BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #567354 przez natalka
Melduje sie 2 w 1 z paskudnym nastrojem jak mi przejdzie to sie odezwe



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567361 przez kasia123m
Martyna pisze :laugh:
z radoscia zawiadamiamy ze nasz Upraciuszek wreszcie jest z nami.Robercik ma 56cm i wazy 3510,jest zdrowy i sliczny:)a rodzice sa przeszczesliwi:)

no to mamy nastepnego dzidziusia:)))))


a ja znow co chwile mam to wykrecanie biodra:((az sie bpoje ze jakby mnie teraz porod wzial to co to bedzie..przeciez j nieulze jak co chwile mna wykreca...masakra

Corlalowa gratulacje:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567367 przez Alina2408
michasia jedz a co tam ...

chomiczka chyb a z dwie dziewczyny mialy z tego co pamietam...

andzia wyglada na to ze to juz tuz tuz...

dzolka nie martw sie moze to zapalenie to od zalanego uszka przy kompieli... kurcze biedactwo... trzymajcie sie i nie doluj bo emocje przechodza na dziecko....

honka trzymajcie sie i szalejcie jak macie cieplutko a u nas znow kuuupa sniegu...\

katriss i mezowi gratulujemy :) kolejna dziewczynka na forum :P:)

jadzia moja mama tez ma rozne pomysly ale ostatnio jej powiedzialam co o tym mysle wiec na razie jest po mojemu a niedlugo wyjedzie wiec bedzie lzej... jadzia po co martwisz sie waga hubcia przeciez dzieci rozna roznej wielkosci moja znajoma urodzila w terminie dziecko 2100 wiec twoj hubercik to wielkolud przy jej dziecku...


ola to sie nameczylas ale moze cos sie ruszy...

gabilee nie przejmuj sie zobaczysz ze w piatek wszystko sie ruszy na raz :P:P a gruba i brzydka nie jestes... z pewnoscia nie jestes... kobiety w ciazy sa piekne pamietaj... aa bole przejda jak tylko bedziesz miala swoje malenstwo przy sobie...


monia widocznie ta coreczka jest tatusiowa :):) a u mnie tez z karmieniem roznie nieraz mala ssie tylko 10 min i zasypia wiec za godzine sie budzi i nie odmawiam jej cyca...

gabilee szybko jak szybko ale co dwa trzy schody zeby rozkrok byl wiekszy...

ania super ze jestescie juz razem nie martw sie mala w koncu przestanie plakac :):)

coralowa gratuluje ale mialas przezyc...

martyna no udalo sie gratulujemy serdecznie i przesylamy buziaki...


ja walcze z brodawkami od wczoraj tak mnie bola ze szok nawet nie moge ich sobie umyc bol okropny jakbym miala odparzone... dzie wyciagnelam nakladki i mama je bez problemow a ja mam ulge jak diabli bo tak rto juz plakalam z bolu...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567376 przez dominia
Martynka ale super !!! Gratuluje ! :*:*:*:* w koncu masz Robercika przy sobie :) buziaczki dla maluszka i dzielnej mamusi ! :*
Coralowa gratuluje !! :*

Alinka jak bola Cie sutki i sa popekane to ich nie polewaj woda, woda wysusza jeszcze bardziej, po kazdym karmieniu nawet w nakladkach smaruj mascia, jutro powinno byc lepiej :)

Kasia Tosia lezy na jakims nerwie czy jak ? Martwi mnie to .. Co mowili o tym na patologi ? Jadlam dzisiaj biszkopty i takie slodkie, ze Ci mowie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567390 przez [email protected]
Coralowa gratuluję :)

Martyna cieszę się że juz masz w ramionach swój skarb :)

Kasia może to jakiś nerwoból czy co :unsure: mnie tak bolał kręgosłup na wysokości piersi,płakałam z bólu,po 2 dniach przeszło,mam nadzieję że puści ten ból szybko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567394 przez kasia123m
No wlasnie wczoraj na patologi nic.zeby sobie masc kupic i smarowac tylko nie wiem na co.a dzis bylam u zwyklego lek po paski do glukometru bo mi zostalo 5 i jej powiedzialam.i ona powiedziala ze brak potasu i kazala ten aspartam brac.ja tez myslalam na poczatku ze to moze jakis ucisk...no podczas chodzenia mogloby tak byc ale wczoraj najgorzej bylo jak sie polozylam wieczorem...koszmar jakis...cokilkadziesiat sekund jakby mi ktos noge z biodra wykrecal.i nie pomagal masaz ani goracy prysznic.nie wiem czy prysznic nwet niepogorszyl.krzyczalm z bolu.nawet nie ma jak rozmasowac bo to jakby wew biodra.probowalam lezec w roznych pozycjach.i jeszcze siku co chwile mi sie chcialo,dojsc do lazienki niemoglaam i na kibelku tez co zaczynalam sikac to skurcz i bol...az sie boje dzisiejszego wieczoru bo pewnie te tabletki tak szybko niepomoga



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567396 przez sylwia1986
Martynka gratuluje dzielna mamusiu :kiss: :kiss: :kiss: długo musiałaś czekać na swojego chłopca, ale w końcu macie go w ramionach :lol: wracaj szybciutko do sił :kiss:

Coralowa również gratuluje :) jeśli chciałabyś się dopisać do naszej "lutowej" tabelki porodów, podaj proszę na kiedy miałaś planowany termin porodu :) jak się czujesz? jak Wiktorek?

Kasia współczuje tego wykręcania.. Dziwna sprawa, ja miałam w 7 miesiącu dziwne drętwienia nogi jak chodziłam czy stałam, też musiał być ucisk na jakiś nerw, na szczęście od jakiś 3 tygodni spokój.

Wszystkie nierozpakowane :kiss: :kiss: :kiss: tak jak pisze Chomiczka - i na nas w końcu przyjdzie pora ;)
Mam dziś takiego leniwca - tylko bym spała :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567407 przez andzia_zg
Martyna gratulacje !!!!!!!!!!

Kolejny maluszek po drugiej stronie brzuszka :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567415 przez michasia
Kartiss , Coralowa gratulacje.

Ciekawe co u Katarinki, czy już tuli Anię, czy dalej czeka.

Madlen to można się wściec, taka ochota, że do sklepu pogna, i odejdzie...
A Adaś na pewno nie będzie takim klopsem, nie ma co martwić się na zapas. Kiedy teraz masz wizytę? Ostatnio przecież nawet 4 kg nie miał.

Natalka to aby szybko przeszło.

ja dziś jak wilk głodna, chyba rogaliki zrobię wieczorem, bo kupne słodycze ciągle wpycham i wpycham i ciągle ochota na więcej...

Martyna gratulacje.

Już chyba ponad połowa dzieciaczków jest, prawda?

Kasia a Ty nie miałaś iść do lekarza jakby znowu chwyciło?

Princess odezwij się jak tam radzicie sobie z Adasiem? jak rana po cesarce? Jak karmienie?

Alina to teraz po 2 tyg Cię tak brodawki zaczęły boleć? Dobrze, że te nakładki pomagają:)
Smarujesz jakąś maścią? a swoim mlekiem? i wietrzysz? popękały Ci, czy jak bolą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567420 przez dominia
Sylwia w wolnej chwili wrzuć Naszą tabelkę bo muszę się na nią napatrzyć :lol: już tyle się Nas rozpakowało :) i trochę jeszcze przed Nami :) trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane Mamusie :kiss: :kiss: zobaczycie, że zanim się oglądniecie to maluszki będą z Wami :)

Kasia mam nadzieję, że Ci to przed porodem przejdzie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567424 przez Pliszka
Martynka , gratulacje!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Nareszcie :) Oby maluszek zdrowo rósł! :) I już się nie mogę doczekać naszego wspólnego wózeczkowego spaceru :laugh: Niech tylko przyjdzie wiosna :lol: I czekamy na zdjęcie małego przystojniaka :)

Coralowa- również serdecznie gratuluję i życzę pociechy z maleństwa :) :kiss:

madlen, dlaczego miałby Cię taksówkarz nie zawieść? Nas wiózł i nawet nie zrobiło to na nim jakiegoś mega wrażenia :blink: Chleb powszedni :blink: Był bardzo miły i próbował mnie zabawiać rozmową, otworzył okno żebym miała świeże powietrze i nawet dał nam jakąś zniżkę :blink: Będzie dobrze :kiss: Z mleczkiem sama zobaczysz, ja się nastawiałam na karmienie piersią, a niestety muszę dokarmiać, trudno, uda sie to się uda, a jak nie to to nie jest koniec świata, ja się wychowałam na butli i nigdy nie chorowałam, na nic nie jestem uczulona, kontakt z mamą mam świetny i generalnie nie narzekam, więc można wychować szczęśliwego człowieka nie karmiąc piersią :) Jeszcze troszkę kochana :)

Wiecie co, babka mnie dziś przepuściła w kolejce na poczcie bo myślała, że jestem w ciąży :dry: Nie wyprowadziłam jej z błędu bo mi się spieszyło do Olka, no ale ogólnie to trochę załamka :dry: :blink:

gabilee, kasia, wspólczuję dolegliwości i kiepskich nastrojów :kiss: Mam nadzieję, że już lada moment bedziecie się nam chwalić swoimi dzidziusiami :)

Sylwai, śpij kochana :) Może organizm zbiera siły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567426 przez chomiczka
Planuję kupić saszetki tantum rosa i po porodzie oblewać tym roztworem koleżankę. W necie różne opinie sa na ten temat. A wy jak planujecie dbać o higienę w tym bolesnym miejscu, żeby nie wdało się żadne zakażenie i wszystko ładnie się zagoiło? Na początku wszelkie podmywania są na pewno bolesne...

Kasia a może te bóle są spowodowane tym, że mała wstawiła Ci się już mocno w kanał rodny i uciska na nerwy. Czytałam że to się często zdarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567432 przez kasia123m
A ja mam jerszcze pytanie.wody plodowe 10...tak mi mowili wczoraj na patologii...pierwszy raz ktos ocenial w liczbach.to jest dobra liczba?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567446 przez Pliszka
Kasia, chyba ok.

Prawidłowa wartość AFI mieści się w przedziale 5–20. AFI poniżej 5 oznacza małowodzie, a powyżej 20 – wielowodzie.


emaluszki.pl/625_maz_plodowa_plyn_owodniowy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567448 przez Madlen
głupie forum, wysyłałam raz a nie dwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl