BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 10 miesiąc temu #131546 przez Rachela
Witajcie mamusie te rozpakowane i te w dwupaku :)

Ja od rana intensywny dzień. 3 rana za mną, odkurzanie i sprzątanie parteru domu rodziców, a potem krojenie kołaczy - taka u nas tradycja że para młodych przed ślubem dzieli się kołaczem ( z serem i makiem) z rodziną i sąsiadami. Krojenie i pakowanie zajęło ok 2 godzin a kolejne 4 z bratem rozwoziliśmy je :)

Przyznam że [dam z nóg, brzuszek mi się często stawiał a mały prężył. Na nic nie mam już sił a tu jeszcze do jednych sąsiadów trzeba wpaść. A każdy chce posiedzieć, pogadać itd. :dry:

niestety towarzyszą temu litry wódki - i mój tatuś który się zobowiązał że pójdzie do jednych sąsiadów - właśnie wrócił po 5 godzin całkowicie nalany i pijany z pretensjami, ze go nie poczęstowałyśmy ciastem- noż normalnie, dawno nie wpadłam w taką złość.
Przeraszam, że się tak wylałam, ale po prostu brak mi sił. :(

Ornela jeszcze raz gratuluję małej Wiktorii :)

Tak się zastanawiam, która z nas już na porodówce bo strasznie tu cicho :laugh:

Postaram się wpaść później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131570 przez Rachela
i nasza aktualizacja :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131586 przez Madzia8288
Melduje sie ze jeszcze NIESTETY jestem w dwupaku !!!!!!!!

Dzis meczacy dzien :/ goraco , goraco i jeszcze raz goraco :/ ... w zasadziec to do 12:30 bylam w lozku zbieralam sie i zbieralam ale nie mialam sil wstac brzuszek cos mnie pobolewal i strasznie napinal... a po za tym to NIC :/... pozniej postanowilam umyc samochud ale jak juz zeszlam z wiaderkiem wody na dol to przed klatka spotkalam sasiadke ktora t jest w ciazy ;) a termin ma na 10lipca ;)) no i sie tak z nia zagadalam ze prawie 3h na lawce przesiedzialysmy a i ja z woda wrocilam do domu :D i wiecie co dzis dopiero do mnie dotarlo ze naprawde brzuszek mi sporo opadl bo razem z Aga-sasiadka mialysmy wsumie takie samy brzuszki a dzis ja przy niej prawie wogole brzuszka nie mialam :x i strasznie nisko ... normalnie tego nie zauwazalam a dzis to juz naprawde konkretnie :x ale co z tegoo jak malej sie nie spieszy dzis zacza sie 40t a tu NIC ;/ wlasnie pomylam podlogi i sie wykapalam teraz leze i buszuje po necie ...
*** Wogole to troche mnie to niepokoji ze tu taka cisza czyzby wszystkie na porodowkach wyladowaly :x ... KASIOREK !!?? co z toba ?!!

Rachela pisz pisz co tylko lezy ci na serduszku po to tu jestesmy :* i nie marwt sie tatem ludzie po alkoholu sa ciezcy do zrozumienia i dogadania sie tym bardziej teraz dla nas w takim stanie ;) a taki ruch dobrze ci zrobi ;) teraz powinnysmy jak najwiecej aktywnosci miec ... ;) ... glowa do gory kochana pomysl ze juz za niedlugo bedziesz tulic swojego skarba ;)


Pozdrawiam wszystkie i odezwijcie sie !! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131587 przez Madzia8288
Melduje sie ze jeszcze NIESTETY jestem w dwupaku !!!!!!!!

Dzis meczacy dzien :/ goraco , goraco i jeszcze raz goraco :/ ... w zasadziec to do 12:30 bylam w lozku zbieralam sie i zbieralam ale nie mialam sil wstac brzuszek cos mnie pobolewal i strasznie napinal... a po za tym to NIC :/... pozniej postanowilam umyc samochud ale jak juz zeszlam z wiaderkiem wody na dol to przed klatka spotkalam sasiadke ktora t jest w ciazy ;) a termin ma na 10lipca ;)) no i sie tak z nia zagadalam ze prawie 3h na lawce przesiedzialysmy a i ja z woda wrocilam do domu :D i wiecie co dzis dopiero do mnie dotarlo ze naprawde brzuszek mi sporo opadl bo razem z Aga-sasiadka mialysmy wsumie takie samy brzuszki a dzis ja przy niej prawie wogole brzuszka nie mialam :x i strasznie nisko ... normalnie tego nie zauwazalam a dzis to juz naprawde konkretnie :x ale co z tegoo jak malej sie nie spieszy dzis zacza sie 40t a tu NIC ;/ wlasnie pomylam podlogi i sie wykapalam teraz leze i buszuje po necie ...
*** Wogole to troche mnie to niepokoji ze tu taka cisza czyzby wszystkie na porodowkach wyladowaly :x ... KASIOREK !!?? co z toba ?!!

Rachela pisz pisz co tylko lezy ci na serduszku po to tu jestesmy :* i nie marwt sie tatem ludzie po alkoholu sa ciezcy do zrozumienia i dogadania sie tym bardziej teraz dla nas w takim stanie ;) a taki ruch dobrze ci zrobi ;) teraz powinnysmy jak najwiecej aktywnosci miec ... ;) ... glowa do gory kochana pomysl ze juz za niedlugo bedziesz tulic swojego skarba ;)


Pozdrawiam wszystkie i odezwijcie sie !! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131585 przez Madzia8288
Melduje sie ze jeszcze NIESTETY jestem w dwupaku !!!!!!!!

Dzis meczacy dzien :/ goraco , goraco i jeszcze raz goraco :/ ... w zasadziec to do 12:30 bylam w lozku zbieralam sie i zbieralam ale nie mialam sil wstac brzuszek cos mnie pobolewal i strasznie napinal... a po za tym to NIC :/... pozniej postanowilam umyc samochud ale jak juz zeszlam z wiaderkiem wody na dol to przed klatka spotkalam sasiadke ktora t jest w ciazy ;) a termin ma na 10lipca ;)) no i sie tak z nia zagadalam ze prawie 3h na lawce przesiedzialysmy a i ja z woda wrocilam do domu :D i wiecie co dzis dopiero do mnie dotarlo ze naprawde brzuszek mi sporo opadl bo razem z Aga-sasiadka mialysmy wsumie takie samy brzuszki a dzis ja przy niej prawie wogole brzuszka nie mialam :x i strasznie nisko ... normalnie tego nie zauwazalam a dzis to juz naprawde konkretnie :x ale co z tegoo jak malej sie nie spieszy dzis zacza sie 40t a tu NIC ;/ wlasnie pomylam podlogi i sie wykapalam teraz leze i buszuje po necie ...
*** Wogole to troche mnie to niepokoji ze tu taka cisza czyzby wszystkie na porodowkach wyladowaly :x ... KASIOREK !!?? co z toba ?!!

Rachela pisz pisz co tylko lezy ci na serduszku po to tu jestesmy :* i nie marwt sie tatem ludzie po alkoholu sa ciezcy do zrozumienia i dogadania sie tym bardziej teraz dla nas w takim stanie ;) a taki ruch dobrze ci zrobi ;) teraz powinnysmy jak najwiecej aktywnosci miec ... ;) ... glowa do gory kochana pomysl ze juz za niedlugo bedziesz tulic swojego skarba ;)


Pozdrawiam wszystkie i odezwijcie sie !! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131590 przez Madzia8288
bleeeeee...... :/ jaki bez sens ... chcialam dodac tylko raz a moj wpis sie dodal samowolnie 3 razy :/ ... i nie potrafie ani jednego skasowac :/ z gory przepraszam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131594 przez Rachela
dzięki Madzia :) nie wiem co bym bez was zrobiła :)

Jak już brzuszek nisko to już szybko się powinno zakończyć :) Może i tej nocy, wytul męża :)
Mój dopiero za 10 dni zjedzie, ale już na stałe. Nie mogę się już ich obu doczekać.

A z moim tatą jest niestety tak, że nie potrafi powiedzieć dość i czasem tak dzień za dniem jest nietrzeźwy - i to mocno. Ostatni miesiąc trzymał się dobrze ale dziś naprawdę przesadził.

Dobrej nocki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131601 przez Madzia8288
Rachela widzisz masz powod do radosci jeszcze chwile i bedziesz miala i swojego ukochanego u boku i malenstwo ;) ... No ja mam nadzieje ze juz nie dlugo bo naprawde juz mam serdecznie dosyc i zgadzam sie ze wszystkimi co mowia ze koncowka jest zawsze najgorsza!! ...
a tata to teraz ma powod do % w koncu dziadkiem bedzie ;) glowa do gory i nie stresuj sie :* :* ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131607 przez aniaw
Witam dziewczyny :)

Ja termin mam na początek lipca, ale nie wiem czy jednak nie rozsypię się w czerwcu :blink:

To chciałabym i do Was dołączyć i też troszkę się poznać tak w sumie na Waszej ostatniej prostej :)
O ile oczywiście mnie przyjmiecie....

Oj w te upały to już ciężko i ja też pomału chciałabym urodzić, ale jeszcze czekam na wizytę u mojego lekarza a to dopiero 13stego. Nie wiem tylko czy szybciej go nie odwiedzę, bo miałam ostatnio jakieś dziwne bolesne skurcze. Dziś na szczęście spokojny jest Maluszek, więc może jeszcze poczeka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131755 przez Rachela
hello :blink:

aniaw witam serdecznie :), podaj kiedy masz dokładnie termin, i kto mieszka w twoim brzuszku

Wieczorem myślałam, ze nie zasnę, wszytko mnie bolało. Czy wy też macie uczucia kłucia w pochwie?
A po drugie w środku nocy obudziłam się z potwornym bólem - skurczem brzuszka tylko z góry jakby ktoś mi skórę chciał jeszcze bardziej naciągną, bolało jak cholera i po chwili nie ruszania się minęło. Wiece co to może być?

Jutro idę do gin z rana więc może się dowiem coś więcej.
Ciekawe czy ta cisza to weekend czy już porodówka :)

Pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131771 przez hasia_86
cześć dziewczynki

po pierwsze to gratuluje naszym mamuśkom które juz są rozpakowane !!!!!!
i witamy te które dołączyły podczas naszej nieobecności :) co raz nas więcej :P

u nas sytuacja bez zmian - na porodówce tłok - tylko mój się rodzić nie chce

dzisiaj lekarz powiedział że moze za kilka dni znowu spróbujemy, ale ja nie chce wole niech mały sam wybierze sobie czas bo takie wywoływanie to bez sensu, zwłaszcza że u mnie łatwo nie będzie bo szyjka twarda a skórczy brak, tu się z dziewczynami smiejemy że ktg to od linijki się rysuje takie proste w moim przypadku :P

a juz myślałam że w poniedziałek do domu wyjde :dry:

trzymajcie się
juz niedługo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131782 przez kasiorek0310
cześć kochane to juz tylko 3 aktywne mamusie zostały a gdzie reszta ???

Rachela to nie fajnie jak tak się zachował ale wiadomo że alkohol różne rzeczy z człowiekiem robi nic na to nie poradzimy. A ten zwyczaj z kołaczem to chyba tylko tam na Cieszynie jest bo tu bliżej bielska to czegoś takiego nie ma nawet tzn butelkowego nie ma co się robi dla gości którzy na wesele nie Ida no cóz co region to inny obyczaj ; /

A dziw że ty jeszcze dajesz rade z tym wszystkim to może szybciej Się maluszek urodzi jak tyle ruchu masz. Pisz pisz wylewaj smutki my wszystko wytrzymamy w końcu od czegoś tu tez jesteśmy ; D
Niestey tez tak kłuje ale to podobno jak tak jest to szyjka się skaraca oby to była prawda u mnie najbardziej boli rano jak mam wstac albo obrócić się na drugi bok to boli całe krocze okropnie ale tio chyba kości się szykują i rozsuwają taka mam nadzieje

Madzia ja tez niestety dalej w dwupaku ; ( mnie też brzuch opadł na dól i każdy mi tylko powtarza że już niedługo a tu nic się nie zapowiada żeby tak było. Te nasze maluchy to chyba jakies leniwe strasznie są.

A ja miałam kłopoty z netem wczoraj na uczelni kolejne dwa egzaminy a potem wypad na urodziny brata wiec troche nam zeszło bo dopiero o 23 w domu ale wykończona że tylko głowa do poduszki i od razu zasnęłam, a przez te burze to net chodzi jakby chciał a nie mógł i wszyscy tylko pytają kiedy urodzę a mnie to już denerwuje nawyzej do 27 ponoszę a potem po bilecik do szpitala oby się nie okazało że będziemy lipcowymi ; (

Poza tym u ans bez zmian czop dalej nie odszedł ani nic mały się tylko wypina a brzuch tez tylko czasem się postawi na chwilkę i tyle wiec cos obstawiam że się przenosimy i tyle będzie.

Miłej niedzieli u nas znowu się chmurzy i grzmiec zaczyna co za pogoda ani się ruszyc ani nic ; /


Hasia to sie tam trzymaj ale jak szyjka twarda to chyba wiele nie zdziałają u mnei miekka i tez nic sie nie dzieje czekamy cierpliwie na bieg wydarzeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131822 przez Anja
Witajcie!

Ja znów tylko na chwilkę :dry:

Kochane lekarz w piątek wykrył żółtaczkę no i w piątek już o godz 15 leżał pod lampami, właśnie wróciliśmy do domu.
Powód żółtaczki-mało mleka wypijał :dry: Ale teraz już ok. Zbyt płytko chwytał cyca ale teraz już wiem jak go "zmuszać" :blush:
Tak się cieszę , że już w domu!!!

Gratulacje dla Agi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kochane a Wam życzę dużo sił i powodzenia



Kasiorek ja nigdy nie wklejałam tej tableki ;)

Dziewczyny trzymajcie się dzielnie !!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131824 przez aniaw
Ja mam termin niby na 9 lipca, ale usg lekarz wyznaczył mi na 28 czerwca, ale powiedział, że nie wiadomo czy u mnie w tym czasie to nie będzie po wszystkim :)
A w brzuszku harcuje Dominik :laugh:

Wierci się strasznie, że czasem nie daję rady a przy pierwszym dziecku odczuwałam tylko lekkie ruchy, co mnie strasznie martwiło.

Oj dziś znów pogoda na maxa dobijająca ;)

Ja właśnie wróciłam z kościółka i już chyba dziś nigdzie nie będę się ruszać :)
A takie ambitne plany wypadu na basen mieliśmy :)

Miłej niedzieli Wam życzę :laugh:
Trzymajcie się dzielnie :)

A świeżo upieczonym mamusiom gratuluję :laugh:

Ja też już chcę zobaczyć tego maluszka mojego :laugh:
Ale trzeba jeszcze czekać... Ech... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #131832 przez AgaDolata89
nie mam sil opisywac dzis wrazen ale zalaczam fotki mojego synka :side: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl