BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567934 przez jadziatopol
Michasia no niekoniecznie. Ja na poczatku czulam zwykle twardnienie brzucha polaczone z bole w dole ale nie jakims strasznym...takim do wytrzymania. i tak czulam cala noc...az w koncu jak zaczelo mnie spinac to juz bylo pozno bo skurcze byly co 3 minuty a ja bylam jeszcze w domu i rozwarcie na 8 cm! tak wiec czasem to sie rozwija powoli i podstepnie :lol: a czasem bole sa ogromne ale co 10-15 minut i wtedy wiadomo ze to to ale wtedy ma sie czas na prysznic i na dojazd do szpitala. :) To trzymam kciuki,zeby to nie dzis ;) Dopiero jak bedziesz miala autko sprawne :)
Madlen hahah...cale szczescie ,ze nie kazala podpalic :lol: hahahaha tak mowisz,ze czujesz,ze bedzie rekordzista? to w takim ukladzie zycze ci kochana cc :lol: :kiss:
Marlena ja tez tak mam....ostatnio od 8 rano do 13-tej jadlby co 20-30 minut przy tym sie szarpie i prezy i denerwuje.Poje sobie 10-15 minut....zasnie mi na rekach i jak go wsadzam do lozeczka to jest to samo co u ciebie-budzi sie i jest glodny ;) A od 13-tej znowu wraca do rytmu 3 godzinnego...nie wiem dlaczego tak jest. Czytam o tym w necie i przyczyn moze byc wiele...cale szczescie ze od 13-tej jest juz ok...no i ze w nocy mozemy spac :) ciekawe co inne dziewczyny powiedza? czy tez tak maja?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567952 przez dominia
Pomalutku wygrywam walke z cycolinami :lol:
Milego dnia kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567957 przez kasia123m
Sluchajcie Ola urodzila :laugh: :laugh: po 22 godzinach boli krzyzowych z 2godzinna przerwa.wspolczuje jej goraco.ja krzyzowych mialam kilka godz....koszmar.ale malutka juz jest 57cm i 3680.mysleli ze jest mniejsza ze bedzie miec 3400.ale tyle godzin....i nie cieli?tak czy siak mamy kolejnego dzidziusia...mama byla dzielna i dala rade...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567993 przez dominia
O matko Ola zaslugujesz na medal ! Dobrze, ze malutka juz z Toba :* teraz dochodz do siebie :) gratuluje corci :*:* buziaczki od forumowej cioci :*
No wlasnie .. 22 godziny ? Naturalnie ? Nie za dlugo ? podziwiam Olke bardzo ! :)

Ja sie chyba oczyszczam po 5 dniach nie robienia grubszej sprawy :) wczoraj dwa razy mnie przycisnelo dzisiaj ledwo wstalam i juz :blush: a balam sie jak pomyslalam, ze trzeba bedzie w koncu sie wyproznic ;) nie bylo tak zle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567996 przez sylwia1986
Dzień dobry
Też dostałam wiadomość od Oli o 0.23 ze zdjęciem (zaraz dodam ;) ) że urodziła Lidię 57cm i 3750g.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568001 przez natalka
Gratulacje dla wszystkich nowych mamus, buziaczki dla maluszkow
Noc nawet przezspana byly trzy skorcze... w lydkach niestety
Milego dnia



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568033 przez Monia_T
Hej

Ja dziś niewyspana :(
Iga obudziła się na karmienie o 23 później o 2, a następnie co półtorej godziny :dry: Przysysała się na kilka minut, natychmiast zasypiała twardym snem odkładałam ją i po półtorej godziny znowu głodna...masakra. Te krótkie drzemki mnie wykończyły...

A teraz leży księżniczka obok mnie patrzy tymi wielkimi oczkami i jak tu pamiętać, że przez tą cudną istotkę jestem taka zmęczona ?

Gratuluje kolejnym mamusiom :kiss: :kiss: :kiss: Już tracę rachubę kto i kiedy, ale chyba niewiele z nas zostało w dwupaczkach?

Gabilee tekst, że to już drugie rewelacja :woohoo: :woohoo: :woohoo: Szkoda, że nie słyszałam go wcześniej, jak sama otrzymywałam takie inteligentne pytania :lol:

Madlen a mi się wydaje, że Twój Adaś wcale nie musi byc taki duży.

Co do wagi po porodzie, ja jestem 2 i pół tygodnia po i mam 12 kg w dół, czyli już 4 kg mniej niż przed ciążą. Ale ponieważ zaczynałam z lekkim balastem chętnie jeszcze zgubię :)
Nie mam specjalnie apetytu, jedyne co mi smakuje to zwykłe herbatniki, a to chyba przez diete cukrzycową ;) Ale zmuszam się do jedzenia serków homo, ze względu na wapń i normalnego jedzenia :)

Spadam, zajrzę później.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568071 przez chomiczka
Cześć mamusie,

Ja dziś całą noc nie spałam, dość mocno bolał mnie brzuch i plecy tak jak na okres, właściwie boli do teraz. Tak jakbym zaraz okres miała dostać. Oprócz tego coś raz na rok zakuje albo zaboli i tyle. Czekam czy jakieś skurcze się nie przyplączą i tak od 1 w nocy. Na razie tylko ten tępy ból i nic więcej.

michasia no ja mam ten sam problem co Ty. Też się boję że nie rozpoznam że to już. A nie mam natury osoby którą coś zaboli i od razu leci do lekarza, wręcz przeciwnie. Na dodatek muszę być odpowiednio wcześniej przed porodem żeby zdążyć dostać ten antybiotyk na paciorkowca. Ostatnio też ciągle o tym myślę. I nie jest koniecznie tak że będziesz się zwijać z bólu. Każda kobieta przechodzi to inaczej. Niektóre umierają z bólu a inne nie. Moja mama np. troje dzieci urodziła bardzo szybko a bolało dopiero przy tych bólach partych jak już dzidziuś wyłaził. No ale tak czy siak w większości przypadków to chyba jednak napieprza porządnie i nie warto się tym chyba martwić na zapas. Zresztą mamy też kobiecą intuicję, więc liczę że mnie nie zawiedzie tym razem ;)
Też się boję tej wagi i widzę że różnie to bywa, więc trzeba mieć nadzieje że schudniemy szybko i jeszcze więcej niż przybrałyśmy :laugh:

Ola gratulację kochana, śliczna niunia :) za te 22h to podziwiam Cię że dałaś radę. Kobieta to jednak silne stworzenie, ale myślę że warto było pocierpieć :kiss:

Monia
już -12kg?? lejesz miód na me uszy!! też tak chcę :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568073 przez andzia_zg
Ola gratuluję !!!!!!!!!!!!

kasia moze zacznie się u Ciebie coś rozkręcać?

Ja o dziwo przespałam całą noc... druga noc z rzędu spałam... aż jestemw szoku, bo tak ostatnio mialam na początku ciąży... w dzień mnie kłuje pipka, młody szaleje aż za bardzo i chodzę jak pokraka a dwie noce spałąm jak dziecko...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568080 przez dominia
Ale ulga ! Ten nawal mi przechodzi :) normalnie zaczynam sie cieszyc jak dziecko z tego powodu :) jeszcze malusio moj jak sciagnie z cyca to euforia :) ale super jeju :) mimo tej masakry przez dwa dni, warto pocierpiec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568093 przez kasia123m
a ja dzis czuje sie swietnie...jak zasnelam o 23...zaraz po insulince tak spalam do 5 rano i wtedy dopiero zaliczylam kibelek...mocnym snem...rano cukier 73...po sniadaniu 92...teraz zjadlam drugie i glodna jestem jak diabli...zazylam magnez i potas i raz mi biodro wykrecilo od rana wiec zle nie jest..

Domina ja CI wysle moj numer na priv bo moj numer ma OLa i martyna a one obie w szpitalu a jakby cos to nie bede miala jak sie pochwalic...:P



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568094 przez bananamana
Ola Katarinka GRATULACJE :)

Jejku ale to teraz idzie jedna po drugiej :) Ja tez juz chcem hehe ale niestety cisza na horyzoncie no wiec nadal czekamy.

Madlen Gabilee mi tez siara nie leci nawet jak naciskam ale tak jak Madlen mam taki bialy nalot

No nic kupilam sobie paczki na poprawe humoru zaraz zrobie kawe i bede wcinac :)

Dominia fajnie ze ten nawal ci przechodzi teraz juz bedzie coraz lepiej :)

Chomiczka moze Tobie sie teraz rozkreca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568103 przez chomiczka
bananamana bardzo bym chciała, ale póki co to tylko ciągły ból, miałam takie nawet miesiąc temu, więc nie liczę na cud. Ale zawsze coś się dzieje więc nadzieja jakaś jest :laugh:

W ogóle jak patrze na ta tabelkę to ona się tak kurczy bardzo szybko i widać wyraźnie że została nas już tylko garstka nierozpakowanych i widać jak to szybko się toczy. Co dzień kogoś trafia, jak myślę że przyjdzie i kolej na mnie i to lada chwila to aż ciarki mnie przechodzą :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568117 przez Marlena1888
gratulacje Ola!!!!!! Piękna córcia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568128 przez dominia
Kasia pewnie wysylaj :) mysle, ze niedlugo Cie wezmie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl