BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 11 miesiąc temu #127949 przez kasiorek0310
NO TO ŁADNIE MAMY PIERWSZEGO MALUSZKA Anja gratulacje dzielna byłaś a Patryczek śliczny wiedział kiedy wyjść żeby babcie zobaczyć. Zostajesz u nas ani myślę puszczać cie do majówek ; )

Agadolata to zdrowiej szybko a nie to przeziębienie wygoń

Obys ie teraz wszystkim ruszyło :)

Miłej nocki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127950 przez martucha
Anja gratuluje cudnego synka!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127952 przez karolena
ANJA GRATULUJE!!!!!!!Patryk słodziutki!! super że tak szybko wyszłaś do domu. Pisz i odwiedzaj nas jak tylko będziesz mieć chwile :)

Rachela w tabelce 1 wpis- jak to dziwnie wygląda, dochodzi do mnie że to już :laugh: :)
Agi-p nie wiem co ja mam z tym łóżeczkiem ale to najwyzszy poziom, moj M bedzie próbował je podwyższyć, nie wiem czy to wada producenta czy co. a wy macie wyżej?
AgaDolata ja też za tydzień zaczne sprzątać tak na maksa żeby szybciej synuś wyszedł.

Dobranoc kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127973 przez Rachela
Anja jeszcze raz gratuluję, przesyłam także cieplutkie pozdrowienia od Hasi :)

Dziś mamy piękny wschód słońca - będzie piękny dzionek :laugh:

Po południu jedziemy do Makro z moją przyszłą bratową ( :angry: ) aby zrobić zakupy przed weseliskiem no i mam nadzieję że urodzę przed weselem które jest 18 :)

Coraz częściej stawia mi się brzuszek, podbrzusze pobolewa - czasem aż się zwijam z bólu i do tego nieustanne parcie na pęcherz i moje jelitka :)

Agadolota - zdrowiej nam szybciutko i trzymam kciuki, to już niedługo :)

A co u madzi? wiecie coś, czy kolejna mamuśka nam się rozpakowuje?

Joana nie bój się - pomiary nie zawsze są dokładne. Nie ma się co martwić na zapas.

Zmykam może uda się mi zdrzemnąć bo już od przeszło dwóch godz. nie śpię :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127978 przez renata329
hej widziałam ile macie ubranek ,straszne duzo,ja miałam 1/3 tego,i szczerze i tak kilku kompletow nie załozyłam ale to była zima w lato dziecko trzeba czesciej przebierac

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127986 przez agi-p
Dzień dobry :)
Oj tabelka wygląda imponująco , zwłaszcza w wpisem przy Anji :) No i znowu potwierdziło sie , ze ta która założyła wątek urodziła jako pierwsza :)
Anja ależ Ci fajnie...do tego już w domku jesteście :) Odpoczywaj i zamieszczaj nam tu zdjecia Patryczka...może to zaczaruje niektóre Mamusie i zaczną się dalsze porody :):):)

Co do prześcieradełka to ja też mam frotte z gumkami . One są cieniutkie , więc mimo , ze to lato to nie ma co przesadzać , ze Dzieciaczkom będzie ciepło przez nie . Mam też bawełniane , ale te frotte są fajniejsze .

Oj Aga to współczuje przeziębienia . Oby szybko minęło . Kurcze końcówka ciąży , wszystko męczy i denerwuje a tu jeszcze choróbsko :(

Karolena no ja mam w łóżeczku jeszcze wyższy poziom . Taki dla niemowlaczka . Wydaje mi się , ze w każdym łóżeczku tak powinno być . Ale jak nie masz no to trudno . Po prostu bedziesz się musiała bardziej nachylać i tyle :)

Ja dziś ostatni raz torbę sprawdzam i wpakuje już wszystko co konieczne . Ubiorę łóżeczko ... i jutro do szpitala :)
Wczoraj już wypisałam wnioski o urlop macierzyński i ten dodatkowy też . Potem jeszcze zaległy urlop i wychowawczy :)

Miłego dzionka Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128073 przez joana
cześć WAM wszystkim!!!!
dzięki Rachela za wsparcie. Dobrze , że mąż był wczoraj przy mnie to mnie pocieszył i przytulił-bo naprawde miałam doła. Ale malutka mnie tez pocieszyła-kochane dziecko :)

W moim mieście piękna pogoda, więc pójde popołudniu na spacerek :)
Życzę Wam słonecznego i miłego dnia.

Dużo odpoczynku, mniej stresu, pociechy z maluszków, dużo miłości, buziaczków....
wszystkiego dobrego!!!
Pozdrawiam!
Joana




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128092 przez baby_55
Anja wielkie gratulacje kurczę dopiero urodziłam Adrianka a tu juz czerwcówki atakują :) super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128117 przez Madzia8288
Hey Dziewczynki moje kochan ;*:*
Kurde wczoraj wieczorem sie napisakam i wszystko mi sie skasowalo :/ ... juz nie mialam sil wszystkiego od nowa pisac :x ....

ANJA GRATULACJE KOCHANA !!!!!!!!!! Patryczek prze slodki !! zycze zeby sie dobrze chowal ;) ... Ale ja ci zazdroszcze kobito ze masz juz malenstwo przy sobie i wszystko za soba :* jeszcze raz Gratulacje !!!!

Kochane ja mam taka depresje od wczoraj ze szok wczoraj pol dnia poplakana chodzilam i tylko tulilam sie do mojego :(( ... i dzis rana tez ze lzami oczami w oczach sie obudzilam :( boli mnie glowa , biodro i wogole czuje sie do dupy !! Marze tylko o tym zeby wyladowac juz na porodowce !! .... a najlepiej zeby miec juz malenstwo przy sobie ... CZY wy tez tak macie ?? ...
** Wczoraj moj zabral mnie na zakupy "myslal ze moze to mi humor poprawi" ... i pojechalismy tez do salgrosa kupilismy 188 pampersow z PAMPERSA za 94zl :) kupilismy tez wanienke ale nie ta malenka to troszke wieksza ROZOWA ;) no i pare pierdol ktore nam brakowalo , nozyczki do paznokci , gruszke do nosa , szczoteczke do wlosow poraz pierwszy obeszlo sie bez kupna ciuszkow przyznam sie nawet ze zbytnio nie zwracalam na nie uwagi wogole przez ten moj humor zero entyuzjazmu jesli chodzi o zakupy :x dzis jeszcze chce pojechac do Lidla moze uda mi sie jeszcze zastac ten termmetr ;) no i jeszcze gdzies bede musiala niuni kupic skarpeteczki jakies cieniutkie ;)) ....

Kurde dziwczyny tak czytalam wasze posty wczoraj i kazda juz sie tak doczekac nie moze , kazda juz w oczekiwaniu ostatni juz nas zlapaly ... tak sie ciesze !! jeszcze nie dawno pisalysmy ze zabieramy sie do prasowania itp. ;) ....

** Jesli chodzi o przescieradlo to ja mam z froty :P

Rachela nie ja jeszcze w dwu-paku :( i mam serdecznie DOOOSYYYCCC !!!

Joana widze ze nie tylko ja mam dolaa :*:* okropne jest to oczekiwanie :( naprawde mam serdecznie dosyc chcialabym juz miec malutka w ramionach !!!!!!!!!!! :( .... mimo naszych humorkow zycze milego dnia :*

agi-p a ty jak sie czujesz ??

Znikam troszke na balkonie posiedziec , a pozniej zakupy :*

MILEGO SPOKOJNEGO DNIA KOCHANE *

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128136 przez SISUNIA88
Serdeczne gratulacje dla 1 czerwcowej mamy :kiss: :kiss: dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka!!!

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128138 przez Rachela
cześć kochane,

Madzia nie tylko ty masz doła i kiepski humor. Mnie od rana wszystko wkurza, zresztą czuję się fatalnie, i mam wrażenie jakby lewe oko miało mi zaraz eksplodować :dry:

chyba to ta nocka co nie mogłam spać między 2 a 5 w nocy.

Wczoraj gin pobrał mi wymaz w kierunku Streptococcus - więc dobrze by było zaczekać na wyniki. Czy też miałyście robione te badania?

Zajrzę później a teraz chyba się położę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128165 przez AgaDolata89
mezus robi mi domowe inhalacje z rumianku- faktycznie pomaga, bo wczoraj widzial kilka razy jak sie z bolu poplakalam tak mnie meczy to przeziebienie :dry:
od 3 rano pobolewa mnie brzuch- momentami nie wiedzialam czy mam cos gryzc, chodzic czy siedziec :dry: ale na tyle dokuczliwe ze spac sie nie da, do tego na dole krzyz mnie boli :dry:
dziewczynki trzymajcie sie i za dobre samopoczucie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128192 przez hagne
hej Dziewczynki !
Ja też mam doła od jakiegoś czasu, nasiliło się wczoraj.. Gdzieś czytałam, że to może zwiastować szybszy poród, bo organizm wcześniej wyczuwa co się święci.
W każdym razie dziś po wizycie u lekarza dowiedziałam się, że mam szyjkę krótszą i rozwarcie na 2 cm.. Bardzo bym nie chciała rodzić jeszcze w tym tygodniu, w następnym jak najbardziej. W sobotę mamy uroczystość rodzinną i z jednej strony chcę maluszka, a z drugiej chciałabym żeby te parę dni poczekał. A czy poczeka to nie wiadomo ..
Poza tym jakoś z mężem się nie dogaduję... On ma tylko swoją pracę, a moje potrzeby na ostatnim miejscu.. Przepraszam za takie smęty :(, chciałam się troszkę wygadać..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128205 przez agi-p
Oj biedulki Wy moje :kiss: To wasze przygnębienie i lekka deprecha to też podobno jeden z elementów zwiastujących rychły koniec ciąży :) Kurcze wyobrażam sobie jakie to ciężkie i jak wam przez to źle . Mnie pare razy też dopadł taki dół i ryczałam z byle powodu .

Madzia ja czuję się bardzo dobrze . Mam skurcze , ból brzucha też dokucza i kręgosłup wysiada , ale jakoś i tak power mnie nie opuszcza i mam świetne nastawienie . Moze temu , ze wiem że jutro ide juz do szpitala a w czwartek przywitam Amelkę . Nie ma tej niepewności i czekania kiedy TO sie wydarzy .
Ale te pampersy to Wam się udało...normalnie szok . Ja płaciłam za 94 szt 59 zł (rozm 2). A za te newborny Premium care - 72 szt - 60 zł . Szkoda , ze u nas w pobliżu nie ma tego sklepu .

Rachela ja miałam różne wymazy robione jak byłam w szpitalu , ale szczerze Ci powiem , ze nie wiem w jakim kierunku je robili :P Wiem tylko , ze wszystkie wyszły dobrze :)

Dziś ubrałam łóżeczko,pościel i przewijaczek . Przygotowałam wszystko , spakowałam siebie i Małą do szpitala ( walizka i torba ) ... normalnie jakbym na wczasy jechała :P Poprasowałam wszystko co miałam i kolejny raz wysprzątałam każdy zakamarek domku :)
Teraz idę dokończyć obiadek i czekam aż Paulinka ze szkoły wróci :) Dzwoniła przez chilką , ze zdała na kartę rowerową najlepiej :) Moja Kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128256 przez Emme
baby_55 napisał:

Anja wielkie gratulacje kurczę dopiero urodziłam Adrianka a tu juz czerwcówki atakują :) super :)

a ja niedawno podjęłam decyzję, że chcę być mamą! :lol: (a to już ponad 3 lata minęły)
jeszcze chwila i roczek będziemy świętować.

Gratuluję serdecznie,

jutro zaczyna się Wasz miesiąc, więc życzę Wam cierpliwości i sił, bo tego Wam zarówno przed jak i po porodzie nie może zabraknąć. I powiem Wam jeszcze coś co mi pomogło: Nie trzeba być mamą perfekcyjną (która 3 dni po porodzie będzie placki piekła, zanim zje obiad to będzie miała już po nim pozmywane itd), mama ma być SZCZĘŚLIWA! - a to czego będzie Wam brakowało na początku do szczęścia to snu- więc jak dziecko będzie spało, to kładźcie się razem z nim :blink: od razu nie trzeba wszystkiego ogarniać :D i nie stresujcie się, jak z jakiegoś powodu karmienie nie wyjdzie, nie znaczy, że będziecie niedobrymi matkami- tak mi się nasunęły rady zebrane z potyczek dziewczyn z wcześniejszych miesięcy :)
a teraz póki możecie to się relaksujcie :woohoo: ;), żeby wszelkie doły odgonić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl