BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #441305 przez nataleczka_92
Ach kochane wogóle to znów zaczęło mnie pod klatka cisnąć:-( ledwo wytrzymać mogę. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. A gdzie tu jeszcze do wizyty:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441320 przez Joanna
Cześć mamusie :)

Ala niedawno wstała na pierwsze jedzonko, a teraz leży w łóżeczku i gaworzy, zobaczymy czy jeszcze zaśnie :laugh:

nataleczka_92 szkoda mi Ciebie, jak ból będzie się utrzymywał to nie zwlekaj tylko idź prywatnie,może tam lepiej się Tobą zajmą...odnośnie opiekunek, nigdy w życiu nie zostawiłabym Alicji z opiekunką! ostatnio oglądam nowy program 'Idealna niania' nie wiem czy słyszałyście? :blink: jest urządzany taki jakby casting i wszystkie babeczki są podglądane i wszystko wychodzi jak szydło z worka...zazwyczaj jedna na kilka osób okazuje się naprawdę w porządku,a jakie rzeczy wychodzą, można by się za głowę złapać :huh: najczęściej są to kłamczuchy, złodziejki itd. :S

dzisiaj jedziemy do moich rodziców poza miasto, tyle że zabierzemy leżaczek Alicji,bo bez niego a w zasadzie bez zabawek szybko się nudzi :kiss:

a Wy jakie macie plany? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441326 przez nataleczka_92
Witam mamusie. Ja wkońcu wyspana. Filip zasnął o 22,i wstał tylko raz o 4 na jedzonko a teraz jeszcze śpi;-) Joanna ja do 15 jestem sama z Filipkiem. Oliwka spala u babci i mój K jak będzie wracał z pracy to ja odbierze. Zjemy obiadek i albo spędzimy czas w domku albo pojedziemy do teściów na wieś. Na dworzu od piątku strasznie zimno i deszczowo:-( jak ja nie lubię jesieni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441329 przez Madeline
Nataleczka jak się czujesz?

Ale mnie nastraszylyscie z ta niania :( bo jeśli nie wyjedziemy za granicę to ja wracam do pracy i małego będę musiała zostawić z opiekunka :(

U nas nocka super synus spał od 21:30 do 4 i do 9 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441334 przez nataleczka_92
Madeline dziękuję. Wzięłam leki wczoraj w nocy i jakoś do dziś mi przeszło,ale boję się że znów to wróci. Gdybym przynajmniej wiedziała od czego to...a np wczoraj mnie złapało jak siedziałam:-( Madeline wiadomo nie wszystkie opiekunki są złe,ale ja mam już taki uraz że chyba w życiu bym nie zostawiła dzieci pod ich opieką. Wogóle to wczoraj się tak wystraszyłam aż mi serce stanęło! Filipek spał sam w lozeczku bo oliwka poszła do babci,weszłam do pokoiku po chusteczkę a tu w lozeczku obrazek leży! Spadł. Ale się wystraszyłam i tylko myślałam o tym że całe szczęście że spadł do lozeczka za Filipa bo jakby spadł i uderzył go róg w główkę to lepiej nie myśleć co by było:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441350 przez mloda_mamuska
Joanna ogladalam ten program o nianiach......w szoku bylam.... moj mąż to samo.a ta stara baba co powiedziala do dziewczynki,ze jest brzydka,bo nie chce jesc........ przeciez to moze jej zepsuc psychike.niektore dzzieeci naprawde sa bardzo wrazliwe...... a wydawaloby sie,ze starsza lepszzza,latwiej takiej zaufac.,bo na doswiadczenie itp.......



Koni my mamy aknemycin na ten tradzik ale poki co -5 dzien i nie ma poprawy...a po oliatum soft maly zrobil sie caly czerwony-buźka po 15 minutach zaczerwienienie zniknelo,ale to chyba nie jest normalne?;)
a ile zaplaciliscie za bilety do polski na swieta?jesli moge spytac? aa i placiliscie za bilet dla malenstwa?bo my tak .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441380 przez KAMI
dzień dobry
mamuśki bardzo prosimy o poświęcenie nam sekundy i zagłosowanie na fotkę Maksia
oczywiście liczymy, że będziemy mogli się zrewanżować

pl.lennylamb.com/user/show_photo/5413

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441388 przez nataleczka_92
Kami głosik oddany:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441392 przez nataleczka_92
a to mój królewicz na macie :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441397 przez chłopek
witam u nas chłodno i deszczowo a wczoraj było tak ładnie.
sebolek wstał o 6 piszczał i gadał do sufitu a później do grzechotki, obudził Ksawcia i poszedł spać:) my dzisiaj z mężem idziemy do kina na uprowadzoną 2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441429 przez Madeline
Nataleczka ale przystojniak :) chyba podobny do męża co?

Chlopek ale masz fajnie z tym kinem. Odprezysz się troszkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441444 przez nataleczka_92
Madeline oj tak czysty tatuś;-) nawet jak czółko zmarszczy to przy włoskach robi mu się taki sam dołek jak mojemu K;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441445 przez Madeline
Mój synus ma długie i gęste włoski a z tylu zaczynają robić mu się łyse placki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441446 przez nataleczka_92
Madeline wytarły mu się od leżenia;-) mojemu to wogóle włoski powypadały teraz sporo mniej ma. I z tylu też ma taki mały placyk łysy;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441466 przez Olga
iwonka_wwa napisał:

Witam mamusie!

nataleczka super ze Filipek tak ładnie zjada słoiczki.
Ale mam pytanko, czemu Wam zależy na tak szybkim wprowadzaniu jedzonka stałego. Tzn wiem że zalecane jest dopoero od 6 miesiąca (przynajmniej na piersi), więc czemu się z tym tak spieszycie? Lepiej jest wprowadzić wcześniej?

kasiulka a próbowałąś może podać mleczko łyżeczką? Wiem że to czasochłonne, ale słyszałam właśnie o dzieciach od tesciowej (jest już pare lat na emeryturze i dorabia opiekując się dziećmi) które nie tolerowały butelki i trzeba było krmić łyżeczką :O

Mój Michaś też już gryzaczk i grzechotki potrafi potrzymać w rączce i włożyć sobie do buzi. A wczoraj kochany zaczął mi sie tak ładnie śmiać, a powiedziałm tylko ": przykryjemy kołderką" dziecinnym głosem. Ale od tamtej pory próbuje i próbuje i nic nie działa :( Widsać miał lepszy humor chwilowo.

Wczoraj znów do 23:00 łobuzował i spać nie chciał, ale za to jak usnął to prawie do 7 spał.
Tylko już 4 dzień nie robi mi kupki. Ostatnio miał tak że robić co 3 dni, ale ta 3dniowa to była mega. A teraz takie malutkie robi albo wcale. Mało jje i pewnie dlatego. Ale nie pręży sie ani nic tylko dużo bączków puszcza. Nie wim czy powinnam sie tym martwić?

A dziś byliśmy pierwszy raz na basenie :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


iwonka powiedz mi jak mały zareagował na wodę-podobało mu się,bo ja czekam jak mój Ignaś skończy 3 mies.i też chcemy się wybrać.Tylko u nas nie ma zadnych zajęć z takimi maluszkami,więc tylko pluskać się sami bedziemy :laugh:
Moje starsze córki wcale nie umiały pić z butelki i tak jak pisałaś,musiałam im wszystko łyżeczką podawać,ale za to bardzo szybko były samodzielna w kwestii jedzenia,a piły tylko z kubeczka :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl