BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 11 miesiąc temu #661250 przez Kasiulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


iwonka już myślałam że o nas zapomniałaś! Zuziateżsię wszędzie wspina :) dobrze słyszeć że Michaś ma się dobrze :) a jak mu idzie na basenie? :) my z nocnikiem jeszcze nic nie działamy - Zuzia ma taki fajny grający z fisher price i dla niej to raczej zabawka niż toaleta :) spróbujemy za jakiś czas znowu :)

chłopek to straszne co piszesz :( mam nadzieję że u Was wszystko szybko zmieni się na lepsze.

koni fajnie że koleżanka Cię odwiedzi :) wypoczniesz sobie i nagadasz się :) też by mi się pzydało pogadać z jakąś kumpelką od serca ;) powiedz jak tam Twój mąż? odzywa się coś?

asiu my też mamy starą sokowirówkę jak joanna :) lubię takie robione soki :) ale niestety pijemy tylko jak są owoce z sadu rodziców, bo kupować jabłka i robić samemu sok to się po prostu nie opłąca i lepiej kupić :)

ja ostatnio mam mało czasu ale czytam Was (mało piszecie, także nie mam zaległości ;) )
Zuziak ma już 5 zębów, 6 prawie się przebił. Jest taką rozumną dziewczynką! Jest po prostu niesamowita :) coraz więcej mówi i jest taka sprawna :) zadziwia mnie każdego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661867 przez Hea
hej hej :)

My też się wygrzewaliśmy na słoneczku...ja aż się spaliłam przez te opalanie :ohmy:

Urodzinki nam się udały, chociaż już się bałam że będzie padać bo wielka chmura naszła ale bokiem poszło na szczęście :P Balony i zawieszone zdjęcia zrobiły furorę także polecam:) Wystarczy kilka zdjęć wyrobić nawet najmniejszego formatu i zawiesić na sznurze i przypiąć klipsami, wygląda świetnie :) Wiktorek był zadowolony chociaż szybko poległ i zasnął :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chłopek może pomyśl nad pracą dodatkową np w Avonie? Niby to nic wielkiego, ale nie trzeba wkładać swoich pieniędzy a można sobie dorobić. Ja na miesiąc wyciągam gdzieś 50, 100 zł więc zawsze to coś:)

Joanna ja mam takie jazdy jak wracamy po weekendzie od teściów. Bo Wiktor jest tam strasznie rozpieszczany, każdy go nosi na rękach, na wszystko mu pozwalają, a do snu kołyszą. Strasznie mnie to wnerwia bo wiele razy tłumaczyłam im, że nie chce by tak robili a oni i tak swoje. Wychodzi na to, że później ja mam w domu właśnie takie jazdy, że mały nie chce sam się bawić, wyje gdy kładę go do łóżeczka na sen..dopiero po jakiś dwóch dniach wszystko wraca do normy...Ale u Cb to może właśnie przez ząbki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662083 przez chłopek
hea ja nie mam jak chodzic z tym zreszta moja mama jest i zbyt duzo klientów nie ma.
a ja chyba w ciazy jestem :( okres mi sie spóźnia miałąm miec w poniedz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662112 przez Hea
chlopek: wiesz to po znajomych i rodzinie tylko rozdajesz katalogi, jak nie w avonie to możesz w marizie, fm group , oriflame, zawsze można spróbować ale wiadomo że najlepiej znaleźć pracę normalną na etacie...
To zrób może test... albo poczekaj jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662176 przez Joanna
chłopek może z tych nerwów spóźnia Ci się okres? zrób test i będziesz spokojniejsza

Alicja była zła, bo nie mogła zasnąć...ale w końcu padła brzydko mówiąc :side:
leżaczek sprzedany, więc Alcia drzemkę ma w łóżeczku i czasem zasypia bez oporów a niekiedy buntuje się, płacze albo szaleje :lol:

my też aktywnie spędzamy dni, jak pogoda dopisuje to wychodzimy 2 razy dziennie, Alutce podoba się jazda rowerkiem :blink:



gratulacje dla dzieciaczków, którym udaje się załatwić potrzebę do nocnika :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662179 przez chłopek
hea marizy nikt nie chce, po rodzinie to kazdy konsultantem wiec tez lipa.
mój mąż nie chche jechac kupic testu twierdzi ze jak sie dłuzej bedzie spóźniał to zrobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662193 przez Hea
Może faktycznie to ze stresu...poczekaj jeszcze i zobaczysz co będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662373 przez iwonka_wwa
chlopek przekonaj go zeby pojechal, jak okaze sie ze nie jestes to przynajmniej tym nie bedziesz musiala sie martwic.
hea super ze urodziny udane. A jak prezenty? Bo ja zastanawiam sie co dla Michasia bym chciala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662454 przez Joanna
hea przyłączam się do pytania jak tam prezenciki? czy głównie kaska była? :woohoo:

my chcemy kupić dla Ali takie cudo
allegro.pl/fisher-price-kuchnia-gotuj-i-...069-i3259095262.html

i koniec pomysłów, rowerek już ma, dwie lale i inne zabawki, jeszcze jakąś jej kupimy na dzień dziecka, rowerek się nie liczy bo rozpakowaliśmy wczesniej :blush: :laugh:
ubranek ma pełno, co jakiś czas coś jej kupuję, a szafa pęka od natłoku ciuchów :lol:
od innych pewnie dostanie pieniążki, więc przyda się na wyprawkę jesienno-zimową
a tak jak zacznie chodzić to na święta kupi się jej wózek dla lalek :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662483 przez chłopek
joanna fajna ta kuchnia. sebek dostanie od dziadków(moich rodziców) pchacz jezdzik, od tesciów zapewnie nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662512 przez Joanna
chłopek pchacz fajna sprawa jeśli tylko Sebek będzie chciał go pchać :)
my kupiliśmy używany dla Alki i całe szczeście, że nie nowy bo jakoś nie bardzo chce przy nim chodzić :blush: a leżaczek pchała i się przewracała, nie nadąży sie za tymi dziećmi :side:
a teście nic nie dadzą? nawet drobiazg potrafi ucieszyć dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662560 przez blue01
czesc dziewczyny,ostatnio dlugo nie zagladalam,a wiecie?dzis minal juz rok jak sie corcia pojawila na swiecie,jak ten czas szybko minal,jutro urzadzam impreze urodzinowa wiec raczej nie bede miala czasu zajrzec do was,milego weekendu zycze:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662573 przez Koni
Cześć dziewczynki ;)

Wszystkiego najlepszego dla Natalki i Wiktorka :kiss:

Nam w sobotę mija 11 miesięcy i nie mogę uwierzyć że zaraz roczek będzie :)

Hehe wszyscy tutaj w PL się zachwycają Kacperkiem bo jest naprawdę grzeczny i całymi dniami się śmieje, obcych się nie boi i do wszystkich się uśmiecha jak tylko widzi. Każdy pyta jak to zrobiłam że jest taki grzeczny bo ich to tylko płacze :P a ja jak sobie przypomnę te pierwsze miesiące jak on beczał i nawet na spacer nie mogłam wyjść :ohmy: a teraz złote dziecko. Całymi dniami uśmiechnięty, zasypia sam, ładnie je, kupka tylko na nocnik więc czego chcieć więcej :woohoo:

Co do urodzin my robimy dwie imprezy, choć mąż jeszcze nie wie ale teściowa wie a to będzie u nich bo chce grilla zrobić zaprosić rodziców naszych, chrzestnego z rodziną i paru przyjaciół :) a druga impreza w Irlandii w dniu urodzin :D O prezentach nie myślę, my kupimy rowerek a inni niech sami decydują.

chlopek nieciekawie u was :( A ty coś szukalas? A czemu ciążę podejrzewasz? Tylko przez slozniajacy się okres? Pewnie się denerwujesz i to dlatego.
Zrób test zawsze to jeden stres mniej.

Kacperkowi się przebiła dolna dwójka a teraz idą gorne jedynki! Patrze wczoraj bo jakieś białe kropki miał i myślałam że to plesniawki a to zęby aż je dokładnie widać i dziąsła ma spuchniete więc lada dzień się przebija.

Eh jeszcze tylko dwa dni a w niedziele powrót :(

Ciekawe czy mąż sobie coś przemyslal :unsure:


Ok uciekam spać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662729 przez Joanna
Dużo zdrówka dla naszych solenizantów :kiss:

jak ten czas szybko leci :cheer:
my za 2 dni kończymy 11 m-cy :blink:

urodzinki wyprawiamy dla Alicji w sobotę, a w niedzielę jedziemy do rodziców i babci na grilla itd :)
jeszcze nie wiem kto przyjedzie w pierwszy dzień urodzin, zobaczymy
na pewno nie będzie pradziadka Alutki, zrobił się okropnym kociarzem i nie zamierza zostawić kotków :unsure: :ohmy:
widać tak mu zależy na pierwszej i jedynej prawnuczce :dry: trudno i tak za nim nie przepadam, dużo wtrącał się przed ślubem i wogóle namawiał mojego meża żeby mnie zostawił i znalazł sobie ładniejszą dziewczynę, bo jemu nie podobało się,że mam za dużo ciałka :huh: :huh:
bruździł do samego końca, przyjeżdżał niby w odwiedziny i rozdzielał mnie z moim A, abyśmy tylko razem nie spali a byliśmy już narzeczeństwem, mówię Wam to było straszne...nie wiedzieliśmy gdzie się podziać,a stary ch** wyzywał :(
pewnie do dziś mnie nie lubi i vice versa

koni super, u nas cisza z ząbkami :) a dzisiaj śniło mi się, że znalazłam u Ali górną jedynkę, była duuuża :lol:


dobra lecę się myć, ubrać i idziemy na zakupki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663242 przez chłopek
zrobiłąm test wyszedł negatywny ja pracuje jestem zatrudniona mam wychowawczy tylko na umowe zlecenie mogę isc do pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl