BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #443490 przez chłopek
madeline mój siedzi i jak go do karmienia biore to siada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443540 przez Madeline
Kasiulka Aleks jak go kapiemy to tak samo, my mokrzy i podloga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443578 przez chłopek
do mnie wlasnie paczka z bebilonu przyszla :) dostałam próbke mleka i śliniak

u nas jeszcze Seba tak nie kopie w wanience, ale pamietam jak Ksawcio sie kąpał to wszystko mokre było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443604 przez Madeline
Ja nic nie dostałam :( Jutro jedziemy do miasta bo jestesmy cały czas u moich rodzicow a mleczko się kończy to zajedziemy do domu na chwilę zobaczyć czy wszystko gra.

Mam wrażenie, ze mojemu synkowi troszkę uszka odstaja. Macie pomysł by jakoś temu zaradzić? Ubieranie czapki na noc odpada, bo tego nie lubi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443639 przez Joanna
nataleczka_92 moja Ala robi identycznie,potrafi pić mleko i jednocześnie ssać kciuka, albo wyrzuca smoka i wkłada sobie rączki do buzi :woohoo: poza tym dzisiaj zauważyłam, że leżąc w leżaczku próbuje unosić główkę :blink:

My niedawno wróciłyśmy ze spacerku, dzisiaj nie ma chociaż wiatru :) zaszłam do pepco i kupiłam Alci taki ciepły kombinezon na jesień, cieńszy o takich zimowych :) przyznam szczerze, że mam dość ubierania Jej na cebulkę, Ona przy tym się wścieka okropnie...przydam nam się takie ubranko na spacery,żeby raz dwa wyjść z domu :) do samochodu może być kurtka lub gruby polar :blink:

Czekamy na kuriera, zamówiłam Alicji leżaczek z fisher price taki do 18kg, bo ten który mamy jest do 9kg i zawieziemy go do teściów, bo często tam bywam z córką :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443669 przez nataleczka_92
My już po szczepieniu. W sumie nie było tak źle. Mały szybko się uspokoił. Gorzej było z ubieraniem go bo tego nie lubi. Na razie zjadł i zasnął. Zobaczymy później. Filipek waży 7250kg i 61cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443731 przez Joanna
nataleczka bardzo ładnie waży Filipek :) nie było problemu z pomiarem długości? nasz pediatra nie chciał zmierzyć Alicji, powiedział, że nie wolno prostować nóżek dzieciom do przynajmniej pół roku :blink: mogę sama na oko sprawdzić w domu przykładając miarkę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443735 przez Koni
Hej mamusie :)

Kacperek dzisiaj znowu w nocy słabo spał :( więc znowu jestem jak zombi :angry:

My też siadamy u mamy na rączkach :P Podnosi głowę jak nie wiem a ja go konsekwentnie prostuje do pozycji półleżącej a wtedy się strasznie denerwuje :silly:

Dzisiaj idziemy do lekarza skontrolować go po przeziębieniu tym bardziej że wciąż ma kaszelek lekki i katar w nocy :dry:

Joanna my też mamy teraz do 18kg po siostrzeńcu :) Sami mu go kupiliśmy a wcześniej mieliśmy do 9kg i jeden stoi w salonie a drugi w kuchni :P

U nas pogoda paskudna już 3 dzień :pinch: Mży i jest mgła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443736 przez nataleczka_92
Joanna w sumie byłam zdziwiona że będą go mierzyć bo jak chodziłam z Oliwia to nigdy jej nie mierzyli. W przychodni była taka mata na biurku i tam położyłam Filipka i pielęgniarka tak na oko przytrzymala na jedną nóźke i zmierzyła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443737 przez Koni
nataleczka_92 mały klocuszek z Filipka :) My Kacperka ostatnio sami zmierzyliśmy to ma 60cm 3 tyg. temu mierzyła go położna taką specjalną miarką to miał 58cm a waży pewnie 6kg przynajmniej tyle moja domowa waga pokazuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443749 przez nataleczka_92
Koni no Filipek klocuszek ale w sumie nie widać tak po nim bo cały jest duży;-) zrobię wieczorem mu zdjęcie przed kąpielą i wstawie;-) on w sumie sporo przybrał na początku bo jak miał 7tyg to już ważył 5800kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443754 przez Madeline
Nataleczka to ładnie rośnie twój synek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443776 przez Joanna
Dziewczynki a ja mam dylemat...odkąd Ala przesypia całe noce ( od ponad tygodnia ) wypada jej jeden posiłek,który był zazwyczaj o 4.00. Teraz Ala najpóźniej o 9.00 wypija 180ml, potem koło 13.00 150ml albo mniej i do wieczora jeszvze 2x150ml i czasem na dobę wychodzi tylko 600ml i nie wiem czy to nie za mało :( chciałabym aby nadal ładnie przybierała na wadze, myślicie że jakby była głodna to by się obudziła? czy dawać jej porcję mleka przez sen, ale nie wiem czy jest sens ją wybudzać ze snu? poradźcie coś proszę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443829 przez nataleczka_92
Joanna mój wypija mniej więcej co 4godz 150ml. Czyli wychodzi 5-6 posiłków. Gdyby Alicja była głodna napewno by się budziła więc niema sensu dawać jej przez sen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443850 przez Joanna
nataleczka_92 myślę podobnie, dziękuję :kiss: nie będę Jej wybudzać, mąż tak samo sądzi :blink: tylko widzisz u Ciebie wypada 5-6 posiłków, bo Filipek je też w nocy...a u nas Ala jak zaśnie o 20.00 to najwcześniej pije pierwsze mleko o 8.00...dlatego powoli przechodzimy na 180ml...dzisiaj wypiła dwa razy 180ml i raz 130ml i na wieczór dostanie 150ml :) zgodnie z rozpiską na mleku między 2-4 miesiące dzieciaczki mogą wypijać spokojnie 4x 180ml :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl