BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #566782 przez dominia
Ola to w kazdej chwili moze sie zaczac pelna akcja :) bol taki bedzie .. Ja jak mialam tak w nocy to za 24 godziny Igor lezal na moich piersiach :)
Sylwia moj M tez tak mowil do brzuszka :D bo mu sie do pracy isc nie chcialo :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566787 przez honka_18
Jadzia- nie przejmuj się głupim gadaniem teściowej, ja cukrzycy nie miała i jadłam wszystko co popadnie a Adaś też miał niską wagą urodzeniową więc twierdzę że dieta w ciąży nie ma z tym nic wspólnego. Tylko czekać aż Hubcio przegoni pozostałe inne dzieciaczki, bo jak zdarza mu się jeść co 2 godz to pewnie rośnie jak na drożdżach :woohoo:

Ola - trzymam kciuki szybki i lekki poród i oczywiście wspieram duchowo w bólu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566810 przez Madlen
Katriss gratulacje :kiss:


Jadzia nie przejmuj się babsztylem, chce być potrzebna ale jej nie wychodzi hehe. Może sobie poględzić a Ty ją wyłączaj jakby co :P

Kasiu na szczęście Ci przeszło :) Biedna, myslałam o Tobie. Ciągle cos się nowego rysuje. Co za czas..


Martynka trzymamy kciuki :kiss:

Ola że też ucichły te skurcze. A pewnie wolałabyś by się rozkręciły..



Ja dostałam nagrodę za ostatnią noc i się wyspałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566811 przez gabilee
katriss gratulacje :)

honka to super , ze zdrowo rosnie :) jeszcze troszke i tez zrzucisz zbedne kg :) jeszcze jak duzo spacerujesz , i do tego odpowiednmia dieta i bedzie dobrze :)

olu to aby to juz byl porod kochana na dniach :)

dzolka trzymam kciuki za dobre wyniki :)

jadzia nie zwracaj uwagi kochana na gadanie tesciowej , zawsze mozesz zamknac kompa i powiedziec , ze przerwalo polaczenie :P

natalka sylwia tez dolacze chyba do was i bede do wiosny chodzic z tym brzuchem ;/

ja mialam noc okropna te biodra doprowadzaja mnie do szalu !!! nie moge sie przekrecic na drugi bok, wstac siusiu , boje sie , ze sie przewroce zanim stane na nogi ;/
ryczec mi sie chce...
i na pt mam termin i zadnych zwiastunow nie widac :( ani skorczy ani czop nie odszedl nawet brzuch nie boli ...
dziewczyny jestem zalamana , mam mega slaby dzien... czuje sie brzydka , gruba , i bola kosci wszystkie nawet od palcow jak spie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566813 przez andzia_zg
Cześć :-)

Melduję się w dwupaku.

Katriss gratulacje !!!!!!

honka to chyba dobrze, że sunuś tak fajnie przybiera na wadze :lol:

kasia ja tez mam problemy z biodrami. Jak chwilkę dłużej leze na jednym boku to łapie mnie skurcz biodra

dominia jak dzis cycuszki?

U mnie noc spokojna. wieczorem juz mi przestało cieknąć wiec to był chyba ten płyn, który jest między pecherzem płodowym a szyjka macicy co mówiła gina i ze jest go ok pol szklanki. to by sie zgadzalo. Pierwszy raz od dawna normalnie w nocy spalam (oprocz przeerw na siusiu i na przewracanie sie na drugi bok)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566817 przez Monia_T
Dzień dobry :)

Jadzia nie zamartwiaj się :) Z Hubciem wszystko na pewno jest w porządku. To USG główki to może w moim szpitalu tacy nadgorliwi, że wszystkim cukrzycowym dzieciom robią. A co do karmienia, przy piersi nie ma reguły, jest żądanie...Iga czasami je po prawie 4 godzinach, a innym razem zachce jej się po 2 godzinach...no i co zrobić, ja karmie wtedy kiedy ona chce, a nie książkowo co 3 godziny. I nie zamartwiam się, że mam małowartościowy pokarm, u Ciebie tez na pewno wszystko jest ok. Poczekajmy jak maluchy będą miały 2-3 miesiące, wtedy będzie już luzik.
Zresztą czytałam, że jeśli maluch przybiera na wadze to nie ma czegoś takiego jak małowartościowy pokarm, po prostu noworodek lubi sobie czasem possać dla samego ssania, a babcie to tłumaczą kiepskim pokarmem. Bzdura.
Macie jeszcze kikucik od pępka? A co zalecają w Stanach?
A teściową zawsze możesz wyłączyć :silly: Tyle zakłóceń na skype :blink:

Katriss gratuluję :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dominia jak tam cycuchy? Dobrze, że odciągasz,a ale raz na jakis czas dawaj też małemu cyca possać.

Kasia skurcz biodra? Może zadzwoń i zapytaj, bo to trochę nietypowe...

Iga dzis ładnie spała, budziła się na cycka ssała kilka minut i znowu zapadała w głęboki sen :)
Mąż dziś wrócił do pracy, a rano przed wyjściem dosłownie nie mógł sie od małej oderwać :) Akurat obudziła się jak się zbierał, to ją nosił, przytulał, przeciągał moment odłożenia do łóżeczka...jestem w szoku, że tak się nią zajmuje, bo przy pierwszej córce nie był aż tak zaangażowanym tatą :blink: Może to wiek, albo doświadczenie, nie wiem. W każdym razie podoba mi się to :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566820 przez dominia
Andzia niezle :) bola ale juz jakos daje sobie z nimi rade, troche odciagam, troche dostawiam malego i masuje miejsca, ktore bola ;) mam nadzieje, ze niedlugo nawal sie uspokoi :)
Mysle, ze jeszcze kilka dni u Ciebie :) nie widze donoszenia do marca :) a mialas usg Wojtka ? :)

Monia dostawiam Go :) jak na ten moment nie jest zle :) maly mi jadl dzisiaj duzo w nocy i czesto ale spal pozniej ladnie :) nie da sie nie dawac jak placze albo szuka, jak chce jesc to daje a nie czekam zeby te 3 h byly .. :) super, ze Maz tak sie zajmuje :) moj M tez zakochany po uszy i tez sie zajmuje, przebiera, caluje, nosi, przytula :) piekne to jest jak najblizsza osoba daje nam chwile oddechu i tyle wsparcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566829 przez Madlen
Gabilee to czujemy się podobnie. Ale pomyśl za miesiąc będzie całkiem inaczej :)
I słoneczko będzie świecić. A nawet dwa :)

Andzia dziwne z tym płynem, gdyby mi coś poleciało to bym pewnie jechała na IP, bo bym myślała, że to wody płodowe. Nie wiedziałam, ze je się różnicuje.


Monia ale fajny tata z Twojego M. Oby mój tez tak miał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566840 przez andzia_zg
dominia napisał:

Andzia niezle :) bola ale juz jakos daje sobie z nimi rade, troche odciagam, troche dostawiam malego i masuje miejsca, ktore bola ;) mam nadzieje, ze niedlugo nawal sie uspokoi :)
Mysle, ze jeszcze kilka dni u Ciebie :) nie widze donoszenia do marca :) a mialas usg Wojtka ? :)


Miałam usg, bo trzeba było zważyć małego. Ale niestety jest już tak mocno wciśnięty w kanał rodny, że nie było szans zmierzyć główki, bo komputer łapał ja po skosie i pomiar wagi przez to był mocno zawyżony bo wychodziło 4100g. Gina mówiła, że na bank tyle nie ma i stawia na 3700g
Do tego powiedziała, że mam za sobą tak jakby część etapu porodu, bo mały jest już dokładnie ułożony jak do wyjścia i maksymalnie wciśnięty w kanał rodny a wiele osób ten etap ma dopiero na porodówce.
Niby następna wizyte mam za tydzien ale mówiła, że raczej jej nie doczekam.Gdybym jednak doczekała to trzeba bedzie decydowac co robimy dalej.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566843 przez andzia_zg
Madlen ja tez nie wiedziałam co mam robić. Zawołałam męża do łazienki i powiedzialam mu, że teraz nie wiem co robić... czy jechac od razu na IP czy jeszcze na wizytę. Gdyby nie to, że mialam ta wizyte to od razu bym jechala do szpitala, ale mąż powiedzial, że zapakuje do bagaznika torby, pojedziemy na wizyte i najwyzej jak ona zadecyduje ze szpital to od razu mnie zawiezie na IP

Gabilee aj tez sie zawssze w nocy boje bo najgorszy jest moment wstania z lozka... wszystko tak boli, że nie mozna zrobic kroku, a przewrócic sie z boku na bok tez graniczy z cudem.

I widzisz... ja tez nie mam skurczy... bola mnie biodra i kregosłup a od kilku dni rozsadza mi pachwiny... skurczy brak... czopu tez...
A tu nagle wczoraj cos ze mnie pocieklo... a dzis juz spokoj... tylko te mega bolace pachwiny i biodra...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566845 przez dominia
Andzia dobrze Ci mowila :) moj glowe tez mial tak nisko, ze gin sobie po niej smyral jak mnie badal :) trzymam kciuki za tak krotki porod jaki ja mialam :) usg w dniu porodu pokazywalo nam 3600 :) a Igi urodzil sie 3200 :) nic sie nie martw bedzie dobrze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566849 przez gabilee
madlen mam nadzieje, ze bedzie tak jak mowisz :) bo jak narazie to ciaza tak jak ciebie zaczyna doprowadzac mnie do szalu !! ty masz chociaz jakies bole brzucha a ja czuje , ze z 2 tyg po terminie bede miala malego ...

andzia to mze u mnie tez sie rozkreci tylko z takimi objawami , a opadl ci brzuszek mocno?
bo mi tak sobie na 3 palce.. moze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566852 przez gabilee
dziewczyny a jak szybko i dlugo trzeba po tych schodach chodzic? moze sprobuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566861 przez aniajulia2
Hej dziewczyny

Ja tylko na chwilke póki Mała śpi. Zdam szybką relacje a nadrobie was jak będę w domku.
A więc z niedzieli na poniedziałek meczyly mnie w nocy skurcze przepowiadajace co 15 min - średniego bolu no i oodszedł mi czop. W poniedziałek w ciągu dnia też były skurcze ale rzadziej. Za to w nocy z pon na wt były już co 8 min. Do szpitala przyjechalismy o 4 rano z rozwarcie 4 cm, ale szyjka twarda. Moja polozna się za mnie wzięła i tak o 7:35 ur się Igunia. Co do bolu to powiem tylko tak- a już nigdy więcej.
Iga ogólnie jest cudowna ale daje popalic. Dużo płacze i chce cały czas przy cycu. Dostała 10 punktów i jest zdrowa.

Gratulacje dla kolejnych m am i trzymam kciuki za przyszłe porody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566869 przez andzia_zg
Gabilee brzuch mi praktycznie wcale nie opadł... no może minimalnie, bo po swetrze widzę, że troche sie inaczej układa, ale jak stoje przed lustrem to tego nie widac.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl