BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #564751 przez Madlen
Aganobla śliczny brzuś i Ty śliczna.

Chomiczka co robic, ledwo się kulam, brzuch pobolewa, duszności itp itd
Ciąża jest straszna straszna. Nigdy więcej brrr.
Ósmego dnia od głównego terminu trzeba u mnie się stawić na patologii i się leży tam i czeka...

Michasia tak, włożył mi palucha i jestem szczelna.
"nie widać by w ciągu 10 dni zechciał wyjść" Za tydzień znów wróżenie.

:angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564768 przez Marlena1888
hej mamusie!
widzę że już wszystko przygotowane dla reszty maluszków "_)
Patii śliczne łóżeczko dla Marcelka :) już masz takie skurcze, na porodówkę! :lol:

Aganobla wyglądasz super, brzusio ładniutki :)widzę że dużo nie przytyłaś, szybko wrócisz do formy po porodzie;)

Dominia Igorek jest śliczny! całuski dla niego :*** :kiss:

a u mnie po staremu :silly: Filipek codzień to większy, nabiera fajnych kształtów hehe:)ostatnio miałam znowu zapalenie tej samej piersi :huh: ból okropelny ale dałam radę, jeszcze kapustę włożyłam do stanika profilaktycznie :blush: :woohoo: a co wczoraj miałam dziewczyny, rano karmię Filipka, a on płacze, ja patrze a na osłonkach (bo przez nie karmię )krew :dry: masakra :( takie ranki mi się porobiły na sutku że szok.. mi bepanthen wogóle nie pomógł. za to maltan jest extra! wczoraj wogóle go nie przystawiałam przez cały dzień do niej bo myślę, żeby się zagoiło.. odciągałam laktatorem ale tak kiepsko leciało, coś jakby się zatkało.. ale miałam kryzysowy dzień,, na szczęście dziś nad ranem już poszło i malutki ładnie się z niej najadł..
Dominia nie chcę straszyć ale mówią że sutki bolą do miesiąca :blink: :huh: a co do nakładek silikonowych, nie słuchajcie bzdur że od początku nie można przez nie karmić!
mój Filipek nie łapał mojej brodawki wogóle, przez 1szą dobę dawałam mu mm;/ a na drugi dzień położna dalej pomagała mi przystawiać i nic, i co? pożyczyła mi nakładkę silikonową i jadł ślicznie. i tak już zostało do teraz ;)

Nie pamiętam już które mamusie dziś miały do szpitala, ale za wszystkie 3mam mocno kciuki i czekam na dobre wieści o następnych szybkich porodach i ślicznych maleństwach!!!!:)

pozdrawiam gorąco!!!! miłego dnia kochane:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564770 przez kasia123m
chomiczka super ten wozek..kolory ekstra..i kacik super:) i sie nie martw bo ja mam termin na 28 lutego i nic zaplanowane.jutro jade na ktg i badania usg a poza tym raz w tyg na ktg i cisza..
wogole to niemoglam dojsc do przedszkola..co dwa kroki lapal mnie ten dziwny skurcz w nodze..kupilam magnez zazylam dwa..mialam jechac na IP ale jak jutro rano bede w poradni..to cos dziwnego..no czuje jakby mi zyle przytykalo i noge w biodrrze wykrecalo..jakby mnie jakis paraliz lapal..pfu,,,

Pliszka to zdjecie zarabiste..heheh..moj byl przerazony jak to zobaczyl choc to jego drugie dziecko bedzie..

Aganobla sliczny brzusio i TY tez super wygladasz..

ja dzis mam jakies hustawki nastroju..bylismy zalatwiac papiery do szkoly i M zartowal ze byl u mlodej strudentki i ona mu rzeczywiscie wystawila opinie dobra na forum,i juz nieraz byla gadka na temat tej studentki i mi to nieprzeszkadzalo,zwykle droczenie sie a dzis sie normalnie poryczalam.ze kurde 6 lat sie zajmuje jednym dzieckiem teraz drugie..cala ta ciaze problemy,latam po lekarzach szpitalach co dwa dni..mecze sie,do przedszkola dojsc nie moglam a on mi kurde bedzie o studentce gadal.jeszcze jak doszlam z przedszkola do domu i zobaczylam ze auto stoi pod domem to sie tak wkurzylam.weszlam na gore...rozebralam dziecko..wzielam papiery ciazowe i powiedialam ze sie wyprowadza do ojca.ze mam dosc..ze ja nie jestem kucharka sprzataczka i inkubaror i amm dosc...niech sobie sami radza a ja sobie z Tosia jakos poradze.bo ja tez mam prawo do zycia.Juz wczoraj byla rozmowa bo mowie ze ja chce z sasiadka chodzic na aeroboik wodny raz w tyg i musi byc w domu.moze umawiac jedna pralke mniej ale ja potrzebuje wyjsc..odizolowac sie bo inaczej zwariuje..czy isc z kolezankami na kawe..czy cokolwiek..jak jedno zlecenie zrobi mniej w tyg nic sie nie stanie..bo kasa z tego niezawsze jest..ani to nam niepoprawi ani nie pogorszy styuacji zyciowej wiec chyba mozna tak zrobic.teraz znow sie rozplakalam bo dzwonilam do lekarki zeby mi paski wypisala...noi obiecala wypisac..a teraz mi pielegniarka dzwoni ze znow sie w tym systemie swiece na czerwowno a swiecilam sie na zielono i bede musiala sama jechac bo oswiadczenie trzeba wypelniac..nosz kurde przeciez bylo wszystko dobrze..uwzieli sie na mnie czy co..mowie Wam co chwile bym plakala..juz na nic nie mam sily..nie daje rady..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564813 przez Pliszka
Kasiu, współczuję samopoczucia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564821 przez andzia_zg
kasia nie smuć się... :kiss: to wszystko przez te hormony...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564837 przez michasia
Kasia...biedulka...hormony szaleją, nawet na spacer nie możesz iść się przewietrzyć, bo Cię noga boli...ani na zakupy, to może na allegro sobie posiedź i kup coś dla siebie albo jakiś słodycz na po porodzie:) taki jakiś mniam mniam, taki, który będzie tylko dla Ciebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564839 przez Martyna
Pati ładne pożegnalne zdjęcie brzuszka :) łózeczko Marcelka sliczne :) oby szybko wyszedł :laugh:

a pisałam, że pewnie nie będziesz spać :) dzis ja nie zasnę :lol:

Trzymam kciuki za Ciebie :)

Paulaa juz na pewno tuli Amelkę :) szczęściara :laugh:

Dominia wszystko będzie dobrze z uszkiem Igorks!! cieszę sie, że już w domku dzisiaj będziecie :)

Alina oby to była jutrzejsza data :laugh: nie pogniewam się :) a werandowaliście wcześniej? super, że kikut juz odpadł. Czym pielęgnowałaś?

Katriss przeszły bóle??

Ola nic nie rób póki możesz :) jak bedziesz po terminie i zaczniesz świrować to wtedu codziennie będziesz sprzątać ( jak Ja :lol: ) a teraz leniuchuj

Gabilee ale musiałaś smiesznie wyglądać jak taka babinka :) i przynajmniej masz dzieci dobrze wychowane na osiedlu :)
czekamy na zdjęcia :)

Pliszka na pewno sama też doskonale dasz sobie radę :)

Satine to dzis bezsenna noc?? :laugh: przygotowane masz wszystko? ja juz pierdolca dostaję. Posprzątałam, poprałam, M wróci około 19 a ja nie wiem co mam ze soba zrobić.

A mój suwaczek się zatrzymał ponad tydzień temu

Andzia biedna Ty jesteś z tymi plecami. Dobrze, że z mamą juz lepiej. Ale stres na pewno okropny! współczuję i życzę zdrowia.

Natalka ja też marzę o spaniu na brzuchu :) już niedługo

Banana Dagmarce się nie spieszy :)

Michasia ja biorę i kocyk i rożek, a w rożku połozna podpowiedziała żeby schowac wszytskie rzeczy na poród żeby potem nie szukać , ręcznik też nbiorę swój

Michasia mnie jak ktoś pytał kiedy rodze i teraz czy urodzilam to odpowiadam, że Synek czeka aż śnieg stopnieje :)

Chomiczka piekny kącik :)

Madlen to może Adaś zrobi Ci prezent na Dzień Kobiet?

Aganobla sliczny brzusio :)

Kasia Ty to się nabiegasz! zwolnij dziewczyno i nie denerwuj sie tak. Wierzę, że zrobilo Ci się przykro ale olej to, szkoda zdrowia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564842 przez Madlen
O nieee. wcześniej.., zwariuję do tej pory. Tak mnie nosi, że z tych nerwów rozwaliłabym coś..
Czuję się blee. Nawet nie wiem jak się ułozyć, by pisać na forum.
Nikt nie mówił, ze taki nieprzyjemny jest stan "błogosławiony" pff


M. pojechał mi po piwo Bavaria. Oby pomogło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564847 przez dominia
Istna masakra !!!! Wykarmilabym teraz stado hipopotamow :/ odciagacz w ruch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564855 przez Martyna
Dominia nawał się zaczął?? już w domku?
masz wieści od Pati?

Madlen wytrzymaj jeszcze chwilę!!ja juz 10 dni po terminie, w sobotę miałam "depresję" ale jak sobie pomyslę, że jutro a najpóźniej w środę wycałuje tego mojego kluska to wszytsko mija!!
Pomysl sobie, że juz niedługo będziesz smigała z Adasiem na spacerki, bez brzuch w szpileczkach :)

Niech M Ci od razu skrzynke przywiezie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564862 przez Madlen
dzięki Martyna, marudna jestem. chyba nie mam wyjścia, Ty dałaś radę tyle to i ja dam jeszcze...

po prostu te nerwy jakby takie..niezależne.. i nie pomaga niemożność ułożenia się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564863 przez Satine0
Martyna Całkiem możliwe, że dzisiaj nieprzespana noc będzie :P Ja już popakowana na jutro. Jeszcze trochę i wskoczę do wanny żeby siebie przygotować :D

Ciekawe co u Patiii ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564867 przez Madlen
Satine ale fajniee masz..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564870 przez Satine0
Madlen No fajnie, fajnie...ale w sumie nie potrzebnie sie tak bardzo napalam, że jutro będzie ten dzień :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564871 przez ola85
Aganobla - zdrabna babka z Ciebie :) chyba nie będziesz miała czego zrzucać po ciąży :)
Satine, Martyna - to przed Wami ciężka noc, oby już jutro wszystko się rozwiązało :)
Marlena - ja Cię podziwiam za to karmienie. Moja koleżanka po pierwszym zapaleniu zrezygnowała, podobno boli jak fix
Kasiu - jesteś strasznie dzielna, wszystko na Twojej głowie.
Martyna - z Ciebie to prawdziwa weternaka. Twój Robercik będzie miał chyba kawał charakteru :)
Katarinka - jak dobrze pamiętam to w środę Twoja kolej :blink:
Też myślałam czy u Pati już po?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl