BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #561702 przez andzia_zg
Milka gratulacje !!!!!!!!!!! ale duża córcia :-)

dominia to już wyprawka do końca przygotowana więc możesz rodzić :-) Za 1,5 godz KTG a potem to juz tylko czekac na maleństwo :-)

Ola, Madlen, Satine to mamy klub duzych dzieciaczków :P

Monia jak sie dziś czujesz?

Pati fajnie, że pogadałaś z tata :-)

Natalka gratuluje awansu męża. Kasa się teraz bardzo Wam przyda :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561705 przez sylwia1986
Paulaa fajnie że się odezwałaś :)

Dominia twardnienia + bóle miesiączkowe + ból krzyża, ale to był ból do wytrzymania i nieregularny, a po kakao i chwili spacerowania po pokoju ustał, więc nie chciałam siać paniki i nie budziłam M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561706 przez chomiczka
Cześć mamuśki,

Jadzia
dzięki, wstrzymam się póki co z tym pierścionkiem i mam nadzieje że faktycznie będzie pasował bo będzie wstyd ;) Mam nadzieje że walentynki wam się udały :kiss:

Alina masz rację, nie powinnam się tak często ważyć, a to jest jak obsesja, waga stoi na środku a ja co chwilę się nią katuję. Ale odpuściłam teraz na dwa dni i co? Dwa kilo schudłam, ja nie wiem jak to się stało. :lol: :lol:

Bananamana piękne te botki, chciałam też takie kupić na zimę ale kupiłam płaskie ze względu na ciążę.
Od kilku miesięcy nie chodzę w obcasach a kiedyś tylko one wchodziły w grę. Czuję się już źle i nie mogę się doczekać jak kupię jakieś nowe z wiosennej kolekcji szpileczki ;) ;) już widziałam w sklepie różne kolory, śliczneee :laugh: już niedługo. Zimę przebujałam się w płaskich i dobrze bo wczoraj nawet w nich kozła na śniegu wywinęłam aż miło :blush: dobrze że na dupę poleciałam, a zatoczyłam się jak kula śnieżna po tym śniegu, nie mogłam wstać ze śmiechu :side:

natalka gratulacje dla m z powodu awansu, więcej kasy teraz się na pewno przyda :blink:

Pliszka dziękuję :) -11 kg jak cudownie czytać takie rzeczy :)

Madlen hehe to Ci się miła ekspedientka trafiła ;) wieśniactwo na każdym kroku i tyle. Nie masz się czym przejmować, w końcu jesteś w ciąży to co masz mieć płaski brzuch?? Głupie baby. Mnie nikt tak nie potraktował na szczęście ale widzę wszędzie jak jestem w sklepie czy gdzies że wszyscy ludzie się na mnie gapią i się odwracaja jakby kobiety w ciąży nie widzieli! Też mnie to wkurza jak nie wiem.

Milka WIELKIE GRATULACJE!!! Wreszcie się doczekałaś ;) Cudowna walentynka

A ja na 12.30 na moje pierwsze ktg :) ciekawe co tam będzie :) oby cokolwiek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561715 przez dominia
Sylwia ja nie umiem rozróżnić które to te bóle krzyżowe .. ;) ale tak przy twardnieniach bolał mnie dół, że myślałam, że padnę :dry: i to nie był ból na okres, coś gorszego .. też nie budziłam M bo twierdziłam, że przejdzie .. no i przeszło po 3 w nocy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561731 przez xpatiiix3
Milka gratulacje.! :kiss:

Sylwia opowiedziałam już o tym, to ojciec powtarzał to niedobrze, to niedobrze... nie wiedział co powiedzieć sam był w szoku, ale coś czuję, że jak przyjedzie to się z nim rozmówić będzie chciał...

A do mnie właśnie paczka przyszła z pieluszkami, butelką i mośkami, no więc jeszcze 3 paczki tylko hehe a tak to i tak już mam to co potrzeba, reszta to może sobie nawet w przyszłym tygodniu przyjść, więc mogę już się zabrać za konkretne porządki :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561733 przez Satine0
Cześć kochane :)

Milka
Moje gratulacje !!!! :kiss: :kiss: I już jednego lutowego dzieciaczka więcej :D

A moja noc dziś wspaniała :) W końcu mi się dobrze spało! To pewnie przez to, że przed snem się objadłam czekoladek hahah :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561736 przez natalka
Milka wielkie gratulacje
Dzięki dziewczyny przekaże eM. gratulacje jak tylko wróci



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561738 przez sylwia1986
Dominia no mnie bolał kręgosłup nad pupą, że nijak nie mogłam ułożyć się na łóżku, dopiero jak zaczęłam spacerować to przeszło.

Satine my wczoraj też kupiliśmy sobie z M czekoladki i wszystkie poszły, jeszcze w nocy do kakao dojadałam, bo przeszło mi przez myśl " A jak zacznę rodzić, to nie prędko zjem czekoladkę :lol: :blush: "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561750 przez dominia
Patii super, że przyszło Ci już to co najważniejsze :)
Tata był w szoku .. później pewnie myślał nad tą sprawą z M i napewno ma już plan działania :) super, że już niedługo Was odwiedzi :)

Satine nieważne co jadłaś przed snem :lol: ważne, że efekt spania był widoczny :blink:

Sylwia mnie jeszcze strasznie na pęcherz cisnęło ;)

Natalka teraz awans dla M super się trafił :) jak znalazł bo dzidzia już prawie wychodzi :) ja również gratuluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561766 przez Satine0
Ale zapowiedziałam już mężowi, że w weekend nie wychodzę z łóżka :D muszę się wyleżeć póki mogę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561779 przez Madlen
Milkaaa gratulacje ale super że się doczekałaś w końcu :kiss:
Data świetna :)

Paula zazdroszczę spokoju :)

Dominia nie płakaj :)

Gabilee a sklep to jakaś sieciówka dostępna w galerii może?
Jakoś zapomniałam firmy kurcze..

Chomiczka ja wagę schowałam. Jeszcze będziemy laski :)

Rajstopki, obcasy, spódniczka achh....

Zawsze byłam postrzegana jako szczupła a teraz mówią- duży brzuszek bo i pani drobna nie jest.
To się rozdrobnię..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561799 przez gabilee
madlen ja kupilam w hurtowni takiej wielkiej z dzieciecymi artykulami :)
firma tego stanika to carriwell opis ma takie :
elastyczny, beszwowy, wykonany z mikrofibry. wiecej na stronie carriwell.pl
wylaczny dystrybutor na polske : netranova.pl
ja mam model seamless nursing bra rozmiar m , przy miseczce stanika normalnego teraz 80D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561802 przez andzia_zg
sylwia1986 napisał:

my wczoraj też kupiliśmy sobie z M czekoladki i wszystkie poszły, jeszcze w nocy do kakao dojadałam, bo przeszło mi przez myśl " A jak zacznę rodzić, to nie prędko zjem czekoladkę :lol: :blush: "


Odnośnie tego tekstu, że nie prędko zjesz coś dobrego...
Od jakiegoś czasu na obiady robię rzeczy, które po porodzie będe mogła zjeść nieprędko. Np chińszczyznę, fasolke po bretońsku itp. Ciągle sobie powtarzam "zrobię teraz, bo potem nieprędko będę miała okazje by zjeść takie pyszności" Stąd np wczoraj robiłam fasolkę po bretońsku :P Cały czas objadam się zupą ogórkową, którą uwielbiam itp.
Bo jak pomyslę, że potem będę jeśc tylko gotowana pierś, marchewkę i pulpety to wolę się teraz najeść pyszności :-) :silly:
A jak to jest u Was?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561805 przez michasia
Madlen :lol: dobre z tymi babkami z piekarni, choć Tobie nie miło pewnie:) Ale mnie to bardzo rozśmieszyło:)

Natalka super, że M dostał awans:)

Milka gratulacje. Całkiem spora córeczka:)

Pliszka dobrze, że jesteś cierpliwa, laktacja powinna się rozkręcić:)
Naprawdę miło czyta się o tych kg na minusie:)

Chomiczka powodzenia na KTG.
Ciekawe jak Kasi wyszło.

Dominia u mnie po seksie dobrze, choć w nocy zaraz po tak mi się brzuch spiął, ale na chwilę tylko.

Satine czekoladki dobre na wszystko. Ja chciałam wczoraj kupić z Vobro, bo mi ostatnio bardzo smakowały i takie malutkie były, drobne, ale nie mieli w 2 sklepach...

No Madlen na zdjęciach z przed ciąży, to rzeczywiście kawał baby z Ciebie, nie ma co:D
a ten stanik, o którym pisała Gabille to chyba carriwell.
ja narazie kupiłam na allegro za 22zł z przesyłką i jeszcze jeden mam Doriny dobry do karmienia. A jak już mi się biust bardziej ustabilizuje to wtedy sobie kupię taki dobrze dopasowany i lepiej podtrzymujący.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561809 przez gabilee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl