BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #440647 przez nataleczka_92
My dziś jedliśmy zupke jarzynowa:) małemu bardzo smakowała. Zjadł pół sloiczka na raz;-) kupiłam mu też kaszke waniliowa ale za bardzo jej nie chce. Joanna ja też myje w tym płynie Nuk. Ale kupuje go u nas w sklepie dziecinnym po 18zł 250ml. Normalnie woda pod krańem. Wyparzam raz na tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440654 przez Joanna
nataleczka_92 ooo, to super że Filipek tak się zajada :) ja muszę poszukać tego płynu u nas w hurtowniach, bo na allegro trzeba płacić za wysyłkę niestety :blink: już nie mogę się doczekać, jak Ala zacznie próbować nowego jedzonka :laugh:

w ogóle musiałam wykąpać moje dziecko już przed 18.00, bo zrobiła taką kupę, że aż wylewała się, cała była w niej do tego body do wyrzucenia, bo nie dopiorę...wczoraj było to samo :side: wypiła mleczko i śpi od godziny i nie wiem czy już na dobre czy jeszcze się obudzi...póki co leży w leżaczku, poczekam jeszcze z godzinkę i zobaczymy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440659 przez nataleczka_92
Moje dzieciaczki już wykąpane. Głowa mnie strasznie boli. Codzień tak samo:-( wogóle to Filipek jest tak sztywny że jak mu podaje palce to już się cały unosi a nie jak wcześniej sama główkę;-) a no i potrafi już pan trzymać grzechotke lub gryzaczek;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440665 przez Joanna
nataleczka_92 zmierz sobie ciśnienie, może od tego głowa Ciebie boli. Moja Ala też juz trzyma grzechotkę lub gryzak :) w ogóle kupiłam jej taki wodny gryzak i trzymam jej a ona sobie go gryzie, czasem sama sobie potrzyma, ale jeszcze nieudolnie :) dziąsła ją swędzą, więc lepszy gryzak niż wpychanie rączek :side: w ogóle znalazłam ten płyn NUK wsklepie dziecinnym u nas na miejscu za maksymalnie 18 zł, więc przy okazji pojedziemy kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440684 przez nataleczka_92
Joanna ja mojemu kupiłam też taki gryzak firmy baby ono w formie smoka. Też dobry;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440688 przez chłopek
joanna trzeba było zaprać ciuszki mydłem później do wymoczenia dac z odplamiaczem i puści ja tak zawsze robię

a i ta bluza z lidla fajna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440695 przez Joanna
chłopek fakt mogłam tak zrobić, ale ktoś mi kiedyś powiedział, że dziecięce ubranka wolno tylko prać w specjalnych proszkach i płynach, więc odpuściłam sobie odplamiacz :blink:
tak, ta bluza z lidla jest bardzo fajna, już wyprałam Alutce i jutro powinna być sucha :)
moje dziecko zasnęło o 18,30 i przeniosłam je do łóżeczka, zobaczymy czy prześpi noc :woohoo:
a ja wezmę się zaraz za prasowanie... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440700 przez chłopek
joanna no ja późźniej płukam dwa razy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440712 przez Kasiulka
hej dziewczyny :)

jak tylko zrobię zdjęcie to się Wam pochwalę :)
jutro jedziemy na urodziny do mojej przyjaciółki a pojutrze do męża dziadków :)

Kupiliśmy dziś kolejną butelkę i kolejne smoczki. Zuzia nie chce pić z butelki. Poradźcie coś! odciągam codziennie pokarm i mrożę a na te próby już się tyle zmarnowało :( co tu zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440714 przez chłopek
kasiulka moj tez sie butelki nie chwyci kup najzwyklejsza i smoczek tez moze spasuje, ja tak mam dla Ksawcia on zadnej innej butelki nie chce no i musi byc prosty silikonowy smoczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440717 przez Kasiulka
ja mam już chyba wszystkie możliwe smoczki i butelki (aż wstyd się przyznać ale nawet taką za 5zł z rossmana) - nawet takiej zwykłej nie chce :( to jest okropne bo ostatnio z uczelni biegłam do domu nakarmić małą mimo że w butelce miała przygotowane mleko :( myślałam że płuca wypluję :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440723 przez chłopek
kasia ja tak miałam z ksawciem nie chciał wogóle butli dopiero jak sam zrezygnował z piersi to zdecydował sie na butle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440778 przez nataleczka_92
Kasiulka mój też nie chciał butli. Miałam ta zwykła,i nuka i lovi i aventu i żadnej nie chciał. Kupiłam tomme tippe i na początku miał troszkę problem załapać smoka ale zaczęłam go smokiem smyrać po podniebieniu i załapal. A i jak będziesz Zuzi podawać butle to weź ja najpierw na kolana na półsiedząco bo mleko z piersi mocno leci i może dlatego nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440803 przez Madeline
Joanna pod kranem w ciepłej wodzie i później zalewam dopiero co zagotowana z czajnika.


Mój synus jak leży mi na kolanach w pozycji polsiedzacej to sam (bez trzymania za rączki i pomagania) się podnosi i siada :D tylko go wtedy trzymam pod paszki, ale podniesie sie sam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440931 przez Joanna
Witam się jako pierwsza :laugh:

u nas od rana brzydko, zimno i pochmurno ;) wczoraj wieczorem tak wiał wiatr, że momentami aż się bałam :side:
u nas nocka przespana i to pięknie, myślałam że skoro Ala zasnęła po 18.00 to szybciej obudzi się na jedzonko, a tu proszę Malutka wstała o 6.20 :kiss: :kiss: teraz znowu zjadła i gaworzy do zabawek, ciąga je za ogonki, uszka i w ogóle :kiss:

ja zjadłam śniadanie, ale z trudem, bo buzia boli, po niedzieli pojadę po antybiotyk a potem już zabieg, echh :blink:
w weekend jesteśmy w trójeczkę, jutro jedziemy na zakupy, muszę sobie płaszcz kupić na zimę, dla Alutki czapkę z szalikiem dla męża też jakaś czapucha :) a potem jedziemy do moich rodziców na obiad i kawkę :lol: kupiłam takie korpusy do babeczek ( nie chciało mi się piec, nawet nie mam foremek ) i wypełnię kremem, z brzoskwiniami i galaretką, o! :silly:
a na obiadek znowu zrobię pizzę, tym razem z salami.

Miłego dnia mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl