwi mnie biegunka, która dopada mnie co kilka dni... :unsure:
Miałyście podobnie? Może powinnam zgłosić to lekarzowi?

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31938 przez paulina2209
izzy jak pisałam ci już w innym poście ja miałam krwawienia w 11 tyg i był to krwiak. lepiej idź jak najszybciej do lekarza. pamiętaj w ciąży nie ma głupich alarmów

czekoladka2904 ja też miałam biegunki zresztą mam do tej pory. nigdy w ciąży nie cierpiałam na zaparcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31941 przez czekoladka2904
paulina2209 i nie da się tych biegunek czymś zniszczyć? ;) Sam węgiel medyczny wystarczy?

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31944 przez paulina2209
mi lekarz wtedy powiedział żebym się cieszyła że nie zaparcia. jeżeli powtarzają się co kilka dni to organizm się po prostu czyści. pij dużoooooo płynów żeby się nie odwodnić i zobacz czy po konkretnym jedzeniu czy piciu się nie powtarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31945 przez czekoladka2904
po kapuście tak miałam, ale jej już nie jem w ogóle..
dziękuję za radę i pozdrawiam :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32120 przez PM
Już jestem po lekarzu i lekarz zajrzał gdzie miał zajrzeć, sprawdził gdzie miał sprawdzić i stwierdził, że ciąża rozwija się prawidłowo :)Ciesze się bardzo i czekam teraz z niecierpliwością na USG genetyczne które umówiłam na 20 października.
Strasznie długo trzeba czekać, żeby dziecię móc zobaczyć, ale będę twarda nie miękka :)
Dostałam nowy zapas luteiny :( bleeee
Nie ma jakiejś smakowej luteiny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl