BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #562077 przez xpatiiix3
Princess super, że wszystko w porządku :D super, że się odezwałaś, cały czas myślałam, co u Ciebie się dzieje :) tak się ciesze :D jeszcze raz gratuluję.!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ucałuj Adasia od ciotek.! :) :D

Natalka ale fajny brzusio, albo mi się wydaje albo jeszcze dość wysoko jest :P

Dzolka gratuluję.! :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #562084 przez ola85
Andzia - ja teraz jem dużo czekolady, bo jak napisała Sylwia, potem trzaba się będzie ograniczyć. Ja w sumie wcześniej nie mogłam sobie na to pozwolić, bo miałam non stop zaparcia :blink:
Aganobla - w poniedziałek szpital mają też Paula i Pati. Zrobi się ciuchutko na forum... Oby u Was wszystko poszło jak trzeba :)
Princess - ja nie widzę zdjęcia Adasia :( Najważniejsze że oboje czujecie się dobrze :)
Natalka - fajny brzuszek :)
Dzolka - buziaki dla Ciebie i małego :kiss: GRATULACJE :) :) :)

Ciekawe co u Martyny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #562100 przez kasia123m
Milka i Dzolka..gratulacje!!! :laugh: to mamy dwa nowe dzieciaczki":)))

Princess super ze sie odezwalas

Domina przy takich bolach to juz pewnie niewroci z ktg..tylko wroci za 3 dni z malym :)

obiecalam moja fote z ktg to zaraz wklejam...plaska jak druch..hahah...jeden slkurcz...dlugo sie trzymal..nie wiedzialam ze tak sie pisza skurcze..Pytalam lekarki co z moim przyjazdem i mam rzeczyiwscie jechac jak beda co 15 min...bo oni mi musza krew pobrac i na cito robic plytki...powiedziala zebym sie modlila zeby wzrosly do 100tys..nie ma szans..wtedy by mogli w razie czego zwykla cesarke robic..bo ta przy znieczuleniu ogolnym jest zla dla dziecka..bo znieczulenie dostaje sie do jego krwi..bardzo niekorzystna..Teraz to sie musze modlic zeby mnie przez weekend nie wzielo..zero lekarzy itd..Tak ze mna gadala jakby zakladala ze beda jaja na 100% przy porodzie..i to nie pierwszy lekarz...strasza mnie tylko..ja jej mowie ze przeciez moze urodze normalnie i nic nie bedzie..ale mine miala nietega..
momentami tez sie boje..a jeszcze siedzi mi w glowie sen Jadzi ze ktorejsc z nas..ech dobra niewazne..juz sciagam fote z telefonu:)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562120 przez chomiczka
Dzolka gratuluje!!! Odpoczywajcie po przeżyciach :blink:

Ja właśnie wróciłam z KTG, trochę jestem zła bo trafiła mi się jakaś dziwna położna nic mi nie powiedziała tyle tylko że jest ok :dry: :dry:

Nie dostałam wydruku badania więc zdjęcia nie wstawię, ale skurcze były właściwie cały czas, ta linia ani chwilę nie była pozioma, skurcze dochodziły do 60 i 80, nie wiem jak to interpretować. Pytałam tą położną to ona powiedziała że to skurcze spowodowane raczej ruchami dziecka (mały dość mocno kopał:). No w sumie nic się nie dowiedziałam, ale przynajmniej coś tam się dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562129 przez sylwia1986
Princess fajnie że wychodzicie jutro do domku :)

Natalka piękny brzuś :) faktycznie to może być jedno z ostatnich zdjęć, a co też pokażę dzisiejszą focię :lol:

Dzolka gratulację :kiss: :kiss: :kiss: odpoczywaj, jak tylko będziesz miała chwilkę czekamy na jakieś relacje ;)

Olu też pomyślałam przed chwilą o Martynie, jak uzupełniałam dane Dzolki.

Kasiu nie przejmuj się, oni tak mówią, żeby poinformować co i jak, ale wierzę że wszystko się uda, i Ty też musisz w to wierzyć :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #562133 przez andzia_zg
Dzolka gratulacje!!!!!!!!!!!!

Ciekawe jak tam dominia po KTG...

kasia faktycznie coś nie masz skurczów... ale na dniach pewnie coś się ruszy bo termin porodu zbliża się coraz bardziej...

chomiczka jak to nie dostałas wydruku? ale wredna baba z tej położnej... :angry:

Sylwia ale z Ciebie sliczna kobieta :-) ciąża Ci służy :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562139 przez Satine0
Dzolka Gratuluje !! :)

To która następna?? heh

Kasia Jakbym swoje ktg widziała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562140 przez kasia123m
Sylwia slicznie wygldasz:))

Andzia nie spieszy mi sie z tymi skurczami tylko sie zawsze martwie ze mnie w weekend zlapie..bo jak juz rozoczyna sie nowy tydzien to jestem spokojniejsza.NOi tesciowa od 22lutego w szpitalu..jest przerzut na druga piers..ale powiedzieli ze narazie musza sie watroba zajac noi chyba chemia..i nie zdazy zobaczyc Tosi..a pewnie by sie cieszyla..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562143 przez andzia_zg
Kasia moze jednak uda sie jej zobaczyć wnuczke... jeszcze tylko parę dni...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562152 przez Alina2408
dominia fajniutkie zdjecia :0 i jak milutko sie twoj zachowal :)

satine chyba bluzeczka zrobila sie ciut za krotka :)

pati ja rodzilam wtedy jako jedyna wiec mozna bylo powybierac koszule :P

gabilee widzisz jak rosnie na drozdzacha lae kobieto jak to wedlug miesiaczki masz przenoszona ciaze o 3 tyg???

kasia ja mialam zlagodzona i lekkie rozwarcie i momio to pojechalam jak skurcze byly co 5 min nie szybciej takich co 15-20 nie mialam wcale...

andzia nie klocka tylko klocuszka :) slodkiego :):)

aga dokladnie pilnuj ruchow... moze rzeczywisicie nie bedzie zle ...

monia jejku mam nadzije ze tobie jednak nic nie dolega a malenka pewnie juz spokojna nie wiem co bym zrobila w takiej sytuacji...

madlen jezeli lozysko wychodzi cale to nie czyszcza mnie tez nie czyscili skrzepy zeszy same jakas taka koncoweczka...

pati tosuper ze z tata wszystko oki :) i milo ze kogos ma :) oby jak najszybciej cie odwiedzil :):)

banana to szalejesz z zakupami :):)

kasia powodzenia na ktg :)

natalka gratki dla meza :)

dominia cos mi sie zdaje ze to juz :)

pliszka moze jakas herbatka na laktacje :)

madlen co ty sie martwisz mnie lekarka przy porodzie przy badaniu powiedziala ze jestesm potezna ogolnie i tam tez :P:P mile slowa dla kobiety rodzacej....

milka gratuluje ale zes dziecine wielka urodzila :) w koncu jakis bobasek dluzszy od mojej i waga tez odpowiednia :):)

chomiczka a nie mowilam poczekaj tydzieni dopiero zobaczysz efekt :):)

sylwia masz racje ja najbardziej teraz cierpie z braku czekolady tak mi sie marzy kinder bueno ktore mam w szufladzie lub ferrero rocher ktore m mi kupil w nagrode (a moze kare) za porod :):P

andzia wiesz no nie tylko piers i pulpety ale rzeczywiscie trzeba jesc delikatniejsze :)

ahah monia tez czasem mam takie marzenie :):)

princess utul i ucaluj adasia :) jeszcze raz gratuluje i ciesze sie ze dobrze sie czujesz...

dzolka gratulacje wielkie a kiedy urodzilas czekamy na foty..

kasiu musicie sie dowiedziec czy przy takiej chemii jaka dostanie moze sie zblizac do dziecka bo to istotne !!!

my dzis zarejestrowalismy w koncu mala oficjalnie jest juz Nataszą Ewą Dąbek :) no i zlozylam papiery w szkole bo najwyzsza pora ale musialam miec do tego akt urodzenia za tydzien mamy isc po pesel dla malej.... a teraz mala spi a ja mam czas dla was....




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562153 przez Madlen
Gabilee dzięki :kiss:
Rewelacyjny, szkoda, że tyle $$..

Michasia no tragikomedia..

Aganobla zmienię piekarnię ;)

Monia a do PZU i becikowego musiałaś dać oryginały aktu urodzenia?

Dzolka gratulacje :) :) :)

Princess cudowne wieści, cieszę się. :)

Kasia wszystko będzie dobrze, musi. Wow 1 skurcz. Dobre i to.

Chomiczka za to Ty zaszalałaś :)

Natalka ładny brzocholek.

Sylwia ładniusia babeczka z Ciebie, chyba nic nie spuchłaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562157 przez natalka
Dzolka gratulacje!!!
Pati masz racje wysoko jeszcze mam brzuch pocieszam sie tym ze nie wszystkim opada ;)
Sylwia bardzo ladnie wygladasz
Kasia nie martw sie lekarze mowia to wszystko zeby potem nikt im nie zarzuci ze nie wspomnieli o zagrozeniu



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562161 przez sylwia1986
Kasiu może faktycznie tak jak Alinka pisze warto się dopytać czy chociaż przez jakąś szybę będzie mogła zobaczyć maleńką.
Dzięki kochane jesteście :kiss: :lol: fajnie się tak dowartościować na forum ;) :woohoo:
Madlen no ogólnie minimalnie mi poszło, ale M mówi że nawet mi to służy, bo wcześniej taka pociągła na twarzy byłam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562170 przez kasia123m
przy chemii niewolno..zreszta malego dziecka nie wezme do szpitala.wiem ze jak mama miala chemie i wychodzila ze szpitala to chyba po 2-3 dniach przywozilam do niej syna..bo mowily y peielgniarki ze to tez przez skore wylazi potem z niej..i ze dzieci niepowinny przebywac za blisko..napewno nie przyjezdzalismy w ten sam dzien..musze zapytac na forum onkologicznym dokladnie bo niepamietam..
czy WY tez jestescie takie mega zmeczone od kilku dni..trzeci dzien chyba..spalabym teraz chetnie..mega oslabienie...fakt ze wstaje codzienie rano bo to badania to ktg ale zeby az zmeczonym chodzic..ide sie pomeczyc czyms jeszcze pol godziny bo boje sie znow cukru..wiadomo do 120 wszystkie sie mieszcza ale kurde nie wiem czemu wychodza wyzsze dzis,..moze z przemeczenia,,...juz mam dosc tej diety durnej...zjadlam chipsow i mi wybilo 117...przed wczoraj pochlonelam pol princessy i cukier byl 92...bardzo ladny...wiem ze nie powinnam tak sobie pozwalac ale juz rady nie daje..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562171 przez Martyna
Milka gratulacje :) w końcu się doczekałaś. Wracaj szybko do sił po cc

Dzolka gratulacje :) czekamy na relacje i zdjęcia :)

Ola, Sylwia dziekuje za troskę :)
byłam na ktg. Skurczy brak, rozwarcia brak, płyn w normie Afi około 14, wody się nie sączą. Jak nic się nie wydarzy to ze wtorek przyjęcie do szpitala

Sylwia pięknie wyglądasz :)

Natalka gratulacje dla M :) ładny brzusio

Pati super ze porozmawiaś z tata :) dobrze ze już masz prawie wszystko gotowe. Teraz tylko odliczamy i już za chwilę będziemy miały nasze Skarby w ramionach :)

Satine super ze w końcu dobrze spałaś :) leniuchuj w weekend w oczekiwaniu na Marysię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl