BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #594107 przez michasia
Ola mina twojego M na pewno zabójcza:)
Będzie odstraszał pewnie potencjalnych zięciów:)

Moja też ulewa masakrycznie...pieluchy tetrowe to 2 na każde karmienie schodzą...
Wczoraj wzięłam się za sprzatanie- a Mała ciągle nie spała, chyba ze 3 godz tak leżała..., co jej się raczej nie zdarza. Jak zaczęła marudzić, to P dał jej smoczka. Dopiero jak ją wzięłam, to się okazało, że chyba z pół kg ma w pieluszce...Tak się przyzwyczaiłam, że zmieniam pieluchę po kupce, bo robiła co karmienie,i zawsze było słychać, że do głowy mi nie przyszło, że w pieluszce tyle sików może być bez kupki...
Wyrodna matka...
Teraz jej się często zdarza przebieranie bez kupki, chyba więcej przyswaja...za to sika, że hoho...najczęściej przy zmianie pieluszki, że nowa od razu do kosza ląduje...

P trafił na dobry artykuł o szczepionkach, ostatnio była mowa, to może kogoś zainteresuje.
www.twojewiadomosci.com.pl/content/%C5%9...4%99t-farmaceutyczny

Majkon gratulacje, to następna rozpakowana:) i już ostatnia w dodatku.

Gabilee a jak nastrój?

Chomiczka jak po tych nowych kroplach?

Satine, a próbowałaś wcześniej jeść coś z kakaem, czekoladę, czy coś?

Patii a M też nie miał Cię w ten weekend odwiedzić? Kolega już na całe życie pewnie pędzie miał uraz. Jak psychicznie stoi?

Mi jeszcze ok.5 kg zostało do zrzucenia, ale chciałabym z 10stracić. Klopsik zawsze byłam...W tym tyg. w końcu zaczniemy werandować.i na spacerki będzie można zacząć chodzić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594117 przez Alina2408
paula wciagnie sie wciagnie :)

kasiu a moze to dlatego ze odstawilas mala...

oj satine no to lipa...mam nadzieje ze jej szybko zejda te kropki...

gabilee dobrze ze lepiej sie czujesz :) sasidzi jak sasiedzi trzeba z nimi zyc ale ja im nie utrudniam zycia a oni mi tak... no coz jak sie dzis sytuacja powtorzy to przestane byc mila... kurcze ale cie dopadlo chorobsko... ale w ciazy tez chorowalas prawda??? ja seksow jeszcze nie za bardzo mnie rozerwalo ale checi a i owszem normalnie molestowalabym mojego gdybym tak bardzo sie nie bala.. ale chce we wtorek do gina sie udac i niech sprawdzi i powie czy mamy zielone swiatlo...

majkon gratulacje naszczersze to sie biedactwo naczekalas....

ola moj tez mowi ze bedzie jej chornil i bronil i zadnemu facetowi do 30 nie pozwoli do niej dojsc...

my juz po spacerku jest cudownie bo pogoda dopisala...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #594119 przez Madlen
Hej.


Gabilee dzięki. :kiss: Kuruj się kochana. To ładnie chudniesz.
Ja sie zastanawiam czy już mogę założyć pas... Jaki masz?
Ja mam tylko neopronowy do ćwiczeń, ale taki chyba nic nie da. No i wibrujący też chyba za wcześnie.;)


Ja daje mleka 80ml co 2,5-3h, a czasem jak się drze to co 2. Zwiększę do 90 dziś.


Od wczoraj masakra. Chyba jednak kolka. Ledwo żyjemy. Suszarka non stop i tylko ona uspokaja.
M. kupił Bobotic, bo nie mamy sab simplex jeszcze.
Mogę to dać, pomimo, ze nie skończył 28 dnia zycia? :unsure: :unsure: :unsure:
Czytam w necie, że nie robią badań na młodszych dzieciach i dlatego tak pisza w ulotce..

Seks.. to będzie jak 1 raz,chyba jeszcze trochę trzeba poczekać..

Majkon gratulacje :) :) :)

Ola to noc miałyśmy podobną...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594127 przez dominia
Zdalam !!!! Zostal mi jeszcze jeden zasrany egzamin ! Jakbym nie karmila to po takiej sesji napewno bym sobie nie zalowala % :)

M zalatwil u ksiedza, 6 kwietnia Igi bedzie chrzczony :) o 18 :)

Ja nocke tez mialam ekstra .. Wytrzymalismy do 3 .. Pozniej spal ze mna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594139 przez xpatiiix3
Alina no całe szczęście, że po takim ciężkim wypadku dochodzi tak szybko do siebie :) ale szok co lekarze gadali do jego rodziców, że on już z tego nie wyjdzie,a tu niespodzianka, wiara czyni cuda... :)

Majkon gratulacje.!!! :)

Michasia a miał niby ale ani widu ani słychu hehe już się przyzwyczaiłam, norma z jego strony... niech spada na drzewo, bo go nie wpuszcze już chyba do domu... wrr.. a kolega psychicznie jeszcze nie odszedł do siebie, jak wczoraj był to zauważyłam, że opóźnione reakcje ma czasem, jąka się nie da rady niektórych słów wymówić, wiadomo uraz głowy miał i jeszcze krwiaka na mózgu ma jeszcze się nie wchłonął do końca...

Dominia gratulacje.! :kiss:

A ja idę się ogarnąć i lecę na spacerek z malutkim i braćmi :) Taka ładna pogoda, że nie będziemy sobie żałować i może już mam na koncie kaske, to kupię młodym po jakimś drobiazgu no i sobie nie pożałuje na coś słodkiego hehe :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594165 przez chomiczka
Gabile mój w środę będzie miał 3 tygodnie a mleczka zjada co 3 godziny 60 ml. Przybiera ładnie na wadze także jest ok. I te 60 ml starcza mu na 3 godzinki. Ja mu robie zawsze 90 ml, bo czasami zje 70ml, ale chyba więcej jak 70ml to nigdy nie zjadł.

A u nas po staremu, wczoraj mały nie spał od 9 rano do 20, i krzyk nieamowity. Już się nie czaruje że cokolwiek pomoże, ani bebilon pepti ani cudowne krople sab simplex nie pomogły nic. Powoli przyzwyczajam się że moje dziecko cierpi i drze się codziennie w niebogłosy Modlę się żeby te 3 miesiące minęły jak najszybciej. 3 straszne miesiące płaczu i cierpienia :dry: nie wiem jak to jest możliwe że nikt nie znalazł leku dla małego dziecka na ból brzuszka :angry: Jedyne co mu ckolwiek pomaga to przytulenie do mamusi. Ręce mi już normalnie usychają, ale za to jakie bicepsy będę miała. Boję się małego z kimkolwiek zostawić bpo jedynie u mnie się uspokjaja, a serce by mi pękło jakbym sobie gdzieś poszła i wiedziała że on płacze tak strasznie. Dlatego jestem więźniem we własnym domu. A tak planowałam że pójdę na zakupku, do fryzjera. Póki co nic z tego. Ale jutro może pójdziemy na pierwszy spacer to zawsze coś.

Co do wagi ja już pozbyłam się 11kg i zostało 7kg do wagi sprzed ciąży. Przy takim płaczącym dziecku i ciągłym noszeniu 24h/7 chyba szybko uda mi się zgubić wagę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #594175 przez kasia123m
Majkon gratulacje :laugh:

My wietrzylismy sie na baalkonie bo kacper ma 38 stopni goraczki i zaasnal jak wrocilam z nim ze sklepu.pewnie kolejny syf z przedszkola.sloneczko super...zawsze sie troche dowietrzyla.

Potem wpada moja chrzestna z pitem zeby jej rozliczyc.zadzwonilabym zeby nieprzyjezdzala ale zalezy jej na zwrocie z pitu bo cienko u nich z kasa.jakos to przezyjemy.

Mloda lula,pewnie niezadlugo...bo dzis wprawdzie wiecej drzemie niz wczoraj ale zaspecjalnie duzo tez nie...

Domina gratulacje :lol:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594208 przez buziaczek18
Witamy wszystkich..Majkon gratulację wkońcu się już doczekałał swojego maleństwa,cieszymy się razem z wami,my dzisiaj się wyspałysmy ,Zuzia jak zjadła 120 o 22 tak obudziła się dopiero o 7 rano byłam w szoku ,spała spokojnie całą noc u siebie w kołysce,brzuszek ją już praktycznie nie boli od wczoraj odpukać ja nie bolał,i mam nadzieję że już tak zostanie ,ale u nas to chyba zasługa butelek ,my też karmiłyśmy tą butelką co pisałyscie czyli tomme tippe,tylko ze ja ją dostałam gratis do poscieli jak kupowałam w komisie ,więc wydaje mi się teraz ze to była wina butelki ,ona nie miała w srodku żadnej rurki tylko taki malutki zaworek u góry który wedłóg mnie był zepsuty,od wczoraj używamy butelek dr,brauna i Zuzia jest jak narazie spokojna i brzuch ją już nie boli ,butelki są super ,mamy trochę wytchnienia,chomiczka może spróbujcie tych butelek ,fajnie widzę że już ustalacie datę chrztu ,ja nie stety muszę się wstrzymać z tym ,ponieważ mam komunię Kubusia w maju i to już spore koszty,my nie byłysmy jeszcze na spacerku ponieważ Zuzia jak się zawsze obudzi to charczy jej w nosku i kaszle ,krztusi się śliną tak jak by jej coś spływało do gardła masakra jakaś ,a po za tym obsypało ją strasznie na buzi takimi drobnymi czerwonymi krostkami ,i na szyjce i za uszami ,i już ma to świństwo 3 dzień mam nadzieję że jej to zejdzie,przepraszam was ale uciekam bo się już obudziła,buziaki dla wszystkich maluszków....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594210 przez chomiczka
buziaczek też kupiliśmy te butelki dr Browns, na pewno są lepsze zdecydowanie od tommy tippie ale niestety na kolkę u naszego maluszka nie dały rady :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #594213 przez buziaczek18
Chomiczka przykro mi że się tak męczycie ,a może spróbuj jeszcze kupić w aptece takie pojedyńcze saszetki ,priobiotyku nazywa się to latopik,jedna kosztuje 1 zł,my pijemy po jednej dziennie i jest lepiej ,oby wam przeszło,,,,i a na jakim wy jestescie mleczku?i czym poisz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594247 przez anuska0987
Hej dziewczyny co jecie jak karmicie piersią .POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSIE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594252 przez chomiczka
Buziaczek będziemy próbować wszystkiego po kolei. Może w końcu coś pomoże. Na początku mały pił bebilon, a teraz pediatra w związku z kolką przepisała bebilon pepti specjalnie dla dzieci z problemami brzuszkowymi i alergia, ale nie widzę po nim żadnej poprawy, tyle tylko że mały ma teraz dodatkowo problem ze zrobieniem kupki :angry:
A co to jest ten latopik?? Dajemy maluszkowi jeszcze herbatkę z Hipp z kopru włoskiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #594266 przez Alina2408
pati on poprostu ma super sie i wole zycia...

chomiczka strasznie ci wspolczuje ze malenki cierpi...

dominia gratki...

buziaczek super ze mala juz bezbolu...teraz musi odespac :)

dziewczyny ale sie usmialam... musialam isc do toalety wiec mala hop do lezaczka a ja pedem do kibelka chwile mi to zajelo ale nasluchuje i nie slysze nic... mowie sobie ze pewnie usnela no wiec wchodze do pokoju a moja taszka ychachana po pachy a teraz zobaczcie dlaczego :)


www.bobovita.pl/home/klub/galeria/15792 dlaej prosimy o glosowanie wystarczy wejsc i kliknac glos na te fote :) dz\iekujemy :)




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594270 przez niika
cześć dziewczyny ;)

czy mogę liczyć na wasze głosy? www.bobovita.pl/home/klub/galeria/16674
głosować można codziennie do końca marca.
z góry bardzo dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594277 przez Alina2408
nika klikniete i licze na rewanz :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl