BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #561535 przez jadziatopol
Dominia :kiss: ale milo slyszec :kiss: ja tez rycze na takich filmach...albo jak ogladam porodowke. Myslalam,ze mi to przejdzie jak urodze...ale jeszcze tak mam. Moze jak sie hormony unormuja to przestane szlochac bo nie lubie tego ;) :lol:
Patii a nie mozesz napisac smska chociaz z innego telefonu? kiedy ci sie aktywuje ta karta? i co to za karta?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561540 przez dominia
Uuu Pati to kontaktuj sie z Tata, ucieszy sie napewno :)

Wy po przytulankach pozniej tez tak cierpicie ? Mnie jak zepnie to az boli :/ wiem, ze przejdzie ale meczy strasznie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561548 przez jadziatopol
kurcze...zmienilam menu :lol: zrobilam krokiety ze szpinakiem , serem i miesem :lol: taki spontan wyszedl :lol: a takie sa najlepsze :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561551 przez xpatiiix3
Udało się :) tzn tam 29gr/30min jest za połączenie do Belgii, a to sieć lycamobile :) więc dla mnie się opłaca, a w drugą stronę niestety normalnie trzeba płacić... I na początku marca jakoś ma przyjechać na parę dni do Polski zobaczyć wnuczka :D ale się ciesze, tak tęsknie za nim... No i babcia znowu zbierać ciuszki będzie dla prawnuczka :) hehe bo pogadałam sobie z nią też, ogólnie patrze tam wesoło u nich, ojciec sobie kobietę znalazł i dobrze, a co sam nie będzie przynajmniej i od razu mi jakoś lżej na duchu, że jest szczęśliwszy i nie samotny, bardzo się ucieszył, że się odezwałam :D

Jadzia same pyszności, aż mi ochoty narobiłaś, już późno a ja głodna się zrobiłam jak wilk to chyba z wrażenia :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561557 przez sylwia1986
Dzień dobry? :lol: jest 0:30 obudziłam się z jakimiś dziwnymi bólami i wielkim głodem. Troszkę sobie Was poczytam, bo mam 4 strony zaległości i spróbuje iść dalej spać ;)

Gabilee, Kasia ładnie rosną Wam w brzuszkach dzieciaczki, bardzo dobre wieści z wizyt :)

Monia Ci lekarze to też czasem nie pomyślą.. Bidulo, tak się zdenerwowałaś, oby wszystko dobrze się skończyło.

Jadziu Milce mieli wczoraj wywoływać poród, więc już pewnie tuli swoją Walentynkę ;)
mmm jakie pyszności :) smacznego :woohoo:

Dominia no właśnie mnie chyba te bóle po przytulankach się przytrafiły :dry: :blush: ale wypiłam wielki kubek kakao i spróbuje dalej zasnąć.

Pati super że udało Ci się skontaktować z tatą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561558 przez jadziatopol
Sylwia dzieki za info na temat Milki :) rzeczywiscie, pewnie juz tuli Walentynke :)
idz spac kochana :) kakao na pewno pomoze :)
Patii tofajnie,ze udalo ci sie dodzwonic do taty :) i to dobrze,ze sobie kogos znalazl :) a babcia do ciebie przyjezdza? a ty czesto tam bywasz?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561564 przez bananamana
czesc dziewczyny ale mialam nadrabiania :) no ale jak sie od 4 nie spi to i mozna :) m wstawal do pracy i sie obudzilam i juz nie moglam zasnac.

Chomiczka gratulacje zareczyn :)

Satine moja linia skurczowa jest dokladnie taka sama jak twoja :)

Dzolka to czekamy czekamy dobrze ze w koncu ruszylo :)

gabilee super ze maly tak urosl to teraz czekac az raczy wyjsc :)

Patii dobrze ze udalo ci sie dodzwonic do taty przynajmniej jestes spokojniejsza :)

Dominia pewnie cos w koncu ruszy i moze rzeczywiscie po weekendzie bedziesz juz tulila synka

Ja bylam wczoraj na wizycie mala ma ponad 3300g glowka ladnie napiera na szyjke ale szyjka sie nie poddaje i wytrzymuje ten slodki ciezar :) w poniedzialek ktg i decyzja czy zostaje na oddziale czy wracam do domku.
Ogolnie wczorajszy dzien sie udal przyszly mi buty zamowilam na allegro takie wiosenno jesienne ale pasuja idealnie zalaczam linka allegro.pl/botki-dolce-pietro-braz-skora...daz-i3002597746.html bylam tez zamowic kanape nowa do duzego pokoju i nawet udalo sie wynegocjowac znizke :) pozniej wieczor z m zobaczylismy filma i milo uplynal czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561568 przez kasia123m
Dzien dobry kobitki,ja niedlugo na ktg..wpadlam tylko zerknac czy Domina juz urodzila.:)

Sylwia a Ty jak?przeszlo Ci?ja po wczorajszym bara nara nawet skurczy nie mialam hehe.widac nie moj czas...teraz zaciskam nogi do pon by w weekend ?nie nie wzielo...;)
Przywioze fote mojej prostej lini z ktg do naszej kolekcji;)

Bananamana to ladna waga taka w sam raz;)a link do botkow sie nie otwieira

Pti fajnie ze sie dodzwonilas



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561572 przez bananamana
teraz juz powinien :) powodzenia na ktg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561579 przez natalka
Chomiczka gratuluję zaręczyn
Dominia, Satine super fotki
Gabilee świetnie, że Leonek urósł
Kasia to pewnie niedługo urodzisz, super
Madlen ja też obstawiam marzec także nie jesteś sama
Monia współczuje przygód szpitalnych mam nadzieję, że teraz będzie już wszystko ok.
Banana fajne buty, no i mała ma super wagę
Powodzenia na wizytach
To kto dzisiaj jedzie na porodówkę?
U nas wczorajszy wieczór był nawet udany i muszę się pochwalić M. dostał awans w pracy i podwyżkę oczywiście :) :) :) jestem strasznie z niego dumna :laugh:
Noc nawet dobrze przespaliśmy kilka razy się budziłam ale zaraz zasypiałam.
Miłego dnia
:kiss:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561585 przez ola85
Dzień dobry,
Madlen, Andzia, Satine - moja malutka wagowo wychodzi w normie, tylko główkę ma większą o tydzień. A jak pisałyście główka idzie pierwsza :) :blink: Ja niestety nie biorę wyników do ręki, to nie mam możliwości sprawdzić wymiaru główki w cm :( W kartę ciąży mam wpisywaną tylko wagę małej.
Ale żeby było po równo to ja i Satine będziemy miały wysokie córeczki, a Madlen i Andzia wysokich synków :laugh:
Monia - to oby antybiotyk zadziałał, faktycznie miałaś koszmarny dzień
Michasia - szkoda z tym USG, tym bardziej że na nie liczyłaś.
Sylwia - mnie też ostatnio dopada "wielki głód" i to najbardziej w łóżku, tyle że jak późno wieczorem coś zjem to potem się ułożyć nie mogę. Bo ciśnie: albo żołądek, albo macica, albo kręgosłup :blink: Takie uroki końca ciąży :blink:
Bananamana fajne buty :) no i najważniejsze że z małą ok :)
Natalka - super że M udało się z awansem, a i podwyżka przy dzidziusiu się przyda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561587 przez dominia
Dzien dobry z rana :)

Ale sie wymeczylam w nocy .. Normalnie budzily mnie skurcze ;) bolal mnie caly dol brzucha .. I to mocno .. Az chwilami mmoe lamalo w pol ;) mialam wziasc juz nospe ale udawalo mi sie usypiac .. Juz myslalam, ze pojedziemy na ip, teraz jest troche lepiej ale juz zdarzyl mi stwardniec brzuch i tez bolal caly dol :/ tak dziwnie .. Tak jakby w okolicach jajnikow i promieniowal na cala reszte ;)
Zobaczymy jak bedzie dzisiaj .. Na 12 mam ktg

Milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561594 przez Pliszka
Cześć Mamusie,

Chomiczka, gratuluję zaręczyn :) Te skoki wagi to na pewno woda, ja bardzo napuchłam na koniec, a po porodzie miałam stopy jak Fiona ze Shreka :blink: Teraz pięknie ta woda zniknęła, na wadze póki co -11kg, mam nadzieję, że wkrótce zniknie drugie tyle :blink:

Widzę, że się bardzo niecierpliwicie :) Trzymam kciuki za szybkie bezproblemowe porody! :kiss:

Z okazji Walentynek Oluś był cały dzień aniołkiem, tak pięknie spał, musieliśmy go budzić na karmienia :) Dostałam od Misia piękne wielkie piernikowe serce i książkę :) I zjedliśmy sobie moje ulubione lody na deser :) Fajnie nad razem w domku.

Mrufka, mi położne w szpitalu odradziły używania pasa poporodowego.

Monia, współczuję wczorajszych przygód i trzymam kciuki za powrót do zdrówka!

Gabilee, dzięki za link do staniczków, chyba sobie kupię skoro takie wygodne :)

Trzymajcie się cieplutko! Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561600 przez gabilee
hej mamusie :)

ja dzis mialam w miare noc , spalam , ale biodro lewe bardzo boli juz chodzic nie moge prawie laska by sie przydala ;/ ale snilo mi sie , ze urodzilam Leosia ! o matko jaki byl sliczny takie krecone wloski :)
a tak przez cala noc skorcze bol podbrzusza :) ale to znaczy juz juz cos sie tam rusza wiec nie martwie sie :D

pati super , ze sie dodzwonilas :)

dominia powodzenia na ktg moze wkoncu sie kreseczka ruszy :D

sylwia mam nadzieje , ze szybko usnelas :)

monia biedulko mam nadzieje, ze ten antybiotyk pomoze , ale w razie w zadzwon do swojego gina i to skonsultuj .

banana to dorodna dziewczynka z twojej corci :D super :)

olu a ty jak spalas? :D

natalka gratulacje dla M :D super wiadomosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561602 przez gabilee
pliszka nie ma za co :) mam nadzieje , ze tez beda ci sluzyly :) ja wybralam rozmiar m przy rozm. stanika 80D
ale Twoj Olus grzeczniutki :kiss: a jak sobie radzisz kochana ? dobrze sie juz czujesz po cc? i tych antybiotykach ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl