BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #558921 przez andzia_zg
princess gratulacje!!!!!!!!!! W końcu tulisz swojego Skarba :-)

Martyna a moze by dodac do listy porodów anuskę? bo jej nie ma... a przecież tez urodziła...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558931 przez [email protected]
Sylwia dzięki ale ciężko jak cholera,napisali proszę o ponowne pobranie celem weryfikacji wyniku,swędzą mnie dłonie i stopy,trochę brzuch ale nie jakoś strasznie,pisałam kiedyś że moja bratowa miała hcv i po roku okazało sie że wirusa nie ma a miała go na 100%,była w szpitalu i wyniki robili kilka razy w szpitalu zakaźnym,na szczęście jej organizm zwalczył żółtaczkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558933 przez dominia
Satine jak sobie radzisz ? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558939 przez Martyna
Natalka powodzenia jutro :) leniuchuj póki możesz :)

Dominia do nas też ciągle dzwonią i piszą i już się z tego śmieję bo przecież to logiczne ze jak urodze to poinformuje. Jak mnie pytają bo się dzieje to mowie ze dużo :) i koniec

Satine w szpitalu w którym chce rodzic zgłasza się w dniu terminu lub dzień po na ktg. Jak cisza to następne za kilka dni a po 10- 12 przywlec do szpitala no chyba ze szanowne dzieciątko zechce szybciej wyjść :)

Andzia nie ma problemu dodam jak będę miała dostęp do laptopa bo maż teraz projekt robi a ja z komórki pisze. Widocznie samaCzy nie zapisała się na listę. wiesz na kiedy miała Anuska termin i jakie imię ostatecznie wybrała?
Jak Twoje plecy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558942 przez ola85
Satine - mi lekarz znowu mówił że jak jest 3 dni po terminie to nie wymagają skierowania do przyjęcia, ale nie wiem czy tak jest na prawdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558944 przez Satine0
sylwia Tak kazał mi iść dzień po.

Kurdę...mam nadzieje, że mnie przyjmą. Jestem pewna, że do tego czasu nic się nie ruszy i na ktg też będzie cisza :( Dobrze, że lekarz wie ze ze mną będzie ciężko. Może zdecydują się na tą cesarkę. Będę ich we wtorek błagać żeby działali. Dobrze, że moja ciotka jest oddziałową na noworodkach i z ordynatorem ma super stosunki...

Dominia
Ja już sobie nie radzę. Tak mnie boli wszystko, że szok. Męczy mnie nawet zwykłe stanie. NAjlepiej leżała bym całymi dniami i niech mnie jeszcze do łazienki noszą. Końcówka ciąży to dla mnie horror !! :dry: :dry: :dry: Najlepiej usiąść i beczeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558950 przez andzia_zg
Martyna no właśnie anuśka nie była wpisana na naszą poprzednią listę porodów więc kurde nie wiadomo na kiedy miała dokładnie termin :dry:

Mam nadzieje, że anuśka to przeczyta i jak tylko będzie mogła to poda nam wszystkie dane do listy porodów :-)

A moje plecy bolą nadal ale mniej. Kilka dni czułam się naprawdę dobrze, nawet w sobotę byłam na zakupach a dzis całą noc męczyły mnie skurcze BH. Były co prawda bezbolesne, tylko twardniał mi brzuch i ciągnęło plecy ale jak sie nie przewróciłam na drugi bok to zaczynały mnie łapać skurcze całych nóg i wtedy pojawiał się ból pleców... wiec cała noc spędziłam na przekręcaniu sie z boku na bok. Rano było najgorzej bo łapało mnie wlasciwie co 15 minut... a potem przeszło jakby nigdy nic...

dominia i satine wspolczuje Wam tego wyczekiwania... ale juz niedługo... jeszcze pare dni i bedziecie tuliły swoje malenstwa a to ja i inne dziewczyny bedziemy w nerwach wyczekiwały kiedy w koncu zacznie sie cos dziać...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558959 przez dominia
Andzia ojj nie mów hop bo jeszcze Wojtuś wcześniej się zdecyduje na wyjście :)
Brzuch mam strasznie napięty od jakiś 3 dni .. ta skóra .. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558962 przez ola85
A ja jestem troche zła. Byłam przed chwilą na króciutkim spacerze i wracając zajrzałam do skrzynki pocztowej i znalazłam dzisiejsze awizo. A ja dzisiaj cały dzień byłam w domu. Dziadowi nawet się nie chciało domofonem zadzwonić, a ja w 9 miesiącu będę dybać jutro na pocztę i pewnie będzie jeszcze ogromna kolejka. Normalnie szkoda że już jest zamknięte, bo mam ogromną ochotę iść i im nadać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558963 przez andzia_zg
dominia napisał:

Andzia ojj nie mów hop bo jeszcze Wojtuś wcześniej się zdecyduje na wyjście :)
Brzuch mam strasznie napięty od jakiś 3 dni .. ta skóra .. :(


To smaruj teraz częściej brzusia żeby Ci się nie porobiły rozstepy od tak naciągnietej skóry...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558965 przez Dzolka
Zależy jaki szpital.
Tutaj np 7 dni po terminie do szpitala ale odrazu niedaja kroplówki w nie których przypadkach czekaja nawet do 10 doby. Ale po terminie bez skierowania... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558966 przez Satine0
Dominia Mnie jak swędzi koło pępucha i chce się podrapać to ledwo co to drapanko czuje hehe...tragedia.

Wczoraj mama nie mogła na mnie patrzeć...bo ją zaczynało wszystko boleć jak patrzyła na mój wielki brzuch.

Jaaa...mam nadzieje, że nie będą ze mną czekać 10 dni :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558969 przez dominia
Andzia może masz rację .. z rana też będę smarować żeby był cały czas nawilżony bo mi jeszcze strzeli na pół :huh:

Ola może puszczą Cie w kolejce :) ja ostatnio w Krakowie jak stałam w meeega kolejce żeby chleb kupić to kobieta kazała iść przed wszystkich i wczoraj w aptece też kobieta kazała iść bez kolejki :) a myślałam, że w kurtce nie widać tak tego mojego brzusia :silly: miejmy nadzieję, że Ciebie też przepuszczą :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558970 przez Dzolka
To ile macie cm w brzuszku mierzyłyście ? :P :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558971 przez sylwia1986
Olu ja bym tam zadzwoniła jutro rano i ich opierdzieliła :angry: też miałam nie raz taką sytuację, to pani na poczcie mi powiedziała, że jakby listonosz chciał nosić wszystkie przesyłki to musiałby kilkanaście razy się wracać, bo tyle tego jest i z góry są wypisywane awiza... No szczerość do bólu.

Dzolka ja mam w pasie na wysokości pępka 102 cm :ohmy: :lol:

Jestem cały czas dziś głodna :dry: masakra, zjadłam niedawno z 12 placków ziemniaczanych i już mnie ssie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl