BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #554281 przez jadziatopol
Paula tez marze o fryzjerze ;)
ciekawe jak u dziewczyn ktore juz urodzily sprawdzila sie waga z usg?bo u mnie roznica wyszla prawie 500g :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554304 przez Paulaaa
Jadzia pół kilo na + czy na - ?? :)

Ja mam dziś dzień jedzenia. Pochłaniam wszystko co wpadnie mi w ręce. :angry: :angry:

Cieszę się, że na wizytach wszystko ok. Domina teraz kolej na Ciebie a następnie Drzyzgunia :silly: :silly: :woohoo: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554305 przez Monia_T
Pliszka jaki cudny ten Twój Maluszek :kiss:

Alina to nasze córcie prawie równo wyskakiwały :laugh:

Milka witaj :laugh: Jednak do lutówek zawędrowałaś :)

Dziewczyny mi czop odszedł w trakcie porodu...siedziałam na worku sako i jak wstała zobaczyłam, że jest :blink:
Wcześniej miałam galaretowate upławy ale to nie był czop tylko objaw rozwierania szyjki.

Jadzia u mnie waga z USG się sprawdziła, bo na badaniu wyszło 3600g, a Iga urodziła się 3580g :woohoo:

Princess biedna, współczuję...

Nierozpakowanym dziewczynkom powiem, że ja w przyspieszanie tez średnio wierzę... :huh: Chodziłam po tym korytarzu na patologii, wcześniej różne sposoby w domu i postępów nie było...Współczuję Wam tych ostatnich dni, bo to wkurzające nie mieć wpływu na swoje życie :silly: Ale pocieszę, że jeszcze chwilka i skończy sie oczekiwanie :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554321 przez xpatiiix3
Milka u mnie jakiś czas temu też zaczął coś po trochu odchodzić jednego dnia i cisza i dzisiaj dopiero znowu :P więc ja tam nie liczę na zbyt wiele :P hehe ale skoro tym razem tego więcej to może już zaczyna coś ruszać ;) U Ciebie też niedługo maleńka się pojawi na świecie, trzeba cierpliwie czekać, znając życie jak już sobie odpuścisz to nagle się zacznie :P

Dominia ale to nie była taka żywa krew czerwona, ale ciemniejsza i brązowe smarki hahah :P teraz tylko brązowego ciut jeszcze jest i znowu mi cichnie.. zobaczymy czy jutro coś będzie i co gin mi powie na to ;) rano mam wizytę na 9 ;)

Princess jak dobrze, że się odezwałaś ;) dobrze, że nic Ci nie jest i że zaradzili w końcu coś na to swędzenie ;)

Katarinka chciałabym już, no zobaczymy, ale ja się nie nastawiam, bo się zawiodę potem :P cały dzień mi się brzuszek spina no i te kłucia tylko ale lekkie są ;) troszkę w krzyżu łupie mnie a tak to spokój ;)

O Monia to może wcześniej u mnie też nie to było :P a teraz to smarki dłuuugie takie są u mnie i tym razem to chyba to, bo takie karmelowo-brązowe zabarwione krwią wychodziły.?

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554327 przez jadziatopol
Paula u nas na trzech roznych usg pokazywalo o ok.500g wiecej...a Hubus urodzil sie mniejszy :( usg wilcza przyblizona wage z dokonanych pomiarow...a u nas nozki byly dluzsze o 2 tygodnie i moze dlatego troche zaklamany ten pomiar byl :(
Monia no to rzeczywiscie :) prawie co do grama :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554339 przez dominia
o masakra .. Ledwo chodze :/ jak mi nie przejdzie to nie wiem jak wytrzymam te 2 tygodnie jeszcze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554346 przez jadziatopol
Dominia jej...bidulko...juz niedlugo :) jedyne co mi przychodzi do glowy to to ,ze Igorek ci to wszystko wynagrodzi...zobaczysz :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554351 przez Satine0
Dominia Ja też ledwo chodzę... pipa mnie tak boli jakby mnie ktoś porządnie skopał :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554361 przez dominia
Satine szkoda, ze nie wiemy czym to spowodowane .. :( a boli jak nie wiem .. Gorzej niz ostatnio :/

Jadzia chcialabym zeby mi wynagrodzil juz na dniach :) ale jak trzeba dluzej to poczekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554405 przez jadziatopol
Dominia no niestety nie mamy na to wplywu ;) Ale Igorek na pewno wybierze dobry czas i dla siebie i dla mamy :)
Satine nie masz z adnych objawow zblizajacego sie porodu? ty jako jedyna chyba ;) u ciebie pewnie wszystko na raz sie zacznie i szybko pojdzie :) tak ci przynajmniej zycze :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554431 przez Satine0
Jadzia No niestety :) u mnie cisza. Jestem szczelnie zaklejona haha :) We wtorek dostanę skierowanie do szpitala i mam nadzieje, że się mną zajmą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554446 przez jadziatopol
Satine no to Marysia niezle sie zamknela :blink: widocznie tak ma byc :)
Milka a styczniowki juz wszystkie urodzily? nie martw sie...juz niedlugo bedziesz tulic swojego maluszka :) to bedzie synek czy coreczka? ja pamietam jak tez chodzilam i chodzilam w pierwszej ciazy i ciagle mnie odsylali do domu...i tak dochodzilam do 42 tygodnia ;) a teraz juz w 39 urodzilam. Nie mamy wplywu na termin porodu. Jedno jest pewne,ze maluszki siedza tyle ile im potrzeba :)

Jej..dziewczyny nawet nie wiecie jak dobrze zjesc jablka albo nbanany bez ograniczen :) :lol: Hubus spi sobie...mam teraz 3 godzinki wolnego...posprzatam troche :) jak jestem w kuchni to go klade do kosza na posciel...jest w sam raz :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554586 przez dominia
Dzien dobry :)

Co tu tak cicho ? :)
My dzisiaj spalismy dobrze :) wczoraj samiutkim wieczorem te hiksy mnie meczyly co 10 minut i to takie mocne, ze spinalo mnie chyba nawet z tyl .. ;) teraz juz spokoj :) Wy jak spalyscie ? :)

Dzisiaj mam to zaliczenie .. i to ustnie ! Tak sie boje .. Mam nadzieje, ze jak zobaczy taki wielki brzuś to jakoś lagodniej mnie potraktuje bo jednak jestem w stanie zaczac mu rodzic .. Czego jednak nie chce :) z dala od domu .. :)

Spakowalam torbe !! :D w koncu wczoraj sie za to wzielam :)

Milego dnia Mamusie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554601 przez ola85
Dominia - ja też rano wchodzę na forum a tu cisza. Pomyślałam: albo śpią albo rodzą :blink:
Powodzenia na zaliczeniach. Ja myślę że Igor będzie kiedyś z Ciebie dumny że nie przerwałaś studiów, choć te zaliczenia kosztują Cię pewnie wiele wysiłku.

U mnie spadło trochę śniegu. W zasadzie to nie wiem za co się mam wziąć i tak chodzę i obijam się po domu. Dzisiaj może przyjdzie jeszcze paczka z rzeczami dla małej.

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554604 przez sylwia1986
Dzień dobry :) Mi też dziś spało się fantastycznie i gdyby nie to że obudził mnie mały głodek to pewnie spałabym dalej :silly:

Dominia powodzenia na zaliczeniu :kiss: mam nadzieje że to ostatni naukowy weekend przed rozwiązaniem.

Pati i inne dziewczynki które mają dziś wizytę powodzenia :kiss: i dajcie znać po ;)

Ja idę zrobić jakieś śniadanie, bo mnie powoli skręca :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl