BezpiecznaCiaza112023

Mamusie w Irlandii :D

11 lata 9 miesiąc temu #403258 przez Koni
baby_55 donrze wiedzieć ;)

A mam jeszcze pytanie odnośnie szczepień. Czy o tym informuje Cię GP czy samemu trzeba pytać? Płaci się coś za szczepienia? Jak to w ogóle wygląda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403422 przez Koni
Cisza jak makiem zasiał ale ja jeszcze zapytam czy wiecie co można tutaj kupić w aptece na pleśniawki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403580 przez baby_55
jak Adi miał 6 mies to dostał kaszlu i poszłam kupić jakiś syropek, dali mi wtedy "glycerine & aniseed" soothing syrup powiedziała mi, ze na kaszel tylko to może polecić i nic więcej i to działa też na pleśniawki no i jest jeszcze mycostatin ale to chyba tylko na receptę ale zapytaj moze akurat to jest z nystatyną czyli tym co najlepiej na pleśniawki działa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403765 przez Koni
Muszę zapytać o to w aptece ale nie dzisiaj bo raz że leje a dwa że Kacper od 13 do teraz z małymi przerwami wisiał mi na cycu bo dostał kolki z mojej własnej głupoty bo po gadaniu męża że po co mu daje infacol mu go odstawiłam i po kilku karmieniach znów niemiłosierny płacz, wiginanie się i kwilenie na cycu :(

baby a jak twoje USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #403766 przez Koni
Musiałam wyedytować post bo się 3 razy dodał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #403767 przez Koni
Byłam w aptece ale powiedzieli mi że na pleśniawki to tylko na recepte mogą mi dać bo jest za mały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404032 przez 26joanna
Cześć :)
Koni "childcare cost" to jest to jak pisała baby , to kwota za przedszkole , szkole itp . Ja Child Benefit wszędzie wpisuje ale nigdzie to się nie liczy jako dochód stały.... Na pleśniawki nie wiem co tutaj jest , ja przywiozłam sobie z Polski :( Kiedy idziesz na kontrole 6 tygodnia , w przyszłym tygodniu? Moze wtedy powiedz GP żeby Ci przepisał ....
Ja wczoraj byłam u midwife , wszystko w porządku z małym , jestem pod wrażeniem ze one na podstawie "macania brzucha" stwierdzi tydzień ciąży i jak dziecko jest ułożone :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #404140 przez baby_55
26joanna po tym można poznać, czy jest to dobra położna :)

Koni właśnie zapytaj GP o to na pleśniawki, a jak nie przepisze ci to ja zobaczę w tym sklepie polskim czy mają coś na pleśniawki i jakby co to mogę ci wysłać acha na kolki mają niemiecki SabSimplex jakbyś potrzebowała to też mogę Ci przesłać

co do USG to potwierdzono, że Nikoli nic nie wyrosło heheh więc będzie dziewczynka poza tym wszystko idealnie,wszystkie narzady ok, iość wód ok, serduszko bardzo ładnie pracuje, żadnych szmerów itp, łożysko tez w normie, ułożona nadal główką w dół i niech tak już zostanie



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #404160 przez Koni
Cześć dziewczyny :)

Joanna ja też byłam w szoku jak mi lekarz lub położna macała brzuch i była w stanie dokładnie mi pokazać jak Kacper jest ułożony.
Wizyte u GP mam 9 sierpnia a nie chcę kolejny raz z nim iść bo ostatnio byłam po 2 razy w tygodniu ze względu na wazenie, katar itp. :P

baby super zdjęcia i synuś śliczny :) chyba cała mamusia co? Fajnie że USG ok i będzie parka :D
Słyszałam że ten Sab Simplex jest super jakbyś mogła mi się dowiedzieć o cene tego specyfiku będę wdzięczna, oczywiście jakby mieli coś na pleśniawki to też daj znać i wtedy bedziemy decydować co z wysyłką ;)
Napisz mi jeszcze jakbyśmy się za to rozliczyły jak coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404231 przez baby_55
Koni SabSimplex kosztuje chyba 15E jak dobrze pamiętam, a o cos na pleśniawki to się dopytam a co do rozliczenia to podam Ci nr konta i mi przelejesz kasę i już
nie ma problemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404250 przez Koni
baby_55 to zapytaj o coś na pleśniawki i jak coś dam znać czy kupić ;)
Dzięki za zainteresowanie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404258 przez baby_55
Koni ależ jestem sierota... ja mam przecież to co przepisał lekarz Adiemu albo raz użyte albo wcale to Ci wyślę to i juz ewentualnie jak chcesz to Ci kupię sabsimplex i wyślę wszystko razem, zastanów sie i daj znać

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #404372 przez Koni
baby_55 a jakie masz te kropelki na pleśniawki?

Kupiliśmy bilety do PL :D Jedziemy co prawda na 2 tygodnie ale chyba w grudniu wezmę 4 lub 5 dodatkowych tygodni bezpłatnego macierzyńskiego i mamy zamiar się na święta i sylwestra wybrać :lol: Przy okazji zrobimy chrzciny małemu w zimie i będzie pretekst żeby i siostra przyjechała do Polski i w końcu rodzinne święta będą :side:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404447 przez baby_55
ale słodki dziubek z Kacperka :*:* ślicznosci :) a takich skoków to trochę jeszcze przed Wami ;) hehehe ale dacie radę :)

mam mycostatin z nystatyną

fajny plan na święta :) my mamy w planie spędzić święta spokojnie tutaj sami, bez żadnych babć dziadków i cioć, chcemy cieszyć sie naszymi maluchami kochanymi w spokoju a nie skakać wokoł gości jak to było ostatnio :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404460 przez Koni
baby_55 dziękujemy z Kacperkiem za komplementy :)

My już mamy 7 samotnych świąt za sobą no może poza zeszłym rokiem bo moja siostra z synkiem była ale tak w większym gronie rodzinnym to ostatnio spędziliśmy święta w 2005 roku także po tylu latach to już się chce do rodziny :P

Już się boje kolejnego skoku rozwojowego ale od 3 dni jest straszną marudą :P Dobrze że chociaż się nocami do swojego łóżeczka przekonał bo w końcu się wysypiam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl