BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #567703 przez dominia
pisałam do Patii co tam u Nich bo nie wytrzymałam :silly:
bardzo dobrze się czuje tylko malutki coś marudzi bo w szpitalu gorąco strasznie, od cyca nie odchodzi, Pati pokarmu ma pełno i nie brakuje go wcale, boi się, że jak się jej rozkręci laktacja to jutro jej cycki rozerwie :silly:
I jak będzie wszystko ok to jutro idą do domku :) prawie nie krwawi śmiga w normalnych podpaskach, krocze jej wcale nie boli :) jak jutro wyjda to nam opowie swój 25 mminutowy poród :) pozdrawia Nas wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567721 przez [email protected]
Katarinka gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567728 przez Satine0
Czesc dziewczyny.
Ja nie dawno wstalam pierwszy raz od cc. Tragedia jak dla mnie.
Przeplakalam cale mycie. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.
Z Marysi to nie zly spioch. Przesypia prawie caly dzien :)
Pokarm cale szczescie mam tak wiec jest ok jezeli chodzi o cyce.

Gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamom :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567747 przez gabilee
alinka biedna masz tez z tymi cycuchami ;/ mam nadzieje, ze szybko ci sie zagoja :)

dominia jak u ciebie ? lepiej juz z piersiami? troszke sie unormowalo?

kasiu tez mam taki skurcz w biodrze . uczucie wykrecania i cholera wie co jeszcze , ledwo chodze , a jak zle postawie noge to moge sie wywrocic... mam nadzieje , ze szybko ci przejdzie :kiss:

martynka gratulacje :)

pati jutro wyjdzie ze szpitala jak u malego nie wyjdzie zoltaczka , sieda normalnie nic ja nie boli i nie rwie :) malego Marcelka mozecie na fb u jej mamy zobaczyc 2 fotki wrzucila , ale jak jutro wyjdzie to na forum tez wrzuci :)
kazala pogratulowac swiezo upieczonym mamusiom :)

a ja odebralam wynik na paciorkowaca i ufff chociaz to mnie ominelo :)

natalka jak masz podly humor to jak bd miala ochote sie wygadac to sluzymy :kiss:
ja mam dzis podobnie ...

coralowa gratuluje:) a jak sobie radzisz? masz fotki maluszka ?

pliszka a doszedl ten staniczek do ciebie? jestes zadowolona?
a brzuszek napewno szybko ci zniknie pamietaj , ze jestes po cc i to musi chwilke potrwac kochana :kiss:

chomiczka ja tez kupilam tantum rosa :)

madlen aby sprawdzic czy co ci sie tam produkuje musi zlapac na sutka i 2 palcemi wyczujesz tam zgrubienie i jak nacisniesz poleci ci przezroczysta siara , ja bylam ciekawa czy mam i tak sprawdzilam , ale tylko raz wiecej tam nie majstrowalam , zeby sobie diabelstwa nie narobic , wiec nie martw sie mi samoistnie tez siara nie wycieka.
a co do cierpienia podczas karmienia to mam to samo zdanie jak bedzie bolec albo nie bedzie pokarmu na tyle by maly sie dojadal to tez nie bede sie katowala na sile , bo nie i juz :)
a co do M. to teraz kazda z nas potrzebuje swojego faceta jak nigdy dotad wiec wiem co czujesz Madlen , no ale my musimy byc silne i damy sobie na pewno rade kochana :kiss:

M. podsunąl mi pomysl co mowic jak ktos zapyta : "jeszcze sie kulasz?" to mam odpowiadac , ze to juz drugie :P alez sie usmialam jak tak dzis odpowiedzialam to az ta osobe zamurowalo :P

katarinka ogromne gratulacje kochana :kiss:

dziewczyny , ktore mialyscie cc jak to wszystko wyglada przygotowanie do zabiegu i pozniej po ? dlugo sie lezy jak dlugo trzyma znieczulenie ? ile nie mozna wstawac ?
bo wciaz sie zastanawiam czy bd mi cc robic, co wymysla z tym moim okresem ... bo mam tak rozbiezne terminy , ze hoho..

princess nie martw sie karmieniem po to jest mm , aby w razie w podac , jak pokarm sie nie rozkreci, a to zadna ujma nie jest kochana :kiss: przeciez najwazniejsze jest dla ciebie zdrowko Adasia i jego szczescie a nie opinia innych.

dominia tez napisalam do Pati , ale wlasnie dopiero znalazlam czas zeby wam napisac :D

satine , a czemu przeplakalas? rana az tak boli ? a twoja corcia przesliczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567795 przez jadziatopol
hej laseczki te bez brzuszkow i te z brzuszkami :lol:
Martyna,Coralowa,Katarinka gratulacje kochane :kiss:
Dominia super ze z cycuchami juz lepiej :lol: a co do znieczulenia to tez nie jestem przekonana...za duzo sie naczytalam i nasluchalam niefajnych rzeczy ;)
Kasia zycze ci kochana,zeby ci ten bol przeszedl jak najszybciej i zebys nie doczekala przyszlego tygodnia w dwupaku :)
Madlen nie urodzisz 5 kg dziecka :lol: spokojnie. Widzisz jak te usg przeklamuja. Ile dziewczyn mialo miec wieksze dzieci a maja o 500g mniejsze (w tym ja tez) a co do karmienia to sama zobaczysz. Najgorzej jak ktos wywiera presje to wtedy wszystkiego sie odechciewa i moze sie pojawic blokada i mleka nie bedzie. Sama zobaczysz jak to bedzie...nie planuj nic. :) a siary ja tez nie mialam ;)
Monia kikutka nie mamy od 5 doby bo na pierwszej wizycie doktor urwal.Dal nam masc z antybiotykiem i mielismy smarowac. I wszystko sie ladnie zagoilo. No ale tesciowa stare metody nam chciala sprzedac...ze spirytusem, denaturatem i takie tam. Ja wole sluchac jednej osoby i ta osoba bedzie lekarz,ktoremu ufam. Dzieki Monia za pocieszenie z tym usg ...moze faktycznie to zalezy od szpitala.
Princess oj...wspolczuje tych krwawiacych sutkow. to musi strasznie bolec ;) Adas sliczniutki :)
Satine co to? dlaczego placzesz? bol po cc czy baby blues? Marysienka taka slodziutka :lol: :kiss:
Pliszka ja tez kocham swojego okruszka i swiata poza nim nie widze...chociaz juz nie jest taki okruszek bo chyba duzo przybral juz na wadze :) Olus pewnie tez nadgoni szybko :) a z ta kolejka to niezle ;) ja to na pewno wygladam nadal jakbym byla w 4 miesiacu ;) dlatego jeszcze sie nie ruszam do ludzi :blink:

Dzieki dziewczyny :) umiecie pocieszyc i poprawic humor jak zawsze :lol: to jest ten luksuks ,ze moge sobie wylaczyc komputer i bye bye tesciowa :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567797 przez dominia
Ojej Princess widzisz dziekuje, ze mi napisalas o tym sluchu, wlasnie baba mi powiedziala, ze lewe ucho nie jest zbadane nie mowila ani razu, ze jest gluchy .. Ja oczywiscie w placz bo juz jakies czarne scenariusze przed oczami mi sie pisaly ;) 1 marca mamy wizte w poradni mam wielka nadzieje, ze bedzie juz wtedy wszystko ok :) bardzo Ci dziekuje !!! :kiss:

Gabilee chyba sie nie unormowalo :/ bola jak fiks caly dzien sie nimi bawie zeby sie nic nie stalo .. Oby niedlugo troszke.usmiezylo bo masakra ..

Stanelam na wadze .. Raz .. Drugi .. Nie jest tak zle .. -2 kilo z wagi, ktora mialam przed ciaza czyli w sumie -7 calosc ;)

Jadzia dobrze, ze jestes juz mialam pisac gdzie jestes :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567807 przez gabilee
dominia kurcze wspolczuje , ale widze , ze jestes dzielna i walczysz :) Iguś moze byc dumny z takiej mamusi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567810 przez gabilee
dominia zazdroszcze ci twojej figury po ciazy kochana :) naprawde . ciekawe jak ja bede wygladac ......!!!???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567832 przez dominia
Gabilee napewno dojdziesz do formy sprzed ciazy :) baa nawet lepszej ! :)
Zawzielam sie z tymi cyckami bo wiem, ze jezeli pokarm mam dobry to Iguniowi to wyjdzie na najlepsze :) mi pewnie tez :) a 42 zl moj M wczoraj zaplacil za mleko modyfikowane a to niemalo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567834 przez kasia123m
DZIEWCZYNY LEZE I NARAZIE NIE JEST ZLE..OPROCZ BOLU BRZUCHA JAK PRZY MOCNEJ MIESIACZCE TO BIODRO CHWILOWO CISZA...o sorki capslock...a jak zaczelo mnie brac kolo 19 to dalam nogi do gory i tak lezalam z pol godziny...a teraz juz zazylam ten magnez z potasem...tylko czekam az mloda sie rozbryka bo narazie cisza..kolo 19 zaczela skskac i odrazu mi biodrem wykrecalo..

Jadzia moze byc byle nie sobote albo w niedziele...bo jednak troche lekarzy ma byc przy mnie wiec lepeij zeby ichniebrakowalo w szpitalu:)Sasiadka mi mowi ze po pon mam rodzic bo jakas dostawa na ciuchach w pon hehhe...ta to ma fiola...

czekam sobie na najwieksza przyjemnosc dnia..biala bula z serem i szklanka mleka ale to dopiero za godzinke...

ciekawe jak Ola

Domina na mnie musicie najezdzac jak bede miala kryzys...zebym dala rade...bo ja wiem jak duxzze mialam problemy wtedy i boje sie ze teraz zaszybko sie poddam...a chce cchoc sprobowwac powalczyc...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567873 przez gabilee
dominia to rzeczywiscie drogie , ale moze sa jakies tansze odpowiedniki moja bratowa placi 22 zl w biedronce , ale nie znam sie na tym mleku , bo jeszcze sie nie zaglebialam ...
ale rzeczywiscie jak masz mleko w cpiersiach i to duzo to warto powalczyc :)

kasia napewno dasz rade , jak sie bedziesz poddawac to wal smialo a my cie podniesimy na duchu :)
a te bole to moze juz cos sie rozkreca? fajnie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567888 przez kasia123m
gabille predzeej to wzdecia jakies albo ruszajaca sie mloda..leze na boku bo boje sie ze inaczej skurcze biodra mnie zlapia i moze stad ten bol brzucha..jakos nie czuje zebymdzis miala jechac rodzic..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567916 przez michasia
Katarinka gratulacje.

Gabilee ja też się boje o gubienie kg, moja mama przytyła z bratem 18kg, ze mną 16, niby nie tak dużo, ale później po porodach strasznie tyła i jej zostało. Czytałam na jakimś forum o gubieniu wagi i dużo dziewczyn pisało, że część zgubiły, ale coś tam zostało i ciężko to zgubić. Bardzo liczę na to, że tak jak niektóre dziewczyny u nas - tydzień po porodzie będzie z 10kg mniej...

Kurcze...nastawiłam się na poród 4 marca, tak jakoś. Dziś jest mój termin z OM. Moja mama miała brata na 20.02, a urodziła 4.03.
A od wczoraj jakoś tak mi się wydaje, że jednak urodzę wcześniej...i boje się trochę czy rozpoznam, że czas jechać...Kuzyn mechanik dalej po auto nie przyszedł i jakby co, to jak mama będzie w pracy lub na studiach, to narazie nie mam jak pojechać na IP. Taxi u nas nie ma, najwyżej będę rodzinę z domu obok budzić.
Takie jakieś mam obawy ostatnio.
Ale zapewne jutro auto zostanie wzięte i jakaś pewnie pierdoła naprawiona, a ja jeszcze ponad tydzień pochodzę z brzuszkiem. W końcu jakoś mi się nie dłuży, nie mam syndromu wicia gniazda, brzuch nie opadł, czop nie wylatuje, nie kupiłam 3 butelek wody z dzióbkiem do picia podczas porodu...to jeszcze nie mogę rodzić, nie?
Teraz mam takie skurcze. tak złapie i puszcza, takie krótkie, i w ogóle Mała się jakoś chyba częściej przewraca w brzuchu. Właściwie to niewiem czy to skurcze, czy co, tak mi dolne pół brzucha spina. Ale nie boli.
a jak się zacznie poród, to będzie skręcało z bólu, nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567921 przez Madlen
sylwia no nie smutam już :)


Katarinka gratulacje :kiss: :)

Princess miło, ze jesteś. Ale z Ciebie troskliwa mamusia. Buziaki Was.

Satine oby jutro było lepiej.


Jak widać wszystko się pięknie układa mamusiom. Oby tak do końca tabelki :)

Gabilee siara nie leci, czasem tylko mam na sutkach taki nalot biały. Może to to...
Nie wiem, będzie co ma być.
Fajnie, że myślimy podobnie :)
No M. na okrąło w pracy, liczę na trochę jego wolnego po porodzie.
Psycha mi siada pod koniec, sama nie wiem skąd te doły.. Ale jakby to silniejsze było.

Jadzia a ja czuję, mój potomek będzie forumowym rekordzistą co do wagi :woohoo: Jeszcze tydzień, dwa :ohmy: i się przekonamy.
Dobrze, ze teściowa nie kazała kikuta podpalić :lol:

Czuję, że mały ma coraz mniej miejsca, czasami słyszę taki odgłos jakby przesuwania sie..

Kasia bóle jak przy miesiączce.. może się rozkręci cosik :)
Mnie niestety szybko opuszczają ostatnio te bóle.
A pierwszy raz się w życiu cieszę, gdy mnie coś boli hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567929 przez Marlena1888
hej mamusie!!!
widzę że przez te pare dni był wysyp maluszków hihi:)

Patii gratulacje i całuski dla Marcelka!!!

Katarinka, Satine, Aniajulia, Coralowa, Martyna, Katris brawo! całuski dla dzidziusiów! :D

Kasia czyżbyż była następna? :) może akurat Tosia chce już wyjść do mamusi :lol: :lol: :kiss: pytałaś się kiedyś czy przy karmieniu piersią piję mleko. tak, często jem płatki kukurydziane z mlekiem ale jeszcze częściej jogurty lub serki homogenizowane;) bo trzeba jest te produkty bo maleństwo wysysa z nas cały wapń. tak położna mówiła. tylko trzeba uważać na krowie mleko.

u nas wszystko oki, cycki dają radę :D Filipek ostatnio cały czas przy cyciu by siedział- po 15-20min zasypia i na rogalu dobudzić nie mogę. daję go do łóżeczka i budzi się i dalej głodny.. nie wiem czy u Was też podobnie, tak od kilku dni mam ale od popołudnia jakoś do nocki a potem już normalnie. także w dzień karmimy się teraz częściej tak co 1,5-2 godz( tak staram się żeby częściej nie jadł bo to też źle) a w nocy rewelacyjnie daje nam pospać. idziemy spać ok 23.30 pierwsza pobudka ok 4, druga ok 7.00 :) :lol: w dzień nie zbyt chce spać za to w nocy luksus :) co do poranionych brodawek, kilka dni temu to przerabiałam.. masakra,, ale maltan mi pomógł super ta maść :side:

oki, idziemy spać :) mamusiom 2w1 życzę wszystkiego dobrego, pięknych porodów,optymizmu i radośći ze swoich brzdąców :blink: :laugh: dobranoccccc!!! papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl