BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #569156 przez dominia
Moj Syn wstal dzisiaj 3 razy ! O 12, 3 i 6 :) jestem z Niego mega dumna ! :)

czekam dzisiaj na rozwiazania ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #569158 przez Madlen
Pati niesamowicie to opisałaś :) Dzielna babka jesteś.
A nieproszonych gości bym ozięble wyprosiła. I powiedziała wprost co myślę o jej radach.
Ale może nie miałaś siły na taką asertywność przy tylu emocjach.

Michasia gdzies czytałam, ze w położnictwie wszystko jest możliwe, więc z Twoim brzusiem też ok, widać że opadł. Ładny brzuszek, mój jest ogrooomny.

Mrufka wreszcie się odezwałaś, już chciałam Cię wywoływać. To zdjęcie w avatarku jest takie rozczulające. Ale byłaś dzielna, za to masz teraz cudowne grzeczniutkie dziecko :)

Natalka to Twój termin z USG czy OM? Kiedy wywołuja u Ciebie w szpitalu?



Od wczoraj cierpię strasznie z powodu bólu pleców, niestety w odcinki piersiowym, nie kzyżowym. Bo tak to bym myślała że akcja tuż tuż. Ciężko wstać, chodzić, cokolwiek. Wczoraj aż z bólu łzy poleciały.
Dodatkowo lekko przeziębiona jestem. Kolejny dzień oczekiwania. Oczywiście M. w pracy, wróci jutro popołudniu, bo jeszcze ma szkołę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569167 przez kasia123m
Hej dziewczynki
Jaka mialam koszmarna noc.cala niespalam.bolal mnie dol brrzucha i w kregoslup wlazilo.ale raczej nie skurcze.bardziej to bylo jakby wzdecia....rozsadzalo dol brzucha i wszystkie nerwy w krzyzowej czesci kregoslupa.siku chodzilam z 6raz...i wcale ulgi nie bylo.falami szlo...nasilalo sie i wtedy sie budzilam.w azadnej pozycji lezec niemoglam.co usnelaam to po jakims czasie falaa bolu...a wrazenie mialam takie ze jakbym purknela to by przeszlo....to raczej nie mialo nic wspolnego ze skurczami...ledwo zyje...w kregoslupie nadal mnie muli...:(



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569178 przez xpatiiix3
Dominia, Jadzia kurde hehe a u mnie ten mały ssaczek non stop przy cycu był i wyssał wszystko chyba tak szybko na początku żółte takie te mleczko było, a teraz już białe jest :P

A M i jego matka, no szkoda gadać, ale powiem Wam fakt zależy jak patrzeć, ale widać na prawdę duże podobieństwo synka do jego, teraz raczej chyba już nie mają wątpliwości, że to jego :P haahah ale ja tam się nie przejmuje i dalej podtrzymuje swoją decyzje i nie będę go wpisywać :)

Dominia mój synek tak samo dał mi się wyspać, kochane dzieci nasze :)

Madlen no tak niesamowicie było :) powiem, że ja teraz z uśmiechem na twarzy wspominam to wszystko:) a ich nie wyprosiłam, bo mi nawet humoru nie zepsuli tym gadaniem, połowe ignorowałam co gadali :P, matko no jak tego brzdąca już mam, to jest zupełnie inaczej, ogromne szczęście :)

Kasia jeju ja nie mogę jak poczytam, że Wy się jeszcze męczycie, ja już zdążyłam o wszystkim zapomnieć :) ale już niedługo jesteś bardzo blisko mety :D

Dzisiaj ma odwiedzić mnie położna, synek sobie grzecznie śpi, a ja skorzystam z chwili i lecę się trochę ogarnąć :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569194 przez gabilee
pati bezczelny gnojek , ale dobrze , ze nic sobie z tego nie robisz :) synus przesliczny :)

mrufka kurcze rana sie otorzyla ja bym zawalu dostala :( a zdjecie rozczulajace w avatarku :)

aganobla mozemy sobie pogratulowac tez dzi zostalam mama :P ale na avatarku :P a ogolnie to zaczal mnie wczoraj brzuszek trroszke na dole bolec wiec moze jeszcze z tydzien i bedzie dobrze :D

madlen biedna moze jakis termofor pomoze na bol plecow :) ja klade na biodra , bo juz nie daje rady ...

kasiu powoli sie przygotowywuje Tosia do wyjscia :) ja tez mam taki bol jak mega wzdecia...

ja nawet nawet noc mialam :) wiadomo o biodrach nie wspominiam , bo wciaz to samo ...
wczoraj wieczorem taki skurcz mnie zlapal , ze bylam w szok , ale tylko jeden z bolem w dole brzucha, kurcze jutro do szpitala ! ciekawe co tam bedzie :unsure: bac sie zaczynam tego bolu , ale nie az tak , bo wiem , ze chce juz synka miec przy sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569212 przez sylwia1986
Dzień dobry mamusie i ciężaróweczki :kiss:
Ja nadal 2pac i nic się raczej nie szykuje żeby miało być inaczej ;) już się pogodziłam z tą myślą, będę dzwonić dziś do przychodni i umawiać się na wizytę na poniedziałek w celu przedłużenia L4. No i czekamy :) Rozmawiałam wczoraj z mamą przez telefon i dowiedziałam się że ona zarówno mnie jak i brata przenosiła. Będziecie mnie nadal lubiły jeśli będę marcóweczką zamiast lutóweczką ? :blush: :silly:

Madlen ze mnie od dwóch dni leci siara (szczególnie wieczorem) że nie mogę sobie z tym poradzić, wolałabym to jakoś zatamować bo boję się że dla Bartka później braknie, wczoraj zmoczyłam całą koszulkę. M się do mnie przytula i nagle mówi że co tu tak mokro :blush: :dry: a to ja...

Kasiu dobre wieści o teściowej, to nawet chyba M przez to spokojniejszy ?

Princess jednak nie taka superowa cesarka, dobrze że już doszłaś do siebie, masz wsparcie M i cudownego Adasia :kiss: :kiss: :kiss:

Pati Twoja historia porodowa super lekturka, Marcyś również cudowny :kiss: :kiss: :kiss: Pati podziwiam reakcji w stosunku do M i jego rodziny :lol: brawo zuch dziewczyna z Ciebie :kiss:

Alinka buziaczki dla Nataszki, słodziak mały :kiss: :kiss: :kiss:

Michasia też się miałam ostatnio o to pytać, na szczęście rozstępów nie mam ale na dole brzuszka mam wrażenie że jest luźna miękka skóra, wydaje mi się że mały główką jest tak ukośnie i bardziej gniecie nie wiem jak to określić - w stronę pupy :blush: :blink:

Mrufka kurcze to nieciekawie z tą raną.. Oby ładnie się zagoiło. A dzieciaczki kochane, dobrze że rodzeństwo się tak ładnie zaakceptowało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569217 przez kasia123m
Wiecie co to chyba ma jednak cos wspolnego ze skurczami.chodze sobie chodze i nagle bol mega w kregoslupie..i po chwili puszcza.i tak co chwile...ale nic pozatym sie nie dzieje.zadnego parcia na szyjke itd...tylko ten kregoslup.moze jakies hiksy to sa...zobaczymy...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569218 przez xpatiiix3
Gabilee, Sylwia bo to trzeba było olać, bo mogli się rozkręcić za bardzo :P hehe

no ja nie wierze jeszcze do końca, że wszystko za mną, moje dziecko tak sobie grzecznie śpi, jejku napatrzeć się nie mogę :P kochany maluch :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569223 przez dominia
Kasia moze faktycznie sie rozkreca cos powoli .. :) Kacperka urodzilas w terminie ?
Oby sie cos ruszylo i Tosia byla juz niedlugo z Toba :*

Patii jestes mega dzielna ! Nie daj sie zwariowac, w razie jakis watpliwosci, zlego dnia wal do nas jak w dym :) nie mozesz sie poddawac :) M to kretyn .. Szkoda o nim gadac .. Mamusia tym bardziej z marsa ;)
Masz pieknego Synka i oparcie w rodzinie, to najwazniejsze :)

Ja dalej nie wierze momentami, ze mam juz Syna obok .. To sie za szybko chyba stalo :lol: a moj Iguń dzisiaj ma tydzien :)
Brzuch mi gdzies uciekl, czuje sie lekko .. Normalnie niewiarygodne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #569226 przez xpatiiix3
Dominia tak tak ciężko uwierzyć, że mam już obok synusiów naszych :) hehe a do mnie za jakieś 40min wpadnie położna, bo właśnie dzwoniła :) hehe ciekawa jestem jak będzie wyglądać jej wizyta hehe :P no i oczywiście wiem, że mogę na Was liczyć i się zawsze wygadać, ale powiem Wam teraz nic nie ma znaczenia, bo życie dla mnie stało się piękniejsze z chwil;ą narodzin Marcelka :kiss: Nawet M jest dla mnie gdzieś w kosmosie, nie potrzebuję go ani nawet nie chce nna niego patrzeć, hehe coś pękło już we mnie i uleciało wszystko :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #569233 przez kasia123m
Pati no czytam teraz bo usiadlam na chwile i az nie wierze...babusia przyleciala do szpitala poogladac...sie znalazla teraz...sprawdzic czy aby napewno jej wnuk..noz kur...szok...popatrzyla,naradzila i poszla.Co to za matka.Jejku ja bym mojemu synowi tak niepozwolila...nie wazne ile ma lat..niech sie bierze za zycie..Do zwiazku na sile bym go nie zmuszala bo albo ktos chce albo nie...ale dziecko juz jest.Wiec 18 latek powinien wziasc za nie odpowiedzialnosc.Wygonilabym do roboty i kazala mu placic Wam kase..nie wiem cholera...no niepozwolilabym na cos takiego.Ja wiem ze Ty teraz juz chcesz sie odciac ...i bardzo dobrze..jak tacy sa to trzeba im pokazac ze masz ich w dupie...ze sobie sama poradzisz..ale ta matka to jakas dziwna...bo on mlody i durny ale ona...kobieta...i Jeszcze go zaciagnela do szpitala...i co mowila ze podobny do synka..???normalnie bym jej przylozyla...kurde jak mozna przyjsc sprawdzic czy podobny...nie no to sie w glowie niemiesci..jaja totalne..jak jej nie bylo wstyd...

Domina kacpra urodzilam rowno w 39tyg...5 listopada a termin byl na 12.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569244 przez dominia
Kasia to niech Tosia wyjdzie w terminie :) akurat ladnie podrosnie :)

Mam tyle pokarmu, ze odciagam bo maly nie wyrabia :) wykarmilabym tuzin Igorow :p chociaz tyle, ze nie bola mnie tak te cycoliny jak w 3 i 4 dobie .. Leje sie mu chyba dosyc niezle bo sie ksztusi co chwile :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569270 przez andzia_zg
Cześć laseczki :-)

Pati co za bezczelne babsko z tej matki M. w ogole to ja bym ich na Twoim miejscu wyprosiła. Ja po przeczytaniu Twojego posta dostałam nerwa a co dopiero jakby mi do szpitala przyszedł taki wredny babsztyl z syneczkiem :angry:

Madlen ja jak w zeszłym tygodniu każdą noc z rzędu nie spałam między polnocą a drugą to czułam wtedy ogromny ból pleców właśnie w odcinku piersiowym.
Teraz o dziwo od 3 dni śpię cała noc (z przerwami na siusiu) i już tak bardzo mocno nie boli i boli troche niżej. Zobaczymy jak długo...

mrufka ale sie przestraszyłam jak przeczytalam o Twojej bliźnie po cc... oby sie szybko zagoiła...

michasia widac, że brzuszek masz już nisko...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569287 przez chomiczka
Pati kto by pomyślał, taka młoda ia taka mądra i dzielna. Aż wstyd mi starej babie że tak panikuje, a to przecież dla dziecka swojego się cierpi :) Podniosłaś mnie trochę na duchu. Malutki jest prześliczny.
Wiesz co ten M. i ta jego mamusia to koszmar jakiś, bezczelne babsko, nie interesowali się z Tobą w ciąży a teraz wszystkie rozumy pozjadali. Ten facet to nie jest facet, skoro nie wspierał Cię i odwrócił się od Ciebie w takim momencie. Powiem Ci że skoro np. nie chciał z Tobą już być to ok ale jakby miał jaja to byłby przy Tobie i wspierał i pomagał bo to jego dziecko. Gówniarz po prostu, takiemu to bym tak ryj wyszczelała jak się patrzy. A Ty niestety będziesz musiała znosić i jego i to babsko, bo to przecież babcia. Masakra :angry:

gabile u was kierują do lekarza dzień po terminie? Będą wywoływać? Dziwne, bo w sumie jeszcze z tydzień mogłabyś poczekać, a nawet dwa. U nas po terminie tylko częściej się chodzi na ktg. Większość moich koleżanek rodziła na tydzień po terminie bo tak im się dzieciątka zasiedziały.

kasia ja Ci powiem, że czytałam kilka razy w necie że dziewczyny rodziły a skurcze miały własnie nie w brzuchu tylko w krzyżu :silly: więc może u Ciebie tak własnie się zaczyna.

A ja po wczorajszych całonocnych i całodziennych bólach pleców i brzucha postanowiłam dołożyć do pieca i poszłam na mega długi spacer a wieczorkiem gorąca kąpiel i gorące przytulanki. I co?? pstro. Wszystkie bóle mi całkowicie przeszły jak ręką odjął :angry: :angry: zła jestem, bo cisza totalna się zrobiła teraz, termin na dzisiaj mam z OM, a L4 jedynie do 25 lutego i co potem jak nie urodzę?? Gin mi powiedział że on mi może wystawić tylko do terminu porodu zwolnienie, no to wystawił mi do terminu z USG czyli 25. A tu porodu ani widu ani słychu :dry: :dry:
Na 12 idę sobie na KTG, zobaczymy co tam w trawie piszczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #569298 przez sylwia1986
Chomiczka skoro gin Ci nie wystawi, a do tego czasu nie urodzisz spróbuj u rodzinnego wyprosić L4, bo przecież szkoda naszego macierzyńskiego. Mi moja ginka powiedziała, że jak do terminu nie urodzę to mam się zgłosić po L4, ale zobaczymy. Zresztą w weekend jeszcze wszystko może się zdarzyć (łudzę się ciągle :laugh: ). Też ostatnio po przytulankach czułam się o niebo lepiej, żadnego skurczyku, twardnienia brzucha ani bólu pleców. Daj znać jak po ktg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl