BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554184 przez Martyna
Dziewczyny ale jakie pączki :) jakie wspaniałe nadzienie w środku :laugh:

Milka mi nie odszedł

Bananamama Princess miała o 13 wizytę i tez się zaczynam martwić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554193 przez bananamana
cos na poprawe humoru ale sie usmialam :) demotywatory.pl/4042076/Sa-chwile-kiedy-...-powstrzymac-smiechu

na facebooku tez jej nie widac moze ktos ma do niej nr zeby napisac czy wszystko ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554198 przez xpatiiix3
Madlen ja też jak pączek :P zjadłam dzisiaj 4 :P

Milka no to duża ta Twoja "malutka" hehe i coś zaczyna ruszać patrzę :D a może i weekend będzie Twój :P

Bananamana to odpoczywaj sobie, wygrzej się w łóżeczku :D

Milka u mnie coś powoli odchodzi, na raty, taki podbarwiony krwią...

No właśnie gdzie jest Princess też już od jakiegoś czasu myślę o niej i czekam ciągle na wieści z jej wizyty, może ją położyli z tą wysypką czy co, hmm martwi się o nią...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554202 przez Martyna
Bananamama dobry demot :) ja mam numer tylko do Kasi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554207 przez Milka
xpatiix - jak podbarwiony krwią to masz sie super bo to zwiastun porodu w ciagu najbliższych dni . Wiem ze u nas jak dziewczynom odchodził zabarwiony to max do 3 dni rodziły , u mnie tez nic tzn cos tam miałam na wkładce przez dwa dni ale sama niewiem czy był to czop , ja własnie tez wyczekuje czopa ale zabarwionego narazie kicha :/ Niewiem ile w tym prawdy ale mówia ze jak czop odejdzie to lżejszy poród , zreszta mój i tak juz nie bedzie leki z takim "klockiem" . któras z was pisała dzis o kosmetykach do szpitala - osobiscie słyszałam ze chusteczki nawilżające i krem na odparzenia to podstawa ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554217 przez jadziatopol
Milka u mnie czop podbarwiony krwia odchodzil 3 tygodnie przed porodem ;)
Monia malutka jest cuuudo :kiss: poplakalam sie :kiss:
Mrufka nareszcie :kiss: ucaluj Adusie baletnice :kiss:
Pliszka wracaj kochana do zdrowia :kiss: Olus przystojniak,ze ho ho!!! :kiss:
Dominia rozwarcie? super...wreszcie sie cos rusza :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554222 przez Satine0
To tylko u mnie się nic nie dzieje ?? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554223 przez Milka
jadziatopol heh to juz nie wypatruje tego mojego czopa :D :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554229 przez mrufka
A oto i mój pączuś trochę nie wyraźnie to zdjecie. Jutro jak już lepiej będę się czuć to zdjecie opisze wam wszystko. Adunia wycalowana od forumowych cioc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554240 przez ola85
Milka - zobaczysz, że u Ciebie to już niedługo :blink: trzymam kciuki żeby w weekend się udało :)
Mrufka - mi się zdjęcie nie wyświetla :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554244 przez dominia
Jadzia mam nadzieję, że się coś rusza chociaż z rozwarciem można sobie chodzić i chodzić :)

Princess czekamy na Ciebie !! :)

Patii mi gin powiedział, że jak mi odejdzie coś z żywą krwią to mam jechać od razu na IP ..
Gdzieś ostatnio czytałam, że jak czop odchodzi czerwony to do 24 h się urodzi .. :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #554251 przez jadziatopol
Dominia dokladnie ;) jestem najlepszym przykladem ;) ale wtedy porod jest latwiejszy :) z tym czopek zywo krwistym to prawda...za pierwszym razem jak zaczelam krwawic to do 8 godzin urodzilam....i teraz do 3 godzin :) ale to musi byc zywa krew

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554252 przez princess
Hej kochane, byłam u gina, jak zobaczył moją skórę to wysłał mnie prosto na badania do laboratorium, ASPAT, ALAT, bilirubinę i GGTP. Od razu pojechałam je zrobić, godzinę czekałam na korytarzu na wyniki, na szczęście wyszły ok, wszystko w normie, nie mam cholestazy. Poszłam jednak jeszcze na Izbę Przyjęć by jakiś lekarz zaradził mi na wysypkę. Obejrzeli mnie i stwierdzili, że to najprawdopodobniej alergia, ale pewności nei mają. Dostałam kroplówkę z lekami przeciwświądowymi i po kilkunastu minutach przestawało swędzieć, co za ulga... Do tego spać mi się chciało jak nie wiem. Nawet mnie nie położyli tylko siedziałam kilka godzin na rozklekotanym krzesełku a na łóżku obok mnie leżał sobie nastolatek ze słuchawkami na uszach, nic mu nie robili, do niczego nie był podłączony. Prosiłam pielęgniarkę, czy mogłabym się położyć chociaż na 10 minut, ale powiedziała, że nie ma dla mnie miejsca... A plecy i brzuch mnie okropnie bolały, w sumie to od 10 byłam poza domem i cały czas albo siedziałam albo leżałam, byłam okropnie zmęczona i senna. Po kroplówce zmierzyli mi ciśnienie, temperaturę, wszystko ok i puścili do domu. Dostałam receptę na lek przeciwświądowy Xyzal, mam brać codziennie jedną na noc. Mama mnie odebrała ze szpitala i pojechałyśmy do mnie, pierwsze co to prawie w całości połknęłam kilka pączków bo nic nie jadłam cały dzień i się położyłam, zasnęłam od razu, po godzinie wstałam. Nie swędzi mnie już tak strasznie, ale jednak trochę :( Mam tylko nadzieję, że te leki nie zaszkodzą Adasiowi, no ale ufam lekarzom, którzy się mną zajęli w szpitalu... Przepraszam, ale Was nie nadrobię, idę coś zjeść i dalej spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554255 przez Milka
Ola ja juz nie robie sobie nadzei od 38 tc słysze ze urodze na dniach jestem juz w r41 i co ? ciasteczko :D
Dominia ja tez tak słyszałam ale widac że jednak jest inaczej :/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554256 przez katarinka1
Dominia Super, czyli juz niedługo :laugh:

Pati Ojej, może Ty też niebawem dołączysz do grona mamuś z pociechami przy piersi :lol:

Pliszka Piękny synuś, jaki słodziutki :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl