BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #443867 przez nataleczka_92
Na moim mleku Hipp jest dziwna rozpiska że niby Filipek powinien wypijać już 230ml -5razy na dobę:O chyba że jest mało treściwe...hm. Joanna wogóle to pediatra mi powiedział dziś że Filip do nocnego jedzenia się po prostu przyzwyczaił bo on już powinien przespać mi noc. I kazał w nocy dać mu herbatkę a jak znów się obudzi to po prostu go przytulić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443869 przez mloda_mamuska
nataleczka ja za osemki bede musiala zaplacic 450 za jedna..i 8 zazwyczaj wyrywa sie chirurgicznie ,niestety :( mam dwie do wyrwania a dwie wyleczone. ostatnio tylko zatruli mi,bo chirurg poszedl na urlop i za 2 miesiace dopiero bede mogla wyrwac.... teraz jak bylam w polsce to ponad 2 tysiiące na zęby wydałam,a tylko 4 mi wyleczyli...to dlatego ,ze większość mam do kanałwego leczenie :(

Joanna a bolało Cie wyrywanie tej 8 ? bo ja bede usuwała dwie i tak sie cholernie boję ;/
a to szyjąteżpo usuwaniu???? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443872 przez Joanna
nataleczka_92 każde mleko ma na rozpisce inne proporcje jak widać :blink: skoro Wasz pediatra mówi, że dziecko prawie 4 miesięczne powinno już przesypiać noc, to nie będę się zamartwiać niepotrzebnie, powinnam się cieszyć, że Alicja przesypia noce :kiss: a jak Wam idzie inne jedzonko? :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443875 przez Joanna
młoda-mamuśka[/b ja dopiero będę miała wyrwane, teraz znowu jem antybiotyk, bo mam szczękościsk i chirurg nie da rady wyrwać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443878 przez Joanna
młoda-mamuśka[/b ja dopiero będę miała wyrwane, teraz znowu jem antybiotyk, bo mam szczękościsk i chirurg nie da rady wyrwać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443888 przez mloda_mamuska
Joanna nic sie nie wyswietliło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443889 przez Joanna
kurcze, nie mogę dodać posta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443890 przez Joanna
młoda-mamuśka ja dopiero będę miała usuwane, póki co jestem na kolejnym antybiotyku bo mam szczękościsk, chirurg nie ma dojścia do zęba:( mam mieć nacinane dziąsło a potem szyte,koszt około 300zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443891 przez Madeline
Joanna ja też bym nie budziła małej. To wasze dzieci jedzą wiecej, bo mój 6 razy po 120 ml dzis wypił 120 i szukał jeszcze więc zrobilam mu 30 i wypił. Takze chyba zacznę mu robić 150

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443893 przez nataleczka_92
Kurcze robie dziś na drugie kluski ziemniaczane z twarogiem i coś mi nie chcą wyjść. Rozlatuja się:-( Joanna nam jedzonko inne niż mleczko idzie super;-) dla małego pół sloiczka to mało. A jak widzi że ktoś coś je to od razu buzię otwiera jakby nie wiadomo jaki głodny był,a np 5minut temu jadł;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443896 przez Joanna
nataleczka_92 to cieszę się, że Filipek ma taki apetyt :) rozumiem, że podajesz mu deserek lub warzywko pomiędzy posiłkami? nie zamiast porcji mleka? i jakie Ty kluski robisz, leniwe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443902 przez chłopek
nataleczka a powiedz mi jak ty sobie radzisz z 2 dzieci na spacerach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443976 przez nataleczka_92
Joanna takie kluski "siwe" robiłam normalne starte ziemniaki. Posypane twarogiem i polane skwarkami z boczku;-) Chłopek my wychodzimy normalnie na spacery. Mąż ciągle w pracy także i na zakupy chodzimy i wszędzie;-) Filipek w wózku zazwyczaj śpi a Oliwia przy wózku idzie. Co prawda najgorzej jest w sklepie bo czasem ucieka ale to dopracujemy;-) a u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444032 przez nataleczka_92
Filipek właśnie zasnął. Dziś podałam mu zupke-marchewkowa z ryżem. Włożyłam mu pół sloiczka a on nadal chciał i w ten sposób zjadł cały;-) na noc wypił 180ml mleka jak nigdy. Ciekawe do której pośpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444036 przez Olga
nataleczka_92 napisał:

My już po szczepieniu. W sumie nie było tak źle. Mały szybko się uspokoił. Gorzej było z ubieraniem go bo tego nie lubi. Na razie zjadł i zasnął. Zobaczymy później. Filipek waży 7250kg i 61cm.


nataleczka to my wczoraj mieliśmy drugie szczepienie i Ignaś prawie tyle co Twój synuś waży-7200kg,ale ma aż 71cm,kurde chyba będzie spory facet z niego,bo jest miesiąc młodszy :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl