BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu #293606 przez Majowka
Wlasnie przed chwila przyszedl tesc przeniesc mi obiadek i naprawic zlew w kuchni...bo sie zapchal...wiec jak w koncu go odetkal, to wsypalismy kreta...no niby ok, a on jeszcze raz zlew napelnia I mowi, ze jeszcze troszke po pompuje..... :ohmy: mysle sobie dobra, ja sie na tym nie znam...tylko, ze tym razem musialam mu pomoc i wlozyc rece do zlewu z woda....
Boze, dziewczyny...tak mnie dlonie szczypia! Jestem przerazona! Million razy juz je mylam....nic....
A jak jakies srodki sie dostaly do dzidziusia!?!? :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293622 przez agacia
ooo matko ale bym zjadła naleśniki:) mniaaaam:) ale wstyd sie przyznac nie wychodza mi z patelni takie jak powinny, tylko jakies kluchy;p wiec nie zjem;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293626 przez chłopek
majówka głupolku
co ty robisz, jak masz algi to algami smaruj tylko ze podobno w ciazy nie mozna ale innego spospbu nie znam, przeciez to żrące jest ten kret

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293632 przez Majowka
No kurna.... :(
Skad tu algi.....
Nie pomyslalam, jak zaczal ponownie napelniac, ze to sie wymiesza z tym kretem wsrodku i wyplynie..... :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293654 przez chłopek
a moze fenistilem on na oparzenia jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293663 przez Majowka
Nie, poparzonych nie mam...to nie bylo az tak silne...ale szczypia....

Czasami mnie tak szczypie jak wklepuje vanish w plamy na obrusie.....kurcze no...a tak uwazam ze wszystkim :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293922 przez phi84
Dzieńdobry!!!:)
W kwestii wróżby z obrączki, to znam rodzinę, w której ten sposób wróży się od lat i podobno tylko raz się nie sprawdziło;). Mi wróżba pokazuje układ: chłopiec, chłopiec, dziewczynka - mam nadzieję, że nie za jednym zamachem ;) Co do obrączki, wcale nie musi być własna, nie trzeba też sobie wróżyć samemu - łatwiej jeżeli ktoś to robi za nas nad naszą dłonią.
Jako ciekawostkę powiem Wam, że wróżono mi obrączką już kilka razy i ZAWSZE wyszło to samo. Co ciekawsze - mojemu mężowi wychodzi tak samo.
Kilku znajomym małżeństwom i parom, którym wróżyliśmy - kobiecie i mężczyźnie wychodziła ta sama liczba i kolejność płci dzieci. W jednym przypadku wyszło inaczej -czyżby rozwód i/lub nieśłubne dziecko?;) Aha, jak wróżyliśmy naszym mamom, to też się sprawdziło. Hmmmm, dziwne to bardzo, ale nawet mój Mąż, który zawsze uważał takie rzezczy za bzdury mówi, że coś w tym musi być...;)

No dobra - koniec z farmazonami. Właśnie weszłam na wagę i okazało się, że od 5tc do teraz nie przytyłam ani grama, więc właśnie zajadam królewskie śniadanie :lol:

Trzymajcie się ciepło w ten mroźny dzień!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293999 przez marzena91
Kurcze fajna jest ta wrozba na poczatku sie z tego smialam ale za peirwszym razem jak robilam wyszlo mi ze pierwszy chlopiec i pozniej 2 dziewczynki jeszcze :D dzisiaj przyjechala do mnie siostra i ona mi tak wrozyla i wyszlo dokladnie to samo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #294078 przez mamcia08
Dzień dobry Mamuśki :laugh: po śniadanku i po kawusi już jesteście? :blink: Ja jak tylko wstanę to muszę cosik rzucić na ząb ;) no i teraz piję sobie kawkę z ekspressu :) U mnie jest -10st brrr...Majóweczka jak rączki Twoje się czują? :) Ja niestety sporo tyję :( mimo,że się kontroluję jak mogę.Słodkiego i smażonego jem mało, a pomimo to.Mam nadzieję,że nie będę miała zatrucia ciążowego,jak przy córci :( Jestem załamana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #294081 przez Majowka
Witajcie dziewczyny,
Ciekawe, co piszesz phi, ale balabym sie zrobic sobie i miskowi, bo jesli by wyszlo inaczej, to pozniej pol zycia zastanawialabym sie kiedy ten rozwod :laugh: :laugh: :laugh:
Tez ide na sniadanko :silly:

Z raczkami ok, przeszlo wieczorem, ale strachu sie najadlam....glupia jestem, ze nie pomyslalam o konsekwencjach... :(

Nie przejmuj sie waga mamcia, musimy jesc zdrowo dla dzidziusia, pozniej zrobimy dietke i zejdzie! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294088 przez mamcia08
Leć Majóweczka i szamaj :laugh: smacznego :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294115 przez agacia
Dzień dobry:)
Smacznego śniadandka dla wszystkich i miłego dzionka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294121 przez judi24
Dzień dobry Mamuśki,
Smacznego dla tych które teraz jedzą śniadanko (sobie też życzę smacznego) , nie ma to jak płatki czekoladowe na mleku heh dość kaszek i kisielków w końcu muszę sobie dogodzić heh...
mi z wróżby wychodzi chłopiec ale zobaczymy ...
Dziewczyny pali z Was któraś papierosy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294127 przez niika
witam wszystkie kobietki :)
ja jak na razie zjadłam tylko dwie mandarynki, bo nie chce mi się wstawać z łóżka ;)

judi ja nie palę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294138 przez judi24
Nikka ja to czasmi popalam, wiem że źle robie ale tak bardzo mnie ciągnie, ale muszę się w końcu przełamać i rzucić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl