BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293397 przez Majowka
No mamcia nareszcie!!!
Ciesze sie, ze wszystko dobrze z Twoja kruszynka! Nic sie nie martw o wymiary, na pewno szybciutko podgoni! :)
A jak tam Twoje badania prenatalne, bylas tam ponownie?
Ale masz duza corcie! :) na pewno bedzie niezastapiona pomoca przy maluszku!

Ja leze pod koldra! :laugh: Nie martwcie sie nie przeziebie sie! Przeciez ja od 2 tyg nie wychodze z domu! Gdyby nie okno, to dzidzia by tlenu nie miala :laugh: :laugh: :laugh:

A ja jakos wszystko jem, jak jadlam przed ciaza. Nic mi sie nie zmienilo. Nawet czesciej jem teraz czerwone miesko, bo mowia, ze ma sporo zelaza...

Obraczki w domu nie mam, wiec nici z wrozby :(

Jaka emerytka mamcia! Ty nie przadzaj! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293403 przez chłopek
ale gdzieś czytałam ze można kogoś obrączka albo spróbuj pierścionkiem który nosisz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293411 przez mamcia08
Majóweczkajadę drugi raz 6 lutego,ale dzisiaj mnie gina pocieszyła,że wymiary są proporcjonalne :) więc się ucieszyłam,w ogóle mam dziś taki humor,że szok :laugh: dlatego,że widziałam moją Kruszynkę,jak sobie pływała :) i zmieniała pozycje.Słyszałam serduszko i sie poryczałam oczywiście :laugh: dużo w tej ciąży beczę ;)Majóweczka taka młodsza emerytka hahahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293417 przez ewii
Wróżyłam sobie z obrączki -wyszła dziewczynka,kurcze ale ja czuje ze synek.No zobaczymy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293423 przez Majowka
No to suuper! :)
Ja juz w srode ide na dokladne Usg, gdzie gin bedzie sprawdzal glowke i proporcjonalnosc innych organow, wrzuce Wam pozniej fotki z Usg!
Ja tez, mimo lezenia, zaczynam coraz bardziej sie odstresowywac....juz tak blisko nam do 2 trymestru!!! :laugh:

Ewii, tu prawie wszystkie czuja, ze synek!!! :laugh: Ciekawe jak to wyjdzie w praktyce B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293424 przez judi24
Chłopek fajnie Ksawcio będzie bronił i pilnował swojej ukochanej siostrzyczki.

Jeszcze zostały mi dwie godziny w pracy nie wiem jak ja to wytrzymam już zaczyna mnie mdlić i chce mi się spać ... przydałaby mi się w pracy jakaś kanapa heh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293432 przez chłopek
judi ja bym chciała córeczkę, nie mam tak że czuje że bedzie dziewczynka czy chłopczyk czasem mówie "ona" a czesem "on" w sumie wiecej słodkiego jem jak kwaśnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293440 przez mamcia08
Mi wyszło z srebrnej obrączki,że pierwsza dziewczynka,a drugi chłopiec :laugh: ale według obliczeń i moja pani ginekolog też dziś powiedziała,że raczej będzie dziewczynka :) więc będę miała 2 córcię :laugh: ale okaże sie dopiero na porodówce ;) ale faktycznie chodzę i nawet tyję identycznie jak z córcią :laugh: tak Majóweczkamoja córcia to już pannica i jest najkochańsza na świecie,pomaga mi jak tylko może już teraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293442 przez judi24
w sumie ja też raz mówie "ona" raz "on" a czasmi po prostu kropka. wiesz wydaj mi się że nie ma reguły na kwaśne i słodkie ja raz jem słodkie a zaraz siegam po kwaśne albo odwrotnie... najczęściej mam ochotę na pomarańcze, mandarynki i czekoladę i lody :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293444 przez Majowka
Chlopek, ja nawet piercionkow nie nosze! No, ubiore jak sie musze jakos specjalnie wystroic...
Ja tam wierze intuicji! :laugh:

Oj, fajnie masz mamcia, tez bym chciala miec takiego pomocnika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293451 przez judi24
No mamcia ja też Ci zazdroszczę pomocnika, przydałby mi się taki szczególnie wtedy kiedy nie mam ochoty wstać z łoźka żeby zrobić herbatke albo przynieść w szklaneczce mleczka :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293454 przez domii
Hej

Ale fajnie widze ze fasolki rosna,a wy macie zachcianki :) Ja pamietam jak bylam na targach Mother and Baby ale to juz 6 miesiac byl jak jadlam frytki i rurke z kremem przegryzajac jablkiem :P A co do plci to ja bylam przekonana ze dziewczynka bedzie,a wszyscy mi mowili ze chlopczyk bedzie,nawet z obraczki tez wyszedl chlopak i sie sprawdzilo :laugh:
Buziaczki dla wszystkich sierpniowek 2012 :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293460 przez judi24
Witaj Domi, ja mam zachcianki i czasmi sie kuszę ale zaraz wymiotuje, obecnie jestem na kisielkach i kaszkach dla dzieci, ale czasmi udaje mi się coś przekąsić na co mam ochote, przeważnei sa to owoce warzywa no i ukochana czekolada i lody ale słodycze rzadziej bo mnie po nich najbardziej mdli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293472 przez chłopek
ja ostatnio zjadłam słoik kiszonej kakusty a później czekolade:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293576 przez marzena91
A ja ostatnio ciagle wcinam nalesniki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl