BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #554130 przez andzia_zg
dominia dobrze by było jakby gin swoim "gmeraniem w koleżance" conieco Ci przyspieszył :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554133 przez dominia
Andzia zapowiedział mi delikatnie, że w poniedziałek w poradni też zaglądnie :silly: i walnął, że wtedy ma dyżur to w niedziele możemy sobie podziałać z M hahaha :blush: ale czemu mnie tak boli to nie wiem :dry: skurczy nie mam ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554138 przez andzia_zg
dominia ja jak tydzien temu miałam wizytę i jak gina mi ponaciskała na szyjkę to tez potem mnie cały wieczór bolało... więc myśle, że to raczej normalne...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554142 przez sylwia1986
DominiaMoże faktycznie gin zrobił masaż szyjki i przy odpowiedniej stymulacji z M coś się rozkręci ;)
Ciekawe jak Princess po wizycie, co powiedział na te podrażnienia...
Dawno DOMI się nie odzywała, i Dzolka też jakoś teraz ma termin.
Jakby któś chciał to pod moimi suwaczkami jest link do tabelki którą stworzyła Martyna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554146 przez ola85
Pliszka - cudny Oluś. Na pewno szybko zwalczysz infekcję :) trzymam kciuki za szybki powrót do domu!
Monia - wzruszył mnie Twój wierszyk

Kasia nic nowego nie pisała, to chyba nic nowego nie wyszło.

Ja właśnie po wizycie. Malutka waży ok.3200. Ma główkę większą od reszty, ale ma tak od początku :blink: Termin wychodzi na parę dni wcześniej niż z OM, ale lekarz mówił żeby tych terminów z USG nie brać bardzo do siebie. Powiedział że jak na 3-kilowe dziecko to mam mały brzuszek i że jakbym rodziła to On da znać położnej żeby małą dokładnie zmierzyć czy przejdzie, bo jak jeszcze ponad 2 tyg z nią pochodzę to może jeszcze trochę urosnąć. Łożysko 3 stopień.
Dzisiaj pierwszy raz bolało mnie trochę badanie szyjki, zwróciłam na to uwage, bo pisałyście o tym niedawno. Szyjka jak to powiedział jest "pośrednia" czyli nie twarda i nie miękka, powiedział że coś zaczyna się dziać, ale jak to ujął "na opuszek palca". Powiedział też że z taką szyjką szybko jeszcze nie urodzę.
Od jutra mam już nie brać fenoterolu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554152 przez sylwia1986
Olu to daj proszę znać jak u Ciebie po odstawieniu fenoterolu :) u mnie już dziś troszkę się uspokoiło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554156 przez ola85
Sylwia - na pewno dam znać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554158 przez xpatiiix3
Ola to dobrze, że ok po wizycie, maleńka duża już ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554159 przez Satine0
Madlen Nie znam się bo tam nie piszą procenty :) Ale chyba 100% jak na cały wykres. Tyle, że ja go nawet nie poczułam więc lipa raczej heh...

Dominia Super , że coś zaczyna się dziać u Ciebie :) Działaj z mężem i pokaż nam w końcu swoje maleństwo poza brzusiem :))

Pliszka Słodziak z Twego synka :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554162 przez Madlen
;)

ja tak :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554171 przez sylwia1986
Madlen tak się właśnie czuję :silly: tylko ktoś by mnie musiał pudrem po brzuchu posypać i byłoby podobnie jak na załączonej przez Ciebie ilustracji :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554172 przez Milka
Hej kobietki :)
Ola widze ze tez miałas dzis wizyyte :) i widze ze kilka z was równiez na fenoterolu jest , było - u mnie po odstawieniu tylko lepiej , mniej skurczy itd :)
U nas na wizycie bez rewelacji mała a raczej nie taka mała wazy juz 3,800 niewiem jak ja ja urodze heh rozwarcie na 1,5 cm szyjka nie cały 1cm jak to gin stwierdził prawie zgładzona , łozysko 3 stopien i wszystko juz ładnie przygotowane - gin oczywiscie zaprorokował porod w weekend ale ja mu nie wierze w kazdym badz razie dostalam skierownie bez daty czyli jak do 13 nie urodze to z skierownaiem do obojetnie jakiego szpitala mam sie zgłosic
Madlen pytałas czy jakos przyspieszam - ja juz nie wierze w przyspieszanie - chodze po schodach dziennie kilkanascie rund bo mam w domu - sprzatałam spacerowałam , przytulanki z M tez 3 noce zrzędu i za nic nie ruszyły tego uparciucha , za olejek rycynowy nie chce sie brac zbytnio bo juz od około 2 tygodni odwiedzam toalete 2 a nawet 3 razy dziennie :/ jeszcze ta cała stymulacja sutków ale to trzeba robic 3h dziennie a ja po 3 minutach mam dosc i nie zbyt u mnie to skutkuje wiec odpusciłam , no chyba ze znacie jeszcze jakies sposoby ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554176 przez bananamana
Czesc dziewczyny :)

Mrufka gratulacje w koncu sie doczekałaś :)

Madlen dokladnie sie tak czuje jak mega wielki paczek :P

Biedna princesss powiem wam ze sie o nia martwie mam nadzieje ze ta wysypka to nic powaznego

Ja sie dzis mega objadlam paczkami zjadlam niby tylko lub az 3 ale czuje sie mega pelna :)

Jakos dzis nie mam energii czuje sie zmeczona i spiaca, mloda tak sie cisnie w dol ze podwozie boli, w sobote ide na ktg moj gin ma dyzur w szpitalu i tak sie zastanawiam czy mnie juz nie zostawi fajnie by bylo bo juz tak ciezko ale kurka jakis katar mi sie od wczoraj przypaletal mam nadzieje ze minie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554180 przez Milka
kobietki a jak u was jest z czopem czy wszytskim które są na dniach juz odszedł zaczoł odchodzic czy cos ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554181 przez bananamana
Milka mi niestety nie ale podobno nie wszystkim odchodzi predzej tak ze nawet sobie tym glowy nie zaprzatam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl