BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #561618 przez Pliszka
gabilee, radzimy sobie dobrze :) Trochę jestem jeszcze osłabiona, ucinam sobie drzemeczki w ciągu dnia, jestem też jeszcze troszkę nadwrażliwa, są chwile, że chce mi się płakać bez powodu, ale to na szczęście tylko momenty :) Pewnie to jeszcze hormony szaleją. I hemoglobina mi spadła do 10, więc może też dlatego chwilami czuję się gorzej.
Brzuszek w porządku, jeszcze w szpitalu zdjęli mi szwy, trochę pobolewa, ale nie jest źle. Ten rogal do karmienia to super sprawa, bo na poczatku karmiłam Olka bez niego, opierając malucha na brzuchu i po jakimś czasie czułam ból, a teraz z tym rogalikiem jest o niebo lepiej :)
Niestety moim mleczkiem się Oluś nie najada i cały czas jest dokarmiany mlekiem modyfikowanym :( Najpierw przystawiam go do piersi, a potem butla :dry: Mam niestety mało mleka, może się jeszcze coś rozkręci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561623 przez ola85
Gabilee - mi też się śniło dzisiaj w nocy że rodziłam, było to takie realne że jak sie obudziłam rano z brzuszkiem to aż się zdziwiłam :blink: I że razem ze mną rodziła w nocy jeszcze jedna forumowa mamusia, ale nie wiem która?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561635 przez kasia123m
Ja czekam juz w szpitalu na ktg.nic mnie nie boli wiec zrobie fote lini prostej do kolekcji:)
Cukry mam wysokie od rana...90 na czczo i 122 po sniadaniu.wiec to wogole porodu niewrozy.no chyba ze ja odwrotnie reaguje..czytalam o jedenj dziewczynie ktorej cukry szalaly przes porodem...
Ludzi mnustwo,dobrze ze bylo gdzie usiasc



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561636 przez gabilee
pliszka nie martw sie laktacja kochana wazne , ze przystawiasz malego i moze cos sie ruszy , bo sie nie poddajesz :kiss: a wiem , ze dla ciebie to bylo wazne , a musisz myslec pozytywnie :)
mam nadzieje, ze te hormony sie szybko stabilizuja , bo to pewnie meczace , ale maz cie wspiera widze bardzo :)
mowisz , ze z poduszeczka lepiej to chyba tez tego amalego rogala do karmienia zakupie , zeby sie nie meczyc :)
a jak sobie ucinasz drzemki to Olus tez spi? ktos ci pomaga ?
a mozesz jakies mascie uzywac na blizne moze wtedy troszke mniej bedzie ciagnela?

olu no dokladnie ja az sie obudzilam i sprawdzalam brzuszek :) ale podczas tego snu bolal brzuszek jak na okres i mocniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561637 przez gabilee
kasiu jeszcze masz 1,5 tygodnia do porodu wiec spokojnie :D kreseczka napewno wkoncu sie ruszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561640 przez dominia
Kasia cukrami się nie przejmuj, może faktycznie u Ciebie będzie odwrotnie :)
Ja się obawiam żeby mnie nie zostawili na patologii .. chyba, że przeszły mi te bolące twardnienia .. przed chwilą było jedno i w porównaniu do tych nocnych to pikuś :) Małego jakoś mniej czuję .. :( albo to już moje schizy ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561645 przez Madlen
Pati też mam Lycamobile, za półdarmo rozmawiam z siostrą w Holandii.

Banana ciekawe butki.

Natalka gratki dla M.

Czekam na M. Przyjdzie fachowiec do prądu, a potem w końcu szafę przywiozą.

Ola otwieramy klub wysokich dzieciaków hehe.

Dominia pochwal się ktg..
Kasia to samo


Pliszka Fiona hehehe :lol: Marzę, by ze mnie też tak szybko zeszło..
A witaminy bierzesz?

Gabilee ekstra sen :)
Też bym kupiła stanik ale spuchłam ogromnie, więc juz nie wiem jaki obwód pod.
A mierzyłaś wczesniej w sklepie czy przez net zamawiałaś?

Poszłam rano do piekarni, ucieszyłam się, ze jest inna sprzedawczyni, ta która mnie nie męczy o temat porodu. I ona do mnie:

Będzie pani miała bliźniaki? No żesz... k.... :cheer:

Wyobrażacie sobie co za baby? Zero taktu. Buractwo. Brzuch mam ponoć ogromny.
Wiem, że tego nie mówią złośliwie ale co za idiotki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561648 przez xpatiiix3
Hej dziewczynki :)

Sylwia, Bananamana, Kasia, Gabilee uwierzcie, że ja to ogromnie się ciesze z tego powodu, bo brakowało mi bardzo tego, żeby z ojcem pogadać :)

Jadzia babcia też ma przyjechać jakoś z ojcem chyba nawet, zależy jak jej facet, bo problemy z sercem ma i mówiła na razie nie za bardzo do podróży się nadaje, ale on z nią też chce przyjechać odwiedzić mnie ;) a w Belgii byłam rok temu styczeń/lutym właśnie ;) i mam nadzieję, że nie za tak długo znowu pojadę tam :D

Kasia powodzenia na ktg oby coś tam ruszyło po weekendzie dopiero jak sobie życzysz :P

Dominia może dzisiaj Twój dzień :D powodzenia, trzymam kciuki :) :kiss:

Pliszka trzymam kciuki za rozkręcenie się laktacji :) zobaczysz będzie dobrze :D

Madlen no no dobra sieć jeżeli chodzi o połączenia za granice :)

A mi spało się nawet nieźle, chociaż trochę się kręciłam jak zwykle dokuczają plecy i bioderka, ale jakoś strasznie źle nie jest :) Nie dawno dzwoniła do mnie położna i pytała się czy ja dalej chodzę w ciąży hehe ja mówię, że do poniedziałku zapewne, to przyjdzie odwiedzi mnie już jak z malutkim do domku wrócę, życzyła powodzenia i już mówiła nie będzie mnie męczyć, tylko mam jej eska wysłać jak już urodzę, więc czeka tylko na wieści i odwiedzi jakoś w przyszłym tygodniu pewnie jak wrócę :)

Powodzenia na wizytach dziewczynki :)
I miłego dzionka życzę, ja to dzisiaj pokorzystam trochę, czekam na resztę paczek moich bo chciałabym dzisiaj przyszykować resztę rzeczy dla maluszka, żeby leżało już w szafce, bo za bardzo nie chce obarczać tym babci i mamy, wolę sama poukładać to i w ogóle, przynajmniej będę wiedziała gdzie co leży :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561671 przez Milka
hej lutoweczki
wczoraj urodzilam coreczke z waga 4020 i 59cm taka moja walentynka gladko nie bylo dostalam kroplowke oxy po ktorej 40min pozniej odeszly mi wody potem odrazu regularne skurcze co 2,3 min a po 6 h meki rozwarcie stanelo w miejscu glowka nie ustawiala sie w kanal i trzeba bylo zrobic cc . Ale radosc nie samowita . Zamykam oficjalnie styczniowki :) zycze wam wszystkim sybciutkich i bezbolesnych porodow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561680 przez ola85
Milka - OGROMNE GRATULACJĘ! No to nieźle wykarmiłaś córeczkę! Mam nadzieję że szybko uda Ci się zapomnieć o trudach porodu.

Czekamy na wieści od Dzolki, bo u niej też wczoraj zapowiadało się walentynkowo :)

Katarinka - jeśli nas czytasz to napisz jak Ci tam w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561685 przez dominia
Milka w końcu doczekałaś się swojej córeczki ! Gratuluję :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561689 przez sylwia1986
Kasiu jestem i na szczęście udało mi się zasnąć :) powodzenia na ktg :) na każdą z nas prędzej czy później przyjdzie czas ;)

Natalko gratuluje awansu M :) to bardzo miłe, a dodatkowe pieniądze przy dziecku bardzo się przydadzą ;)

Pliszka laktacja jeszcze się rozkręci :) nie poddawaj się i myśl pozytywnie :kiss:

Madlen co za pani, komentarz lekko nie na miejscu :dry:

Pati a tata już wie o M? że tak się zachowuje, czy oszczędziłaś mu tych wiadomości przez telefon?

Milkaogromne gratulacje, duża Walentynka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561692 przez Paulaaa
Milka gratulacje!!!!!! :kiss: Wreszcie się doczekałaś. :)

Jadzia jestem, jestem. Czytam Was, ale jakoś się nie odzywam, bo dolegliwości zbliżającego się porodu jakoś mnie nie dotyczą. Czekam sobie spokojnie do niedzieli, a w Poniedziałek lub Wtorek będę miała malutką przy sobie. Dzięki, że zapytałaś. :blink:

Miłego Dnia dziewczyny i powodzenia na wizytach. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561693 przez dominia
coś mi się dzisiaj płacze .. :( nie wiem dlaczego .. jak chodzę to wszystko mnie boli na dole, nawet nie tak bardzo krocze jak brzuch :(

Sylwia bardzo Cie bolało w nocy ?

Przyszła mi kołderka i podusia, łącznie z przesyłką zapłaciłam 75 zł i widzę, że opłacało się ją kupić :) materiał jest dobry z atestem wszystko .. a u mnie za takie badziewie chcieli 60 :dry: myślę, że już jestem na finiszu z wyprawką :) teraz tylko czekam na mojego okruszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561700 przez gabilee
madlen ale babsko , naprawde niektorym taktu brak
a stanik kupilam w sklepie


mnie dzis tak biodra bola , ze ryczec mi sie chce wstac nie moge ledwo do lazienki doszlam ;/
podpieralam sie o sciany nie wiem co zrobic juz ;/

milka wielkie gratulacje wkoncu sie doczekalas :kiss:

ciekawe jak dzolka ? yez dostala walentynke ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl