BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #442500 przez chłopek
hej dziewczyny o 6 pobudka dzieci juz nie spały :(
dzisiaj słoneczko świeci wiec pobędziemy troszeczkę na polku, Ksawcio opanował rowerek biegowy i szaleje na nim, jeszcze bratowa ma przyjechac ze swoja córa
ja wczoraj byłam na zakupach kupiłam szafkę z lustrem do łazienki, jeszcze szafke z biedronki sobie kupię i wywalę stare meble i łązieneczka jak sie patrzy będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442507 przez Madeline
Nataleczka będzie dobrze.

Koni ale mialas dobrze :) u nas rekord to od 22 do 5 :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442522 przez chłopek
a sebastianek wczoraj obrócił sie z brzuszka na plecki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442567 przez Joanna
Cześć mamusie :)

my wstałyśmy o 9.00, także moje dziecko znowu dało nam pospać, a teraz szaleje na macie :kiss: :woohoo:
u nas zimno, od czasu do czasu pada więc póki co nigdzie nie wychodzimy :) moja teściowa ma do nas wpaść do południa :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442568 przez Joanna
koni nocka piękna, oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442673 przez nataleczka_92
Hej mamunie. Jakoś nie mam nastroju żeby cokolwiek pisać :-( Joanna przykro mi z powodu Twojego taty-ale niestety tak to jest jak ktoś się nie chce leczyć. Znam parę przypadków-gdzie uważają że leki nie potrzebne. Chłopek z tego co pamiętam to Ty pisałas że ktoś miał podobne objawy do moich?kamienie wykazało czy coś tak? U jakiego lekarza był na usg? Mnie w nocy znów złapało. Już nie mam siły:-( teraz mam to prawie codzień:-( a jeszcze na 15 do dentystki z ósemka i już mam stresa tak się boję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442718 przez chłopek
moja mama miała kamienie, ale nie wiem u jakiego lekarza była na usg, usuwali jej laparoskopowo,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442783 przez Koni
Dzięki dziewczyny mam tylko nadzieje że to nie było jednorazowe :)

nataleczka_92 ja wiem że wizyta prywatna wiąże się z kosztami ale moje osobiste zdanie jest takie że na nfz nikt Tobą sobie głowy nie będzie zawracał :( Lepiej chyba będzie wydać na wizytę te 80zł i zbadać co Ci w końcu jest. Masz kochana 2 dzieci dla której musisz być silna i zdrowa a i ty nie powinnaś się tak męczyć.

Co do dentysty to się nie martw wszystko będzie dobrze :) Ja uważam że wyrywanie jest mniej bolesne niż sama rekonwalescencja po bo buzia boli przy każdym otwarciu ale po około tygodniu już nie ma bólu :blush:

Joanna mam nadzieje że w końcu tata zacznie się leczyć. Moja mama też potrafi nie brać jakiś leków typu sterydowych bo po nich przytyła teraz schudła i już by nie chciała być grubsza :dry:

Kacperek śpi od godziny a potem mąż powiedział że z nim pójdzie na spacer więc będę mogła sprzątnąć duży pokój :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442824 przez nataleczka_92
Koni masz całkowitą rację. 80zł to nie majątek a naprawdę chciałabym się wkońcu dowiedzieć co mi dolega i wiedzieć jaki sposób może mi pomoc. Choćby operacja to się zgodzę abym się tylko już męczyć nie musiała. Dziś idę do dentysty. Zobaczę jak się będę jutro czuła bo mam zamiar wybrać się do dobrego chirurga który zrobi mi usg. Mam nadzieję że się uda. A co do zęba. Boję się gorzej niż porodu. NAPRAWDĘ!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442889 przez nataleczka_92
Ale się wkurzyłam. Poszłam do dentystki a ona do mnie że nie wyrwie mi tej ósemki bo jest jedna strona pokruszona i jedynie chirurgicznie do chirurga stomatologicznego. A że u nas na nfz nikt tak nie przyjmuje to przyjdzie mi zapłacić jeszcze najmniej 200zł!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443193 przez Joanna
nataleczka ja muszę zapłacić za usunięcie z szyciem 300-350 zł, na szczęście drugą ósemkę wyrwę na nfz w połowie listopada. Najgorsze jest to, że w biorę kolejny antybiotyk aby otworzyć buzię, drugi w ciągu miesiąca :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443377 przez Koni
nataleczka_92 koniecznie udaj się do lekarza i daj znać co powiedział.
Co do ósemki to może w jakimś innym mieście Ci wyrwą? Ja słyszałam że ósemki ta czy inaczej powinien chirurg dentystyczny wyrywać.

Joanna strasznie Ci współczuje bo okropnie to brzmi :(

Mnie w grudniu czeka kolejna kanałówka tym razem 6 :angry: Na szczęście mój dentysta robi zęby bezboleśnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443417 przez Madeline
Hej kochane. U nas nocka super synek spał od 21:30 do 3 i od 3 do 8 :)

Czy Wasze dzieci też próbują już siadać? Bo ja jak mam Aleksa na kolanach polsiedzaco to sam się już podnosi i siedzi a broń boże jak go próbuje znowu polozyc, jest zły ze hej. On jak już się tak nauczył to stale tak robi. Tylko ze jeszcze się gibie i muszę go trzymać pod paszkami, ale pewnie za miesiąc o tej porze będzie już siedział.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443463 przez nataleczka_92
Hej kobietki. Madeline mój Filipek to też już próbuje siadać. Na leżaczku już sam potrafi mocno głowę unieść. I jak mam go na kolanach to tak samo. Wogóle to jak daje mu mleko to on z boku wkłada sobie paluszka i ssie;-) albo smoka wyciąga i paluszki wsadza;-) a no i dziś idziemy na szczepienie na 11.15 już mam stresa:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443489 przez Kasiulka
madeline Zuzia tak samo :)

wczoraj doszedł do nas jeden z prezentów dla Zuzi :) słuchajcie jaka bomba :D huśtawka elektryczna (wybawi Tomka od bujania w mojżeszowym :D) Zuzi się bardzo podoba ;)
Wasze dzieciaczki też są takie ruchliwe? Jak kąpiemy ZUzię to wszędzie pełno wody bo tak fika :D no a w nocy kula się po całym łóżku :) śmieszna jest nasza dzidzia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl