BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu #293316 przez marzena91
A mi marza sie truskawki, maliny, czeresnie, agrest, arbuz, barowki, sliwki i wogole wszystko co w lato jest juz sie doczekac nie moge bede sie tym opychala calymi dniami i nocami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293322 przez judi24
My wczoraj byliśmy na obiedzie w restauracji i tam zjadłam naleśniki z malinkami i śmietanką pychhhaaa aż mi ślinka teraz cieknie. Ja na truskawki mam alergie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293323 przez chłopek
majówka no raczej ja też bym nie mogła na syna Kiku wołac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293327 przez judi24
Kiku śmiesznie, ci portugalczycy to już wymyślają heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293330 przez judi24
Tak patrze po suwaczkach i widzę że moja Kropka jest tu najmłodsza o jeden tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293331 przez Majowka
No mowie Wam, strasznie skomplikowany ten wybor imienia u mnie... Bardziej ze wzgledu na fakt, ze dziecko tu bedzie chodzilo do szkoly i chcac nie chcac bedzie mowilo plynnie po ichniemu....
Jako ciekawostke powiem Wam tylko, ze imie zenskie Filipa zdrobniale mowi sie Pipa! :laugh: :laugh: :laugh: serio!
No i jest jeszcze jedno imie, bardzo popularne... meskie Rui, tylko, ze tu "r" wymawia sie gardlowo, bardzo przypomina nasze "h" :laugh: :laugh:
Te imiona oczywiscie odpadaja!!! :laugh:

Judi, bedziesz nas gonic! :) ale wydaje mi sie, ze byly jeszcze jakies dziewczyny z terminem na koniec sierpnia. Moze pozniej sie uaktywnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293336 przez judi24
Majoweczka faktycznie masz ciężko z imieniem, a np Dorian to jakby to brzmiało skoro "r" to "h" to Dohian?? dziwnie tam przekształcają imiona,
Może Fernadno, Alvaro heh, tak daje pomysły :p

Gonie, gonie końcówka sierpnia to chyba znak zodiaku Panna, hmnn nie znam żadnej Panny więc niewiem jakie są heh, muszę wsiąść na horoskop jak wrócę do domu bo w pracy nie moge :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293362 przez mamcia08
Witam Mamuśki :laugh: kurcze,ale mnie dawno nie było,a tu szaleństwo z pisaniem na całego :blink: aż fajnie poczytać.Postaram się,już być z Wami na bieżąco :) Ja byłam dziś u Gina i widziałam moje Szczęście :) ma 4.20 cm,troszkę mało jak na ten tydzień,ale doktórka mówiła,że nie ma się czym martwić..nadrobi ;) a tak poza tym,brzusio większy i czuję się w miarę dobrze.Majóweczkaoddawaj nam tu temperaturkę :laugh: U mnie jest -10st.A co do wieku,to chyba ja jestem najstarsza :laugh: za 2 miesiącebędę miała 37 ;) szaaaaaaaa ale czuje się o wiele młodziej ;).No i jestem starsznie nerwowa dalej :( teraz mam zamiar poświęcić sobie czas i maleństwu :) Dobrze,że moja prawie 12-nastoletnia córcia jest taka samodzielna i mi pomaga :) Pozdrawiam Was bardzo cieplutko,pomimo temperaturki,aMajóweczkazamknij już okienko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293364 przez chłopek
www.tipy.pl/artykul_4951,jak-wrozyc-z-obraczki.html

mozna sobie sprawdzić jaka płeć dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293373 przez judi24
Kurczę nie mogę w otworzyć tego linka od Ciebie chłopek, ale w domu sprawdzę, ja mam takie przeczucie że córcia a wszyscy mówią że synek nie ważne ważne by było zdrowe to sie liczy dla mnie i tak już jest najcenniejszym skarbem ...

Mamcia masz rację dzisiaj sie rozpisałyśmy, ja siedze w pracy i sie nudzę a tutaj zawsze ciekawej :):)
Dziewczyny jecie mięso? Pytam bo ja nie mogę patrzeć, nawet przed ciąża jadłam raz w tyg na obiad mięsko a wędlin nie ruszałam (chyba że swoiskie), a teraz to aż mi nie dobrze na samą myśl, wolę warzywka gotowane a i ryb nie jem bo nie lubie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293376 przez chłopek
judi ja na poczatku nie mogłam jeśc mięsa i wędlin
nie jem także sałaty bo na samą myśl mi niedobrze,
mi wyszło dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293383 przez judi24
jak będę w domku to też sprawdzę i napiszę czy córcia czy synek, kiedyś robiłam jakąś wróżbę na jakimś forum i wyszło mi że córcia ciekawe czy teraz tak samo wyjdzie :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293387 przez marzena91
mi wyszedl chlopczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293388 przez chłopek
mi mama robiła ja byłam przed ciąża z ksawciem i wyszlo ze pierwszy chłopak pózniej dziewczynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293393 przez mamcia08
Ja nie mam obrączki,więc nie sprawdzę :laugh: Judi24ja na początku nie mogłam nawet wejść do mięsnego ;) tak samo miałam z córcią :laugh: nie mogłam patrzeć na wędliny,teraz zjem bardzo rzadko,ale drobiowe...wolę nabiał zdecydowanie :) biały serek,szklanka mleka obowiązkowo rano ;)Jak emerytka...hahahaha no tu chyba jestem emerytką ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl