BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #562185 przez michasia
Dzolka gratulacje:)

Natalka, Sylwia ładne brzusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #562187 przez Satine0
Ależ mnie naszła ochota na spaghetti :D mmmmm...

Martyna To obie we wtorek do szpitala lecimy heh :) nie źle. Ciekawe która pierwsza urodzi ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562204 przez xpatiiix3
Kasiu nie stresuj się na zapas na pewno będzie dobrze :)

Chomiczka no ale jak powiedziała położna, że ok to dobrze :)

Sylwia ładny brzuś taki okrągły :D

Alina no to dobrze miałaś, mogli się zająć wszyscy tylko Tobą i na spokojnie :D hehe też się ciesze, że tata ma w końcu kogoś :) no i tęsknie za nim.. mam nadzieję, że jak najszybciej przyjedzie wnuczka zobaczyć :P fajnie, że malutka już jest pełnoprawnym obywatelem :D

Natalka dokładnie może spaść w każdej chwili Tobie, albo i wcale :)

Martyna no już wszystko gotowe tylko małe zakupy zostały takie jak pampersy, chusteczki, majtki siatkowe i podkłady dla mnie ale to mama już mi kupi jak będę do szpitala szła, więc można powiedzieć, że wszystko dopięte na "przedostatni guzik" :P I w przyszłym tygodniu już będziemy miały maluszki ze sobą :D

Satine a ja w poniedziałek do szpital, ciekawe która szybciej się rozpakuje :D

A ja już wszystko poprasowałam, kurde nawet nie zauważyłam kiedy to minęło, a stałam przez 2.5h przy desce do prasowania bez przerwy.. :P Ale za to mam już wszystko z głowy resztą zajmie się mama z babcia, czyli rozłożeniem i ubraniem łóżeczka, no i tylko butelke i smoczki wygotować i jakieś drobne zakupy gdybym o czymś zapomniała :P jutro tylko pościeram kurze sobie i poodkurzam w pokoju, bo wszystko zrobione już, tak się ciesze, że już mogę tylko czekać na synka :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562205 przez anoda89
Milka Gratuluje córeczki nareszcie się doczekałaś. Piękniejszego prezentu na walentynki nie mogliście dostać :kiss:

Dzolka Gratuluje synak :kiss: :kiss:

Natalka, Sylwia śliczne brzuszki macie cieszcie się nimi bo to ostatnie chwilę :kiss: :kiss:

No i do dziewczyn które wklejały zdjęcia KTG bardzo ładne proste :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562209 przez gabilee
princess jeszcze raz gratulacje

dzolka gratulacje :D walentynka sie udala :)


natalka i sylwia sliczne brzuszki , az tez chyba sobie zrobie jak sie ogarne , bo takie foto z nie ogarnieta mama potem bedzie musial moj synus ogladac :P

satine moze ty bedziesz nastepna :) a powiedz gin nic nie mowil ci o cc w razie w? albo ile masz po terminie czekac? bo sie zameczysz biedulko :kiss:

alinka ja mialam ostatnia miesiaczke 18 kwietnia , potem zaczelismy sie starac o dziecko w majowke :) i po majowce juz nie dostalam okresu , a nie wiadomo kiedy bylo zaplodnienie , a moj gin dmucha na zimne , ale to mi sie podoba :) ze dba o mnie i moja psychike :P

madlen no jak zobaczylam cene to sie bardzo zastanawialam , ale jak przymierzylam taki tanszy boze myslalam , ze umre a jak ten to jak nago :) ja zaplacilam 121 zlotych , ale dostalam rabat :)

natalka mi tez brzuszek tylko troszke opadl , ale chyba nie zawsze musi opasc mocno


kasiu mam nadzieje , ze jednak bedzie dobrze i tak jak pisza dziewczyny musza cie powiadomic o zagrozeniu . a co do malych grzeszkow w diecie , kazdemu sie nalezy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562212 przez Paulaaa
Dzolka gratuluję! :) :)

Satine zapraszam do mnie, dziś na obiad spaghetti :silly: :silly:

Kurde mieliśmy jutro robić przemeblowanie i już wsio szykować a tu wiadomość, że A. musi jutro do pracy iść. :( Normalnie pech. Posprzątam sobie sama, a z przestawieniem mebli poczekam, aż wróci z pracy, bo co innego... Uwielbiam jak ktoś rujnuje moje plany. :dry:

A co z Dominą, bo od południa jakoś jej nie widać na forumie? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562220 przez Martyna
Satine Pati no zobaczymy która pierwsza :) a może w weekend któras już się rozpakuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562233 przez Satine0
Paulaaa To już do Ciebie lecę mniam!! :lol:

Gabilee Mój gin mówił, że to się cesarką może skończyć. Ciotka, która jest oddziałową też mówiła, że najprawdopodobniej cesarka bo ordynator po badaniu coś wspominał, że może być cieżko. I tak pewnie będzie...tak jak u mojej mamy. Cztery cesarki...

Martyna Pati Stawiam na to, że ja z naszej trójki będę na końcu hehe Pierwsza pewnie się rozsypie Patii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562236 przez natalka
Dziekuje dziewczyny za wszystkie komplementy czuje sie dowartosciowana :)
Paulaa ja mam tak przewaznie ze jak cos zaplanuje to nic z tego nie wyjdzie
Gabilee masz racje na staniki nie mozna zalowac kasy musi nam byc wygodnie
Pati to jestes gotowa? Jej jak ci zazdroszcze ale tak pozytywnie:-)
No wlasnie ciekawe co z Dominia?



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #562242 przez andzia_zg
Ciekawe co z dominia... W południe miala KTG... może cos sie u niej zaczęło... macie do niej nr tel?
A jeszcze mówila, że będzie szła po KTG piechota taki kawał...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562257 przez xpatiiix3
Martyna Satine no zobaczymy :D hehe ale możliwe, że w poniedziałek przyjmą, a dopiero we wtorek zaczną działać, a u mnie na razie cisza jest, więc wątpię, że coś przez weekend ruszy, bo tylko biodra bolą mnie, a tak to czasem brzuszek się spina i nic nie boli mnie więcej :P

Natalka no już w pełni gotowa tylko czekać na akcje "poród" :D hehe

No no a gdzie Dominia o 12 miała KTG i do tej pory cisza, a często z kom pisała przecież :P może ją ruszyło w końcu i niedługo będzie witać Igunia :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562278 przez aniajulia2
Hej
Ja juz po wizycie-szybki poród mi chyba raczej nie grozi. Prawie nic od poprzedniej wizyty sie nie zmienilo. Szyjka nadal na 1,5. Usg bylo-Mała wazy 3300. Łożysko III st. dojrzalosci. Jak się nic nie zacznie dziać to 22.02 mam się wstawić na ktg potem w dzien terminu czyli 25.02 tez na ktg i 28.02 rowniez-jesli nadal nic to 01.03 polozyc sie na oddzial i 04.03 pierwsza proba wywolania, ale ma moja ginka nadzieje ze cos wczesniej sie ruszy. Nadzieja jeszcze w mojej poloznej ma przyjsc do mnie 21.02 i mnie "po swojemu" zbadac. Kolezanke jak zbadala o 18-tej to o 2 w nocy urodzila :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562295 przez jadziatopol
aniajulia super,ze na wizycie ok :lol:
milka,dzolka gratuluje walentynek!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Dominia gdzie jestes kochana? :kiss:
Paulaa to juz niedlugo i bedzieszz tulic coreczke :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562305 przez natalka
Aniajulia widze ze plan u Ciebie taki sam jak u mnie tylko podejscie gin odwrotne moja twierdzi ze do 1.03 nie urodze



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #562311 przez aniajulia2
Natalka oj bo ci ginowie to chyba sami do konca nie wiedza co i jak :-)

Nie chcialabym tylko zeby bylo tak jak w pierwszej ciazy-termin na 20.03 a urodzilam po wywolaniu 31.03 cale 11dni w szpitalu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl