BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #441503 przez Joanna
My niedawno wróciliśmy od moich rodziców, Alutka była grzeczna i bardzo spodobał jej się mój brat, bo chichrała się do niego jak nie wiem co, nie można było Jej uspokoić :) moje Kochanie :kiss:
nataleczka mały przystojniak Ci rośnie :)

Moja Ala też my z tyłu placek, od spania włoski się wytarły, ale urosną przecież :blink:
mykam pobawić się z Nią na macie, bo marudzi :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441525 przez Kasiulka
iwonka my też wybieramy się na basen, ale musimy się podkurować :)

to ci pisałyście o tych opiekunkach to coś okropnego. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441652 przez Kasiulka
iwonka= jak podaję Zuzi łyżeczką to się dławi i zaraz jest nerwica :( a normalnie jest na prawdę wesolutkim dzieckiem.może z czasem się nauczy? mam nadzieję...

Ledwie my wylizałyśmy się z przeziębienia a teraz mąż leży plackiem. :( ma wysoką gorączkę, a ja biegam między nim a Zuzią. jestem wykończona. nie pamiętam kiedy ostatnio się wyspałam(chyba przed ciążą :D )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441670 przez Koni
Hehe to cieszymy się, że jeszcze ktoś o nas pamięta ;)

Dzieciaczki slodziaczki :kiss:

My dzisiaj wyspalismy się troszkę lepiej ale to jeszcze nie to. Poszliśmy sobie dzisiaj na prawie 2 godzinny spacer :D

Kacper w końcu zaczyna chwytać swoje zabawki i się nimi bawić ;)

mloda_mamuśka tak za małego też płacimy a bilety wyniosły nas 250€ z 3 bagazami po 32kg ;) Co do kremu to my tak niemamy więc pewnie coś go tam uczula.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441673 przez Koni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441696 przez mloda_mamuska
Koni pewnie wizzairem lecicie? ;) ja tez mialam 32kg a pry wazeniu bylo 32,3 i kazala mi wyciagac 30dag ... powiedzialam tacie,zeby wyciagnal kielbasę jedną-wzielam chyba ze 4 kg.aahaha nie ma to jak polska kielbasa! uwielbiamy z mezem :lol: :blush:
...ja w samolocie patrze a tato mi ją włozył do mojej torebki ...dobrze,ze nie kazali mi wyciagac nic z torby bo by ludzie padli ze śmiechu jakbym kaszanke wyciagala z torebki :blush:

dziewczyny czy juz wszystkie czerwcowe maluszki przewracaja sie z pleckow na brzusio i na odwrót ? i o któej kąpiecie dzieciaczki ? karmicie przed czy po kąpieli ?
my ąpiemy zazwyczja 20,21 a karmimy różnie.maly i tak wczesniej niz 22 rzadko zasypia.. a spi do 6 tylko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441727 przez Madeline
U nas maluszek przewraca się z brzuszka na plecki ale jeszcze nie umie odwrotnie. Karmienie przewaznie jest przed kąpielą koło 17 kąpiel koło 20 potem butla o 21 i koło 21:30 nasz skarbus już śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441784 przez nataleczka_92
Młoda mamuska mój Filipek jak na razie przekreca się tylko z brzuszka na plecki.odwrotnie jeszcze nie potrafi-wszystko w swoim czasie. Potrafi trzymać już grzechotke i gryzaczka i skierować go do buzki;-) my kąpiemy o 20, później mleczko i około 21 mały już śpi. W nocy ze dwa razy pobudka i do około 9śpimy;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442066 przez Kasiulka
Zuzia przekręca z brzuszka na plecki ale odwrotnie jeszcze nie :) dziś kupiłam naklejki na ścianę z biedronki o których mówiłyście. Są na prawdę bardzo ładne :) Zuzi też się podobają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442217 przez nataleczka_92
odebrałam dziś wyniki z badań które robiłam w piątek. Krew mocz, i jakiś test wątrobowy. Najgorzej wyszedł ten test. Wyszedł jakiś ALAT 106. A norma jest do 40-także jestem załamana:( i z niecierpliwością czekam na wizytę u tego gastrologa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #442230 przez Joanna
nataleczka_92 ojej, ale Ci się porobiło :( ja badałam alat i aspat w ciąży z racji ciśnienia, bo ono uszkadza wątrobę...może to wszystko od brania dopegytu w ciąży, tzw.polekowe uszkodzenie wątroby? w ogóle jak u Ciebie z ciśnieniem? Maszeruj do lekarza,nie czekaj państwowo, nie możesz się tak męczyć i daj znać koniecznie po wizycie.
u mnie nie lepiej kochana....
mam nadal szczękościsk, ale załatwiłam sobie antybiotyk, więc mam nadzieję, że pomoże i potem jak tylko otworzę buzię zabieg usunięcia tej cholernej ósemki, wybaczcie za słownictwo, ale mam już dość, męczę się prawie miesiąc :( kiedy chciałam iść na zabieg to nie można było zrobić i tak w kółko :dry: poza tym dziś mam 38 stopni gorączki i już sama nie wiem czy od zęba czy coś mnie bierze, tfu tfu
Ala miewa się dobrze, spała całą noc :) też przekręca się z brzuszka na plecki i z plecków na boczki, ale na brzuszek jeszcze nie potrafi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442232 przez Joanna
Moja, moja małpka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442235 przez nataleczka_92
Joanna no ALicja piekniutka;) super na macie jej sie chyba lezy :kiss:
kochana nawet nie mam pojecia czy u nas przyjmuje gastrolog prywatnie:( a ja jutro ide do dentysty i mam nadzieje ze mi usunie ta osemke bo tez juz tyle czasu sie z nia mecze:(
na lewej dolnej stronie. a juz sie ta wizyta stresuje bo bardzo boje sie wyrywac zeby :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442247 przez Madeline
Nataleczka współczuję Ci kochana, kiedy masz tego gastrologa panstwowo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442254 przez nataleczka_92
Madeline przyjmuje podobno od 17 października. Czytałam w internecie że te moje podwyższone wyniki mogą świadczyć o zapaleniu wątroby itp. Powiem wam-załamałam się i boję się:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl