BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 11 miesiąc temu #130652 przez kamila_86
gratulacje dla pierwszych mam :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130822 przez kasiorek0310
ale tu cisza dzisiaj chyba że wszystkie juz na porodówkach walczą u nas bez zmian czekamy cierpliwie choć w nocy o 2 sie obudziłam cala mokra chyba z tego gorąca na dworze bo tak duszno było że szok a dzisiaj spokój lekkie skurcze mnie ze dwa złapały poza tym cisza nic ide trochę ogarnąć w pokoiku

i torba już spakowana wiec teraz tlyko do szpitala rodzic a tu Nikosiowi sie nie śpieszy :( :(

Milego dzionka bo pogoda cudna jak na razie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130834 przez Ornella
Witajcie mamusie ;)

Dosyć długo mnie nie było Bo włóczyłam sie po szpitalach na podtrzymaniu :(

ale przy okazji dowiedziała sie że moja kruszynka ma urodzić się 1.06 ;))

Noi do czerwcówek już sie nie zalicze bo moja Wiktoria przyszła na świat 27.05 ;))

:kiss: Gratulacje dla obecnych mam ;))

No i cierpliwości i spokoju dla oczekujących ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130876 przez Anja
Czesc kochane.

Ja dzis mialam z Patim wizyte u lekarza, sprawdzali sluch no i wszystko ok :)

Maly troszke schudl ale to normalne.

U nas wszytsko ok, ciekawe kiedy mamuski sie odezwa :laugh:


Pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130882 przez kasiorek0310
ornella my cie nigdzie nie puszczamy chyab ze sama chcesz odejsc do majówek powiedz cos wiecej o porodzie jak nadaliscie imie małej ile wazyła i mierzyła i czy cc czy sn to tabelke uzupełnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130894 przez Rachela
Hejka
Anja super ze z Patim all oki. Trzymajcie sie cieplutko i do uslyszenia :)
Ornela gratulujemy i czekamy na info

wlasnie dostalam sms od Hasi. Niestety proba indukcji sie nie powiodla i Hasia wrocila na oddzial z szyjka 0,5 i rozwarciem 3-4 cm. Duzo sil ci zyczymy.

U nas bez zmian choc mam wrazenie ze leciutko od czasu do czasu sacza sie wody. Poczekamy zobaczymy. Od pewnego czasu cwicze na pilce pilates i podobno pomaga:)
Zajrze pozniej bo na razie pisze zkom bo net padl po wczorajszej nawalnicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130909 przez Madzia8288
Dzien dobry ;)

Dzis mamy kolejnego dzidziusia AMELKA przyszla na swiat o 9:08 ;) wazy2690g i ma 51cm ;)Aga-p i niunia czuja sie dobrze oczywiscie sa bardzo szczesliwe ;) JESZCZE RAZ GRATULACJE KOCHANA NO I CZEKAMY NA ZDJECIE AMELKI ;))

Hasia ja rowniez zycze duzo duzo sil i cierpliwosci kochana !!!

ehh... a ja czekam i czekam i doczekac sie nie moge :/... dzis czuje sie slabo brzuszek mnie poobolewa i jeszcze to biodro :/

agito11 z tym biodrem naprawde wspolczuje wiem co to za bol ja sie w nocy budze przy kazdym nawet najmniejszym ruchu :( masakra NIECH TO SIE JUZ SKONCZYYYYYYYYYY !!

Anja super z Patryczkiem wszystko ok , niech sie chowa zdrowo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131138 przez kasiorek0310
Kolejny maluszek na świcie już :lol: :lol:
a u nas cos burza zaczyna zaglądać

Anja jak ty ta tabelkę wstawiałaś że tak ładnie ja bylo widać proszę o instrukcję :laugh:

Madzia dzieki za info tabelka uzupełniona my tez dalej czekamy dzisiaj już częściej brzuch mnie pobolewał i napinał się częściej zobaczymy co będzie w nocy może sie cos ruszy.

Milej nocy jakby sie coś zmieniło to mój misiek wam tu da znać instrukcje obsługi dostał wiec sie nie martwcie :lol: :lol:

:kiss: :kiss: :kiss:

Cierpliwość nam tylko pozostała i na to az same maluszki zdecydują o wyjściu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131153 przez Rachela
Kasiorek najlepiej zrobić print screen potem do painta, wyciąć i zapisać w jpg. A potem tak samo jak dodajesz zdjęcie.

Ależ się dziś wkurzyłam. Cały dzionek byłam sama z moją babcią (90 lat) oraz trzyletnią Olą. Do zwariowania. A na koniec dnia mój kochany braciszek dał mi ultimatum, że to poniedziałku mam urodzić bo do wesela już niewiele zostało :angry:

Gratulacje dla Agi i Amelki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131196 przez Madzia8288
*** ale dzisiaj ciszaa ;) ...

kasiorek takie wiadomosci to moge przekazywac non stop ;) ... a tak wogole to my to sie mamy tak samo :D mi dzis tez cos niunia swiruje - brzuszek sie napina bardzo czesto i takie dziwne uczucie chwilami w kroczu :-x ciekawe moze faktycznie wezmie nas w nocy ... tak bym chciala :-x ... no i o tym biodrze to juz nawet nie wspomne :( bol niesamowity :/ ...

Rachela ja dzis mialam Milenke juz ma prawie poltora roku ... czort taka niedobra - rozpuscilismy sobie i teraz jest przechlapane z nia :-x a braciszkiem to sie nie przejmuj , nic dziwnego ze ze chcial by was juz w 3 na weselu no ale cierpliwosci na to akurat nie mamy zadnego wplywu :( ...

jutro mi sie zaczyna 40t i NIC :/ a lekarz tak mnie nastawial ze napewno wczesniej bo ta szyjka sie tak skracala.... no i przeciez tych lekow na podtrzymanie nie bralam nawet tak jak mi kazal do 37t tylko odlozylam je gdzies w 31t a tu NIC :/... nawet nie chce pomyslec co by bylo jak bym te leki brala tak jak mi kazal do 37t :/ w zyciu bym nie urodzila :/ ... a taki dobry gin. ... bleee.....

Ide sie polozyc mala cos tak sobie robi tak nisko dziwne uczucie mam :D hmmm... moze to juz tej nocy ;)

Zycze spokojnej nocki i jak cos to do jutra ;) a jak by ktoras zlapalo w nocy to zycze powodznia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131221 przez Rika
Gratuluję maluszków :) kurcze jak szybko się zaczęło, początek czerwca a tu tyyyle nowych osóbek nam się pokazało :)

Ja ma wizytę 9 czerwca i zobaczymy co tam słychać :) czy będę czerwcową czy lipcową mamą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131232 przez karolena
Hej diewczyny! Gratuluje agi-p Amelci,dobrze ze już są razem :silly:
A ja wczoraj się poprzytulalam z moim mężem, :blush: :woohoo:
Agito, Hagne mi tez sił brakuje, i chciałabym aby mały przyszedł na świat koło 10.06, mójemu mezusiowi marzy się aby Nikodem przywitał się z nami 29.06 ale to tyle czasu a ja nie daje rady, puchne jak oszalala no i kg przybywa już 13,5
Biedna Hasia,czekamy na wiesci. Pozdrawiam was i miłego weekendu życzę, ja dziś mam imprezę BABY SHOWER :P :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131263 przez Madzia8288
Witam :*

Kasiorek jak tam ?? zlapalo cie w nocy ??... mnie niestety nie ale cala noc mala buszowala dosyc nisko , nie nic ... nadal czekam :[ biodro tak mi daje popalic ze doslownie idzie do glowy dostac :(... no nic moze dzis cos ruszy ...

karolena zycze udanej zabawy !! :) szkoda ze to nie od nas zalezy kiedty maluszki wyjda do nassss :P

A ja na dzis nie mam zadnych planow , pewnie na jakis spacerek sie wybierzemy bo upal straszny sie zapowiada wiec nie ma tez co siedziec w domku .... n szczescie sama nie jestem ;P mam mojego miska przy sobie i juz nigdzie narazie nie jeedziee :)) ide sie troszke ogarnac cos zjesc i pewnie jeszcze tu zagladne ... ZYCZE WSZSTKIM MILEGO DNIA ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131269 przez agito11
Witam;-)
Mogę jedynie napisać że kolejna koszmarna noc za mną :(
Biodro... ja już nie mam pojęcia co jest nie tak. Przecież tak dużo nie chodzę.
Staram się wypoczywać.Mąż zabrał się za remont pokoju, choćbym chciała nie dam rady pomóc. Ciągle tylko jęczę he he że boli.
Brzuch nadal mam wysoko. Maluszek często się wierci.
Chyba przed 29 nie urodzę :angry:
A jeszcze te upały ...
Nogi i ręce nie puchną aż tak bardzo.
Za to z każdym tygodniem coraz więcej mnie to już 16 kg na + :laugh:
Z Oliwią przytyłam 15 kg. I nie było po mnie widać.
A teraz w biodrach, pupa, buzia łydki jak słoń he he ( objadanie się po nocach wyszło)
A przed zajściem ważyłam 60 kg :laugh:
No cóż będzie trzeba po porodzie popracować nad figurą.,,
Miłego weekendu dziewczyny;-)

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131426 przez Ornella
Wiktoria ;)
Miała 54cm i 2760g ;)

Urodziłam po 7 godzinach i 20 minutach. Siłami natury :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl