BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568593 przez Madlen
Gabilee Ty już masz termin :ohmy: szok.. A wywołuja którego dnia po terminie u Ciebie w szpitalu?

Ach zazdroszczę rzęs. Malowanie nigdy nie da takiego efektu. No ale musze się przemęczyć.

A na porodówce i po miałyście makijaż?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568603 przez gabilee
madlen no wlasnie nie wiem ... mam isc w sob do szpitala , ale wolalabym , zeby nie wywolywali , polozna mi powiedziala , ze beda badac wydolnosc lozyska , jego dojrzalosc , ilosc wod plodowych , tetno malego i wgl , zeby nic ich nie zaskoczylo i wlasciwie w sob sie wszystkiego sie dowiem wezme laptopa malego ze soba i dam wam znac ewentualnie napisze ci smska :)
a rzesy rzeczywiscie komfort mega wielki , ciesze sie , ze przez cala ciaze udalo mi sie wylezec , ale dzisiaj jak mi maly sie ulozyl to oddechu nie moglam zlapac i co dziwne poczulam jakbym jakies niedotlenienie mozgu miala tak mnie sparalizowalo ,dobrze ze juz koniec byl , bo mnie posadzila i wody dala ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568604 przez michasia
Dominia super, że się udało:)

Ola gratulacje, nacierpiałaś się biedaczko, ale masz za to śliczną córeczkę już przy sobie:)

Madlen ja używam Maltanu na codzień, ale kupiłam też lanomaść i ją zapakowałam do szpitala. Jedne chwalą tą, inni drugą. Maltan dużo łatwiej rozsmarować bo ma taką bardziej kremową konsystencję.
ja lanomaść kupiłam w akpolu.

kasia super wieści. Teściowa na pewno też bardzo się cieszy.

Madlen ja kupiłam właśnie ten spray do nosa frida...ale szybko nie powiem, cy jest dobry...

Princess to niefajne masz wspomnienia z porodu...Dobrze, że teraz już jest dużo lepiej i masz Małego Adasia przy sobie:)

Kasia może nie przez potas, tylko przed porodem masz taką zmianę nastroju, sprzątasz, latasz...Niby jest podobno przed jakiś przypływ energii.

Madlen makijaż na porodówce...jak się kilka godzin pocisz, jęczysz z bólu to chyba nawet makijaż nie sprawi, że będzie się lepiej wyglądało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568608 przez Madlen
Gabilee No pisz koniecznie wiadomości z frontu.
Też tak miałam na zabiegu pare miesięcy temu.
No to powinni coś zadziałać jak nie urodzisz do tego czasu..


Plecy mi wysiadły, wstanie z łóżka zajmuje mi kilka minut taki ból. Na szczęście M. wraca... na noc tylko i znów do roboty.
Niech to już sie skończy...


Michasia łudzę się, że mi pójdzie błyskawicznie :)

Zastanawiałam się właśnie czy etetyka będzie miec jakies znaczenie, pewnie nie.
Na pewno nie chciałabym by M. (jeśli sie cudem znajdzie na sali porodowe) patrzył mi w krocze. Bo po co.. ale chyba nie dopuszczają do tamtej strony partnerów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568648 przez xpatiiix3
hej dziewczynki :)

ja tylko na chwilkę jesteśmy już w domku malutki taki spokojny jest ;) potem Wam opiszę poród i może uda się nadrobić jakoś :) gratuluje cieplutko wszystkim rozpakowanym w tym tygodniu mamusiom, no i trzymam kciuki mocno za nasze dwupaczki :)

A to mój Marcyś pare godzin po urodzeniu :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568667 przez Suzi
Gratuluję wszystkim mamusiom, które juz tulą swoje Skarby, a mam pytanie do rodzacych sn - czy mogłyście wybrac pozycję do rodzenia, czy któraś a Was rodziła w kucki, albo klęcząc, czy raczej tradycja czyli "na przewróconego chrabąszcza" :silly: ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568670 przez [email protected]
Pati Marcyś słodki,buziaki od cioci :kiss: super że już w domku

Jutro mój termin i nic :dry: cisza... posprzątałam całą chatę i dupa

Dominia cieszę się że Ci się udało,ciekawe jak będzie u mnie wyglądało karmienie

Kasia na reszcie bardziej optymistyczne wieści o teściowej,trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568681 przez Madlen
Pati śliczny, piękny, cudowny :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568694 przez gabilee
madlne kochana fajnie , ze chociaz na noc bedzie to zawsze razniej :)
jak nie wyrazisz zgody by tam patrzyl to napewno nie pozwola , ale mozesz tez M. poprosic by czasem tam nie zagladal :)

pati juz ci gratulowalam ale twoj synus jest sliczniutki :)

aganobla to mozemy sobie przybic "5" :dry: wciaz sie ludze , ze moze cos w ocy sie stanie :P

moj synus robi mi takie gorki po prawej stronie brzuszka , ze szok , z lewej strony plasko :P

wlasnie ogladam tlc i kobiety w ciazy pala masakra !!! szok ja tu sie staram zyc zdrowo , unikac nawet palacych ludzi i wgl wszystkiego co moze szkodzic dziecko a te jaraja po 20-25 papierosow dziennie ! zbulwersowalo mnie to! ja dmucham i chucham a takie akcje sie odprawialy przez wiekszosc ciazy co za niesprawiedliwosc :ohmy: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568696 przez Alina2408
dominia nie polewam ale umyc musze bo to kwestia estetyki mnie sie mleko ulewa i nosze wkladki wiec czasem musze je myc bo w koncu tak trzeba...

michasiu wlasnie teraz no nie powiem bo wczesniej tez bolaly ale bol byl do zniesienia smaruje dwoma masciami bepantenem i femina ale teraz to az szcypia i to nie w momenci karmienia tylko tylko ciagle i mam wrazenia ze tak jakby byly odparzone...

chomiczka ja dostalam szesc zsaszetek od swojej poloznej po porodzie i raz dziennie robilam plukanke a pozostale razy mylam bialym jeleniem i powiem szczerze ze to naprawde pomagalo...

katarinka gratulace ucaluj malutka...

gabilee juz niby lepiej dzieki karmieniu przez nakladki ale mala odmowila w nocy karmienia z nakladka wiec musialam poswieciec swoj sutek...

michasia niekoniecznie ale bedzie to rowne skurcze regularne...

ola gratulacje kochana...

a widzisz kasiu jednak sa dobre wiesxci :):) super bardzo sie ciesze...

ania jejku a co lekarz na te nogi??

princess ja kapie co drugi dzien w wanience a co drugi przecieram mokra myjka...

michasia ja nie zdazylam zmyc makijazu a dokladniej tuszu z rzes ale dalam rade wyjsc z tego obronna reka nie wygladalam jak mis panda :):)

pati kochana nawet nie wiesz jak sie ciesze ze masz juz marcysia ze soba i ze jestescie w domku... chlopak jak marzenie :):)

suzi nie bylo mozliwosci wyboru polozyli mnie na starym metalowym lozku i kazali rodzic :)



a to foto nataszki ::):):)

i jeszcze z wujkiem czyli moim rodzonym bratem...




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568700 przez gabilee
slodkie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568704 przez dominia
Madlen nie robią parawaniku między brzuchem a koleżanką :) mój M wszystko widział .. na psyche mu to nie siadło, bardziej ja na początku panikowałam żeby nie patrzył .. ale w pewnym momencie było mi wszystko jedno .. w końcu jest moim mężem, wiedział na co się decyduje :) jak wróciłam do domu to powiedział, że już by się ze mną kochał ale wie, że pasuje poczekać i wydaje mi się, że troszkę inaczej mnie traktuje .. tak hmm no kurcze nie umiem tego określić, w każdym razie jeszcze lepiej niż przed tym wszystkim :)

Patii piękny Marcelek :kiss: buziaczki od cioci :kiss: :kiss: super, ze juz w domku jestescie :kiss: :kiss: :kiss:

Gabilee ja jak byłam na którymś ktg to jakaś pizda mniej więcej w naszych terminach też paliła :huh: :huh: :angry: jak to uslyszalam tak myslalam, ze wyjde zza tego parawanu i dam jej w gębę :angry: pielęgniarka do niej 'to, że pani tak żuje gumę, że aż uszy się trzęsą to nie znaczy, że ja nie poczuję papierosów' a ona nawet się nie tłumaczyła .. głupia krowa i tyle :dry: ;/

tak Alinko wiadomo, że higiena ważna ale chodzi mi bezpośrednio o sutki żeby za bardzo ich wodą nie polewać bo wysusza :) chyba każdej z Nas się leje mleko w 'podpaski' cyckowe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568725 przez andzia_zg
Pati i Alina cudne te wasze maluszki :kiss:

Ja własnie wróciłam z KTG. Jak to lekarz powiedział w komentarzu, że czynność skurczowa jest,macica sie przygotowuje, ale to jeszcze nie porod bo skurcze sa za słabe. Wiec pozostaje nadal czekac...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568730 przez dominia
Andzia zebys Ty widziala jakie ja mialam skurcze 3 h przed porodem :) takie same jak na usg w poradni :) odlaczyla mnie od ktg a zaraz bolesne mnie wziely ;) to ktg do dupy jest :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568743 przez andzia_zg
Ostatnio KTG trwalo pol godz, dziś 20 minut i wyszło troche tych skurczów - wszystkie 60% no ale jak to lekarz powiedział, że to jeszcze nie te skurcze bo sa za słabe.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl