BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565070 przez sylwia1986
Michasia widzę że też zmieniłaś suwaczek :laugh:

DOMI gratulację :kiss: :kiss: :kiss: życzę Wam żeby wyniki okazały się w porządku i żebyście mogły już wracać do domku. A Ty jak się czujesz?

Kilka dni temu mojemu M ktoś na parkingu przerysował auto, mój M stwierdził że nie popuści bo jest tam zainstalowany monitoring. I co się okazało? Że to jego szef zrobił :lol: :laugh: , a że jest teraz na nartach w Austrii więc do poniedziałku M się pewnie będzie głowił jak mu o tym powiedzieć :unsure: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565072 przez Pliszka
Domi, gratuluję córeczki!!! :) Czekamy na zdjęcia małej księżniczki :) Obyście szybko wyszły do domku! A w którym szpitalu rodziłaś? Jak się czujesz po cc?

Pati, ciekawe czy już Marcyś się do Ciebie przytula? Myślami jestem z Tobą :kiss:

Dominia, zazdroszczę takiej ilości pokarmu :) Super :)

Olkowi jeszcze kikutek pępuszkowy nie odpadł, troszkę to trwa.
Trochę mi smutno, że Misiek jutro wraca do pracy :(
Olunio nasz jest taki grzeczniutki :) Każdego dnia bardziej go kocham :)
Koleżanka poleciła mi fajną książkę o wychowaniu dzieci Margot Sunderland "Mądrzy Rodzice", zaczęłam dziś czytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565085 przez jadziatopol
Domi gratulacje kochana!!!!!! :kiss:
Kasia ja karmiac pije mleko hektolitrami! :lol:
Dominia nic sie nie martw...z uszkiem bedzie wszystko dobrze na pewno :lol: ja tez mialam taki nawal pokarmy ale nie odciagalam...Hubert stopniowo coraz wiecej wypijal i samo przeszlo :) laktator zwrocilam do sklepu :lol:
Aganobla bardzo ladnie wygladasz :)
Satine ale rzeczywiscie widac dupke Marysi :lol:
Patii kciuki zacisniete :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565088 przez ola85
Martyna - dasz radę do urodzić, będziemy przeć razem z Tobą :blink:
Domi - GRATULACJE
Gabilee - a jak u Ciebie z tym chodzeniem, lepiej troszkę?
Sylwia - no faktycznie, trochę dziwnie iść z tym do szefa... jak to jakiś konkretny facet to się dogadacie

Miałam nadzieję że Pati i Paula coś dzisiaj napiszą... Ale najważniejsze, żeby dziewczyny spokojnie dochodziły do siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565090 przez gabilee
napisalam do Pati :) teraz czekam na odpowiedz , ale jak dlugo nie bedzie odpisywala to mysle , zepewnie sie cos rozkrecilo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565096 przez gabilee
olu dziekuje za pamiec , ale niestety nic lepiej :/ mam nadzieje , ze po porodzie sie unormuje
teraz czuje nie rozluznienie bioder , ale ze mam jakies takie spiete , jakby zacisniete , smieje sie ze LEos czeka na tatusia az wroci z delegacji , zeby mamusia sama nie jechala do szpitala :P
jest ogolnie slabo , ale trzeba sobie rodzic z tym bolem , bo co mi z tego, ze bede jeczec :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565098 przez Alina2408
dominia zbadaja mu sluch nie denerwuj sie... zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze...

pliszka moj m jak patrzyl jak sie niecackaly polozne w szpitalu to chcial jednej przywali :P:P bo mala tak plakala :)

satine niezla z marysi gimnastyczka :):)

dominia pozdrow pati od nas kurcze a juz myslalam ze bedzie po...

banana ciesze sie ze wizyta wypoadla dobrze...

michasia u nas nic takiego nie trrzeba bylo brac bo to szpitalne dawali...

chomiczka nie dostalas skierowania od lekarza??? nie powiedzial ci kiedy masz isc do szpitala???

aga sliczne zdjecia...

michasia spokojnie ja kiedys wyszlam bez l4 :P dopiero polozna mnie cofnela ale sie ze mnie smiala...

martyna przyzwyczajalismy mala troche wietrzeniem w domku :) nie mamy werandy heheh a co do kikucika to stosujemy tribactic cos podobnego do oceniseptu tylko o wiele tanszego :) raz dziennie tym sobie tez zewnetrzne szwy psikalam zeby lepiej sie goilo...

kasia mleko pije ale w nie za duzych ilosciach...

domi gratulacje dobrze ze sie odezwalas :):)

my spacerek zaliczylismy mala prawie caly czas spokojnie chyba w lekkim szoku :):) pojechalismy sie pochwalic do pracy m i wszyscy byli zachwyceni :):) bylismy jakies 50 min i wrocilismy mala nie zmarzla nosek miala tylko zimny ale reszta buziulki dobrze :):) jutro moze tez wyjdziemy :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565107 przez natalka
DOMI serdeczne gratulacje :)
Sylwia no to nie źle, ciekawe co szef na to
Pliszka sama dasz sobie swietnie rade, a twoj M do domu bedzie leciał jak na skrzydłach :)
Sama nie moge sie doczekac swojej Kluseczki :side:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565114 przez gabilee
lozeczko Leosia :)
jeszcze brakuje imienia nad lozeczkiem i dywanikow oraz jakis kolorowych rzeczy , zeby wesolo sie zrobilo ,
na dniach matka chrzesna ma przyniesc karuzele do lozeczka:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565116 przez gabilee
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565122 przez gabilee
alez moj telefon robi slabe zdjecia a kiedys takie ladne robil ;/
mam nadzieje , ze to nie ujmuje przekazu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565137 przez Pliszka
gabilee, ślicznie :)

kasia, jeśli dziecko nie trawi laktozy to będzie się źle czuło po wszelkiego rodzaju nabiale, nie tylko po mleku. Moja koleżanka ma taki problem i niestety musiała wyeliminować wszystkie mleczne produkty, sery, jogurty, kefiry też. Nas położne uczyły, że trzeba jeść wszystko z wyjątkiem produktów wzdymających typu kapusta, kalafior, brokuły i obserwować dziecko. jeśli się nic nie dzieje, to nie ma powodu aby mama była na jakiejkolwiek diecie i z czegokolwiek (oprócz rzecz jasna alkoholu) rezygnowała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565143 przez Pliszka
Alina, ale fajnie z tym spacerkiem, my jeszcze nie byliśmy, postawiliśmy tylko raz wózeczek koło otwartych drzwi balkonowych na 5 minut. Jakoś mnie póki co ta pogodna zniechęca, ale musimy się wreszcie wybrać na małą rundkę po osiedlu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565158 przez gabilee
pliszka dziekuje:D

moj maly dzis tak wystawia pietke w prawym boku brzuszka , ze az momentami dziwnie boli, ale mimo to jest to takie slodkie :) jakby podawal mi zebym go posmyrala

napisalam do Pati :
hej Pati jak sie czujesz? jak pobyt w szpitalu? dasz nam znac jak urodzisz MArcelka? czekamy z niecierpliwoscia i kazda trzyma za ciebie kciuki ... Gabilee

wiadomosc od Pati:
"ajj okropnie , tak mnie boli, tylko zaciskam zeby, takie skurcze mnie lapia bolesne , a na ktg nic nie pokazalo, bo to niby nie sa te... i jutro najprawdopodobniej wyjma mi to i kroplowa oxy jak nic to nie da, bo powinno samo wypasc no i wody moglyby odejsc to by dobry znak byl ... a ja juz od 13 sie mecze z tym i jest coraz gorzej, ale zaczynam juz odczuwac delikatne parci to moze co to da, zobaczymy , trzymajcie sie lutowczki :) Patiii :) "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565166 przez Madlen
Domi gratulacje ale kruszynka :) :kiss:

Gabilee dzięki, wzajemnie :)
a mi w zupełności wystarczy 1 dzieciątko :)
Ale przepiekny, subtelny pokoik :)

Mamy karmiące pijecie piwo Karmi? Ponoć db wpływa na laktację.(sama nazwa db brzmi ;) ) A położna w szkole rodzenia mówiła, że m. karmieniami można wypić 1 piwo.


Buziaki dla Pati, trzymaj się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl