BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444039 przez Joanna
Moja Ala też już śpi od godzinki :) ogólnie marudna dzisiaj była...ja sama się nawet zdenerwowałam na nią, ale już mi przeszło :blink: Ala też na noc wypiła 180ml, ogólnie 3x180ml i 1x130ml, więc jestem spokojna :)

nataleczka zupka? są takie po 4 miesiącu? bo ja widziałam, ale po 5 tym :)
jeszcze raz się Ciebie zapytam, bo może Ci umknęło - podajesz zupkę/deserek dodatkowo a nie zamiast jednej porcji mleka, tak?

u nas z racji tego, że Ala przesypia nocny posiłek, zaczniemy stopniowo wprowadzać kleik na mm i podam Jej łyżeczką, a potem może kaszkę między mlekiem:) najpierw na spróbowanie, za tydzień po kilka łyżeczek, a jak już będzie miała pełne 4 miesiące, to będzie dostawać konkretną porcję :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444047 przez Koni
Joanna ja bym też w nocy nie karmiła bo po Co dziecko budzić :) w końcu my też nie jadamy w nocy :P

Mi lekarz powiedział żeby najpierw wprowadzac sloiczki po 3 lyzeczki a potem zwiększać i jak dziecko zje cały sloiczek to wtedy zastąpi porcję mleka :)

Mi Kacper właśnie robi bunt i nie chce dać się uśpić :angry:

Byliśmy dzisiaj u lekarza i przeziębienie przeszło ale katar może utrzymać się aż do 3 tygodni więc jeszcze tydzień przed nami :dry: Moje dziecko waży już 6140g jak tak dalej będzie rósł to przerosnie wszystkie dzieciaczki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444052 przez Joanna
koni Alicja tydzień temu ważyła 6200g, więc Twój Kacperek dogonił moją córcię, choć przy porodzie Ala ważyła pół kilo więcej od Niego :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444063 przez Koni
Joanna hehe a tak wszyscy martwili się jego waga o kazali go ważyć co tydzień ;) W ciągu miesiąca przybrał prawie 1kg bo. 13.09 ważył 5250g :P
A Kacperek przewraca się z boczku na plecy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444075 przez nataleczka_92
Głowa mi dziś pęka:-( Olga no to pięknie Twój synuś waży;-) a co do wzrostu to się ciągle zastanawiam czy go dobrze zmierzyła bo ubranka 68 robią się za małe. Joanna no jakoś mi uciekło Twoje pytanie. Deserki jak dawałam pół sloiczka to między karmieniem. A jak dziś zjadł cały sloiczek zupki to potraktowałam to jako posiłek zamiast mm. Bo i tak nie chciał butli,dopiero na noc. Są zupki od 4miesiąca -jarzynowa i marchewkowa z ryżem z gerbera-więcej nie widziałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444097 przez Olga
Z bobo-vity też są od 4 mies.bo moja mama już nam zapasy robi,chociaż mam zamiar dopiero za miesiąc zacząć Ignasiowi podawać :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444176 przez Natalia^^
Hej dziewczyny, Jaś znowu chory, Ja nie wiem moze to przez ząbki??

Co do zupek one sa po 4 miesiącu, My deserek i zupke tez traktujemy jako cały posiłek.
Muszę pochwalić mojego Synka bowiem jest juz wyższy od kolezanki córki która urodziła sie mniej wiecej w tym samym czasie a wazyła 4660 czyli 3 razy wiecej jak Jaś:)

No ale wyobrażcie sobie ona ma 6 miesiecy i raczkuje:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444198 przez Madeline
Hej kochane my zaraz do miasta i pierwszy raz zostawię małego na dłużej niż na godzine . Trochę się denerwuje :(

Co do innego jedzenia niż mm to się cieszę ze piszecie przynajmniej będę wiedzieć co i jak :p

Natalia.no jestem w szoku ze pół roku i już raczkuje :)

Koni to dobrze ze Kacperek jest już prawie zdrowy a katarek mam nadzieje ze szybko przejdzie.

Nataleczka to ładnie twój synus zjada jak cały sloiczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444199 przez chłopek
natalia to super mój mial 10 miesiecy i chodził

Ksawcio ma gorączke :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444218 przez blue01
czesc dziewczyny,zyjemy i mamy sie dobrze :) ,nie zawsze mam czas by tu zajrzec ale od czasu do czasu was poczytuje,by byc na bierzaco :P ,dwa dni temu bylam z niunka na szczepieniu,wazy juz 6 kg i ma 64 cm wzrostu,ale z tego co widze,to wasze wieksze :) teraz cos czesciej budzi mi sie w nocy i rano wygladam jak zombi :laugh: ,za to za dnia to grzeczny aniolek,zapisalam sie do szkoly nauki angielskiego,Natalka tez ze mna chodzi podlapac jezyka :laugh: i to by bylo tyle,pozdrawiam was wszysciutkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444221 przez blue01
acha,wciaz karmie ja sama piersia,ale zdazyla sprobowac juz odrobinke jabluszka,krzywi sie ale wcina, az uszy sie trzesa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444222 przez nataleczka_92
Hej kochane. U nas nocka dobrze. Mały gorączkowal. Dałam mu czopka ,teraz wstalismy i znów ma temp. Niewiem czy to po szczepieniu czy się przeziębił bo ma straszny katarek:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444238 przez chłopek
nataleczka mój miał 2 dni goraczke po szczepionce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444241 przez chłopek
blue twoja sie wczesniaczkiem urodziła a mój po terminie i wazy tyle co Natalcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444288 przez blue01
jakby nie patrzec byliby w tym samym wieku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl