BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #554014 przez Pliszka
I jeszcze jedno zdjęcie mojego maluszka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554015 przez natalka
Hej mamusie
Wszystkie dzieciaczki śliczne, że napatrzeć się nie mogłam :)
Monia popłakałam się czytając o Twoim porodzie :blush:
Mrufka gratuluję kochana masz już małą baletnicę przy sobie :kiss:
Noc miałam nie ciekawą obudziłam się o 2 i do 5 oglądałam sufit potem poszłam zrobić sobie ciepłą herbatę i ok 6 zasnęłam na 30 min. :dry: efekt był taki, że praktycznie cały dzień leżałam na kanapie bo nic mi się nie chciało zrobić teraz musiałam się zebrać bo idziemy na urodziny do siostry M. Brzuch mnie boli jak na okres w środę idę do gin ciekawe co tam słychać na dole i ile moja Kluseczka waży :unsure:
Miłego wieczoru dziewczyny :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554017 przez Pliszka
Oluś :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554018 przez dominia
Pliszka piękny Oluś :kiss: :kiss: buziaczki od cioci :kiss:
Dobrze, że już antybiotyk zaczął działać, mam nadzieję, że wszystko już będzie dobrze i w niedziele wyjdziecie do domku :) trzymamy kciuki ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554023 przez Martyna
Andzia może sie zaczyna :)

Dominia to M szczęśliwy, a zdjęcie z brzuszka pewnie juz ostatnie do albumu i teraz będziemy robić już po drugiej stronie :)

Pliszka w końcu!!!! bo juz sie martwiłyśmy!!! trzymaj się dzielnie, oby infekcja szybko minęła. A Oluś boski :) jeszcze chwila i będziecie w domku :)
A używasz nakładek przy karmieniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554026 przez Madlen
Wow Katarinka szacun, trudna dziedzina i odpowiedzialna praca..

Satine to zaszalałaś ze skurczami mówisz.. a ile procent miał ten silny skurcz?

Drzyzgunia to idzie ku dobremu :)

Dominia mi wszystko napuchło.. :dry:
Ale mleka nie ma.

Marlena dieta mamy karmiącej tak? Czyli jesz wszystko z wył. ciężkostrawnych, słodycze też porzuciłaś?

Dominia ale fajnie już rozwarcie..

Pliszka pisałam właśnie o Tobie, gratulacje! Piękny jak aniołek..
Daj przepis na taką randkę, że po niej zaczęła się akcja ;)

Napisz czy opłacona połozna się do czegoś przydała przy cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554028 przez andzia_zg
Pliszka jaki on jest śliczny :kiss: nie moge się napatrzeć :kiss:
Mam nadzieję, ze infekcja minie i szybko wrócicie do domu. Buziaki dla Was :kiss:

dominia ja mam wizytę dopiero 19.02 Nie sądzę by zaczynało się coś dziać, bo ja dziś dopiero zaczynam 37 tydzień... choc nie ukrywam, że marze by urodzic już za tydzień, gdy ciąża będzie donoszona...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554036 przez dominia
Andzia nie sądzisz by zaczynało się coś dziać ? to raczej złe stwierdzenie bo jak mały będzie chciał wyjść to wyjdzie :) kurcze jakoś straszna rozbieżność czasu u Ciebie między wizytami .. tym bardziej jak gin wie, że u Was sytuacja nieciekawa ;)
Ja już mam dość mojego gina bo widuję go 2 razy w tygodniu :dry: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554046 przez andzia_zg
dominia ja mialam wizyte tydzień temu w czwartek a teraz kolejna dopiero 19.02 czyli 3 tygodnie odstępu. Długa przerwa :dry: Mialam miec po 2 tygodniach ale gina jedzie na narty z rodzina. Niby mówiła, że powinnam dotrwać do wizyty, choc przyznala, że wszystko zalezy od małego kiedy zechce wyjść, bo przy każdym dotknięciu szyjki mocno mi sie stawiał brzuch.
Wiec do wizyty jeszcze 12 dni...
Ale nie boli mnie mocno... może minimalne bole pachwin i lekkie kłucie w p***e. Bolą mnie tylko te plecy :dry:

Ooo... teraz też mi się postawił brzuch... zrobił się twardy jak skała, chwile to trzymało i puściło... ale nie bolało... więc to chyba tylko skurcze BH





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554048 przez xpatiiix3
Dominia no no to już się dzieje, to znaczy, że niedługo będziesz tulić Igiego, duży chłopak już :D Ale słodki buziaczek :D hehe to patrzę szalona noc się zapowiada hehe :D

Pliszka to mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i ciesze się, że już Twój stan się poprawia ;) Śliczny Oluś.! :kiss:

A u mnie dzisiaj było jakieś lekkie krwawienie i ostro kuło mnie i ciągnęło w szyjce, dalej czop odchodzi po kawałku, normalnie takie brązowo-karmelowe smarki szły delikatnie jeszcze krwią podbarwione, no i częste skurcze, ale nieregularne, praktycznie cały dzień brzuszek jak skała... No i jutro wizyta rano, więc się nie martwię, gin powiedział dzisiaj, że i tak donoszone to czekać mam na akcje, ciekawe czy jeszcze wizytę będę miała czy to ostatnia, no i czy w ogóle mi będzie zaglądał do podwozia, bo wiadomo jak to na NFZ, że się nie interesują tylko mówią, że wszystko dobrze jest i czasem od łaski zajrzą.. No więc się jutro przekonamy, muszę jeszcze wziąć zwolnienie no i skierowanie do szpitala w którym chcę rodzić..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554066 przez [email protected]
Hej Dziewczyn.y! Nadal w dwupaku,ale mam nadzieje,ze w sobote wyjde.Skurcze sa,ale mam nadzieje,ze jeszcze wytrzymam. Jutro moze beda wyniki i bede wiedziala co dalej.
Pliszka,Olus cudo.Pozdrawiam,jak bede miala dostep do int. to znowu sie odezwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554067 przez sylwia1986
Martynko masz rację, zjadłam dwa :laugh:

Dominia ale fantastycznie :lol: to poużywaj M, bo później znowu post ;)

Andziu bidulko, jak nie urok to...

Pliszka życzę duuuużo zdrówka, mamusinego pokarmu dla Olka, który swoją drogą jest cudny i ma piękne usteczka :kiss: :side:

Pati myślę że zajrzy Ci do "koleżanki" skoro odchodzi Ci już po kawałku czop i może się okazać jak u Domini że jakieś rozwarcie już się zaczyna robić.

Aga mam nadzieje że wyniki będą super i na weekend Cię wypuszczą.
http://speedy.sh/WNZRm/lutoweczki-2013.xls

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554077 przez xpatiiix3
Aganobla to dawaj znać co i jak ;)

Sylwia no mi też się tak wydaje, że coś się dzieje skoro takie akcje, w sumie bym się nie obraziła ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554087 przez michasia
Jadzia Hubi słodziak:)

Mrufka gratuluje pączusi. Życzę Ci byś szybko wróciła do formy i by nic Cie nie bolało.

Monika pięknie to opisałaś. Iga jest słodziutka. Na taką kochaną wygląda. Dobrze, że krwawienie wróciło, przynajmniej nie musiałaś się jeszcze na szpital nastawiać:) Ale śmiesznie, że sama do piersi się dobrała;)

Dominia to używaj, używaj:) później przez jakiś czas czeka celibat:)

Pliszka mam nadzieję, że infekcja już się nie rozwinie dalej. Olek śliczny:)
Trzymaj się tam dzielnie, niedziela już tuż, tuż. Dobrze, że cały czas próbujesz karmić, może lada moment się rozkręci:)

Marlena to szkoda, że tak trzeba rygorystycznie przestrzegać diety. choć dla zebranych kg może i dobrze na początku.

Ja puściłam w końcu pierwszą pralkę ciuszków, bo narazie miałam tylko 3 wyprane...Zaraz jedziemy na noc do znajomych, do tych od sylwestra. Mają miesięczna córeczkę, także się dowiemy co i jak z takim maleństwem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554118 przez dominia
ale mnie boli krocze :huh: jakby mnie ktoś porządnie skopał .. gin był delikatny i w sumie zaczynało boleć jak już do niego szłam :( leże, siedzę, chodzę i boli cały czas .. ;)

jak z Kasią ? wie ktoś coś ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl