BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #561812 przez dominia
Andzia ja trochę zmienię w swojej diecie i akurat będę miała dla mam karmiących :silly:

Idę do dziadka bo ma mnie powieść pod szpital, później chyba z buta mi zostanie przyjść .. jakieś hmm 4 kilometry :unsure: moje krocze będzie płakać :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561819 przez gabilee
dominia powodzenia na ktg :D
a autobusem nie mozesz wrocic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561826 przez [email protected]
Hej dziewczynki :) dalej czekam na mój skarb,w poniedziałek do gina i może szpital

Milka piękny i duży prezent na walentynki :woohoo: gratuluję :)

Madlen na następny raz powiedz że trojaczki :laugh: nam wszystko wolno,też bym się wściekła

dominia daj spokój 4km :huh: nie wygłupiaj się nawet

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561830 przez xpatiiix3
Dominia no no przyszło prawie wszystko, jeszcze kocyk ręcznik i stanik do karmienia :) No już ojciec na pewno sobie tam obmyśla co tu zrobić i jak pomóc, ale pełen podziwu jest, że sobie jakoś radzę z tym :)

Natalka no no gratuluje dla mężusia :D

Dominia żartujesz sobie chyba, że z buta będziesz wracać, to co u Ciebie autobusy nie kursują czy jak.???

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561840 przez Monia_T
Hej.

Dzięki za miłe słowa. Dziś jest już lepiej, żyję nadzieją, że wszystko mi samo minie :)
Oczywiście wczoraj w aptece okazało się, że lekarz ze szpitala źle wypisał receptę i mogę ją zrealizować ale na 100% :angry: Moja strata, najważniejsze, że zaczęłam brac lek.

Milka gratulacje :kiss:

Pliszka nie poddawaj się z karmieniem. Olus jest cudownym chłopcem, im więcej będzie pił tym lepiej dla niego :) Mam nadzieję, że mleczko Ci się rozbuja :woohoo:

Madlen nie zwracaj uwagi na takie durne teksty :silly: Ja bym babie odpaliła "tak bliźniaki, a pani w którym miesiącu".

Ktoś ma wieści od Dzolki? Ciekawe czy już urodziła?

Powodzenia na wizytach, to już chyba ostatnie się zaczynają...?

Michasia niektóre zakłady pracy robią ksero, nasze niestety chciały oryginały.

Jadzia ale mi smaka narobiłaś mmmmm :silly: Muszę dziś tez takie pyszności wyczarować :blink: A jak Hubi na to co jesz? Jest coś czego nie toleruje? Ja jem w miarę normalnie, bez pikantnego i ciężkostrawnego, póki co nic jej nie zaszkodziło, oby tak dalej :)

Dominia ja też ryczę na filmach, reklamach, reportażach...Wzruszam się i zaraz z oczu jak z konewek leci ;)

Chomiczka teraz doczytałam o zaręczynach. Gratulacje :woohoo: :woohoo: :wooho:

Natalka gratulacje dla męża :lol:

Gabilee, Ola może sny prorocze :blink:

Kasia jeszcze masz trochę czasu do porodu, poczekaj na spadek cukrów.

Iga dziś nerwowa od rana, najchętniej by na cycku wisiała albo na rekach u taty się bujała...Ehh żeby tak niemowlak mógł powiedzieć co mu potrzeba :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561858 przez Katriss
Milka gratulacje :)

Ja też przez ostatnie dni siedze i tylko wymyślam co zrobić do jedzenia a czeo szybko nie zjem :) i zaczełam opychać się krokietami które kocham ;) i też ostatnio zaczełam chudnąć pzez 2 tygodnie schudłam 3 kg. położne ptały się czy przypadkiem nie odchudzam się hehe :S

Szpilki ahhh też ostatnio już o nich marze od połowy ciąży nie miałam ich na nogach a uwielbiam je zwłaszcza że mój mężuś wielki jest a ja niziutka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561894 przez Pliszka
Gabilee, między karmieniami Oluś prawie cały czas śpi :lol: Czasem zdarza mu się obudzić wcześniej niż po 3h, ale rzadko, więc mogę sobie spokojnie odpoczywać :) Poza tym Miś mi bardzo pomaga.
Biorę teraz witaminy i żelazo, mam nadzieję, że wkrótce poczuję się w pełni sił.
Przed chwilką wróciłam z małego spacerku do Rossmana po pieluszki. Miał iść Miś, ale poczułam ogromną ochotę aby wyjść choć na chilkę z domu, bo od prawie 2 tygodni nie miałam kontaktu ze światem. Dobrze mi zrobił ten spacerek, ale wracając miałam już taki przypływ miłości macierzyńskiej i tęsknoty, że musiałam przyspieszyc kroku :laugh: Wróciłam, a w mieszkanku cisza, Miś śpi, Oluś śpi :laugh: Moje kochane chłopaki :)

Milka, gratulacje!!! Tyle się naczekałaś, ale grunt, że maleńka już z Tobą. Czekamy na zdjęcie :)

natalka, przyłączam się do gratulacji :)

I dziękuję wszystkim za słowa pocieszenia odnośnie karmienia piersią :kiss: Mój mały ssaczek ma na szczęście silny odruch ssania :) Powalczymy jeszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561905 przez Marlena1888
hej mamusie!!!!
:)Mój Filipek wczoraj miał taki apetyt nieposkromniony jak nigdy tak jak Twoja Igunia dziś. Akurat moja położna na wizycie o tym mówiła to jest "kryzys karmienia" :D dziś już Filipuś normalnie je :) bo wcześniej nie dość że pół godz przy jednej to i 15min przy drugiej i po godz głodny :huh: :laugh: a ja już zwalczyłam zapalenie, jest oki. Ale wczoraj rano tak mnie sutki bolały że piszczałam z bólu.. i wieczorem M pojechał do apteki po osłonki z aventu kupił, na moje pokiereszowane brodawki...i już jest oki, goją się :silly:
a teraz Filipek nie mógł zasnąć i włączyłam mu piosenki z laptopa których często słuchałam jak był w brzuszku. i ładnie śpi :lol: :lol: a jak piosenka się skończy to się przebudza :huh: :lol:

Milka gratuluję walentynkiii! superrr data, ja tak miałam synka urodzić hehe plany :laugh: :laugh: :laugh:

pozdrawiam gorącooo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561959 przez princess
Hej mamusie. Jestesmy jeszcze w szpitalu. Jutro zdejmuja mi szwy z rany i wychodzimy do domku :) Adas jest zdrowy i kochaniutki. Niewiele placze, i oby tak zostalo. Pokarmu troche juz mam, dla Adasia wystarcza, nie trzeba go dokarmiac. Odruch ssania pojawil sie u niego po dobie. To kto po mnie urodzil? Wstawiam fotke Adasia, jak wroce do domku wrzuce wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561965 przez princess
Hej mamusie. Jestesmy jeszcze w szpitalu. Jutro zdejmuja mi szwy z rany i wychodzimy do domku :) Adas jest zdrowy i kochaniutki. Niewiele placze, i oby tak zostalo. Pokarmu troche juz mam, dla Adasia wystarcza, nie trzeba go dokarmiac. Odruch ssania pojawil sie u niego po dobie. Jak wroce do domku to wrzuce fotki.
To kto po mnie urodzil?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561986 przez andzia_zg
princess fajniutko, że sie odezwałas :-) ucałuj Adasia od forumowych cioć :-) Fajnie, że juz jutro wychodzicie do domu :-) Buziaki dla Was :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562043 przez natalka
Princess myślałam o Tobie dzisiaj, bardzo się cieszę że jutro idziecie do domku i Adaś zdrowy buziaki



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562061 przez Pliszka
Princess, to super, że karmisz i że tak szybciutko wychodzicie :) Jeszcze raz gratuluję!!!! :kiss: :kiss: :kiss: Oby Adaś Wam zdrowo i pięknie rósł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562072 przez natalka

Jedno z ostanich :)



*23.01.2012 ANIOŁEK
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562074 przez Dzolka
Hej :kiss: :laugh: mamy synka 3520 kg 54cm
Ide spac jak sie uda pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl