BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #558835 przez ola85
Katarinka - szkoda mi Ciebie że aż do 20 w szpitalu, ale najważniejsze że u malutkiej wszystko w porządku :) Może te "narzekające" mamuśki szybko urodzą i będziesz miała lepsze towarzystwo :)
Michasia - a wizyta w czwartek z USG? Może dowiesz się czy Ania już się czasem do Was powoli nie wybiera :blink:
Domi wszystko będzie dobrze, dzisiaj trzymałyśmy kciuki za Princess, jutro będziemy równie mocno za Ciebie :)
Princess - OGROMNE GRATULACJE . Nie pamiętam teraz tabelki, ale myślę że Adaś będzie jednym z większych chłopców :) :) :)

Ciekawe czy którejś z nas uda się rozpakować w Walentynki? Terminy miały tak chyba Pliszka i Marlena, ale obie się pośpieszyły :blink:

U mnie też tak jest że wszyscy obstawiają termin, kiedy mała się urodzi. Im to łatwo. A ja co poczuję mocniejsze twardnienie brzucha to gdzieś głęboko mam nadzieję że coś się zaczyna, a potem nic... A co dopiero mają powiedzieć dziewczyny po terminie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558836 przez Martyna
Dzolka nie ma problemu :) będzie raźniej :laugh: a nie chcesz dzisiaj???

Ola :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558840 przez ola85
Martyna, Milka, Dzolka - to jakby sprawdziły się Wasze przewidywania to mielibyśmy prawdziwy wysyp dzieciaczków! Bo jeszcze Domi! :laugh:

Jak nikt nie chce dzisiaj to ja poproszę :blink: :)

Martyna - dzięki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558842 przez Dzolka
Moge nawet dzis hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558846 przez Katriss
Princess Gratulacje wkoncu doczekałaś się maluszka. Wracaj teraz do formy :)

do mnie nie dociera że to juz na dniach mam wrażenie że jeszcze z pare miesięcy do terminu hehe jutro mam wielki dzień. Wizyta u Gina może wyciągnie mi krążek juz. od rana mam jakieś lekkie skurcze i brzuch boli... :unsure:

ja szczerze nie chciałabym rodzić 14 lutego córcia miała by przechlapane jeden prezent od adoratorów by dostawała hihi :silly:. położna mi wywróżyła że pewnie w walentynki urodze. Oby się myliła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558858 przez [email protected]
Princess gratulacje,ciesze sie bardzo razem z Tobą :)

Sylwia białko jest ale nie przekracza normy a jaka jest przyczyna nie mam pojęcia,lekarze nic nie mówili a ja miałam dosyć i nie pytałam,mam pytanie,zrobiłam hcv,mam powtórzyć badanie,jutro będę wiedzieć czy na pewno mam wirusa,czy może to być cholestaza albo jeszcze coś innego czy nie mam co liczyć na pomyłkę :unsure: w 2008 roku wynik był ujemny więc wygląda na to że zostałam zarażona w przeciągu 5 lat :dry: boję sie o małego,rozkleiłam sie strasznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558863 przez Milka
Dzolka Martyna no w sumie to nie jest takie głupie z tymi prezentami bo ja tak całe zycie mam - urodziłam sie 26 grudnia i zawsze dostawałam jeden prezent niby że wiekszy :)
Ale skoro juz tyle czekałam to do 14 przezyje wiec Martyna - daje Ci pierwszeństwo :) . Tak ogólnie to dzis dowiedziałam sie ze moja znajoma w tym szpitalu do którego jaj utro jade zgłosiła sie 5 dni po terminie 15 grudnia w ten dzien zrobili jej badanie i odrazu ustalili ze na dzień następny dostanie kroplówke , wiec moze i w moim przypadku tak sie stanie :unsure: no zobaczymy . Jak zwykle jak rano byłam dobrej myśli o szpitalu - a co mi tam myslalałm to im blizej wieczoru to czuje powtórke z wczoraj stres i szpitalofobie - ja jeszcze niegdy nigdy nie byłam w szpitalu oprucz 2 wizyt w ciązy 1- sciagniecie krazka i 2 to KTG jedyne i to by było tyle moich przygód z szpitalami .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558881 przez Martyna
Milka no właśnie dlatego wolę 13 :) i wiem co czujesz bo ja jestem z 25 grudnia :)

a w szpitalu dasz radę. Ja leżałam 2 razy. Raz miałam zabieg kolana i teraz w styczniu na patologi i nie było źle. Pamiętaj tylko o jedzieni bo w szpitalach kiepsko z nim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558892 przez dominia
Princess gratuluje Adasia !! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: waga piękna :) taka 100% dzidziusiowa :lol: ale macie super już jesteście razem :kiss: :kiss: :kiss: buziaczki dla mamusi i Syneczka od Cioci :kiss: :kiss: :kiss:

siedze i płacze .. :dry: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558903 przez Martyna
Dominia co się stało?

Kasia jak Kacperek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558913 przez Satine0
Dominia :kiss:

Pospałam pół dnia :) Bo cóż tu robić innego. Mam mega ochotę na lody i zupę mleczną...aż ślinka cieknie.

Dziewczyny jak to jest...generalnie do szpitala zgłasza się 6 dni po terminie?? Bo mi lekarz kazał iść dzień po i tak mi w kartę wpisał. Mam nadzieje, że mnie wezmą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558914 przez ola85
Aganobla - a jakie badania robiłaś? Bo standartowo oznacza się przeciwciała anty-HCV, jesli są dodatnie to robi się HCV RNA - czyli dokładny test wykrywający rna (mat.genetyczny)wirusa i dopiero on jest potwierdzeniem zarażenia.

Może jak się Sylwia na forum pojawi to napiszę więcej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558915 przez dominia
Martyna aaa bo już nie mam siły :( była koleżanka z Boryskiem czteromiesięcznym .. M mi co chwile mówi, że to ten się go pyta czy już urodziłam to tamten :huh: ..
Ja już bym chciała mieć to za sobą .. albo przynajmniej żeby wiedzieć kiedy będzie chciał wyjść .. ehh :( jak Ty sobie radzisz ? bo ja chwilami nie umiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558916 przez natalka
Pliszka- super, ze juz do domku
Princess- gratulacje, jak sie czujesz? Jak tylko bedziesz mogla wstaw zdjecie Adasia
Ja tez mam jutro wizyte i bedzie ostatnie usg ciekawe ile wazy moja corcia
Mam jakiegos lenia nic mi sie nie chce



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558920 przez sylwia1986
Aganobla najlepiej badanie powtórzyć w innym laboratorium, bo może się okazać, że w tamtym testy są zbyt czułe, u nas tak się kiedyś zdarzyło.. Jeśli i w drugim wyjdzie dodatni, to wtedy zleca się inne badania pcr, ale one nie dość ze trwają dłużej to i są dość kosztowne.. To Ty kiedyś pisałaś o tym przypadku u Ciebie w rodzinie, że też został wirus wykryty, a później okazało się ze go nie ma? Nie martw się na zapas :kiss:

Satine też mam ochotę na lody waniliowe z sosem toffi, może mój kochany M sprezentuje mi na walentynki :lol: a to masz się zgłosić dzień po dacie z om?

Dominia nie smutaj :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl