BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #553828 przez dominia
Wam też ostatnio jakoś tak napuchły piersi ? wydaje mi się, że się zrobiły takie okrąglejsze albo już mi coś siadło całkiem na oczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553837 przez Marlena1888
hej dziewczynki!
Alina gratulacje, widzę że Nataszka też urodziła się z rączką przy główce :laugh: tak jak mój supermen :woohoo: :kiss: piękna smerfetka:)

Mrufka gratuluję Pączusi! czekam na opowieść jak i co i oczywiście fotkę :)

Jadziatopol śliczny synuś :)

Monia ekstra opowieść, z dreszczykiem emocji, i happy endem :) a córcia słodziutka jak cukiereczek:)

Nikka piękna księżniczka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

a mój Filipuś w nocy niestety nie spał za dobrze bo bolał go brzuszek :( zjadłam troszkę sosu z ziemniak. na obiad i niestety:( dziewczyny na tej diecie już 10kg mniej, jak tak dalej pójdzie to nie zdąrze się obejrzeć i wrócę do normalnej wagi a nawet i więcej :blush: :lol: :lol: a trafił mi się śpioszek, jak śpi nic mu nie przeszkadza hihi:) ok2-3 godzinki ślicznie śpi. budzi się to przewijamy, karmimy i dalej idzie spać :) jak się czasem uśmiechnie to aż mięknie serce ;P

Dominia, Na prawdę jestem pod wrażeniem że jeszcze dajesz radę ze szkołą heh;P ale pewnie już nie długo i Igi wyjdzie :)

Witam nową koleżankę cziczi:)

przepraszam ale nie nadrobiłam wszystkich postów, tak pobieżnie chociaż patrzę co u Was słychać :) pozdrawiam as wszystkie i życzę najlepszych porodów!
:kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553858 przez xpatiiix3
Dominia hehe mleczarnia zaczyna produkcje :D hahaha :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553862 przez dominia
Patii myślisz ? :silly: M musi ocenić czy faktycznie czy coś mi się tylko wydaje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553871 przez drzyzgunia
satine noo to ciśnienie to jest masakra :( niby pod kontrolą ale z nim nigdy nic nie wiadomo :(

ola chyba wolała bym sn niż cc jakoś mnie ona jeszcze bardziej przeraża noo ale ja będę miała tu akurat naj mniej do gadania :( jak trzeba będzie cc to nie będę się buntować :silly: raczej wyjścia nie mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553879 przez Monia_T
Mrufka serdecznie gratuluję.

Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa :kiss:
Wiem, że się rozpisałam :blink: ale jest we mnie tyle emocji... :)

Poród to niesamowita sprawa, wkrótce Wszystkie tego doświadczycie :)

" Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała.
Maleńka kruszyna którą w moment pokochałam.
ta maleńka kruszyna moim życiem się stała.
Jej maleńkie serduszko z moim biło.
Cale jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło.
W chwili kiedy ją ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty..."

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553897 przez xpatiiix3
Dominia mi też coś tak nie dość, że więcej zaczęło wypływać, normalnie nie mogę już do sutków się dotknąć bo leci :P to jeszcze właśnie piersi większe :D ale dla mnie to się podoba hehe oby tylko potem flaczki nie zostały :D hehe

Monia super, że tak dokładnie wszystko opisałaś cieszymy się :D kurde też już chcę mieć swoje szczęście przy sobie, ale już bliżej niż dalej ;D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553957 przez sylwia1986
Dziewczyny ale ze mnie geniusz, no po prostu szkoda mi słów na moje zachowanie :dry: Uprałam wczoraj kołderkę, a że po wyschnięciu wydawała mi się taka pomiętoszona to postanowiłam ją dziś uprasować. I co? I jej zawartość jakaś sztuczna się zbiła w dziwną sztywną masę w kilku miejscach, dopiero później spojrzałam na etykietę - NIE PRASOWAĆ :angry:
Jak dziada to dziada, prawie 100 zł poszło się paść - bo zainwestowaliśmy w kołderkę feretti.
Idę zjeść pączka na pocieszenie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553975 przez xpatiiix3
Sylwia tak to jest my wszystkie w ciąży czasami jakieś odmóżdżone, nie przejmuj się :) :P :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #553978 przez Martyna
Sylwia zjedz ze dwa :laugh:

Mamy już 10 dzieciaczków - 5 chłopców i 5 dziewczynek :) kto teraz????????
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553996 przez dominia
My po wizycie :) uwaga .. ROZWARCIE NA PALEC !! :ohmy: :lol: :lol: :lol:
waga 3350g :) ale gin powiedział, że przez rozmiar głowy może być waga zawyżona :) wszystko jest dobrze :) oglądaliśmy buzieńkę moją piękną :kiss: :kiss: :kiss: pił sobie płyn, usteczka ma takie wyraziste :kiss: oczka no jednym słowem ojeju :kiss:
Mam sobie poużywać męża :lol: :lol: i robić wszystko .. no i czekać :)
Już coś w tym podwoziu się zmienia :) co mnie cieszy :)
ktg w poniedziałek i znowu badanie na fotelu ;) sam powiedział, że wtedy ma dyżur :blink: może coś zadziałamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554000 przez Martyna
Dominia super wieści :) rozwarcie!!! a Igi ma ładną wagę więc bierz M i do roboty :)

a masz zdjęcia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554007 przez andzia_zg
dominia ale super :-) w końcu zaczyna się coś dziać :lol:


A ja się dziś coś nie za bardzo czuję :-( Przed chwilą sobie leżałam i znów zaczęły mnie mocno boleć plecy,po chwili skurcz brzucha i na kibelek... to samo co w nocy... :huh: Tylko, że ten skurcz bardzo nie bolał, poprostu czułam ból pleców i że po chwili drętwieje mi brzuch i lekko bolał...
I coś czuje małego bardzo nisko w brzuchu...
Dziwny ten dzień :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554008 przez dominia
Martyna no coś myślę, że będziemy działać bo mój M jak to usłyszał u gina to mu się oczy zaświeciły :silly: zobaczymy jak to będzie :)

Tutaj jest buziak :) pewnie ostatnie takie zdjęcie, później będę go już oglądać na powietrzu :)

Andzia może u Ciebie coś się rozkręca .. kiedy masz wizytę ?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554011 przez Pliszka
Hej Kochane,
Przedwczoraj napisałam posta na telefonie i się nie zapisał :( Na szczęście dziś mam już komputer :laugh: Niestety wciąż jesteśmy w szpitalu :( Maluszek zdrowy, ale u mnie się pojawiła jakaś infekcja, zaczęłam gorączkować :( Jestem badana pod każdym kontem i na razie nie wiadomo o co chodzi :unsure: Rana goi się pięknie, brzuszek miękki, badania moczu w normie, krew w porządku oprócz parametrów, które świadczą o stanie zapalnym w organizmie. Na szczęście antybiotyk zaczął działać i od wczoraj czuję się dobrze. Prawdopodobnie wyjdziemy w niedzielę, odliczam dni :) choć opiekują się tu mną rewelacyjnie, mamy pokoik jednoosobowy z łazienką, doglądają nas moja mama i Miś :) Misiek w ogóle jest zakochany w Olku :lol: ja też :blush: Niestety laktacja rozkręca się u mnie powoli i mały jest dokarmiany mlekiem modyfikowanym. Po początkowych spadkach wagi teraz ładnie przybiera :) no i z karmieniem piersią też się nie poddajemy choć moje brodawki nie są z tego powodu szczęśliwe :blink: Jeśli moje małe misiątko będzie grzecznie spało to zaraz nadrobię posty :) Na razie zerknęłam tylko na tabelkę i gratuluję wszystkim mamusiom i trzymam kciuki za kolejne szczęśliwe porody i zdrowe dzidziusie :)
A to mój śliczny synek :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl