BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 11 miesiąc temu #128400 przez kasiorek0310
Witam dziewczyny ale pogoda upał doskwiera jak nic teraz to dopiero zaczynają mi nogi puchnąć a tak to chyba każdej źle i dołka łapie ale nie mamy wyjścia tylko czekać aż maluchy same zechcą wyjść oby za długo nie chciały czekać :laugh:

Poza tym niczego mi sie nie chce mam lenia a mały sie wypina okropnie juz coraz ciaśniej ma :( a skurcze mam tylko wieczorami takie lekkie czop jak nie było tak nie widać żadnych oznak zbliżającego sie porodu :angry: :angry:

Tym co cc maja to fajniutko macie wiecie kiedy co i jak a takie czekanie az samo zechce wyjść to okropne sie dłuży, a tak to nudy :( :(

Milego dzionka choć gorącego dobrze że końcem tygodnia ma byc już trochę chłodniej zmykam sie położyć bo coś plecy daja znac o sobie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128402 przez Rika
Dlaczego w tabelce mam wpisany termin na 13 lipca? Ja mam na 1 lipca :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128451 przez Madzia8288
Rachela jakos damy rade obysmy dlugo nie musialy sie tak meczyc... a co do wymazu to ja nic takiego nie mialam , bynajmiej nic o tym nie wiem ... ;-x

AgaDolata inhalacje z rumianku skuteczna metoda , wiem cos o tym - zawsze jak lapie mnie przeziebienie to wlasnie to mi najlepiej pomaga , czasem jeszcze miete dodaje ;) Mam nadzije ze juz sie lepiej czujesz i ze wykurzysz to przeziebienie szybciutko :*

agi-p zazdroszcze ci tego powera!! pozyczylabys mi go troche a sama bys odpoczela :P... no ale ty juz bedziesz szczesliwa mama w czwartek :) SZCZESCIARA WIE KIEDY JAK I CO :D :P a ja czekam i dopatruje sie jakis wskazowek czy to juz czy nie :D ... moja wyprawka do szpitala tez wlasnie tak wyglada dobrze wiedziec ze nie to nie tylko ja taka spakowana jestem moj sie smieje czy ja wogole plauje wrocic z tego szpitala :D ... Gratulacje dla Paulinki zdolna dziewczynka , teraz musi "troszke" poczekac i bedzie uczyc Amelke jazdy na rowerze :)

hagne mam nadzieje ze to zwiastuje szybszy porod... ja od wczoraj chodze taka zdolowana ze szok nigdy tak nie mialam normalnie wczoraj caly dzien przeplakalam tulac sie do mojego a chwilami chcac go zabic :-x dobrze ze mu cierpliwosci akurat nie brakuje i ze dzielnie wytrzymuje :) a sprawa z mezem napewno wszytsko wroci do normy jak ochloniesz:* my teraz jestesmy naprawde ciezkie do zniesienia i szczerze wspolczuje mojemu jak i innym facetom , no ale oni maja takich dni "ciezkich dni" z nami kilka a my nosimy nasze dzidziusie 40tygodni wiec musza byc wyrozumiali ;)) Glowa do gory kochana :*:* I oczywiscie pisz wszystko co lezy ci na serduszku , ja tez tak robie i pewnie co nie ktora ma mnie dosyc :D ale to naprawde pomaga :) :*

Emme dzieki za wsparcie :D i dobre rady - chyba kazda z nas juz je slyszala poraz 1000 :D :-) zobaczymy czy w praktyce bedzie latwo je zastosowac ;) ...

A ja musze wam powiedziec ze dzis u nas byl taki upal - 30 stopni jak nic !! maskara duszno goroaco normalnie patelnia :/ a teraz pieknie leje :) burza sobie jest i pada jak cholera a ja sie z tego bardzo ciesze bo az humorek mi wrocil i czuje sie troche lepiej ... cisnienie pewnie spadlo - cos musialo byc w powietrzu czekam tylko az burza minie i okna pootwieramm :) przed sama burza wybralismy sie z moim na zakupy i zachaczylismy o Lidla ale u nas niestety nie bylo juz tych termometrow :P niestety jestem spisana zaplacic troszke wiecej :( ... no ale nic trudno sie mowi :-x ... teraz sobie leze i tak sie zastanawiam kiedy mala bedzie chciala wyjsc do nas ....... a wiecie co z tym biodrem zaczelo mi teraz tak jak by na chwile puszczac... tzn sa chwile ze wogole nie boli - szkoda tylko ze ta chwila krotko trwa , no ale postep juz jakis jest :X .... CIEKAWE JAK TAM ANJA SOBIE RADZI I JAK SIE CZUJE W TYCH PIERWSZYCH DNIACH SZCZESCIARA MA JUZ PATRYCZKA PRZY SOBIE ;)

A tu mimo pogody ruch straszny jest :-) ... kochane jutro nasz miesiac sie zaczyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128687 przez Rachela
hello :)

przyznam, ze padam z nóg. Do południa też nie czułam się najlepiej a pod wieczór wycieczka do Makro pod Bielskiem - razem 60 kilometrów od domku. Ale udało mi się też kupić pampersy 188 szt. za 94 zł :)

Rika w najbliższym czasie naniosę poprawkę.

Idę się już położyć, bo nagle dostałam kataru i wszystko mnie boli. Mam nadzieje że się nie przeziębiłam :dry:

To ciekawe z tym wymazem, bo mi mówili że to jest zabezpieczenie dla szpitala, a i dla dzidziusia aby nie zaraził się podczas porodu paciorkowcem.

Papaptki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128694 przez karolena
Witam was!! u nas we Wrocławiu też straszny upał, dziś kupiłam juz pampersy, jeszcze tylko zakup wanienki, i przesyłka z pościelą :P :P
Nogi mam jak balony i ręce też, po schodach nie mogę schodzić, jestem zmęczona :blush: :blush: i padnięta mam już trochę dość chciałabym aby Nikoś nie długo się pojawił tak za ok 10 dni :blush:

Anja ma już swojego skarba az mi trudno w to uwierzyc że to naprawde już.
Ja mam wymaz z pochwy jutro :)
a prześcieradło mam z frote z gumką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128745 przez agi-p
Dzień dobry Kochane :)
Wpadłam tylko na chwilkę .... zaraz jedziemy do lekarza z Paulą i potem już do szpitala .
Chciałam Wam wszystkim życzyć powodzenia i wytrwałości . Liczę , że jak pojawię się na forum w przyszłym tygodniu jak juz przyjadę ze szpitala , to Nasza tabelka będzie już bardziej zapełniona i będziecie sie dobrze czuły :):):)
Trzymam za Was mocno kciuki :):):):)
Jak juz Amelka będzie za świecie to wyślę sms :)

My wczorajszy dzionek zakończyliśmy bardzo miło :) "Poprzytulaliśmy" się na zapas :):):) Teraz będzie trochę abstynencji :P
Prawie całą noc nie spałam ... jakoś zaczęłam sie denerwować . Mam nadzieję , ze ta ostatnia noc będzie lepsza :)

Ściskam Was mocno i juz nie mogę sie doczekać , zeby wrócić do Was :):):)

Miłego dzionka i lekkich porodów :):):):):

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128908 przez Rachela
Czekamy na wieści co u Karen i Agi po cc, trzymamy za was kciuki i szybkiego powrotu do domu z ukochanymi maleństwami. :)

mnie jednak dopadł katar a do tego zapalenie spojówki w lewym oku, :angry: a tu kończy się 38 i zaczyna się powoli 39 tydzień.

dziś jeszcze gaziki jałowe i gruszkę muszę kupić a później przemeblowanie mojego pokoju na przyjście maluszka, no i koniecznie trzeba mi sprawdzić torbę do szpitala. :)

czy bierzecie ze sobą do szpitala laktator?

Pozdrowionka i czekam na wasze smsy że już na porodówkę jedziecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129005 przez joana
cześć WAm!!
dzisiaj Dzień dziecka :)
Fajnie mają mamuśki, które trzymają w ramionach maleństwa :)
Też bym chciała :) już niedługo będę trzymać Zosię w ramionach :)

wszystkim waszym dzieciom życzę dużo radości, uśmiechu, miłości, dużo zabaw rodzinnych..
a dzieciom w brzuszku - żeby szybko wyszły na świat :) i były zdrowe
pozdrawiam!!
Joana



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129050 przez Dorciaition
Dziewczyny teraz Wasza kolej :)

Trzymam kciuki za Was i Wasze maluszki. :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129308 przez AgaDolata89
dziewczyny jestem po wizycie ostatniej u gin i mam isc dzis na oddzial gdzie prawdopodobnie zostane, kubus kwestia 2 dni, czop na wizycie wyszedl :blush: maly jest bardzo nisko glowka, i moj organizm jest gotowy w kwesti szyjki itp
gotuje obiad, potem kapiel i oddzial, jak cos to jutro napisze sms, no chyba ze wroce dzis do domu to napisze tutaj jutro :blush:
Dorciaition za twoje szczesliwe rozwiazanie :kiss:
u nas od jutra 40tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129507 przez Madzia8288
Wiitam ;-)

agi-p powodzenia kochana 3mam za was kciuki :* ...

AgaDolata i wam zycze powodzenia :) :* ...

KOCHANE DAJCIE ZNAC JUZ PO ... ;-) !!

A ja wczorajsza noc wspominam koszmarnie :/ zaspalam dopiero po 4 nad ranem taki bol glowy mialam i jeszcze do tego zab mnie rozbolal a nie chcialam brac nic przeciwbolowego , a nawet nie mialam nic co bym mogla wziasc :/ :( z rana jak sie tylko obudzilam pojechalam z moim do apteki zaopatrzylam sie ;) ale na szczescie narazie nic nie boli oprocz biodra... pozniej pojechalismy na zakupy zakupilam w H&M biustonosz do karmienia sliczny i bardzo wygodny dalam 59zl :x troszke duzo ale coz , wazne ze wygodny , dopasowany i ladny ;) ...
*** Humorek mi sie juz powoli poprawia ;) zyje tak z dnia na dzien ... myslac o mojej niuni kiedy jej sie zechce wyjsc ;-x dzis troszke wiecej pochodzilam az teraz biodro mi strasznie daje poplic no ale moze cos mala to zmobilizuje do wyjsca ;)...

** Laktator ja nie biore do szpitala wrazie jak bedzie mi potrzebny moj mi przyniesie ;) ...

Dobra kochane ide sie poprzytulac do mojego Miska ;)) ... na szczescie glowa i zab juz nie boli wiec jest szansa ze dzis odespie wczorajsza noc ;) :*

DOBRANOC WSZYSTKIM :* i jak cos to powodzenia :)) ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129523 przez agito11
Witam
W końcu rozpoczął się nasz miesiąc.
Teraz tylko dni dzielą Nas od porodu :laugh:
Dziś jadę na wizytę do ginekologa ktg usg ciekawe ile maluszek waży ;-P
Wczoraj U Nas przeszła taka gwałtowna burza (wielkopolska)że od 21 do nadal tel z plusa w ogóle nie działaja brak sieci :dry: mąż był na nocnej zmianie a tu zero kontaktu z światem. Dobrze że nic mnie nie złapało w nocy....
Odezwę się po wizycie
Pa

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129581 przez Rachela
ja tylko na chwilkę by wam przekazać że HASIA walczy już na porodówce od 5 rano. rozwarcie ma już na dwa palce :)
Trzymamy kciuki za ciebie :)

Tylko cierpliwie czekać kiedy nasza kolej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129737 przez agito11
Hallo'
Jestem już po wizycie
Ufff jaka ulga :laugh:
Wszystko dobrze ktg bez zastrzeżeń.
Brzuszek wysoko. Przedwczesny poród mi nie grozi.
Luteiny brać nie muszę.
Miłego dzionka

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129758 przez Rachela
Z radością mogę was poinformować że AgaDolata przed 9 rano urodziła Kubusia. Mały waży 3250g i mierzy 53 cm. Gratuluje kolejnej mamuśce :lol:


Agito super że all w porządku z tobą i dzidzią :)

Kurczę nie mogę się już też doczekać mojego szkraba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl