BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #581608 przez jadziatopol
Kasia ale Tosia czadowa :lol: :) to ostatnie zdjecie jest extra! ale banan na buzi :lol: :lol: :lol: :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581675 przez xpatiiix3
Jadzia no możemy rozkręcić mleczarnie :D hehe no to już niedługo będzie szczery bananek hihi :)

Dominia ja jak na razie to wiem, że u nas wiśniowy i truskawkowy nie szkodzi :P hehe nic innego nie próbowałam :P

Kasia jaka słodka Tosia :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581807 przez justyna84
HEJ padam na
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
chyba ide spac bo jestem wykonczona.Bylam dzisiaj na spacerze z moja dwujeczka ;) najpierw nei umialam sie wybrac jak juz wyszlam z domu to Oskar sie przewrucil i wbilo mu sie cos do raczki zaczol marudzic a nei dal se wyciagnac jak juz mu wyiaglam ten paproch z reki to ten mniejszy sie krecil i tak na okraglo ... poszlam do tesciowej i o 17 bylam w domu do glowy idzie dostac kiedy ja to opanuje :ohmy:
Malo tego M idzie na fuche okno wprawic jakiejs kobiecinie ;) i bede z tym wszystkim sama ;) bo po kursie niemieckiego pujdzie robic, ciekawe ile mu to zejdzie. jak juz pujdzie raz to bedzie chodzil fakt zee zarobi ale ja odnosze wrazenie ze to jakos celowo zeby sie odiagnac od ,,zamieszania,, w domu .

Jadzia sluchy mnie doszly ze jak wyprostujesz nogi maluszka i wszystkie faldki sa rowne to z bioderkami jest ok :blink:
wszystkie dzieci urocze , a muwia ze kazdy noworodek jest taki sam :unsure: :)
Ja jem prawie wszystko( wiadomo bez wzdymajacych) i malemu nic nie jest moze raz byl taki dzien ze sie nei umial wypierdziec ;)
Oli dzisiaj mial taka zdziwiona mine ze myslelismy ze padniemy ze smiechu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581920 przez jadziatopol
Justyna no dzieki :) sprobuje sprawdzic. Mial sprawdzane tylko na pierwszej wizycie i tyle. ;) kurcze...ciezko z dwojeczka. Podziwiam. Hmm...albo specjalnie szuka roboty zeby faktycznie uciec (ja tak kiedys robilam i malego zostawialam z bylym ;) ) albo szuka ,zeby zarobic :) wspolczuje ci ,ze jestes sama z dwojeczka ale dasz rade i w koncu ogarniesz to wszystko :) cale szczescie dzieci szybko rosna :lol: a niemowlaczki faktycznie sa bardzo rozne. To samo powiedzialam ostatnio do mojego ,ze mowi sie ,ze niemowlak kazdy tak samo wyglada..a to nieprawda. Kazdy jest inny i kazdy wyjatkowy i przesliczny :lol: jej ...spalam 2 godziny na podlodze przy malym i teraz mnie wszystko boli ;) musze sie rozruszac..i zaraz na spacerek :) maly je jak smok...niedlugo mnie cala zje :ohmy: :blink:


co to ten spoiler uwagi? kurcze juz nie jeden raz to widzialam i nie wiem co to :blush:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581934 przez Marlena1888
Madlen gratulacjeee! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581940 przez Madlen
dzieki kochane :kiss: poprosilam wlasnie o ketanol dozylnie,bo boli rana po cc plus te skurcze po. Te co mialy cc dlugo bolalo? Czym smarujecie? Ide spać,dzis mi zabrali Adasia na noc,bo 2poprzednie noce bezsenne. I przyniesli na karmienie po czym rana nie dala usnac. O powodach cc i horrorze napisze jutro z laptopa. Wreszcie jestem mamą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581941 przez jadziatopol
Madlen gratuluje ci kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: najwazniejsze ze Adas jest juz z toba caly i zdrowy :kiss: a o bolu szybko zapomnisz :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Adas na prawde duzy facet :ohmy: az dziwne ze ci od razu nie zrobili cc tylko kazali ci sie meczyc ;) przykro mi,ze musialas przejsc taki horror :( sciskam cie mocno ! jestes cholernie dzielna :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581942 przez Martyna
Madlen :) tak, wreszcie się doczekałaś :) mam nadzieję ze szybko dojdziesz do siebie. Najważniejsze ze wszystko dobrze się skończyło i Adaś jest cały i zdrowy :) i nie zapomnij wstawić zdjęcia Adasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581946 przez dominia
Madlen tak, jestes Mamą :) pieknie to brzmi :) dochodz szybko do siebie kochana :* czekamy na opowiesc :)

Jestem mokra jak szczur .. Co usne to snia mi sie glupoty .. Gardlo boli i mi strasznie zimno :/ chyba cos mnie dopadlo :(

Jadzia wcisnij sobie na ten spoiler uwagi a bedziesz wiedziec o co chodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581947 przez jadziatopol
Dominia o! dzieki :lol: ja tez sie poce w nocy i jakies pierdoly mi sie snia :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581954 przez gabilee
hej mamusie :D

dzis wracam do domku :) tylko nie wiem co kazać M. wziąc na wyjscie dla malego moge was prosic o szybka rade
jutro wszystko opisze jak było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581956 przez kasia123m
Ja sie wladnie obudzilam.jestem tak przepocona ze masakra.wlosy mokre,pizame to krecic mozna.dobrze ze piszecie ze Wy tez bo juz sie balam ze to od haschimoto.endo kazal z chwila porodu odstawic hormony i dopiero w czerwcu mam robic badanko i isc do niego.
Sloneczko swieci :laugh: wiec pojde do przedszkola po syna.troche mam obawy zjechac moim 15kg wozkiem po schodach bo to dopiero 12dni po cesarce ale moze zle niebedzie.;)

Madlen mnie cieli w piatek pozno wieczor,w pn juz przeszlam pol szpitala na badanie,a we wtotek to juz ruszalam sie prawie normalnie.najgorzej bylo wstac kilka pierwszych razy...bo bolalo noi leje sie dolem jak z kranu.chodzisz poczatkowo przygarbiona bo masz wrazenie jak stoisz ze ciezko sie oddycha.ale mija.4dnia juz jest git.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581963 przez Monia_T
gabilee napisał:

hej mamusie :D

dzis wracam do domku :) tylko nie wiem co kazać M. wziąc na wyjscie dla malego moge was prosic o szybka rade
jutro wszystko opisze jak było :)


Body z długim rękawkiem, pajacyk, skarpetki, kombinezon, czapeczka i kocyk. Weź tetrową pieluszkę, żeby zasłonić buziaka jakby wiało i tyle :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581966 przez Monia_T
Madlen długo Cię przetrzymali z tym porodem :ohmy: Obyś szybko doszła do siebie po cc. A jak Adaś, chętny do cyca? Kiedy Was wypuszczą? Twój synuś chyba największy na forum, z tego co kojarzę :)

Kasia Tosia świetna :lol:

Ja też w nocy się pocę okropnie, to chyba normalne skoro wszystkie tak mamy :laugh:

Dzis nocka taka sobie...pierwsza pobudka na jedzenie była po 3,5 godzinach, druga po 2 i kolejna po 1,5...wymęczona jestem. Teraz Iga nakarmiona leży w łóżeczku, coś tam gaduli po swojemu, zaraz uśnie, a ja razem z nią jak się uda :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582021 przez Alina2408
kasiu ostatnia fota jest rozwalajaca tosia wyglada jakby miala zabki :):)

justyna w koncu sie w krecisz ja tez mimo jednego gnomka mam problem to wszystko jeszcze ulozyc szczegolnie dzia jak m pojechal w nocy i ma wrocic o 14 no i z rana musialam isc z psiorami...

jadzia to ladnie zabalowalas ze spaniem a dupka ci nie zmarzla??? ja to sie troche zrobilam zmarzluch po porodzie mam nadzieje ze niedlugo to sie zmieni...

madlen a to jednak ciaza byla i ten ochlejus twoj bociak nawet w koncu trafil albo adas poprostu czekal na prawdziwa wiosne :):) trzymaj sie kochana...

dominia moze to poprostu oslabienie ja tez jakby lekko oslabiona jestem od dwoch dni a najgorsze ze dzis mam chirurga szczekowego i powiem wam ze sie bardziej boje niz porodu...

mysle ze monia ci dobrze doradzila mozesz wziac kremik na buzke dla malego jak masz... ja pieluchy nie kladlam mimo mrozu... najwazniejsza czapeczka lepsza cieplejsza...

a ja doszlam do wniosku ze nasz lezaczek dziala na mala kupkorobnie bo jak tylko w nim siada to srujta... :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl