BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #564872 przez Madlen
lepiej się napalać niż tak trwać bez sensu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564873 przez sylwia1986
Aga pięknie wyglądasz :)

Madlen mi też już powolutku zaczyna się dłużyć. Bavaria da radę ;) też mam ochotę na coś mega niedozwolonego, tylko nie umiem się jeszcze zdecydować na co ;)

Satine, Martyna będzie dobrze, możecie się porządnie wyszykować przed szpitalem, relaksik, depilacja, domowe spa ;)

Dominia mówisz stado hipopotamów :lol: to fajnie że się rozkręciło, może pozamrażaj sobie nadmiar w razie większego głodku Igiego.

Kasiu wcale Ci się nie dziwię nerwów, jak dziewczyny piszą hormony szaleją, Ty tyle na głowie masz, chodzisz gdzieś bez przerwy, należy Ci się troszkę czasu tylko dla siebie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564874 przez natalka
aganobla bardzo ładnie wyglądasz masz taki zgrabny brzuszek :)
Michasia po biszkoptach przyszedł czas na jabłko :blink:
Madlen ja też nie tak wyobrażałam sobie ciąże minie dużo czasu zanim zdecyduję się na następną
Kasia nie smuć się popłacz jeśli to ci przyniesie ulgę :kiss:
Pospałam i od razu mi lepiej :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564877 przez Martyna
Madlen dasz radę!!

Satine ja tez się nastawiam na jutro ostatecznie na środę :)

Ola kawał charakteru :) ja podejrzewam, że to kawał chłopa już jest i zastanawiam się czy dam radę sama Go urodzić bo pewnie ze 4 kg juz waży, jak nie więcej ;)

Bardzo jestem ciekawa co u Pati mam nadzieję, że juz po i sie nie męczyła.

Natalka dobrze, że sen pomógl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564881 przez kasia123m
oj zeby mi tak jutro jakims terminem strzelili...ze jak nieurodze to wtedy i wtedy... :unsure:

hot doga dzis jem na kolacje..cukier bedzie na granicy pewnie ale co tam... :) miesci sie w normie po hotdogu...a narazie czekam na kawcie..jeszcze 20min mierze cukier i juz :laugh: :laugh:

Domina a widzisz jest mleczko...ja sobie spakuje moze do torby te nakladki na sutki...niech tam beda..
mialam dzis meza troche wykorzystac bo jutro i badanie i ktg ale niech sobie idzie do studentki ;) :P nie wiem co mi tak dzis na studentka na nerwy zadzialala...Juz i hotdogi dzis zrobi i fryzjera mam na jutro popoludniu umowic bo jest nagle czas...ale i tak mi to dziala na nerwy...

Domina co jesz normalnego?a jak cukry w domu lepeij?a bialy chleb juz normalnie jesz?bialy ser?

a dziewczyny karmiace pijecie mleko????bo mi kolezanka mowila ze nie wolno..ze tylko przetwory mleczne bo dziecko moze byc na laktoze uczulone...Ja niepamiatem jak w pierwszej ciazy..wiem ze chyba inke pilam na sniadanie z mlekiem ale czy samo mleko nie wiem.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564889 przez andzia_zg
Aua... jakies pół godz temu złapał mnie skurcz w pośladka... nie pomógł ani masaż, ani magnez.... boli jak cholera... boli mnie dokładnie przyczep mięśnia na pośladku... zaraz zniose jajo... :cheer:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564909 przez dominia
Martynka tak nawal taki, ze sciagnelam 60 z jednej piersi a maly z drugiej tak jadl, ze sie mu ulalo ;)

Pati nic nie pisala .. Moze rodzi :)

Kasia cukry dzisiaj piekne :) jem chlebus zwykly :) makaron tez ! I dzisiaj cukry wysmienite :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564912 przez natalka
Ja sobie kupiłam te nakładki sylikonowe (Aventa) bo strasznie się boje popękanych sutków jeśli ma pomóc a nie szkodzi dziecku to uważam, że warto spróbować. Mleko modyfikowane też kupiłam niech stoi w szafce
Dominia jesteście w domku?



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564929 przez Monia_T
Hej

Pati powodzenia! Czekamy z niecierpliwością na Marcelka :laugh:

Aganobla ślicznie wyglądasz :)

Madlen dobry pomysł z tą Bavarią ;)

Kasia takie szaleństwo hormonów i niepokój to tez objaw zbliżającego się porodu.

Dominiacieszę się, że mleko ruszyło :laugh: Jesteście już w domku?

Marlena ja mam Maltan i Bepanthen i ten drugi zdecydowanie bardziej mi pomógł. Poza tym Maltan ma w składzie glukozę. A osłonki próbowałam, ale Igusi nie podobało się picie przez nie i odpuściłam. Karmię bez. Jak mocno włożę otoczkę to nie jest najgorzej, a jak za słabo złapie to boli jak diabli :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564964 przez DOMI
Hej dziewczyny!
Patrycja urodziła się 13.02 przez cc waga 3,47 kg i 52 cm ale nadal jesteśmy w szpitalu bo ma żółtaczkę i dziś kończy naświetlania. Jak jutro wyniki badań będą ok to pójdziemy do domu i wtedy was troszkę poczytam. Pozdrowienia dla wszystkich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564975 przez andzia_zg
DOMI GRATULACJE !!!!!

W końcu się odezwałaś. Czekałyśmy na wieści :-) Oby wyniki jutro były ok i żebyście mogły iść do domu :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564980 przez Monia_T
Domi serdecznie gratuluję :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Alina jak tam spacerek? Werandowaliście wcześniej? Ma na razie nie wychodzimy, a werandowanie to podróż w foteliku do USC i jutrzejsza wizyta u pediatry też autem :silly: Jak będzie ładna pogoda planujemy wyjść na spacerek pod koniec tygodnia :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564990 przez gabilee
chomiczka sliczne łózeczko i wozeczek :) to z chicco?

ja zaraz zrobie foto pokoiku i wrzuce :D

madlen to jeszcze troszke, ale nigdy nie wiadomo , moze uderzy jak grom z jasnego nieba i Adaś zechce sie wykluc :) tego ci zycze kochana :kiss:
a co do ciazy to tez tak uwazam , to zupelnie nie dla mnie!!!! o nieeeeeee.. nieee... nastepne adoptuje :P

aganobla jaki sliczny brzusio , slodki :)

satine ja jutro ide do kosmetyczki zywoplot z nog wywoskowac i bikini i pedicure zrobic :)
i musze zrobic przezroczyste paznokcie u rak , bo mnie ze szpitala wyrzuca :P
fajnie , ze juz na dniach bedziesz miala Marysie :) ciesze sie, bo sie naczekalas kochana :kiss:

michasia to Ania ladnie sie przygotowuje do wyjscia ... moj Leoś to nie zbyt sie pcha przynjamniej jak bylam u lekarza to jak powiedzial , ze moja szyjka jeszcze daleko w kosmosie :P

andzia super , ze mama dobrze zycz jej duzo zdrowka :)

marlenka ty biedna sie nacierpisz z tymi cycochami ... mam nadzieje, ze sie unormuje wszytsko . ale najgorsze chyba jak maly marudzi czlowiek bezradny bo boli ... wspolczuje

co znaczy to werandowanie?

kasiu zycze poprawy samopoczucia :)

martyna jeszcze troszke i ty tez bedziesz miala bobaska swojego na raczkach :)

domi gratulacje . czekalysmy na twoja wiadomosc kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565018 przez kasia123m
DOMi Gratulacje!!!!! :laugh: :lol: :lol:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565024 przez andzia_zg
kasia jak humorek? troszkę lepiej?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl