BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 10 miesiąc temu #655712 przez asia886
a ja wczoraj kupiłam Lence wilkinowy koszyczek na rower do mojego i wczoraj mieliśmy pierwszą wycieczkę rowerową a jak jej się podobało. Jest taka kochana:-) a ja uwielbiam jazdy na rowerze. dzięki niemu pozbywam się kg i cm w tali. po zakończeniu karmienia piersią w biodrach miałam 97 cm i tak cały czas od kąd się zrobiło ciepło jeżdze na rowerze do pracy i co 2 dzień brzuszki i mam w pasie już 89cm ;-) a chcę mieć jak przed ciążą 80cm a 73 w tali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #655729 przez Kasiulka
asia super! gratuluję Ci to wielkie osiągnięcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #657204 przez Justysia84
Witam, mam do sprzedania paczkę ślicznych ubranek dla dziewczynki od rozmiaru 74 czyli od około pół roczku wzwyż: allegro.pl/paka-slicznych-ubranek-dla-dz...-el-i3247673900.html
a także zestaw nowych bodziaków w rozmiarze 98: allegro.pl/nowe-body-rozm-98-zestaw-7-sztuk-i3247701186.html Serdecznie zapraszam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #657856 przez asia886
hej dziewczyny coś cicho na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #657936 przez Koni
Cześć dziewczyny ;)

Cisza tu jak nie wiem czyżby wszystkie mamy na wakacjach były?

U nas wszystko ok. Kacperek grzeczny i przyzwyczaił się do nowego miejsca ;)

Troszkę się wygraliśmy przez zeszły tydzień a dzisiaj już chłodno :(

Wczoraj przebiła się nam lewa dolna dwójka więc będziemy w końcu 3 zębni :D

Buziaki dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #658188 przez asia886
dziewczyny a mam pytanie bedziecie kupować sokowirówkę? bo ja tak myślę nad kupnem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #658375 przez Joanna
asia my mamy sokowirówkę od 2 lat, robiliśmy soki z mężem od czasu do czasu gł. jak byłam w ciąży :blink: na początku chce się obierać te wszystkie warzywa, owoce a potem już nie bardzo :blush: teraz stoi i jest nieużywana :side: może latem wrócimy do niej aczkolwiek Alicja pije tylko herbatki lub wodę, soków nie lubi
poza tym jak mam ochotę na soczek świeżo wyciskany kupuję u nas w sklepie osiedlowym, codziennie dostawa 500ml za 3,40 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659966 przez Natalia^^
Halo halo!!! jest tu ktoś :P

Ja jestem ale nie miałam natchnienia,

U nas jakoś leci tz od powrotu z Francji jakoś nie mogę dojść do siebie. Nie mam na nic siły. Normalnie jestem słaba i bardzo spać mi się chce. Ale też humor mi nie dopisuje.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #660129 przez chłopek
hej nie odwiedzam was bo ciagle problemy mój nie ma pracy żyjemy za 500zł:( jeszcze okres mi sie spóźnia :( czeka mnie leczenie kanałowe 200zł w plecy no poprostu masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #660254 przez Koni
Cześć mamusie :)

Ja tylko na chwilę bo muszę się szykować bo moja przyjaciółka po nas przyjeżdża :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


chlopek współczuję wam bardzo bo wyżyć za takie pieniądze w Polsce się nie da. A ty szukałaś jakieś pracy dla siebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #660281 przez Natalia^^

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chłopek to ciężko, obyście znaleźli pracę. A dlaczego mąż stracił prace, kojarzę że jeździł taksówką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #660435 przez Koni

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja czekam na koleżankę bo ma być po nas za chwilę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #660521 przez Natalia^^

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Baw się dobrze odreaguj,i spędz miło czas w polsce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #660708 przez Joanna
koni odpoczywajcie sobie :) a Twój mąż też ma urlop?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


chłopek bardzo współczuję :(

mam dość, Ala usypia od 1,5 h, drze się :dry: wsadziłam ją do kojca to wpadła w szał, odstawiłam znowu do łożeczka i dalej ją słyszę :unsure:

odnośnie nocnika to w sumie chłopek ma rację, jest odpowiedni czas na naukę samodzielnego załatwiania się i u nas na pewno to jeszcze nie ten etap, także wstrzymujemy się, spróbujemy za pół roku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661211 przez iwonka_wwa
Witam kochane!

My też jesteśmy, tylko jak była ładna pogoda to całe dnie praktycznie na dworze spędzaliśmy. Poza tym postawiłam sobie cel, żeby nawet jak Michaś śpi to nie siedzieć przed kompem, tylko cos robić, żeby szybciej kilogramy zrzucić. W tym tygodniu już trochę przystopowałam bo w zeszłym to padałam na pyszczek..hehe. Ale nadal raczej aktywnie spędzam czas, bo jak nie na spacerku, to w domku też jest co robić :)

koni udanego urlopu!
chłopek strasznie Ci współczuje, że w takiej kiepskiej sytuacji się znaleźliście. A co się stało z pracą męża, on nie jeździł na tirach? Poszukaj może czegoś i Ty, a dopóki nie znajdziecie, może da się wystąpić do gminy jakąś zapomogę? 500zł na 4osobową rodzinę to przecież nie da się wyżyć.

rybka no Michasia stopki niby lepiej, lekarz już powiedziała że rehabilitacja nie jest potrzebna, ale Michaś nadal bardziej do środka trzyma stopki niż do wewnątrz. Ale plus jest taki że jak staje to stawia prosto, więc jest szansa że się naprostują ale cały czas trzeba to kontrolować.

hea bardzo miło że się odezwałaś, zapraszamy częściej :) Co do urodzin to też zaczynamy się zastanawiać, też chciałabym zrobić grilla, ale u nas ciężko cokolwiek zaplanować przez tą pogodę.

natalia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dzidostwo super że się tak dobrze czujesz i oby tak zostało. Ale jak możesz to odpocznij sobie czasem :) no i jak z Waszym wyjazdem?

Joanna a co się Ali stało? Zawsze taka grzeczniutka, może też zęby ze tak płacze?

kasiulka Michaś też nauczył się schodzić z łóżka, chociaż czasem jak się bawimy to gapcio nie zorientuje się że koniec łóżka i poleciałby do tyłu gdyby go nie złapać, ale jak widzi koniec łóżka to już zejdzie sam. Wspinać też już się wspina. Zresztą nie tylko na łóżko tylko na wszystko - dosłownie.

U nas w porządku. Michasia zaczęliśmy sadzać na nocnik miesiąć czy półtora temu. I już ładnie robił siku, kupke to tylko na nocniku, a w tym tygodniu coś mu się stało i jak go posadzę to zaraz schodzi i po chwili sika na podłogę :/ Nie wiem czemu mu się tak odmieniło. Poza tym robi papa, cześć, pokazuje jaki jest duży i nauczy się krecić głową i mówić nie i na wszystko tak odpowiada i się przy tym cieszy.

Dobrej nocki kochane, postaram się odzywać częściej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl